Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diéta január 2-től fórum

Diéta január 2-től (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
103. csj84 (válaszként erre: 101. - NoSpoon)
2017. jan. 24. 16:50
Köszönöm. Én is együttérzek veled az elvesztett babák miatt.
102. NoSpoon (válaszként erre: 100. - Csikil4ny)
2017. jan. 23. 21:29
Utána fogok kotorni a neten. Kösz!
101. NoSpoon (válaszként erre: 99. - Csj84)
2017. jan. 23. 21:28

Részvétem, én is vesztettem el babákat.:(

A diéta+mozgás biztosan jót fog tenni és persze időtöltésnek sem rossz.

Én az utcákon szoktam kalandozni gyaloglás keretében. Hála Istennek ez egy elég zöld környék, viszont nem veszélyes.

100. csikil4ny (válaszként erre: 96. - NoSpoon)
2017. jan. 23. 21:08
Leslie Sansone walk-jait általában szeretik az emberek. Én is azt csinálom, ha nem jutok el terepre, izületkímélő és hatásos. :)
99. csj84 (válaszként erre: 98. - NoSpoon)
2017. jan. 23. 21:07

Hú,az azért durva lehet,elhiszem,hogy félted az izületeidet.

Másfél évvel ezelőtt nyáron kezdtem el a futást.Aztán tavaly télen leálltam vele,majd tavasszal újra.Nyáron terhes lettem,akkor abbahagytam mindent,tornát,futást,biciklizést.Sajnos a terhességem megszakadt 19 hetesen.

Szóval júniusban futottam utoljára,ezért már nagyon várom,hogy jobb idő legyen :) Itt van mellettünk az általános iskolai pálya,ami 200m-es,így a 6km az jó 30kör.

2017. jan. 23. 21:04

Az egyik térdemet tini koromban gyepáltam meg bicikli baleset keretében, a másikat egy bő évtizeddel később buszról lelépve, akkor kapott a csuklóm is, de annál nem maradt nyoma. Mindkét esetben sérültek a szalagjaim, az elsőnél csúnyábban.

A gyaloglás-futással kapcsolatban én is hasonlót tervezek, ha majd az idő engedi.

A tabatát nem ismerem, így megnéztem neten. Tényleg elég kemény lehet és ahogy olvastam, kell hozzá egy alapkondi. Már régen futsz?

97. csj84 (válaszként erre: 96. - NoSpoon)
2017. jan. 23. 20:03

Én sem konditerembe járok,hanem itt a faluban,ahol lakunk,van egy edző,aki tartja az edzéseket.

Én úgy kezdtem a futást annak idején,hogy futottan egy kört,aztán egy kör gyaloglás,és így tovább. :) Aztán egyre több lett a futás,és kevesebb közte a gyaloglás.A végén már ott tartottam,hogy 6km-t lefutottam egyben.Vettem egy pulzusmérőt,ezzel figyeltem,hogy ne menjen túlságosan magasra a pulzusom,és így viszonylag lassan simán lefutottam.Közben csináltam olyat,hogy begyorsítottam egy körre,aztán gyalogoltam keveset,ez olyan intervallumos edzés féle,amikor a pulzussal játszik az ember,és nagyon hatásos.

Végülis bármit csinál az ember,az már több,mint a kanapén ülni :)

Ó,az úszás szerintem is szuper.Nálunk sajna nincs rá lehetőség,messze van a legközelebbi uszoda.

Milyen traumát kaptak az izületeid?

96. NoSpoon (válaszként erre: 95. - Csj84)
2017. jan. 23. 19:52
Először is szeretnék futást csinálni a gyaloglásból és persze növelni a távot is, de ennél a súlynál még féltem az izületeimet, amik már kaptak némi traumát. Ha minden igaz, akkor holnap eljutok úszni, amit nagyon szeretek. A konditerem nem vonz, a tornákkal annyi a bajom, hogy meglehetősen ügyetlen vagyok.
95. csj84 (válaszként erre: 94. - NoSpoon)
2017. jan. 23. 19:35

Heti kétszer járok edzésre,kardió és erősítő vegyítve,zenére,erős bemelegítéssel és hosszú nyújtással a végén.Tabata edzés egyébként a fő része,nagyon durva,de hatásos.Felváltva csináljuk a kardiót és az erősítőt,hogy a pulzusunk lenyugodjon,majd újra felpörögjön,így ég legjobban a zsír,és még órákkal edzés után is.Egyébként minden nap biciklizek a munkám miatt elég sokat,csak most a jeges út miatt nem,így gyalogolok,ami alapesetben,otthonról a munkahelyemre és vissza 4km,de ha még mennem kell valahová,ami minden nap van szinte,akkor még plusz 3-4km hozzájön.Ha kijön a jó idő,akkor visszatérek a futáshoz,már alig várom :)

Te milyen edzésre fogsz járni? Vagy mit tervezel a gyaloglás mellett?

2017. jan. 23. 18:36

Ok. Biztos meg van az eredménye, ha ilyen keményen és kitaróan küzdesz. Milyen edzésekre jársz?

Én még szeretnék egy kicsit fogyni mielőtt belelendülök. Mikor az idő olyan volt nyomtam 5 km gyaloglást, de most szmog is van, meg jég is, úgyhogy nem igen erőltetem.

93. csj84 (válaszként erre: 92. - NoSpoon)
2017. jan. 23. 09:57

Igen,nagyon kicsi volt mind a kettő. Sőt a banán is. Hidd el,én is mérek mindent,nem csak szemre eszem meg a dolgokat.A banán pedig szerintem belefér egy másfél órás edzés előtt,még egy-két keksszel is.

Már belejöttem,egyáltalán nem vagyok éhes,és nem lépem túl a 160gr szénhidrátot sem,és a kalóriára is igyekszem odafigyelni.

92. NoSpoon (válaszként erre: 67. - Csj84)
2017. jan. 22. 22:05

Akkor az nem kicsi volt, hanem mini. Egy normál alma legalább 100g és egy narancs is abban a régióban van, és akkor már könnyedén bekaptál 25g szénhidrátot. De a banán is szénhidrát bomba, különösen keksszel.

Én mérek mindent. Érdekes megtapasztalni, hogy mennyi az annyi. Az ember hajlamos szemmel alámérni dolgokat. Nem mondom, hogy nem voltam éhes néhányszor az első héten, vagy nem tudnék még egy vacsit elfogyasztani, de már sokkal jobban érzem magam. És sajnos muszáj is változtatnom, mert a szemész szerint diabetes gyanus vagyok, ami nem lehetetlen mert többeknek volt 2. típusu a családban.

2017. jan. 22. 20:14

Nem lett rossz, kicsit sótlan, de azért el fog fogyni :-)

40 dkg csirkemell darálva(nekem a hentesem ledarálta), 20 deka fagyasztott zöldség félig megpárolva, 5 deka mozarella felkockázva, 1 tojás, 1 gerezd fokhagyma, fűszerkeverék. Ezt mind össze kell keverni, először sütőzacskóba kell szorosan becsomagolni, utána két réteg alufóliába. Tepsibe tettem, felöntöttem 5 dl vízzel, sütőben kb. 2 órát sütöttem, mindig lennie kell a tepsiben víznek. Ott szúrtam el, hogy azt hittem elég sós lesz a fűszerkeveréktől, de nem így lett.

90. Katus73 (válaszként erre: 89. - Dorinspiration)
2017. jan. 22. 17:43
Én is kérném! 😃
89. Dorinspiration (válaszként erre: 88. - Veroosh81)
2017. jan. 22. 16:43
A csirkemell sonkához kérnék majd receptet ha finom lett ;))
2017. jan. 22. 15:35
Nálam lesz húsleves, gyros csirkecomb filéből, rakott karfiol, gombapöri, ezek tuti. Ezen kívül készítettem egy nagy adag körözöttet reggelinek, illetve csináltam most házi csirkemell sonkát is. Az még nem tudom milyen, mist vettem ki a sütőből.
87. veroosh81 (válaszként erre: 86. - Pieta4)
2017. jan. 22. 15:31
Szénhidrátcsökkentett liszttel, és teljeskiőrlésű kenyérmorzsával, sütőben sütve. :-)
86. pieta4 (válaszként erre: 84. - Veroosh81)
2017. jan. 22. 12:24
Milyen a diétás fajta rántott husi?
85. Katus73 (válaszként erre: 84. - Veroosh81)
2017. jan. 22. 12:23

Hali! Én is vagyok. Fogyókúrát folytatom, még a mozgást kell rendszeresebbé tennem. Ez elég nehéz néha, mert a beosztásom folyamatosan változik. Pl. csütörtökre is terveztem, ehelyett dolgoztam nappal. 😞

Jövő heti kaják? Még a mait sem tudom egyenlőre. 😃

2017. jan. 22. 08:19

Jó reggelt mindenkinek!

Na, azért örülök, h nem egyedül maradtam itt :-D

Úgy döntöttem, h ma neki állok tornázni! Ma rántott husi lesz az ebéd, persze diétás fajta, meg előkészítem a jövőheti husikákat! Nálatok?

2017. jan. 22. 00:49
Sziasztok! Remélem, be lehet csatlakozni most is. Én is jan 2-től fogyózom. Az én módszerem napi nem több, mint 1400 kalória 140g szénhidrát fogyasztás mellett. Mozogni mostanság kezdek. Eddig 3,5 kg ment le és kb. 15 kilótól szeretnék összeségében megszabadulni kb. áprilisig.
82. kisvakond2 (válaszként erre: 80. - Veroosh81)
2017. jan. 20. 20:41

Még én sem fogytam le, de szépen lassan haladok. Csinálom Jillien 30 napos programját , holnap kezdem a 2. szintre és odafigyelek a kajálasra.

Szépen lassan akarok én is haladni, hogy tartós legyen. :)

81. csj84 (válaszként erre: 80. - Veroosh81)
2017. jan. 20. 17:14

Nem :)

Én még legalábbis nem. De szépen haladok. Számolom a szénhidrátot,és kemény edzésre járok. Eddig 2.5 kg mínusz,de nem is szeretném ennél gyorsabban. A kezdeti lelkesedés megvan,és tök jól belejöttem már a számolásba is.

Hajrá mindenki!

2017. jan. 20. 06:05
Már mindenki le is fogyott?
2017. jan. 18. 20:51
Ma visszatértem a normál étkezéshez, volt reggeli ebéd, uzsonna, vacsora. Holnap chia magos eperszószt fogok reggelizni!
78. veroosh81 (válaszként erre: 75. - Katus73)
2017. jan. 18. 20:49
Gratulálok az eredményhez!
77. veroosh81 (válaszként erre: 75. - Katus73)
2017. jan. 18. 20:48
Hát kefírt nem is eszem mostanság az tuti :-D
2017. jan. 17. 18:51
Sziasztok. Lehet meg csatlakozni? :) szigoruan masodikatol kezdtem, nem dietazni, hanem eletmodot valtani :) az en alom sulyom 45 kg. 153 cm vagyok. Most vagyok 51 kg. Es kb 55-56-rol indultam.
2017. jan. 17. 16:08

Sziasztok!


Hú Veroosh! Ezt én tuti nem bírnám. Sem a kefir, sem a grapefruit nem akkora kedvenc, hogy egész nap csak azt egyem. 😞

De neked kitartást a mai naphoz. 😃

Ma a mérleg 3,5 kilóval mutatott kevesebbet, mint két hete. 😃

2017. jan. 17. 06:01
Sziasztok! Én a hétvégét egy kicsit elszúrtam, mert szülinapoztunk, és ettem tortát bőven. Ma kefír+grapefruit napot tartok. Egyébként 3,1 kg volt a 2 hét alatt.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook