Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Imádok használt cipőket, szandálokat venni, így sokkal... fórum

Imádok használt cipőket, szandálokat venni, így sokkal... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
38. globus (válaszként erre: 37. - Tumbo2)
2023. júl. 8. 11:14
Bicikli miatt én is jobban kedvelem a nadrágot. Egyszer régen küllők bekapták a szoknyát, nem szakadt ki, de olajos lett. Miután kiszabadítottam, gyalog toltam haza. Magas sarkú eleve tárgytalan, adunk taslit a nőiességnek 😀 Bizonyos darabok csak ide-oda tipegésre valók.
37. tumbo2 (válaszként erre: 36. - Globus)
2023. júl. 8. 10:42
mikor eladták a munkahelyemet,engem,meg egy másik nőt megtartottak.az első nap vagy hússzor söpörtem föl a szoknyámmal a poros lépcsőt.akkor jöjjön a gatya,
36. globus (válaszként erre: 35. - Tumbo2)
2023. júl. 8. 08:43

Valószínűleg azért van, mert mi zömmel nem megyünk már sehová. Bár én járok dolgozni, ott munkaruhát viselek, a bicikli meg nem divatbemutató. Előtérben a praktikum.

Korábbi szomszédasszonyom munkahelyén havonta volt valami csapatépítő jellegű buli, emlékszem, kényszeresen vásárolt, mert hogy ugyanazt a ruhát újra nem veheti fel... ezzel kapcsolatban csendes rácsodálkozással reagálok.

35. tumbo2 (válaszként erre: 34. - Globus)
2023. júl. 8. 08:33
utálok vásárolni,csak ha muszáj már.utoljára a lányom esküvőjére vettem ruhát.rám akartak erőszakolni egy borzalmas göncöt,én ezt ugyan föl nem veszem.aztán egy másik butikban találtunk egy egyszerűtl ehet,hogy az életben többé nem veszem föl.
34. globus
2023. júl. 8. 02:05

Semmilyen ruhaneműt, lábbelit nem "imádok" venni. E művelethez úgy viszonyulok, mint akit nyúznak, halogatom végtelenségig.

Még beszédtémának is rossz, brrrr!

33. Myra
2023. júl. 7. 20:55
Én meg nem szeretem,
32. Miss Angel (válaszként erre: 29. - Icuska538)
2023. júl. 7. 18:49
én pont a kicsi méretem miatt kényszerülök arra,hogy végigjárjak mindent,amit csak lehet.Se a nagy ,se a kis lábúaknak nem könnyű /36 alatt vagy épp 40 fölött/.
2023. júl. 7. 18:20

Cipőt soha használtan, nem egészséges, hiszen máshogy taposták ki, akkor is ha csak 1-2x volt lábon. Talpán lehet látni mennyit v volt e már hordva.


.....más cipője más sorsa 😳🙄

2023. júl. 7. 18:10

én járok csóra cipőbolta,ott vegyesen vannak használt és új cipők.Csak épp nem tudni azt sem,hogy amit újnak látunk,az volt-e a lábán valakinek,mert éppenséggel lehetett.Nem szoktam látni agyonhordott,gusztustalan cipőket egyébként.

Egyszer volt egy fodrászom,akivel belemerültünk ebbe a cipővásárlás témába,undort kapott,mikor mondtam neki,hogy én biz járok a csórába is.Hogy vagyok képes más után cipőt felvenni....felhívtam a figyelmét arra,hogy azt a csizmát,amit ő árul a neten is eladja másnak,közben ő már viselte ,akkor hogy is van ez? :DDDD

Vicces fejet vágott

2023. júl. 7. 16:34
Én vennék, de rákényszerülök az újra deformitás, kalapács újj miatt. És hát nagy lábon élek. De nagy méretű cipőim vannak eladók. Újak és kevéssé használtak.
2023. júl. 7. 16:26
Mèg nem vettem használt cipőt, de ha vennèk ,akkor befújnám fertőtlenítő sprèvel.
27. b9e097a9f6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 16:15
Én csak két dolgot nem vennék használtan: lábbeli és fehérnemű.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 7. 16:12
Nálam is alap, hogy ami sportcipőm (van néhány darab) amint kicsit izzadt, vagy kívül poros lesz repül a gépbe egy rövid öblítő programra, a szandálok meg a csap alá ha retkesek lesznek, tudom soknak sajnos ez nem alap.
25. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 22. - Levarosbukta)
2023. júl. 7. 16:07

Véletlenül sem akarlak megbántani, de a te lábad gombás, ha eladnád a cipődet, akkor gombás lenne másnak a lába?

Nem nagyképűség, de megtehetem, hogy adjak másoknak a cipőimből, használják is, de még sosem kapott senki gombát a cipőimtől.

Tehát, nem feltétlenül kell gombásnak lenni annak a cipőnek, ha használt, de természetesen megértem, aki irtózik a használt dolgoktól, csak nem kell arra gondolni, hogy ezeket csakis fertőzötten árusítják.

24. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 16:00

Jesszusom, nálam is naponta megy a mosógép.

Még a cipőimet is mosom, természetesen, ami nem bőr azokat, nagyon utálom, ha valakin koszos a cipő, de hányszor látni, műszempilla, műköröm, tetovált szemöldök és retkes cipő.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Levarosbukta)
2023. júl. 7. 15:03
Hogy nem veszel újat, nem fogyasztasz feleslegesen, ha már le van gyártva
22. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 14:58
Mitől környezetbarát az ha más gombás patája után belelépsz a cipőjébe? brrrrrr
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 7. 14:54
Maradjunk annyiban, hogy aki elmondta a véleményét arról, hogy ő nem vesz használt dolgokat, az pl a farmerját nem mossa ki. Kolléganőm, aki megrökönyödik azon, hogy naponta tiszta ruhákat veszek és megy a mosógépen otthon...Ő szerinte a farmer lényege, hogy ne mossam állandóan, de ő aztán használt ruhát sem venne, mert jaaaj :D
20. PöttyösPanka (válaszként erre: 18. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 7. 14:40
Szerintem az ilyen emberek nem a kórokozóktól való félelem miatt nem vesznek használt ruhát🤷‍♀️
2023. júl. 7. 14:39

Ez olyan mint szex gumi nélkül,bízom a másikban...

Vírusos szemölcsöt még elkaphatsz,sokkal hamarabb mint a gombát,és amikor majd talpadba érzéstelenítőt nyomnak,mert előtte semmi nem segített már,azt egy életre megtanulod a fájdalom miatt...

(nem bizalom kérdése ezek a dolgok,hanem vagy agyatlan az ember vagy nem)

18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 14. - PöttyösPanka)
2023. júl. 7. 14:18

A BRADO LIFE pl. vírusok és gombák ellen is véd.


De figyelni kell, hogy legyen a terméken a vírusölő (virucid) hatás, ezen felül baktériumölő (baktericid), gombaölő (fungicid, yeasticid) hatás. Aztán részünkről megtettük, amit tehettünk.


Egyébként annyiszor tapasztaltam már, hogy hangoztatják, ők ugyan nem vesznek használtat semmiből, de se WC használat előtt, se után nem mosnak kezet. Tömegközlekedési járművön leülnek a retkes hajléktalan után, miközben jóízűen csipegetnek mondjuk egy süteményt kézmosás nélkül. Sok az álságos ember, vagy talán bele sem gondolnak? Nem tudom.

17. bozsu55 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 13:14
Azt azért nem árt tudni,az ördög nem alszik...(és soha nem álmos.)
16. bozsu55 (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 7. 13:12
Úgy legyen.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 7. 11:59
Ja hát persze, inkább új szaga van, mint lábszaga :)
14. PöttyösPanka (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 7. 11:58
Én úgy tudom, hogy a fertőtlenítő kendő nem igazán hatékony a gombák ellen. De ne legyen igazam, mert tényleg még belegondolni is rossz 🙈
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 11:56
Valamiért gondoltam, hogy nem a széttaposott, lekopott sarkú, retkes cipőkre gondolsz.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 7. 11:50
Épp ez az, én is így vagyok vele, hordta kb 3 napig mert neki kicsi nagy stb nem jött be, és odaadja a harmad áráért a cipőt. Cipőboltban dolgozó ismerősöm látja, hogy egész nap ugyanazt a cipőt próbálják fel mezítlábra nyáron a vevők, de szólni nem lehet nekik.
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Bozsu55)
2023. júl. 7. 11:37

Az új cipőket is felpróbálják előttünk, ott is meg van az esély rá, ha MI nem vagyunk óvatosak.

Egyébként teljesen új cipőket is lehet venni, ami valami miatt nem jó volt az előző tulajnak.


Most vettem melltartókat, csak a Triumph-nál volt fertőtlenítő kendő. Aki fel is próbálja akkor ugyanaz, mintha egy fertőtlenítőn átesett használt melltartót venne.

Az Intimissimi üzletben mindig néznek rám, mint aki a holdtól jött, hogy hiányolom a fertőtlenítőt, de tényleg a fentebb említett üzletben láttam csak fertőtlenítőt.

Akkor miről beszélünk? Lehetek fertőtő bőrbeteg és úgy próbálom fel a melltartót, majd utánam más.

10. libikóka (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 7. 10:25
A gomba nem látható a cipőben,,csak mondom.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Bozsu55)
2023. júl. 7. 10:22
Soha nem kaptam el gombát senkitől :) Pedig ki sem mosom őket ha tisztának tűnnek és ezt is állítják róla. Bízom a másikban
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook