Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Diprophos injekcio fórum

Diprophos injekcio (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2008. okt. 13. 15:06

Sziasztok!


A diprophos injekcióról sajnos nekem is rossz tapasztalataim vannak. Augusztus elején kezdtem el egy 5 alkalmas injekció kúrát, amit heti egy alkalommal kaptam, a 10 éve fenálló balesetből eredő vállproblémám kezelésére. Az injekció alkalmazása alatt az arc kivörösödésén és kisebb gyomor fájdalmakon kívül nem éreztem különösebb mellékhatást, de a kúra befejezése után kb. 1 hónappal nekem is szőrösödés jelent meg az arcomon. Szörnyen sokkolt a dolog! Természetesen a váll problémám semmit nem javult!

A kezelőorvos azt javasolta, hogy 6 hét után ismételjük meg a kúrát! Ilyent soha többet!!!!!!

Nagyon bízom benne, hogy a hormonháztartásom idővel helyre áll majd.

2008. szept. 27. 17:05

Sziasztok!

A nyár elején kaptam váll fajdalmakra az első ilyen injekciót, majd hetente még további 3. Igazából a problémém nem oldodott meg, de a mellékhatásait most szenvedem. Teljesen felborult a hormonháztartásom és komoly szőrösödés indult meg az arcomon. Többé ilyet soha!

2008. szept. 2. 18:57

Valóban,egyik barátnőm is kapott allergiára,és nagyon hatékony volt számára.

Abban az évben nem kínozta a szénanáthája.

2008. aug. 1. 21:40
Nekem asztmatikus allergiám van a parlagfűre. Sok mindennel próbálom kezelni, a legújabb tavaly aug-ban ez az injekció-próba volt. Előtte már 1-2 hete kínoztak a szokásos tünetek, használnom kellett az inhalátort. Viszont költözés előtt álltam, és tudtam, hogy abban az állapotban piszok nehéz dolgom lesz... fulladás és tüsszögés nélkül is megpróbáltatás, nemhogy ilyen tünetekkel:) Szóval, kértem a dokitól egy injekciót, azt mondta, ha térdenállva kérem, sem ad többet. Nem is kellett, pár nap múlva csillapodott nálam minden, úgy gondolom, nagy szerepe volt az injekciónak. szeptemberben költöztem, igaz, utána egy hétre elutaztam a tengerhez is. Alvás- és szívritmuszavaraim nekem is voltak, de mivel egyébként is szokott lenni, nem tudom elkülöníteni a két dolgot... :)
2008. aug. 1. 13:50

Én kaptam már háromszor,könyökbe....iszonyú fájdalmat éreztem 3 napon át,de nem oldotta meg a problémát.

Mütét lett belöle.

4. akác56 (válaszként erre: 3. - 2ab728965c)
2008. aug. 1. 11:26

A Diprophos is steroid! Csak akkor kérjetek, ha más fájdalocsillapító nem használ! 36 évig eü.-ben dolgoztam és én úgy tudtam, hogy havonta szabad adni.

A cukorbetegeknek valóban ellenjavalt!

2008. aug. 1. 09:17

Egy ellenvélemény: 5 azaz öt ilyen injekciót kaptam a könyökembe heti gyakorisággal tavaly ilyenkor, mert teniszkönyökem volt és irtóra fájt már minden mozdulatra.

Nem híztam, nem lettem bolondabb mint amilyen előtte voltam, nem lettek bőrproblémáim, sem libidózavarom, ráadásként a könyökfájdalmam is elmúlt tőle hosszú hónapokra.

Én azt gondolom, nincsenek olyan rettenetes mellékhatásai mint amivel riogatják a jónépet nem tudom hogy mi okból, annyi biztos, hogy akinek a vércukra eleve magasabb, annak kicsit megboríthatja, meg a vérnyomást emelheti az arra hajlamosaknál.

Ha drasztikus panaszokat okozna, nem szabad beadatni a következőt, igaz hogy nem hamar ürül ki a szervezetből, de nem 4-5 hónap,hanem ennél kevesebb idő.

2. abri
2008. aug. 1. 08:51

Szia judy!

Én kb. 3 hete kaptam Diprophos injekciót, kopás miatt borzalmasan fájtak a csípőim. Azt mondta a reumatológus, hogy min. 1 hétig nem lesz fájdalmam, de szerencsére azóta is nagyon jól vagyok, mintha kicseréltek volna a kedvem is sokkal jobb.Nálam mellékhatás annyi volt, hogy 1 hétig olyan volt az arcom mintha ki akarna csattanni, vörös volt és melegem volt, mintha hőhullámom lenne, de elmúlt. Most néztem utána, hogy mi is ez, és most olvastam a fórumokon hogy milyen erős, káros ez az injekció.

Pedig eddig azt gondoltam, hogy máskor is kérem,de ezek után meggondolom.

2008. júl. 14. 07:29

Sziasztok!


Olyan emberkéket keresek akik kaptak Diprophos injekciot.Nekem reumatologiai problémáim voltak és ezt kaptam.Mellékhatásai borzalmasak.Szeretnék tapasztalatot cserélni,ezért gondoltam,hogy nyitok egy topikot.Én 1 hét alatt + 10 kg lettem több,álmatlanságba szenvedtem,állandoan pörögtem,és furán viselkedtem.Pl.hajnalba kimentem a konyhába enni,a párommal szemtelen voltam.Én úgy hallottam,hogy 4-8 hét mire kimegy a hatása?Várom a hozzászolásotokat!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook