Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diétázók figyelem! Járt már így valaki? fórum

Diétázók figyelem! Járt már így valaki? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 14. 08:16

Köszönöm mindenkinek!


Katica! Sok sikert kívánok a diétádhoz, de én egy másik típust kezdtem el, ami úgy néz ki be is jön nekem! Azért köszönöm a meghívást!

8. Night Angel (válaszként erre: 1. - Fenife)
2010. jún. 11. 15:45

Én még nem jártam így, mint te, de arról hallottam, hogy bizonyos gyógyteák hajlamosak gyengíteni a fogamzásgátló hatását.

Ha pedig nem kapod meg a kellő mennyiségű hormont, amit eddig bevittél akkor bizony fel fog borulni a ciklusod, én is a dokid véleményét osztom.

Ha fontos a védelem neked, akkor szedd tovább a bogyód, de cseréld le a teákat másra és érdeklődj patikustól, hogy mit ajánlana.

Zöld tea, magasabb rost tartalmú ételek, almaecet, nyers zöldség és gyümölcs, ezekkel talán feltudnád váltani a teákat.

7. 8e163afeff (válaszként erre: 6. - 8e163afeff)
2010. jún. 11. 09:08
No, a vanda már el is indította a fórumot róla, szóval odacsatlakozom én is, ha van kedved, gyere!
6. 8e163afeff (válaszként erre: 5. - Fenife)
2010. jún. 11. 08:33
minden étkezés előtt tíz perccel. A feminán most van egy 3 napos almaecetes diéta, majd nézd meg, állítólag 2 kg-ot lehet tőle fogyni a 3 nap alatt, fura, mert elég rendesen lehet enni. Lehet, indítok majd egy fórumot ezzel kapcsolatban, el akarom kezdeni, ha van kedved, csatlakozz:-)
5. Fenife (válaszként erre: 3. - 8e163afeff)
2010. jún. 10. 22:42
Hááát igen, ezt tapasztaltam ma... :-) Az almaecetet mikor édemes inni? Minden étkezés előtt vagy csak naponta egyszer?
4. Fenife (válaszként erre: 2. - 4b6a2525df)
2010. jún. 10. 22:40

Hát megpróbálok valami rendszert adni az eddig olvasott dolgoknak. Kevés kenyér, tészta, sok zöldség-gyümölcs, sok ásványvíz és a rendszeresség. Nagyjából ennyi :-)


Erre nem is gondoltam, hogy nem kellene keverni a dolgokat :-(

3. 8e163afeff (válaszként erre: 1. - Fenife)
2010. jún. 10. 16:55
Hű, a szennalevél aztán nem segít a testednek, ellenkezőleg: hashajtó, csupán ennyi a funkciója. Az almaecet ok, de a szennát ne idd!!!
2. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - Fenife)
2010. jún. 10. 09:51

Bár nem jártam igy, de lehet, hogy azért, mert a különböző teákát nem alkalmaztam, azaz nem együtt.

Szerintem egy hónapig elég lenne az életmódra figyelés (egyébként ez nálad mit jelent?) és az ételek másképp (egészségesen) történő elkészítése, pölusz az almaecet.


Nem szabad azonnal mindent akarni, mert nagyobb "kárt" okozhatsz, mint hasznot hajtasz

2010. jún. 10. 09:05

Sziasztok!


Néhány hete kezdek áttérni az egészséges életmódra, figyelek az ételekre, és mellette különböző teákkal ( csalán , szennalevél) és almaecettel is besegítek a testemnek az átlakulásban.

Néhány hete azonban folyamatosan vérzek kisebb-nagyobb megszakításokkal. A doki szerint a méregtelenítés miatt felborult a szervezetem és nem szívódik fel a fogamzásgátló rendesen. Másal is fordult már ilyen elő? Mit tegyek szerintetek, ha csak ez az egy lehetőségem van a védekezésre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook