Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Online színházak fórum

Online színházak (beszélgetős fórum)


8. Ted_a_macko (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 21:43

Mi nagyon ki vagyunk éhezve... Sokat járunk színházba, rettenetesen hiányzik. Novemberben még elcsíptünk egyet, szétültetve.

Mi pl. azt csináltuk, hogy olyan darabokat választottunk általunk látogatott színházaktól, amelyekre kívancsiak voltunk, nem biztos, hogy élőben megnéztünk volna. Furcsa egyébként, pl. vígjátéknál, hogy nincs visszajelzés, mert nincs közönség. De én örülök, hogy van ez a lehetőség.

7. Ted_a_macko (válaszként erre: 6. - 71ddaa07fa)
2021. márc. 19. 21:37
Mi Centrálos és Játékszínes darabokat látunk online. Ezeket zárás alatt adták elő és rögzítették, több kameraállásból, profi minőségben.
6. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 19:05
Imádom a színházi előadásokat, de élőben az igazi. Az a helyzet, lehet kicsinyeskedőnek fogtok tartani, azért nem adok ki pénzt, hogy esetleg utána rossz minőségbe lássam az előadást.
5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 18:59
Sajnos arról lemaradtam. Mikor premier volt pont dolgoztam, másnapra pedig levették. Előtte volt a Gulág. Gyönyörű előadás volt.
2021. márc. 19. 18:56
Sokan panaszkodnak, hogy a szigorú korlátozó intézkedések mellett nem tudnak színházba járni. Itt mégsem látom azt, hogy ki lennének éhezve a kultúrára.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2021. márc. 19. 18:54
Köszönöm, hogy említetted! Megnéztem és most a Klapka c. rockmusicalt lehet megnézni ingyen.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 15:49

Szoktam online előadást nézni.

Facebookon a Magyarock Dalszínház szokott félteni premier előadást. De utána le is veszik.

2021. márc. 19. 15:39

Sziasztok!


Az érdekelne, hogy éltek-e az online színház lehetőségével?

Melyik oldalt látogatjátok? [link] vagy [link]

Mi a véleményetek ezekről az oldalakról? Elégedettek vagytok a szolgáltatással?


Családdal, barátokkal vagy egyedül nézitek az előadásokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook