Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » D.D. Step cipők? fórum

D.D. Step cipők? (beszélgetős fórum)


11. biocat
2016. máj. 25. 21:38
Nekünk csak ez van. Nagyon szeretjük. Soha nem izzad bele a làba. Kívül belül bőr. Nem mellesleg bírja a motorozás nem kopik az orra mert magasabb a gumi orra elől. Az üzletekben nem csúszkàl a padlón nagyon jó talpa van ősszel tavasszal télen ez van. Nyáron Carlo szandi a nyerő az magyar gyártású
2016. máj. 25. 05:51
Köszönöm a hozzászólásokat!
9. Ankamacko (válaszként erre: 7. - Ankamacko)
2016. máj. 23. 16:13
Nagyon hasznos tapasztalatok. A lányom 1,5 éves, így a 21-22-esnél tartunk. Elteszem a hsz-edet, hogy emlékezzek rá.
8. trapiti (válaszként erre: 7. - Ankamacko)
2016. máj. 23. 13:43

Igen, amíg kicsik a gyerekek, a cipők is jobban bírják :) Az én lányom már 35-36-os méretet hord, azt vettem észre hogy úgy 30-as mérettől fölfelé kezd kiderülni a gyerekciők minősége igazán... a legtöbb márkával az a gond hogy ugyanolyan ill. ugyanolyan vastagságú anyagból készül a 24-es mint a 34-es cipő. Ilyenkor már a gyerekek súlya is és az igénybevétel is nagyobb, ami elég egy két évesnek az már nagyon kevés 6-8 éves korban. Nehéz ügy amíg eljut az ember addig hogy végre 36-os cipőt lehet venni és már nemcsak a gyerekcipők közül lehet válogatni :)


Nálunk ami kiállta a próbát az igazán D.D.Step-ből csak a tépős bőr félcipők, abból is a régebbi típusú szélesebb talp, illetve a Memo cipők, ami szupinált és nagyon jó felépítésű. Jó volt a Swissies is, de már nem forgalmazzák, anno a kiárusításon bevásároltam 2-3 párat 33-36-ig, ősszel fogom az utaolsókat elővenni.

A Memo viszont kapható, nálunk harmadik éve működik a szandálcipőjük nyáron utcára, ősztől tavaszig ovis/iskolai benti cipőnek. Az idei 34-35-ös (általában egy fél számmal nagyobbak mint a beleírt méret) egész tanévben hibátlanul bírta. Az orra lekopott, de szerkezetileg semmi baja nem történt, a talpa is alig kopott. Most fogom megrendelni ugyanebből a modellből a 35-36-37-es méreteket hogy legyen még 1-2 évre. Mindenesetre annak már nagyon örülök, hogy ősszel bakancsot már kis női méretűt is választhatok.


Utcai cipőnek, nyári játsós szandálnak nekünk a Decathlon cipői is beváltak, pl. anno az ovi udvarára homokozni. Könnyen tisztíthatóak és jó áron vannak...

7. Ankamacko (válaszként erre: 6. - Trapiti)
2016. máj. 23. 12:55
A lányom az elsőt koptatja szandálból, de használtan vettem és semmi szerkezeti baja. (lehet, hogy az első tulajnak több volt egyszerre) Kíváncsi leszek nyár végére mi lesz a helyzet.
6. trapiti (válaszként erre: 5. - Ankamacko)
2016. máj. 22. 22:13
Nálunk a szandál nem bírta soká... igaz csak egy volt. A zárt cipők viszont nagyon jók :)
5. Ankamacko (válaszként erre: 1. - VFanni01)
2016. máj. 22. 21:05

Én nagyon szeretem ezt a márkát. Volt már csizma, szandálcipő és szandál is. Kellemes puha anyagból készült a felsőrész, nagyon strapabíró a talpa, de össze lehet gyűrű, olyan rugalmas. Bármilyen terepen elmegy benne a lányom.

A dizájn is nagyon tetszik... nem csak rózsaszín, agyondíszített modellek vannak.

4. BenKír (válaszként erre: 1. - VFanni01)
2016. máj. 20. 19:38
Nekünk már volt D.D.STEP, de én jobban szeretem az Assot, Lineát vagy a Falcont.
3. trapiti (válaszként erre: 1. - VFanni01)
2016. máj. 19. 19:18

Erős középkategória szerintem. Én alapvetően szupinált cipőbe járatom a gyereket, azok közül a legjobb a Memo de amíg kicsi volt a Supi+ és a Supy ill. a Salus is jó volt, csak nagy méretben már nem mert ugyanolyan anyagokból van mint a kicsik, a gyerek meg jóval nehezebb lett mint amikor mondjuk 24-es lába volt... de kicsiknek nagyon jó mindegyik.

A D.D.Step régebbi modelljei elég szélesek voltak, azóta keskenyedett, de magas rüsztű szélesebb lábú gyerekekre szokták szeretni. A tépőzáras félcipők szerintem nagyon jók utcainak, kintinek, főleg azok amiknek gumis az orra. Most is van még ilyen cipője a lányomnak, 35-ös, kertbe, suliudvarra szereti, de bentre ami a legtöbbet van a lábán nem vennék D.D.Step cipőt.

2016. máj. 19. 18:58
Nem ismerem a márkát, rákerestem és a fotók alapján nem néznek ki rosszul. Oké megtapintani így nem lehet. Az, hogy kínai nem tartana vissza, mint írtad sok világmárka is ott gyártatja a termékeit. Találtam már, nagy nevű babatermékeket, amit olasz, francia, amerikaiként ismertem meg.kínai gyárral legyártatva, a nem olcsó B. bababoltban.
2016. máj. 19. 18:43

Eddig csupa jó dolgot olvastam a D.D.Step cipőket árusító oldalakon a márkáról, ma viszont bementem egy gyerekcipő boltba, ahol nem lehetett kapni, és óva intett az eladó a D.D.Step cipőktől, mert hogy kínai. Ezzel mondjuk engem nem győzött meg a gagyiságáról, hiszen más neves márkás cipők, ruhák is születnek ott. Azokat a márkákat javasolta, amiket ő árult (nyilván).

Azért sajnos megingott a hitem a D.D.Step minőségében. Ki mit gondol? Tényleg kerüljem? Az eladó szerint ez olyan nyilvánvaló (még én éreztem magam hülyének), hogy bármelyik forgalmazót megkérdezhetem, ugyan ezt fogja állítani. Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook