Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csiky Gergely Színház Kaposvár, és egyéb színházak... fórum

Csiky Gergely Színház Kaposvár, és egyéb színházak... (beszélgetős fórum)


2009. máj. 16. 11:15

Hmm, érdekes volt a tegnapi előadás... Különösen tetszettek a színbólumok és hogy voltak benne mindenféle utalások... Végre egy darab, amin lehetett gondolkozni... Én ezeket szeretem. :-) Azon nevettem, hogy a mellettem ülő hölgyemények nem értették sem a szárnyakat, sem a tollakat, sem a 23-at, stb... X-D

Egyébként maga Ficsúr is egy szimbólum volt, de gondolom ez sokaknak nem tűnt fel szintén... :-) Szóval ez tényleg jó előadás volt. :-)

Viszont Pali "nem tetszett". Legalábbis külsőre. Most még a szakadtnál is szakadtabb volt, nem tudom, a szerepért-e, vagy miért, de hát szörnyűűű... Nem így képzeltem egy "macsót". :-D


Amikor Te láttad, melyik szereposztás volt? Ki volt Juli és ki volt Lujza? :-)

2009. máj. 14. 19:53
MEGVAN A PLAKÁT!!!! Este rakom fel!!!
65. Fiatal nő (válaszként erre: 64. - Regisseurin)
2009. máj. 14. 12:52
Okés, köszi szépen! :-)
64. regisseurin (válaszként erre: 63. - Fiatal nő)
2009. máj. 14. 10:43
10 körül már a buszon voltam. Pontosan nem tudom. Jó szórakozást holnap!! :)
2009. máj. 14. 08:31
A Liliom az meddig tart? Milyen hosszú az előadás?
62. regisseurin (válaszként erre: 61. - Fiatal nő)
2009. máj. 13. 17:35
Nekem is kicsit...nem is tudom. Érdekes. A régi fejléc nagyon hiányzik. Úgy a szívemhez nőtt, de lementettem. A fejléc képei mellett nem mindig jó előadás címe van kiírva. Most talán kicsit színházasabb...
61. Fiatal nő (válaszként erre: 60. - Regisseurin)
2009. máj. 13. 15:47
A nyitóflash/videó az jó, de belépés után csalódás az oldal. A nyitósite jól sikerült, de a többit át kéne szabni... :-S Kicsit "gagyi" lett...
2009. máj. 13. 15:20
Új honlap!!
2009. máj. 13. 07:37
:-)
2009. máj. 12. 20:08

ups, rossz volt a link!

[link]

2009. máj. 12. 11:59

[link]


A Hajmeresztő alakításaiból Némedi Árpád emelkedik ki orrnyerget verő tincshosszal. A meleg, vagy talán teljesen forró szalontulajdonos,...

56. Fiatal nő (válaszként erre: 55. - Regisseurin)
2009. máj. 10. 19:20
X-D
2009. máj. 10. 18:58

Tele van Tamási Hajmeresztős plakátokkal (meg térfigyelő kamerákkal, de az most nem lényeg)!!!

Legkésőbb kedden megszerzem. Csak addig ne ragasszanak rá semmit!!!


Úúúúúúgy örülööök!!!! ;)

2009. máj. 8. 20:17
:-)
53. regisseurin (válaszként erre: 52. - Fiatal nő)
2009. máj. 8. 17:09

két álarc (vidám-szomorú) valami ilyesmit:

[link]

52. Fiatal nő (válaszként erre: 51. - Regisseurin)
2009. máj. 7. 13:32

A Hajas Laci kivétel. Ő egy szimpatikus fazon és teljesen hetero. :-D Meg amiket csinál, azok is egész jók.

Sok sikert a rajzoláshoz! ;-) Milyen színházas mintára gondoltál? :-)

51. regisseurin (válaszként erre: 50. - Fiatal nő)
2009. máj. 7. 13:25

Lehet nekem is terveznem kellene. Ha esetleg a rendezés nem jönne össze... :)

Én soha nem találok olyan ruhát, amilyet keresek. Egyszer a Józsefvárosi piacon láttam egy nagyon jó pulcsit, ami nem volt a méretemben. Bejártam érte egész Pestet és a pécsi árkádot, de még hasonlát sem találtam. Gondoltam rá, veszek egy sima fehéret, és majd én rárajzolom a mintát. Egyébként most tervezem, hogy a pizsamafelsőm hátára rajzolok vmi színházasat.

Celebfodrászok... a Hajashoz egyszer elmennék...

50. Fiatal nő (válaszként erre: 49. - Regisseurin)
2009. máj. 7. 09:33

:-D

Szerintem tipikusan "celebfodrász" külsőt varázsoltak neki. Ezek a mai modern fodrászok, meg divattervezők, meg akárkik szinte kivétel nélkül mind melegek... A fene sem érti, miért... De legalább ha jó dolgokat csinálnának... De a ruhatervezőkkel például az a bajom, hogy fel nem venném a ruháikat... Valami ocsmányak...

Többször mondtam már az ismerőseimnek, hogy nekem el kéne mennem tervezőnek, mert azokat a cuccokat, amiket lehet kapni... Hááát. Mind ronda, amilyet én meg elképzelek, olyat égen-földön nem kapni... :-) Nagyon egyedi lennék, az tuti... X-)

49. regisseurin (válaszként erre: 48. - Fiatal nő)
2009. máj. 7. 08:21
Nekem is furcsa ez az öltözék. Ha nem ismerném a darabot, lehet nem tudnám megmondani, hogy fodrász. Pedig volt már egy két extrém fodrászom. :)
2009. máj. 3. 17:27

Ma néztem a Hajmeresztő képeit. Hááát. Oké, hogy ez a fodrász-style, csak ez elég szomorú. :-(

Szegény Ájpi úgy néz ki, mint egy "homokozó"... :-S Szörnyűűűű. Látványra legalábbis. Pedig Ő olyan kis aranyos, meg jóképű... De ezzel a séróval.?! :-D

2009. ápr. 28. 13:15

Hajmeresztő képek! <3

Olyan jóóóó!

2009. ápr. 27. 11:29

"Feléledt a honlap" -> de még ugyanúgy "haldoklik", vacak az egész, úgy ahogy van. 2002-ben sokkal egyszerűbb volt a honlapjuk, mondhatni ultraegyszerű, mégis sokkal színvonalasabb volt. Szóval én azt visszasírom...

A társulat például évek óta nincs kint normálisan. Mondjuk ha jövőre kirúgják a színészek nagy részét, akkor ráérnek azután is frissíteni... :-S

2009. ápr. 27. 06:10
Helytartó előadásképek, Oliver próbafotók!! Imádom...
2009. ápr. 27. 06:06

Liliomos képek a Csiky honlapján!

És a Hajmeresztős plakát is nagyon jó!!

És vannak új galériák, feléledt a honlap!!!

:)

43. Fiatal nő (válaszként erre: 41. - Spinneli)
2009. ápr. 23. 19:37

Ha jól emlékeztem, Babarczy rendezte... Neki nem igazán szokott menni a rendezés, legalábbis én személy szerint nem szeretem őket... (egy kivétel volt, a Lili bárónő :-D)

Mohácsi rendezést ajánlok, ha legközelebb jössz, Ő nagyon jó és megosztó előadásokat csinál.

Keszég is szokott jókat csinálni...

42. Fiatal nő (válaszként erre: 40. - Regisseurin)
2009. ápr. 23. 19:35
Legalább okosodsz! Az is kell! :-)))
41. spinneli (válaszként erre: 39. - Fiatal nő)
2009. ápr. 23. 19:22

az sem volt éppen követhető-sokat hallottam erről a színházról, és nagyon váram az előadást, pláne Shakespeare-el úgy voltam hogy nem lehet elrontani...lehet ezért éltem meg nagy csalódásként.

remélem legközelebb jobb élményeim lesznek.

40. regisseurin (válaszként erre: 36. - Fiatal nő)
2009. ápr. 23. 19:15

elegem van, minden ellenem fordult...

-elmúlt 7 óra - ez már alapból sok(k)

-elolvastam a cikket a Hajmeresztőről a Csiky honlapján - nagyon tetszik

-délután buszoztam apuval, majd amikor végzett, leparkolt a telepen egy olyan busz mellé, amin ott volt a nagy pirosbetűs KÜLÖNJÁRAT tábla (ez vitte a tamási szakközépiskolásokat a színházba, mert nyertek vmi pályázaton bérleteket)

-Apu ránézett a buszra, és megjegyezte, hogy akár Ő is mehetett volna

-átszálltunk egy másik buszra, ami hazavitt, és elmentünk a parkoló mellett, ahol már gyülekeztek a gyerekek

-és most már negyed órája megy a darab, én pedig németleckét próbálok írni, ahelyett, hoyg Kaposváron lennék... :(

39. Fiatal nő (válaszként erre: 38. - Spinneli)
2009. ápr. 23. 15:50
Engem a rendezés jobban zavart.
38. spinneli (válaszként erre: 37. - Fiatal nő)
2009. ápr. 23. 15:49
a szünetben eljöttünk, borzasztóan idegesítő volt-az előadásmód

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook