Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Depresszió vagy csak rossz passz? fórum

Depresszió vagy csak rossz passz? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. jún. 27. 14:52

Pajzsmirígy probléma is lehet etc,ezért a legjobb ha nem vársz tovább hanem kivizsgáltatod magad.

A legtöbb ilyen bajt hormonális problémák okozzák.

9. pepitaofélia (válaszként erre: 5. - Revi11)
2012. jún. 27. 14:49
Ha úgy érzed, hogy elvesztetted magadat, és nem tudod mi baj van, keress fel egy pszichológust. Jó, h azt érzed, hogy baj van, kevesebb időd fog elmenni a gyógyulásra. Magadon is sokat segíthetsz.....Minden jót Neked! Ha segíthetek, írj, nem zárkózom el a kellemetlen élmények megosztásától (de a plénum előtt érthető okokból nem részletezném)
2012. jún. 27. 14:49
Pms? Esetleg banyakór?Minden esetre vizsgálat nem árt.Ebben a korban már sokminden lehetséges,ha az életed rendezett és a pároddal is rendben vagy,nem feltétlen kell azonnal depire gondolni.
7. revi11 (válaszként erre: 4. - Vica66)
2012. jún. 27. 14:41

Ennyire még nem volt.Ez az ijesztő benne,lassan 2 hete tart,reggel már gyomorgörccsel ébredek,és a munkában meg teljesen befordulok,nem tudok beszélgetni itt senkivel.És nem is akarok mindig a barátaimnak,annak a kevésnek csak panaszkodni,de úgy érzem,nem tudok egyedül lenni.

Azt mondták,mondjak fel,mert itt is csak rosszabb lesz,de otthon,egyedül,megint,az még rosszabb lenne,így legalább felkelek reggel,és eljövök"dolgozni",bár gondolkodni tudok csak,ami most csak negatív irányba visz el.

6. revi11 (válaszként erre: 3. - 34c48a3825)
2012. jún. 27. 14:38
Igen,pénteken elmegyek,mert ez legyűr most,és nem akarom magam mindig sajnálni,mert tényleg nincs okom,de ez durva most.
5. revi11 (válaszként erre: 2. - Babeck)
2012. jún. 27. 14:38

2010-ben meghalt az anyukám.Feldolgoztam,azt hiszem,bár nagyon hiányzik.

De kérdésedre válaszolva,azt hiszem,igen:magamat.

Ez az ijesztő,nem tudom,mi bajom ban.

Tavaly mentem férjhez.A férjem Pesten dolgozik,Tatabányán élünk.A munkám most nagyon unalmas,egyedül vagyok egész nap.de legalább van.18 éves fiam van,most lesz a szülinapja,egy éve elköltözött az apukájához.Azóta nem nagyon találom a helyem,bár a kapcsolatunk nagyon jó,beszélünk,találkozunk mindig.

Most lesz a 41.szülinapom,fiatalos,modern vagyok.

De valami nem jó,valami hiányzik,úgy érzem.

Februárban intenzívre kerültem,"papagájkór"-t kaptam,azóta labilis vagyok,18 napig voltam kórházban.

Gondolkodom,hogy idén jó lenne teherbe esni,de vajon attól teljesebb lenne az életem?

Tanulok is jelenleg.

Meg vagyok ijedve,ez az érzés letaglóz,alig tudok létezni tőle,nem akarok panaszkodni a férjemnek sem,mert csak néz rám a szép barna bociszemeivel,de nem érti,mi bajom.

Hogyan is érthetné,mikor magam sem tudom???

4. vica66 (válaszként erre: 1. - Revi11)
2012. jún. 27. 14:37
Máskor is volt már ilyen?
3. 34c48a3825 (válaszként erre: 1. - Revi11)
2012. jún. 27. 14:32

Fordulj szakemberhez, a depresszió nem játék!


Az "egyedül nem tudok kilábalni belőle" a jel.

2. Babeck (válaszként erre: 1. - Revi11)
2012. jún. 27. 14:31
Mi az oka a szomorúságodnak? Elvesztettél valamit/valakit?
2012. jún. 27. 14:27

Napok óta nagyon rossz a közérzetem,feleslegesnek érzem magam,sokat sírok.Megijeszt ez az érzés,egyedül nem tudok kilábalmi belőle.

Sok mindent próbálok tenni,de a testvérem azt mondta,csak a rosszat kapja belőlem,ez nagyon fáj,pedig vissza fogom magam,igyekszem jókedvűnek mutatkozni előtte.Azt hittem Ő megért,segít majd,már az is segítség,ha vele,velük lehetek,de most "nem kér belőlem".

Próbálok úrrá lenni ezen,nem tudom,mit kéne tennem.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook