Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Depresszió vagy csak rossz passz? fórum

Depresszió vagy csak rossz passz? (beszélgetős fórum)


1 2 3
70. revi11 (válaszként erre: 67. - Marina83)
2012. júl. 5. 12:09
Az előzőt azt neked szántam.:-)
69. revi11
2012. júl. 4. 16:46

Fiatal vagy még,sajnálom,hogy ilyen gondolatok gyötörnek.Nehéz kimondani,beismerni,ha valami véget ér.De az érzések önmagukért beszélnek.Valamit lépned kell.Így nem jó élni,változtatnod kell.

Most hogy vagy?

2012. júl. 4. 11:41
Ma már nem trendi azt mondani, hogy depis vagyok.. szóval helyette van az, hogy állandósulni látszik a rossz passzom, avagy egy rossz passz-széria kellős közepén vergődök...
67. Marina83 (válaszként erre: 62. - Revi11)
2012. júl. 4. 11:38
29 éves leszek és 8 éve vagyunk együtt.
66. Barát1 (válaszként erre: 65. - Revi11)
2012. júl. 3. 21:55
Akkor oké, az a lényeg, hogy jobban vagy:)
65. revi11
2012. júl. 3. 21:43

Nem vagyunk mások,nagyon sokban hasonlítunk,közös az izlésünk.Persze van,ami nem olyan,mint amit én szeretek,de senki sem tökéletes.Én meg főleg nem vagyok az.Most felpörögtem,tőle vártam volna csak hogy megoldja a problémáimat.

Ő a jobbik felem,úgy érzem.De ez kell sokszor,amikor én túlságosan vehemens vagyok,az ő józansága ráébreszt a dolgok lényegére.

Sokat gondolkodtam,felállítottam egy fontossági sorrendet,most jobban érzem magam.

64. Barát1 (válaszként erre: 61. - Marina83)
2012. júl. 3. 17:55
Ez nem depi hanem szeretethiány, ha sokat nincs otthon a párod és amikor otthon van akkor sem foglalkozik veled akkor miért tőle akarsz gyereket? Bocsi, de ez érthetetlen számomra, mert szerintem gyerek akkor kell egy kapcsolatba amikor minden szuper és mindkettő akarja. Ülj le és beszéld meg vele, hogy miért nem foglalkozik veled és lehet, hogy akkor az is kiderül, hogy miért nem akar gyereket? Esetleg kérdezz rá erre is.
63. Barát1 (válaszként erre: 58. - Revi11)
2012. júl. 3. 17:49
Olyan mintha a férjeddel nagyon-nagyon mások lennétek és ez okozná a gondokat, de a válasz csak te tudhatod erre is. Igen, szerintem a fejedben kell rendet tenni és átgondolni a dolgaitokat, nem hibákat keresel szerintem, csak most kezded el látni a hibákat.
62. revi11 (válaszként erre: 61. - Marina83)
2012. júl. 3. 13:52

Elhiszem,hogy nem bírod ezt.Ezt hívják társas magánynak.Én is így vagyok.

Hány éves vagy?Mióta vagytok együtt?

2012. júl. 3. 13:25
Pontosan ugyan ezt érzem én is. Együtt élek a párommal mégis magányos vagyok. Minden nap én kelek fel korábban, aztán munka, ebédnél találkozunk. Délután ő bevonul a kis dolgozójába, leül a számítógéphez, vagy edzésre megy. Lefoglalja magát. Én meg valahogy nem találom a helyem. Kellene valami hobbi de nem találtam még semmit ami egy két napnál tovább lekötne. Régebben még kijártunk a strandra vagy sétáltunk egy nagyot de mostanában nincs kedve semmihez. a másik meg hogy én felhoztam a gyerek témát de ö hallani sem akar róla. Szeretem de ha nem tudjuk megbeszélni a dolgokat akkor nem sokáig birom már ezt. Kezdek depis lenni. :(
60. revi11 (válaszként erre: 59. - Virus2008)
2012. júl. 3. 13:23

Igazad van,tudom.Sajnos ezek az érzések jönnek,elborítanak sokszor,mintha egy másik világban élnék.

Nem mártírkodom,ezzel nem akarok a középpontba kerülni,sajnos családon belül volt ilyen jellegű dolgokban részem,kislányként.

Angolt fogok tanulni,egész nyáron,a suliba kell,egy egész könyv fel van adva,ki kell dolgozni.

És keresem a munkát is,mindennap,és minden olyan dolgot,amitől jobb lesz.

Kötelet nem veszek,nem tudok erős csomót kötni,és a csillárunk is gyenge...:-)

59. virus2008 (válaszként erre: 46. - Revi11)
2012. júl. 3. 12:59

"Azt hiszem a sikertelenségem az egyik oka, amit én annak élek meg, az abból fakad, hogy a munkám bizonytalan, unalmas, értelmetlen, de tényleg. "


Na látod kimondtad a varázsszót, bizony feleslegesnek, és céltalannak érzed magad.Itt az idő, hogy valamibe belevágj.Munka vagy tanulás.

Ha te nem teszel semmit mitől lesz jobb?40 évesen ne akard magad elhantolni.


Ha így folytatod egy gyógyszerfüggő zombi lesz belőled, és még a férjed is ledobbant mellőled.


De ha jobb mártírkodni nem marad más, mint hogy elmész a pr.ktikerbe és veszel kötelet, vagy mittomén...

58. revi11 (válaszként erre: 55. - Barát1)
2012. júl. 3. 12:47

Köszönöm.Agyalok még mindig,most éppen a házasságomon.Nevetségesnek érzem magam,most lesz hétfőn az első,én meg már keresem a hibákat.

Miért történik ez velem?Belekötök a férjembe is,mintha ki akarnám provokálni a veszekedést.

Igen,a fejemben kell rendet raknom,mert ez így nem jó,csak lézengek,ha hazamegyek,úgy érzem,megőrülök!

57. revi11 (válaszként erre: 56. - 91d4989ab9)
2012. júl. 3. 12:45
Igen,jövő szerdán megyek.Már nem szedem azt a gyógyszert,remélhetőleg rendben lesz ez a része.
56. 91d4989ab9 (válaszként erre: 52. - Revi11)
2012. júl. 2. 17:48
ismerek olyat akinek 40évesen jött, főleg ha még gyogyszerek is bezavarnak, menj el nődokihoz
55. Barát1 (válaszként erre: 49. - Revi11)
2012. júl. 2. 17:27

Egy sor lemaradt.

Nem, egyáltalán nem vagy szánalmas, sőt nagyon is emberi amiket írsz és nagyon jó úton haladsz:))

54. Barát1 (válaszként erre: 49. - Revi11)
2012. júl. 2. 17:25

Na ez egy újabb jó hír, a lényeg, hogy kikapcsolódtál, a férjed gondolom nem szereti a koncertet, de az a fontos, hogy elkísért.

Igen, szerintem is most mehetnétek bárhová, mert ami negatív, hogy nincs már annyira szükség a gondoskodásodra az pozitív is, mert nem kell vigyázni a fiadra és mehettek/mehetnétek.

A "nincs szükség rád" ez is egy olyan érzés amit szerintem mindenki átél csak vagy bevallja vagy nem, illetve van aki könnyebben kezeli van aki nehezebben, túljutsz ezen is, mint minden máson.

Azt azért ne felejtsd el, hogy szüksége van rád a fiadnak csak nem úgy, mint eddig:)))

53. Barát1 (válaszként erre: 46. - Revi11)
2012. júl. 2. 17:15

Nagyon jó olvasni a soraidat, igen szerintem "javulsz":))

Szuper, hogy jól érezted magad és szerintem az is természetes, hogy volt időszak amikor nem, mindenki így van ezzel csak esetleg nem vallja be.

A depis nem ilyen:)))

52. revi11 (válaszként erre: 51. - 91d4989ab9)
2012. júl. 1. 21:40
40 évesen?Csak nem:-)Jó lenne,ha "csak"ennyi lenne.Nem jön még,a gyógyszerek bezavartak,egy súlyos betegség után ez gyakori,azt mondták,egyik napról a másikra,mikor jött a sötétség.
51. 91d4989ab9 (válaszként erre: 49. - Revi11)
2012. júl. 1. 21:36
szerintem semmi bajod csak jön a klimax és kevesebb a hormon, menj el egy nőgyógyászhoz beszélj vele:D
50. revi11 (válaszként erre: 40. - Nicator)
2012. júl. 1. 21:32

Hát,akkor Te igazán tudod,miről beszélek!Pedig ezen muszáj lesz változtatni,nehéz,de nem akarok megbolondulni.

Ijesztőek a gondolataim sokszor.És közben szégyellem magam miattuk,nem akarok panaszkodni.

49. revi11 (válaszként erre: 40. - Barát1)
2012. júl. 1. 21:30

Voltunk Hooligans koncerten,nagyon tetszett,szuper volt.A férjem úgy állt mellettem,mint egy darab fa.De én tomboltam,énekeltem.:-)

Azért gondoltam komolyabb melóra,mert attól várom,hogy jobban legyek,ha van értelme,amit csinálok,látszata,talán nekem is lehet sikerem végre,hasznosnak érezhetem magam.

És mert nem akarok belemarni abba az emberbe,aki a legközelebb áll hozzám,talán ok nélkül,mert sajnos ilyet tettem már azelőtt,azt hibáztattam,aki nem tehetett róla, a saját hülyeségem,kudarcom miatt.

De azért apránként mondtam neki ma is,hogy járjunk el többször,akárhova,nem kell külföldre menni nyaralni sem okvetlen,csak csináljunk programot,lássunk világot,hiszen se gyerek,se senki nem vár itthon minket már,ráérünk.

Olyan sokszor görcsölök dolgokon,hogy mire jól érezném magam,hopp,már vége is a dolgoknak.

Ezt elmondtam neki ma,nem szólt semmit,mosolygott,rám hagyta.Kértem,inkább.

Az az egyik legnyagyobb problémám,felnőtt majdnem a gyerekem,olyan mintha már nem lenne szükség rám,ezt érzem,hogy nem én gondoskodom róla minden nap.Ez fáj,ezt nem tudom feldolgozni.Ő éltetett a legnehezebb időkben is,miatta mindent kibírtam,de tényleg,komoly dolgokon mentem keresztül,de ő erőt adott mindig,hogy fel kell nevelnem.

Miatta tartottam magam mindig,megcsináltam mindent,akármilyen nagy gondban is voltam.

Olyan erős voltam,határozott,céltudatos.

Most meg?Szánalmasnak érzem magam.

48. revi11 (válaszként erre: 44. - 91d4989ab9)
2012. júl. 1. 21:21
A gép előtt ülök,az utolsó pár napban ez segített,ezzel telt az egész napom,hogy olvasgattam,böngésztem.És meglepett,hogy mások is vannak ilyen pocsékul,fiatalok,jómóduak,és még sorolhatnám.
47. revi11 (válaszként erre: 43. - 91d4989ab9)
2012. júl. 1. 21:19
Igen,sajnos volt a családomban erre példa,ezért képtelen lennék egy pohár akármilyen szeszt is meginni.Igyekszem nagyon nem mélyebre süllyedni,de néha pokoli nehéz.
46. revi11
2012. júl. 1. 21:18

Szép estét mindenkinek!

Igazatok van sokmindenben,tudom jól

Igyekszem is tenni azért,hogy jobban legyek.

Ma például Velencei tón voltunk,családdal,barátokkal,nagyon jó volt.

Néha elkapott az a gyomorszorító rossz érzés,hogy nem érzem jól magam,megrémültem,hogy vajon miért nem,hiszen azokkal vagyok körbevéve,akiket szeretek.

Nem tudom,miért történik ez velem,de le akarom,és le is fogom győzni.

Azt hiszem a sikertelenségem az egyik oka,amit én annak lek meg,az abból fakad,hogy a munkám bizonytalan,unalmas,értelmetlen,de tényleg.

Kell valamit találnom magamnak,ami leköt,muszáj,mert ez így nem lesz jó.

Elfáradtam saját magamtól.Lehet,már javulok?

45. Barát1 (válaszként erre: 44. - 91d4989ab9)
2012. júl. 1. 14:33
Nagyon tetszik és mellesleg igazad is van:-D
2012. júl. 1. 14:24
vagy kéne egy hobbi amit a munkahelyen is csinálhatsz:) hoxázz:)
43. 91d4989ab9 (válaszként erre: 31. - Revi11)
2012. júl. 1. 14:22
ilyenkor szoktak elkezdeni inni:( inkább változtass melo helyet vagy költözz fel egyedül, vagy bármi csak szedd ki magad a kakiból
42. Barát1 (válaszként erre: 40. - Nicator)
2012. júl. 1. 14:16
Haver, szomszéd, ismerős sincs akivel néha elbeszélgetnél vagy elmennél vásárolni, ügyeket intézni vagy egy moziba?
41. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Revi11)
2012. júl. 1. 14:16

ha van okod rá hogy ilyen legyen a hangulatod, pl meghalt valakid, anyagilag csödben vagy, rákos vagy akkor nem depi hanem csak a feldolgozás része, ha ok nélkül vagy ilyen akkor lehet depi


meg kéne keresni mi tesz boldoggá és azt tenni, enni, menni:D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook