Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Diprophos injekcio fórum

Diprophos injekcio (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
189. Anita810827 (válaszként erre: 186. - Süngombóc)
2019. márc. 8. 07:10
Igen,napi 10-15 percbe végzem is őket.1-2 gyakorlatnál nagyon fáj,de inkább ez,mint a szuri.
188. Anita810827 (válaszként erre: 185. - Guruljka)
2019. márc. 8. 07:07
😲 hát elég durván hangzik.nem irigyellek.én nagyon félek a dokiktól vagyis maga a beavatkozásoktól.mikor el volt törve a csuklóm,helyre akarták rakni már hozta az injekciót felültem és meg mondtam neki,hogy nekem tuti nem fogja beadni meg semmit,mert megyek is haza.végül kaptam 1 gipszet,azt kész.igaz alá kellett írjak pár papírt,hogy saját felelősségemre nem engdtem meg.de azóta sincs semmi a csuklómmal hálisten.
187. Anita810827 (válaszként erre: 184. - Guruljka)
2019. márc. 8. 06:53
Megpróbálom,hátha.köszi.
186. Süngombóc (válaszként erre: 181. - Anita810827)
2019. márc. 8. 01:45
A You Tube-on vannak teniszkönyökre gyakorlatok, nekem az is segít, mikor nagyon fáj.
185. Guruljka (válaszként erre: 184. - Guruljka)
2019. márc. 8. 00:19
Szembe, az alatt azt kell érteni, hogy a szemgolyóba szúrják be. Nem lenne vészes, de utána a fertőtlenítős szemcsepp valami kegyetlen.
184. Guruljka (válaszként erre: 183. - Anita810827)
2019. márc. 8. 00:18

Nálam nem volt mellékhatás, sőt mintha használt volna. Tudom, hogy nem mindig jó megoldás, de nem is a patásördög maga.


Magán tippem: vegyél be naponta egy kis mokkáskanálnyi kurkumát, mármint magát a fűszert, ami olcsó és élelmiszerboltokban is kapható. Ételbe is belefőzheted. Vízben nem oldódik, de a bátrabbak citromos limonádéban isszák meg, és nem riadnak vissza a "homok"-fílingtől.

183. Anita810827 (válaszként erre: 182. - Guruljka)
2019. márc. 7. 23:05
Hát biztos nem kellemes a szembe sem,de olvasom itt a többi írásokat,támadtak kételyeim,már csak a mellékhatásokkal szemben is.hétfőig még alszok rá,hogy mit csináljak.azèrt köszi.
182. Guruljka (válaszként erre: 179. - Anita810827)
2019. márc. 7. 22:57

Én a szemembe kapok szteroidos injekciós kezelést. Havi egyet. Eddig egyet kaptam, de nem haltam bele. Hamarosan megyek a másodikra.


Tartsd oda a könyököd nyugodtan.

181. Anita810827 (válaszként erre: 180. - Süngombóc)
2019. márc. 7. 22:53
Köszönöm az infót.azt hiszem akkor nem megyek vissza az ortopédiára.megpróbálkozom a könyökpánttal,hátha kicsit jobb lesz.
180. Süngombóc (válaszként erre: 179. - Anita810827)
2019. márc. 7. 21:51

Borzalmasan fáj vagy 3 napig folyamatosan. Nekem nem segített.

Műtve voltam, de utána is fájt.

A legjobban a lágylézeres terápia vált be és vigyázok, hogy ne végezzek megerőltető munkát.

Jobbulást!

2019. márc. 7. 17:10
Sziasztok.teniszkönyököm van.10 napig jártam fizikoterápiára,de semmi javulás.jövőhéten kell menjrk az ortopédiára,ahol azt mondták hogy szteroidos injekciót kell adjanak a könyökömbe,de nagyon fèlek tőle.aki kapott már könyökbe injekciót megírná,hogy mennyire fáj ez?köszönöm.
178. Icus (válaszként erre: 176. - Katika49)
2019. márc. 5. 16:31
Nálam is ezt okozta a gerincbe adott szteroid, hogy mi volt az injekció neve már nem tudom. Magán rendelésen voltam, még egyszer elmentem a doktornőhöz, aztán soha többet. Kint a váróban a kisöregek beszélgettek, milyen aranyos ez a doktornő, mindjárt ad injekciót....
2019. jan. 16. 20:33
A gerincembe kaptam a Diprophos injekciót kb,1 hete. A nyaki és gerincsérvem begyulladt , és a fájdalom kisugárzott a vállaimba, a lábaimba.Öltözködni és fürödni csak segítséggel tudtam.Velem az injekció csodát tett.1 nap alatt elmúltak a fájdalmaim és semmilyen mellékhatást sem tapasztaltam magamon. Remélem később sem fogok.
2018. dec. 11. 13:27
Én 2 hónapja kaptam az ízületi fájdalmakra.Eddig tartott a hatása.mert kezdődik minden elölről.a mellék hatása sem érte meg.kb.rá 2 hétre megjött, elájultam, elvesztettem az eszméletem.(már négy éve nem menstuálok).a nőgyógyász is az mondta biztos a szteroid okozott mindent.
2018. febr. 21. 04:19
2 éve ismerem ezt az injekciót megerőltetett vállamra használom,mert már a gyógyszerek nem huzták le a gyulladást.Dr nőm évente kettőt ad be hatása 1 nap mulva érezhető lehuzza a gyulladást használhatóak a karjaim.Talán mellékhatásként annyit érzek hogy az első 2 nap éjszaka kis verejtékezés de gondolom a méreganyagot dolgozza ki a szervezet Hozzászóllásokból látva ugylátszik a női betegeknél sajnos keménnyebbek a mellékhatások,gondolom a hormonok miatt.57 éves férfi.
174. gmonix
2017. aug. 1. 14:23

Sziasztok!

Ha még él a fórum....

Térd fájdalom vádli fájdalom terhelésre ínhüvely gyulladás izom fájdalom....sajnos a múlt héten nem bírtam ráállni a jobb lábamra annyira bemerevedett az izom vagy idegszál dokit kihívtam megvizsgált gyulladást állapított meg. Kaptam 2 féle gyógyszert meg egy injekciót a faromba. Hajnalba kivert a víz utána fáztam leesett a vérnyomásom...ez gondolom a gyógyszer injekció hatása volt. Kérdésem, hogy mozgásszervi gyulladásra szteroid lehetett az injekció? Mondta a nevét de csak fél füllel hallottam....

173. jurta
2017. febr. 9. 18:12

Sziasztok !

A forgómba kaptam 3 adag Diprophost 2016 augusztusban, mert a sok futástól begyulladt. Már az első után megszűnt a fájdalom és azóta sincs. Mellékhatásként akkor felment a vérnyomásom 140-150 re és borzasztóan megjött az étvágyam. Az utolsó adag beadása után kb. 3 hétre a mellékhatások megszűntek, a forgóm azóta is rendben.

2016. szept. 21. 15:06
Sziasztok! Kaptam egy diprophos-lidocain injektiót 8 nappal ezelőtt a könyökömbe. Sajnos azóta van egy 10 forintos nagyságú vörös folt a szuri helyén ami iszonyúan fáj, ill. Olyan mintha az ér is be lenne gyulladva. Volt már valakinek ilyen tapasztalata? Mi segített?
171. lulu09
2016. aug. 29. 17:21

Parlagfű allergiára adattam be.

Kisgyerek korom óta allergiás vagyok, nem nagyon használt semmi se, utóbbi évekbe már nem is igazán próbálkoztam gyógyszerekkel.

Elég erősnek gondolnám azt allergiámat, szabadtéri programokat nem nagyon kellett szervezni ezidáig ebben az időszakban, folyamatos orrfolyás, trüsszögés, szemviszketés.


Lassan egy hete adtam be, első két nap mérsékelt hatás, harmadik naptól tünetmentesség. Látható/érezhető mellékhatásoknak nyoma sincs, én az évi egy adagot innentől fogva bevállalom amíg nincs jobb.


23 éves, férfi.

2014. okt. 17. 19:33
Kelloidos seb gyógyítására használt valakinek az injekció. Nincs időm most végigolvasni arégi bejegyzéseket, de hátha van valakinek új tapasztalata ezzel kapcsolatosan? régi és új keloidos sebek is érdekelnek, mert van sajnos dögivel és nem tűnt eddig el semmitől. Most ezt a diprophos injekciót javasolta bőrgyógyász ....
169. Mona.. (válaszként erre: 165. - Bittike)
2014. szept. 26. 14:06
Én is teniszkönyökre kaptam /bár már 2 éve/, és ugyanezek voltak a mellékhatások. A másodiktól nem is múlt el a fájdalom, de az orvos nem adott többet.
2014. szept. 25. 06:48

Soha többet ezt az injekciót.

Nagyon beteg lettem tőle.

2014. szept. 23. 15:38
Sziasztok!Tegnap kaptam meg az első injekciót,a combomba.Éjszaka,és ma napközben sem tudtam aludni egy percet sem,nem érzem magam álmosnak,csak a szemem ég.Valaki járt már így?Éjszakára vennék be,Valeriana relaxot,segítene rajtam,hogy legalább egy pár órát aludjak?
166. Andesz75 (válaszként erre: 165. - Bittike)
2014. szept. 4. 18:34

Én 5 db injekciót kaptam de nálam semmilyen mellékhatás volt. Mondhatnám úgy, hogy teljesen hatástalan volt, nem múlt el a bajom tőlem.

Remélem nálad hamar megszűnnek a kellemetlen mellékhatások.

165. Bittike
2014. szept. 4. 12:28
Sziasztok! Ma kaptam a 2. diprophost, 08.15-én kaptam az elsőt teniszkönyökre. A kezem sokat javult, de a mellékhatások! Hőhullám, fejfájás, állandóan éhes vagyok, vérnyomás emelkedés!, de ami a leginkább zavar, tegnap vettem észre, hogy az egész arcomon kis szőke pihék jelentek meg!!!! Nem is gondoltam arra, hogy az injekciótól van, csak most, hogy végigolvastam a fórumont! Ha ezt tudom, a mait nem engedtem volna beadatni. Amikor kérdeztem a d.nőt, hogy mi ez, azt mondta, gyulladáscsökkentő és lidokain. A mellékhatásairól nem mondott semmit! Azt már olvastam, hogy nagyon sokatoknál vannak hasonló tünetek, de azt nem látom, hogy kb. mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből ez a "csodaszer"? Van-e valami módszer amivel meggyorsíthatnám a kiürülést? Remélem nem fokozódnak a 2-tól a mellékhatások! Köszi
164. Serpico
2014. júl. 22. 15:03
A Diprophos un. depo hatással bír, felhalmozódik a szervezetben ezért a mellékhatásai ellen nem lehet mit tenni. Az előny/kockázat mérlegelése alapján kell dönteni. Nem allergiaellenes készítmény, de tény, hogy nagyon gyorsan megszünteti az allergiát.Cukorbetegeknek, magas vérnyomásos és csontritkulásban valamint gyomorbántalmakban szenvedők semmiképpen ne kérjék!
163. KenM
2014. jún. 8. 00:13
Két hete kaptam diprophos injekciót térdízületi gyulladás miatt. A térdproblémámon tényleg nagyon sokat javított, de a mellékhatásai sokkal fájdalmasabbak. Soha nem volt érgyulladásom ami másnapra a térdem alatt kialakult. Kemény vörös duzzanatok alakultak ki és az az érdekes, hogy lassan múlik ,de mindig újabb és újabb helyeken az ötödik helyen jön már elő. Most már a combomnál tart a tenyérnyi vörös duzzanat ami járáskor iszonyú fájdalmat okoz, és nem tudok rálépni a lábamra.Mikor már azt hiszem, hogy talán elmúlik megjelenik egy másik helyen. MEDDIG FOG EZ TARTANI??? tapasztalt már valaki ilyet? egy injekciónak meddig tart a hatása és a melléktünetei? Erről sehol nem találtam leírást. Soha semmire nem voltam allergiás, de ennél az egy injekciónak a beadást követően kb 20 percen belül furcsa érzéseim lettek...zsibbadt az agyam és az egész belsőm, kivörösödtem, egy csepp álom nem jött a szememre, hőhullám,stb. Sajnos engem sem tájékoztattak ezekről a lehetséges mellékhatásokról. Hála istennek most úgy látszik az érgyulladásom kivételével az összes tünet megszűnt és csak reménykedni tudok abban , hogy más tünet már nem fogja megkeseríteni a helyzetemet.Ha valakinek volt hasonló tapasztalata szívesen venném, ha megosztaná velem. :)
2014. jún. 2. 16:11

Sziasztok!

Javasolták valakinek azt a szurit fülzúgásra? Nekem most erre mondta a doki, hogy meg kellene próbálni.

2014. ápr. 15. 21:40

Sziasztok,


ápr. tizedikén este végül beadattam magamnak a diprophost egy kis lidokain koktéllal, úgyhogy semmit nem éreztem.Másnap még volt 2-3 tüsszögés, kis szemviszketés még 3 napig de mostanra már teljesen elmúlt, Füvet is mertem nyitni, ami még egy hete öngyilkosság lett volna. Már akkor köhögési rohamom volt, ha 2 percre este elmentem sétálni.Igaz, most jött egy komoly lehülés és a pollen biztosan nagyon visszaszorult de jelenleg az injekció védelme alatt teljesen tünetmentes vagyok és a mellékhatásokból sem érzek semmit. Két napig volt némi arcpirom, meg erösebb honaljizzadásom, de mostanra ez is elmúlt.

Kiváncsi vagyok, meddig tart ez a kegyelmi állapot.

A szteroid biztosan igen veszélyes fegyver, pl. gombásodást, torokgombát okozhat. de a symbicort sem kutya, szájpenész esetén mindig igen erős pálinkával öblögettem amig csak bírtam, hogy a könnyem folyjon. Az erős pálinka, vodka igen jó fertőtlenítőszer pl. fogmosás előtt 45 percig gargalizálva egy korttyal.


Ha valakinek viszont vírusus fertőzése van, akkor nagyon gondolja meg a szteroid használatát.Nekem 6 éve, amikor azt hittük, allergiás-asztmám van, majdnem beadott a nejem egy szteroidinjekciót. A Jóisten segített, hogy bár 39 fokos lázam volt, nem engedtem meg, mert éreztem, hogy nem allergiás, hanem virusos fetőzésről van szó. A tünetek egyébként elég hasonlóak, az embernek jól kell ismernie magát és megfigyelni, hogy meg tudja különböztetni a kettőt.Az allergia nem szokott lázzal járni, szinte csak ez a tüneti különbség. Viszont a hatás pontosan ellentétes. Már sokan meghaltak abban, hogy antibiotikum helyett szintén gyulladáscsökkentő szteroidot kaptak, vagy fordítva.

De egy diprophops évente szerintem elviselhető és ha az embernek nincs alap - vagy más felülfertőződése, akkor legfelejebb csak hosszútávon lehet veszélyes..úgy tűnik inkább a női nemi hormonokat zavarhatja meg kicsit.

Az biztos, hogy azok a nők, akik pl. a gyerekvállalást évekig halogatják, egyre növekvő kockázatot vállalnak pl. az ilyen allergiás, mozgásszervi vagy akár autoimmun betegségek kialakulásának rizikójával is..hogy a végén elmegy a hajó..lásd arthritis kialakulása pl. gyászesetek, szakítások, munkahelyi stressz vagy magánéleti problémák hatására.

160. Mona.. (válaszként erre: 157. - Balatono)
2014. ápr. 9. 15:54
Kicsit úgy jön le, mintha úgy használnátok, mintha ez vitamin lenne. Az én orvosom évente csak 1-et hajlandó beadni a Diprophosból.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook