Csevegjünk erről- arról, ami Neked éppen problémát jelent, és lássuk új szemszögből a kérdésed. (beszélgetés)
jaj ne :(
itt még nem esik, remélem nem is fog, nem akaroooooooooom :((
Jó éjt:)
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ahma7wz5P1o&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ahma7wz5P1o&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
hali :)
mi újság?
látom holnap menni fogsz kirándulni :) oszt hová?
NEKED IS:
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/AdQkc4xFdCU&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/AdQkc4xFdCU&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
Hoppá:))))))): DDDDDDDDDDD
Újat akartál mondani:)))))
Bocs:) Már az esô is esik a fejemre:(
De még bírom:))))))))))
Ja, mert közben telefonáltam:)
No még egy:
A McLaren istálló Magyarországon állított össze egy új teamet, mivel észrevették, hogy a roma fiatalok hihetetlen rövid idő alatt képesek leszerelni az autók kerekeit.
Mivel a versenyeket manapság már nem a versenypályákon nyerik, hanem a boxokban, egy pillanat alatt kirúgták a sokat próbált teamüket, és romákból összeállított csapattal vágtak neki a versenyeknek.
Eleinte minden a legnagyobb rendben zajlott. A romák fantasztikus három másodperc alatt le- és felszerelték a versenyautó kerekeit.A probléma a következő tíz másodpercben keletkezett, amikor a romák átfestették az autót, átütötték a gyártási számát, és eladták az egész gépet a pilótával együtt a Ferrarinak.
Neked is :))
köszönjük :))
Én meg már alszom is!
Szép álmokat, drágáim! :)))
cijja,
csak nyugodtan, én még úgy is maradok és bóklászgatok, meg közben visszanézek :DD
A többieknek, viszont ébresztô:))))))))))))))
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/PG8quu2sQ2Y&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/PG8quu2sQ2Y&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
Én is megyek ....érzem a borocska hatását...kezdek álmos lenni :-))))
JóÉjt mindenkinek :-))))
Pihenj kicsit, az csak jót tesz:)
Megyek én is nem soká:)
Szia Boszika!
Most megyek mert már nem tudok ülni, de még jövök ma. ez nem fenyegetőzés akart lenni..DDDD
A katolikus pap és a rabbi egy szűk útkanyarban karambolozik. A két kocsi totálkáros, de ők sértetlenül másznak ki a roncsokból.
A rabbi elővesz egy üveg kóserpálinkát:
- Tisztelendő Úr! Igyunk erre a nagy ijedtségre! - kínálja meg a katolikus papot.
A tisztelendő úr jól meghúzza az üveget, majd visszanyújtja. - És Ön nem iszik, Rabbi?
- Á, én majd csak a helyszínelés után!
<object width="425" height="344"><param name="movie"
Elandalodtam:)DDDDDDDDDDD Nektek is:)
value="http://www.youtube.com/v/FqUkUjeF4-c&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/FqUkUjeF4-c&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>