Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » DHEA tapasztalatok fórum

DHEA tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2008. szept. 29. 19:38

Na igen Amerikaban bemesz a supermarketba es meg 300mg-osat is talalsz...Nekem is van baratnöm L.A.-ben.

Szerintem nem jatek es nagy körültekintessel kell belevagni a szedesebe.Nem mondom,hogy nem jo,de pl.,ha fiatalabb vagy es magas az ösztrogenszinted,tesztoszeronna alakulhat.Nem hiszem,hogy a parod szexisnek talalna a szörös melkasod..

Amugy a sportban doppingnak minösül es ha 1 olimpikon szedi rögtön diszponifikaljak!

Mellette megnö a szivinfarktus-veszely,hanyinger,alvaszavarok,mely aknek-ha fiatal szedi-a hoppbol kopp..

Van valami online orvos valaszol magyarul,ott utanna lehet nezni.

Amugy miota szedi Anyukad,hatas?

2008. szept. 29. 17:25
Van egy nyelv alá fújandó spray is, amerikai. Egy szépségszalonban is azt adják a kezeléshez. Egyébként ökonetnél lehet beszerezni.
12. 2577cdcc12 (válaszként erre: 10. - Enrosadira)
2008. szept. 29. 13:32
A múlt héten kapta a barátnőjétől Amerikából. Most ahol megnéztem, ott spciel 40 éves kórtól ajánlják, illetve speciális esetekben (aktív sport) korábban is. Sőt, azt sem olvastam az általam nézett oldalakon, hogy vérvizsgálat kell hozzá, ha korábban kezded szedni... Na mindegy, elmúlt 50...
2008. szept. 29. 13:08
Bocsi Bioeva a ceg neve nem Biovital!
2008. szept. 29. 13:07

Mert 50 eves kor utan nem kell vervizsgalat!

Elötte csak orvosi kontrollal lehet szedni,mivel nem tudhatja senki,mennyit termel meg a mellekveseje..

Ha jol utanna neztek,fönt van a Magyar oldalakon is.

Megint a nemet orvosokkal jövök-ök semmikeppen nem javasoljak 50 alatt-csak rendszeres vervizsgalattal.

A DHEA szintje 20-30 evesen a legmagasabb,aztan rohamosan csökken-de mindenkinel valtozo.50 eves kor utan mar csak 30,70 ev utan csupan 10%-ka talalhato meg az emberi szervezetben.

En 1 biovital nevü cegtöl szerzem be,nem draga,120 szemes 30 euro-kb 4000 forint,50mg-os,tehat napi 1 db.Ja es növenyi alapanyagu!!

Mikor kezdte el az Anyukad a szedeset?

9. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1. - Enrosadira)
2008. szept. 29. 12:02
Azt honnan veszed,hogy csak 50 éves kor felett lehet szedni? Csak mert én is utánaolvastam pont a múlt héten, mert anyukám elkezdte szedni, de ezt nem olvastam sehol. Bár túl van az 50-en, úgyhogy mindegy, csak kiváncsiságból kérdezem...
2008. szept. 29. 11:59

És azt vajon honnan lehet tudni, hogy melyik termék milyen minőségű?

Gondolom csak szinttikus uton előállított bogyó létezik.

7. 13a6fcd24f (válaszként erre: 6. - Enrosadira)
2008. szept. 29. 11:34
köszi
2008. szept. 29. 11:24

Csak atvitt ertelemben tesztelem.Ök a vendegeim es megbeszeltük,hogy kiprobaljak.

A nemet forumokon azt olvastam,hogy 1 honap utan hat es folyamatosan szedni kell-az orvosok szerint napi max 50mg!!

2008. szept. 29. 10:30

Ezt találtam róla:


Kutatások alapján a DHEA a következő tünetek kezelésekor lehet hasznos:


Erekciós problémák

Premenstruációs szindróma (PMS)

Menopauza

Elhízás

Herpesz

Szív-és érrendszeri megbetegedések

Osteoporosis

Lupus

Arthritisz


Nos, 46 éves vagyok, mostanság bár alig eszem hétről hétre jönnek fel a kilók 8igaz a mozugás is kevés), magas vérnyomásom van, PMS-m szerintem elkezdődött lassacskán a klimax, rendszeresen előjön a herpeszem és minden izületem fáj.


Nekem találták ki! :-)


Hol lehet megvenni?

4. 13a6fcd24f (válaszként erre: 1. - Enrosadira)
2008. szept. 29. 10:24

szia, mit jelent az, hogy teszteled rajtuk?

Fogadsz még "teszt-ember"-eket?

2008. szept. 29. 10:10

A növekedési hormont Hollywoodban nagyon sokan szedik. Stallone jut most eszembe, de volt néhány cikk róla, a nők is előszeretettel használják. A sejetek cserélődésének gyorsítására, friss sejtek fokozott növeléséhez használják.

A ráncok kkisimulnak, és amiért kedvelik a sztárok is: a testzsírszázalékot is csökkenti.

Az arginin, a glutamin és a lizin serkentik a termelődését.

Az arginin nagy mennyiségben található meg például a túróban, szójában, gombában, dióban, mogyoróban, mandulában, napraforgómagban, szezámmagban, csicseriborsóban, sárgaborsóban, lóbabban, lencsében, csokoládéban, mazsolában, kókuszdióban.


A glutamin koncentrációja magas a teljes kiőrlésű búzában, rozsban, kölesben, zabban, kukoricában, lenmagban, mandulában, mogyoróban, tejben.


Lizin-tartalmú ételek a búzacsíra, szója, tej, sajt, tojás, hal, hús, sörélesztő, szárazbab, lóbab, lencse, sárgaborsó.


Enrosadira, kösz a fórumot, remélem, értelemes és érdekes eszmecsere fóruma lesz!

2008. szept. 28. 17:45
Szerintem többen is kíváncsiak vagyun a tapasztalatokra, úgyhogy szeretettel várjuk azokat.
2008. szept. 28. 17:35

Ezt a topikot a hormonokkal kapcsolatos temaknak szeretnem megnyitni.

Sokunkat foglalkoztat manapsag a DHEA,melatonin,DHA,stb.

Munkam miatt-kozmetikus vagyok-testközelben vagyok nap mint nap a fiatalsag megörzö modszerekkel,igy a hormonokkal is.

Most a DHEA-t tesztelem,Nemetorszagbol mar sok jo hir erkezett.

Igaz nekem vannak fentartasaim,de a melatonint mar en is szedem.DHEA-t csak 50 ev fölötti,rakra nem hajlamos,egeszseges ember szedhet!

Magyarul ez lenne az a növekedesi hormon,amit a mellekvese termel es a testben ösztrogenne,vagy ha ferfi tesztoszteronna alakul.

növeli az energiat,jobb alvas,feszes,telt bör,testzsir vesztest produkal.

Jo lenne,ha irnanak akik szedik,mivel en is tesztelem 3 hölgyön,igy megosztanank tapasztalatainkat!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook