Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Diprophos injekcio fórum

Diprophos injekcio (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2023. aug. 23. 21:31

Évente 2 injekciót adatok be nyáron és tökéletesen működik!

Alergia viszlát! 😉😆

2023. aug. 18. 10:15

Sziasztok!

Van receptem Diprophos injekcióra, de sajnos minden gyógyszertárban, ahol eddig voltam, nem volt.

Van esetleg valakinek információja arról, hol lehet kapni?

Köszönöm!

215. Orsi1975100 (válaszként erre: 213. - Pops)
2023. jún. 23. 13:21
Semmi panaszom (mellékhatás) nincs a szuri után.
2023. jún. 23. 13:20
Két napja kaptam az injekciót allergiára. Mára már minden panaszom megszünt. Semmi mellékhatást nem érzékelek, pedig magas a vérnyomásom áltlalábban, de azt sem nyomta feljebb. Sőt a térd és könyök fájdalmaim is eltüntek.
213. pops (válaszként erre: 206. - YasminH)
2023. jún. 14. 12:40
Szia. Neked voltak izomfeszülések, gyengeség? beszédülés, idegrendszeri tünetek:
212. pops
2023. jún. 14. 12:24

Sziasztok. Diprophos injekció utáni tünetekről írnátok? Mennyi ideig tartott? Doki szerint 1 hónap is lehet mire kiürül....2 hete kaptam de hullámzóan gyengeség, imbolygásérzés, vérnyomi felment, torokszorítás, izomfeszülések, hülye közérzet........pánikok, szorongás.... egyébként a szuri utáni másnap kezdődtek.....házidoki szerint attól....bőrgyógyitól kaptam a szurit. Ügyeleten is voltunk mert egyik este rá pár napra szarul voltam, vérnyomi felment.

köszi

211. szőlőszem (válaszként erre: 209. - Lolita63)
2020. márc. 12. 06:27
Többen is írták, akik allergiára, szénanáthára kapták, hogy elég kellemetlen mellékhatások jelentkeztek náluk. :(
210. szőlőszem (válaszként erre: 208. - YasminH)
2020. márc. 12. 06:25
Hú, ez nem hangzik túl jól, de szorítok neked, hogy minél hamarabb rendbe jöjjön a könyököd, és úgy tudd használni a karodat, mint régen!
2020. márc. 6. 17:03

Én is kaptam ebből az injekcióból 3-4 adagot kb:20 éve.

A szénanáthámat semmi nem csillapította csak ez a "gyilkos inj." Másnapra már nagyon jól voltam... aztán megtudtam mennyi betegséget okoz...magánrendelésre jelentkeztem be, a doki azt mondta be ne adassam a gyilkos inj-t.

Állítom a kolléganőm ettől lett cukorbeteg, Ő kapott vagy 8 -10 db-ot.

208. YasminH (válaszként erre: 207. - Szőlőszem)
2020. márc. 6. 16:23
Szia Szőlőszem. Sajnos a szuri hatására sem javult a könyök problémám, így február 24-én megműtöttek. Feltépték a letapadt izmot, ínszalagot egészen a csonthártyáig. Most vagyok 12 napos műtött, nem úsztam meg. 😔
2020. márc. 1. 07:47
Örülök, YasminH, hogy már jobban vagy. A könyököd már egyáltalán nem fáj?
206. YasminH (válaszként erre: 205. - Szőlőszem)
2020. febr. 2. 23:05
4 héttel vagyok a szuri után, talán most vagyok tőle teljesen tiszta, állt vissza a cukrom, vérnyomásom , közérzetem. Egy örökkévalóságnak tűnt , mire távozott a szervezetemből ez a narkotikus méreg. Ha előre tudtam volna, hogy ilyen hatásokat gyakorol a szervezetemre, soha de SOHA be nem engedem beadni! Életem legszörnyűbb 4 hetét köszönhetem neki. Szerencsés az, aki ettől mentesült és nem allergiás rá.
2020. jan. 25. 07:43
Köszönöm, YasminH, hogy leírtad a tapasztalataidat. Már sokan beszámoltak hasonló mellékhatásokról, én is emiatt érdeklődtem. Elég félelmetesen hangzik, amit leírtál. Jobban vagy már? Mielőbbi gyógyulást kívánok neked!
204. YasminH (válaszként erre: 203. - Fincsi5)
2020. jan. 16. 13:03
Igen, a kezem jobb lett, az izmok felkarban és alkar szárcsonton még fájdogálnak, de maga a duzzanat teljesen lelappadt, már látszik a könyök csontom, a bevérzés is szívódik fel. Fodrász vagyok, az volt a cél , hogy használni tudjam a karjaim, és visszakapjam a kezeim finom motorikus mozgását. Két adagot kaptam mindkét könyökömbe egy időben , lehet ez a dózis vágott paffra. Egy hete szúrtak pontosan, még mindig szédelgek, a fejem nem tiszta, kozerzetem nem a régi . Köszönöm a biztatást 🌹
203. fincsi5 (válaszként erre: 202. - YasminH)
2020. jan. 16. 08:01

És hatása jó volt a könyöködre? Én 40 éves koromtól kaptam, hol évente, hol sűrűbban, de csak 61 évesen jött elő mellékhatás. Már 2 éve nem kaptam.

Lehet, 2 adagot kaptál? Lényeg, hogy jobban vagy.

202. YasminH (válaszként erre: 201. - Fincsi5)
2020. jan. 15. 23:28
Igen, ma lettem kissé jobban, a depressziós szorongás enyhül, a hangulatom alakulóban, ébredés után egész tűrhető volt, de délután jöttek újból a szédelgések, mintha csavargatná, húzogatná a fejem, bódulttá tett megint, a mértéke enyhül. A friss levegő és séta sokat segít, már nem volt jobb ötletem . Bízom benne, rövidesen lecseng, az elmúlt hetet az ellenségemnek sem kívánom .
201. fincsi5 (válaszként erre: 200. - YasminH)
2020. jan. 15. 16:46
Jobban vagy már? Vissza kellett menni a dokihoz?
200. YasminH (válaszként erre: 199. - Fincsi5)
2020. jan. 14. 23:21
TB-re kaptam az SBO-n, a reumatologusom nem adhat (???) lokálist, ő javasolta a kórházat . A reumatológushoz magánrendelésre mentem, fizetős konzultációra. A szurit a kórházban kaptam az ügyeleten TB-re, ráadásul a kórház “első” emberétől , a legnagyobb nevű dokitól. De miért fontos ez?
199. fincsi5 (válaszként erre: 198. - YasminH)
2020. jan. 14. 16:01

Én már rég kaptam, de mellékhatás még aznap délután kijön, de közel sem ennyi mint neked. Másnapra kialudtam.


Te gondolom, allergiás lehetsz valamelyik összetevőjére, vissza kellene menni, hogy adjon valamit.

Magándoki, vagy állami rendszerben kaptad?

198. YasminH
2020. jan. 14. 15:24
Egy hete kaptam diprophos szteroid injekciót mindkét könyökömbe, már viselhetetlen volt a fájdalom és óriási a gyulladásos duzzanat. Másnapra a fájdalom enyhült, harmadik nap a duzzanat lehúzódott, de ezzel egyidejűleg kezdődtek a rettenetes mellékhatások. Húz a fejem, kiugrik a szívem, hullámokban az ájulás kerülget, néha ver a víz, azt követően ráz a hideg, vörösen ég az arcom, kigyullad a szemgolyóm, erőtlen vagyok és gyenge, teljesen letaglóz. 2 nap után farkas étvágyat csinál, kontroll nélküli zabálási rohamok, és napi 4 liter víz sem csillapítja a szomjam. Az arcom felpuffadt, mint egy vízilónak, folyton ég, nem tudok aludni, és elmondhatatlan indokolatlan depresszió gyötör. Elvesztem önmagam lenni, a menstruációm idő előtt megjött, rettegős félelmi fóbiák kínoznak, rossz gondolatok, antiszociálissá váltam, a gondolattól is irtózom, hogy emberek közé menjek. Minden és mindenki közelsége irritál. Kérlek segítsetek , mikor lesz ennek az állapotnak vége ??? Ennyit nem biztos, hogy ért ez a szuri, inkább a műtét ! És azt sem árulta el az orvos, hogy ez szteroid, az ambuláns lapon láttam meg utólag . Meddig tart ez a millió mellékhatás?
2019. dec. 22. 19:46
Voltam azóta fizioterápiás kezeléseken, de sajnos nem lett jobb. Most vettem egy lábmasszírozó gépet, azzal próbálkozom. Kíváncsi vagyok rá, fog-e használni. Nagyon bizakodó vagyok; 2 napja használom, és ma - hosszú idő után először - el tudtam menni sétálni. Fél órát gyalogoltam, és nem fájt a sarkam; madarat lehetett volna velem fogatni. Igaz, hogy most nem dolgozom, és így nem is terhelem a lábam.
2019. dec. 11. 13:48
Sziasztok! Március óta fáj a jobb sarkam, voltam orvosnál nyáron, aztán röntgent kimutatta, h nem achilles gyulladás. Voltam lökéshullám terápián, nem segített. Végül tegnap megállapította egy újabb orvos, hogy Hanglud sarkam van. 4 megoldást ajánlott: fiziko terápia, műtét, sugár, és az injekció. Az utóbbit választottam. Reggelre picit felment a vérnyomásom és enyhe hányingerem lett, de mostanra lassan egy év után enyhült a fájdalmam.
195. Imi2
2019. nov. 17. 00:38
Hello az elsönek semmi melekhatasa nem volt de a nasadik utan kb 3 het utan hö hulamok laz es fajo görcs a farban en anti herpesz virus elen kaptam most tanacstalan vagyok hogy vagasam e ki a duzanatot a sebesz orvos azt monta borogasam jegel es kenyem kremel gyuladas csokento vel hetfon megyek vissza a bör gyogyaszhoz es meg kerdezem hogy mit ajal jobbulast mindenkinek
194. szőlőszem (válaszként erre: 193. - Böbcsi82)
2019. okt. 31. 06:50
Köszönöm szépen, hogy írtál. Szorítok, hogy ha már így megszenvedtet a szuri, legalább működjön is! Nagyon várom, hogy írj, gyógyul-e a sarka, könnyebb lett-e az injekció után! Addig is jobbulást kívánok neked!
193. Böbcsi82 (válaszként erre: 192. - Szőlőszem)
2019. szept. 5. 21:39
Szia! Egy éve derült ki, hogy csontkinövés van mindkét sarkamban. Akkor 3 hétig fizioterápiára jártam, de csak ideig-óráig enyhített a fájdalmakon, meg nem szüntette. Május óta ismét szenvedek, és nekem is szuri lett a vége. Ma kaptam a bal sarkamba, másfél hét múlva kapom a jobba. Most még csak remélni tudom, hogy hatásos lesz, mert a mellékhatásait érzem. Hányinger, szédülés, fejfájás, orrdugulás, a számban, torkomban keserű ízt érzek. A végtagjaimban semmi erő. Maga az injekció nem volt annyira fájdalmas, mint vártam, de eddig ez az egyetlen pozitívum. Bízom benne, hogy ha már így megszenvedtet, legalább hatni is fog. De erről írok majd még, ha gondolod!
2019. aug. 5. 10:54

Sziasztok! Régóta nem aktív a fórum, de most hátha. Végigolvastam a hozzászólásokat, mégis kérdeznék.

Mindkét sarkamban sarokcsontkinövés van, erre javasolta az orvos, hogy egyet-egyet mindkét sarkamba szúrjunk. Bizonytalan vagyok, nem tudom, merjem-e vállalni. Ez egyszerre 2 dózis.

Volt valaki, aki így járt, és sarokcsontra kapott szurit?

Mik a tapasztalatok? Mire számíthatok?

191. Guruljka (válaszként erre: 190. - Guruljka)
2019. márc. 8. 14:06
Úgy értem, némelyik orvostól sajnos lehetne félni.
190. Guruljka (válaszként erre: 188. - Anita810827)
2019. márc. 8. 13:44

Én szerencsére nem félek, pedig némelyiktől lehetne.

Az injekció nem gond általában, tudom, hogy szükséges. A csuklóddal nagy mázlid volt! Gondolom, fájdalomcsillapító lett volna, hogy helyretegyék a törést.

Megpróbálhatnád leküzdeni ezt a félelmet, mert nincs értelme.

Remélem, javul a könyököd!

189. Anita810827 (válaszként erre: 186. - Süngombóc)
2019. márc. 8. 07:10
Igen,napi 10-15 percbe végzem is őket.1-2 gyakorlatnál nagyon fáj,de inkább ez,mint a szuri.
188. Anita810827 (válaszként erre: 185. - Guruljka)
2019. márc. 8. 07:07
😲 hát elég durván hangzik.nem irigyellek.én nagyon félek a dokiktól vagyis maga a beavatkozásoktól.mikor el volt törve a csuklóm,helyre akarták rakni már hozta az injekciót felültem és meg mondtam neki,hogy nekem tuti nem fogja beadni meg semmit,mert megyek is haza.végül kaptam 1 gipszet,azt kész.igaz alá kellett írjak pár papírt,hogy saját felelősségemre nem engdtem meg.de azóta sincs semmi a csuklómmal hálisten.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook