Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » DHEA tapasztalatok fórum

DHEA tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2018. febr. 17. 10:07
Mivem egy szervezet altal eloallitott hormonrol van szo, a szedesnek tudtommal nincs idokorlatja. Viszont en napi 75 grammot javasolnèk 3 reszre elosztva hogy fokozarosan tudja a szervezeted hasznositani! Igy lokesszeruen kapja meg a nagy adagot, utana meg semmi. Tord kettè a tablettat es szedj 3x25 g ot.
2018. febr. 17. 08:20

Sziasztok én kb egy hónapja szedem a dhea-t. Fokozatosan szoktattam hozzá a szervezetem,egy pár napja napi 50 mg-ost szedek reggelente. Korom miatt kezdtem el szedni,sok jót(is)olvastam róla. Mit várok tőle? Plusz energiát,szebb bőrt,és az utolsó 4 kg-tól való megszabadulást :) Arról viszont sehol nem olvastam meddig lehet szedni.

Én is PuritansPride-ot vettem,Tibu ha lesz jobb tipped,ne tartsd magadban!

72. jennyvagyok (válaszként erre: 70. - Tibu75)
2018. febr. 12. 10:20
Köszi a válaszokat! Nem vettem be a 2x100-at! Csak egy db-ot délelőtt! De akkor megpróbálom 2 részre osztani, reggel este... :)
71. barnaedit (válaszként erre: 64. - Kkinguska79)
2018. febr. 9. 08:59
Szia, meg van még a DHEA kapszulád? Megvásárolnám. Budapesten élek. dite1974@freemail.hu a címem.
70. Tibu75 (válaszként erre: 67. - Jennyvagyok)
2018. febr. 5. 23:09
Bocsi,most látom a korodat👋😀 Szerintem sok, 100-125 lenne az ideális,a lènyeg az,hogy ne egyszerre vedd be a 100mg-ot l,kisebb dózisban,egyenletesen elosztva jobban felszívódik
69. Tibu75 (válaszként erre: 66. - Jennyvagyok)
2018. febr. 5. 23:00
Ja,szerintem törd 3 fele úgy szedd be,vagy ha 50-60 között,felett vagy akkor felezheted,mivel ahogy múlik az idő ès korosodunk,egyre kevesebb van a szervezetben. Üdv,Tibor
68. Tibu75 (válaszként erre: 66. - Jennyvagyok)
2018. febr. 5. 22:55
Napi 200mg? Az nagyon sok lesz! Reggel,dèlben,este szedek 3*25mg ès 42 vagyok.Pont elèg,volt mikor 100mg-ot toltam,de az már sok volt èreztem,valami heregörcsöket vagy hasonlót okozott. Eddig ez a Puritan's Pride nem egy nagy szám,majd beszerzek minősègibb Dhat valahonnan,annyo,hogy elkezdtem fogyni(diètázom,napi 1:30 óra cardio) ès kicsit fiatalosabb a bőröm. Tavasszal várok többet,mikor megszokja a szervezetem ès telítődik vele. Nem egyik napról a másikra változunk, csinosodunk,izmosodunk,fiatalodunk meg,nincsennek csodaszerek
67. jennyvagyok (válaszként erre: 65. - Tibu75)
2018. jan. 28. 13:40
Igaz, én már 54 éves vagyok, lehet, hogy kell a 2x100!
2018. jan. 28. 13:35

Köszi Tibu75! Én végül a Villarosa DHEA-t vettem, amit a biocomos helyett ajánlanak, mivel az kifutó termék. Ugyanúgy 100 mg-os. Még csak tegnap kezdtem, majd mondom a tapasztalatot, ha lesz.

Azt írod, a 25 mg-osból szedtél napi 3-at, itt a 100-asból ajánlanak napi 2-t. Most kicsit megijedtem, nem lesz sok? :))))

65. Tibu75
2018. jan. 23. 23:21
Sziasztok. Èn 12'nyarán ismerkedtem meg a Dehával,egy jóbarátom hozatott Angliából kitűnő minőségű,gyógyszerèszeti tisztaságú Cygnus Healthcare Specialities termèket.25 mg-os kapszulák,napi 3 szemet nyomtam edzèshez.Amit tapasztaltam akkor 37 èvesen:nagyon megnőtt a libidóm,már kellemetlen módon nèha, ragyogó szèp lett a bőröm,selymesebb,gyorsan,szèpen barnultam,az edzès jobban ment,tónusosabb,összeszedettebb,szálkásabb lettem. Azóta sajnos nem tudom beszerezni ezt a terméket,sehol sem találom a neten, megszűnt a gyártása? Nemtudom.A körzeti orvos vett a barátomtól pár dobozzal akkor,a betegeinek adta. Majd adott egy dobozzal a professzor barátjának,aki be is vizsgáltatta itt a debreceni egyetemen a termèket,ès 100% gyógyszerèszeti tisztaságú volt a cucc.Elkèrte a körzeti doktortól a barátom számát,felhívta,taliztak, ès az összes dehát megvette úgy ahogy van. Ilyen cucc volt az,azóta nem tudom beszerezni. Helyette ajánlom mèg a Vivid Health amerikai cèg High potency Dehaját,ami hasonló minőségű,azt is nyomtam,esteleg mèg a 21 Century szintèn amcsi dehát.Csak 25mg az ideális,napi 2-3. Most 42 vagyok,ès ma kezdem megint a szedèsèt kèt èv szünet után,meg az edzèst is. Most a Puritan's Pride alsó- közèp kategóriás Dehát nyomom,erre volt pènzem,2 db 100 szemes 25mg-os dobozt rendeltem. Ennyit tudok hozzátenni a fórumozóknak a tèmához,majd pár hèt után jelentkezek,hogy miujság velem.Minden jót fórumtársak 😀
2018. jan. 23. 12:00

Sziasztok!


Van eladó 30 db-os DHEA kapszulám (Biocom-os), 100 mg-os.

Sajnos nem lesz rá szükség, úgyhogy el sem kezdtem szedni, bontatlan.

6600 Ft+postaköltségért vettem, odaadom 4500+postaköltség Ft-ért.

Budapesten személyesen is átvehető.

63. jennyvagyok (válaszként erre: 61. - Turmalin)
2018. jan. 10. 10:41
Rákerestem, köszi!
2017. dec. 30. 10:02
Én olvastam,azért mertem szedni!:)
2017. dec. 29. 19:54
Olvassátok mit ír róla Szendi Gábor!
60. Rítur (válaszként erre: 58. - E8904d6748)
2017. júl. 26. 08:23

Kedves Dulche!

Engem érdekelne, ,megvan még? Ez hány mg-os?

59. jennyvagyok (válaszként erre: 58. - E8904d6748)
2017. júl. 15. 16:46
Neked bevált? Nem tudom, mire szedted... Úgy értem, használt? Beváltotta a hozzá fűzőtt reményeket?
58. e8904d6748 (válaszként erre: 57. - Pincopalinco)
2017. júl. 10. 15:30
Én végig csináltam egy kúrát,25mg-vel kezdtem minden másnap,majd fokozatosan 75mg-ig eljutottam.Egy 100-as csomagot szedtem be,+40dbot.Maradt még 60db körül,ha érdekel 2017/10havi,2000ft+ptk.
2017. júl. 9. 11:56
Sziasztok. Tudtok nekem segíteni hol kaphatok Dhea tablettát.. de nem hamisítványt hanem eredetit. Mivel elég nagy a kereslet iránta szerintem a piacon lehet hamisítvány is. Ez kapszula vagy tabletta? láttam a neten Puritans Pride Dhea tablettat is.50 25 mg-s .. nektek a doki hány mg.-t javasolt napi szinten?
2017. máj. 13. 10:42

Ki tudja, mi az igazság? :)

"Az Egyesült Államokban már évek óta szabadon kapható ez a "csodagyógyszer", s az amerikaiak veszik is, mint a cukrot - de Európában is, például Franciaországban hatalmas a kereslet iránta. A szer alapja a DHEA-hormon (dehidro-epiandroszteron): ez olyan vegyület, amelyet a szervezet saját maga termel, de amelynek mennyisége a vérben egyre csökken a kor előrehaladtával. Korábbi vizsgálatok azt bizonyították, hogy a szer szedése valóban növelheti a várható életkort, a szexuális vágyat, s - legalábbis a 70-79 éves nők között - a csontsűrűséget. A nemrégiben végzett amerikai kísérletek azonban óvatosságra intenek.


Sreekumaran Nair professzor kutatócsoportja két éven át tanulmányozta a "fiatalságpirula" hatását 87 nőn és 57 férfin: mindannyian 60 évesnél idősebbek voltak. A kísérleti alanyok egy része DHEA-t, másik részük placebót, vagy - a férfiaknál - tesztoszteron-hormont kapott. Mint kiderült, egyik vegyületnek sem volt jelentősebb hatása az izmokra, a csontsűrűségre vagy éppen a fizikai teljesítményre. Így azután Nair professzor közölte: ő nem tanácsolja idős embereknek e vegyület szedését, mert hatása egyáltalán nem bizonyított.


Egyébként a szerrel kapcsolatos francia vizsgálatok vezetője, Etienne-Emile Bealieu professzor már korábban úgy foglalt állást, kísérletei befejezésekor, hogy a DHEA-t csak orvosi ellenőrzés mellett szabad szedni. Az ugyanis növelheti a szív- és érrendszeri betegségek veszélyét, illetve egyes, a hormonszinttel kapcsolatban álló ráktípusok kialakulásának kockázatát."

(forrás: weborvos.hu)

55. wiselady (válaszként erre: 1. - Enrosadira)
2017. máj. 8. 09:08

enrosadira kérlek ne írjál már megtévesztő marhaságot!

A dhea nem a növekedési hormon.

Növekedési hormon:

HGH = Human Growth Hormone

Endogén szteroid hormon:

Dhea = Dehydroepiandrosterone

2017. márc. 9. 18:41
Valakinek eladó DHEA?
53. edit
2017. febr. 23. 07:50

Látom időnként fellángol a téma. Lenne néhány kérdésem. 65 éves vagyok kb 3 hónapja szedek napi 50 mg-ot. Energikusabb lettem, kevesebb szívproblémám van, gyógyszer nélkül normális a koleszterinszintem, a cukrom is, bár azzal eddig nem volt gond.

Viszont egy ideje hízni kezdtem, elég ijesztő tempóban. Már évek óta óvatosan eszem, kenyér csak napi 2 szelet Tónus, édesség semmi, a vacsora kimarad. Ezzel tartottam a súlyomat sokáig. Erre most napi 20-30 deka feljön és ottmarad. Eddig 4 kiló plusznál tartok, most döbbentem rá, hogy a dhea lehet a bűnös. Van e valakinek hasonló tapasztalata? Két napja nem szedem, eddig annyit vettem észre, hogy 40 deka lement és nem vagyok éhes napközben. Sajnálom a jó hatásait, de a hízàs túl nagy ár lenne.

2016. nov. 13. 13:08

Szia! Nekem nem okozott semmi mellékhatást,de amikor el kezdtem szedni,csináltattam Dhea-s és teszto tesztet.(a tesztom a béka segge alatt volt)

250db-t szedtem be,kb.3hete nem szedem.

Volt ilyen vizsgálatod?

51. VendrinerPiroska (válaszként erre: 50. - Infofüggő)
2016. nov. 13. 00:11
Szerintem akkor hagyd abba. Nekem nem ment fel a tesztoszteronom, viszont lettek pattanások az arcomon, ami nem volt serdülésem idején sem, és felszedtem némi súlyt. A lombikos orvos szedette velem, de nem javított semmit sem a hormon eredményeimet. Lehet, hogy még rontott is.
2016. nov. 11. 19:03

Nyár eleje óta szedem, napi 25-75 mg-ot, változó.

Tesztoszteronszintem felment eléggé, hajam nagyon hullik. Remélem, egyéb hatásai legalább jók.

Valakinek hasonló tapasztalat?

2016. nov. 4. 13:46
Sziasztok! Szintén van 3 doboz bontatlan DHEA kapszulám eladó :)
2016. júl. 18. 13:00

Sziasztok!

Eladó Dhea kapszula, érdeklődni privátban.

47. Judit12345 (válaszként erre: 46. - Pandika31)
2016. jún. 17. 20:25

Szia

Megvan meg ?

2016. jún. 12. 15:51
Sziasztok! Eladó 2 doboz bontatlan DHEA Dietary Supplement 25 mg-os ( 100 capsulás ) eredeti USA termék. 3500 ft/db (Puritan's Pride-Healthy Aging Formula)
2016. jún. 6. 12:13
Sziasztok! Van valakinek eladó DHEA kapszulája?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook