Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás fórum

Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás (beszélgetős fórum)


2013. júl. 16. 00:09

Kedves Rubellit,

ne haragudj, hogy ennyit faggatlak, a Lipo Lézer és a Kavitációs Ultrahang kezelésekkel kapcsolatban is szeretném a segitségedet kérni, szintén azt kérdezném, ez mennyire lehet gond diabeteszben (1 tip)- bár ezeknél nem láttam az ellenjavallatok között - illetve mi a véleményed a hatásosságukról, ha összevetjük, mondjuk a 3 alkalmas zsf-et egy 4-4 alkalmas LL-el és k.uh-al? és van-e kellemetlenség vagy sérülésveszély a valóságban ezeknél a kezeléseknél ? köszönöm szépen!

111. kisvirág68 (válaszként erre: 110. - Rubellit)
2013. júl. 15. 23:55

Kedves Rubellit!

Elsősorban térd és comb, ahová szeretném, illetve tokával kapcsolatosan is hallottam, hogy lehet ?!az inzulint főleg hasba és felkarba szúrom...sajnos az a tapasztalatom, hogy kezelőorvosaink nem haladnak olyan gyorsan a korral, mint ahogy a szépségipar és a kezelések fejlődnek, legtöbbször még a kezelés nevét sem hallották, nem hogy a hatásmechanizmusát...gondolom, rengeteg egyéb információt kell folyamatosan befogadniuk vagy frissiteniük, erre már nem marad idő és energia, talán.

Nagyon örülök, hogy tapasztalt sazakértőt sikerült itt találni a személyedben és nagyon köszönöm a segitséged...tényleg tanácstalan vagyok, merjem, ne merjem? Egyébként nincs gondom, hál Istennek és lekopogom, a diabeteszemmel, szövödmény és problémamentes vagyok, de persze jó lenne annak is maradni...de szépülni is nagyon szeretnék, úgyhogy nagyon jól jön a jótanács és a tapasztalat!

Kérdezném még, lehet-e valóban égési sérüléshez hasonlót szerezni a zsf során - egy női lap fórumán olvastam egy riasztó bejegyzést a zsf-el kapcsolatban - és a tapasztalataid szerint valóban fájdalommentes a kezelés? persze elsősorban kérdés, én igénybe vehetem-e? Köszönöm szépen a válaszod és várom!

2013. júl. 15. 23:06

Kedves Kisvirág!

Ellenjavallatoknál sokszor olyan ok is szerepel, amikor nincs elegendő tapasztalat, hogy egy bizonyos betegség hogyan befolyásolja a kezelés kimenetelét. Ilyen esetekben én mindig a kezelő orvostól kérek írásbeli véleményt. A kezelő orvos ismeri a betegség lefolyását és a beteg pontos állapotát. Volt már diabéteszes vendégem, de ő 2. típusú volt és csak gyógyszeres kezelése volt. Neki pont a túlsúlya okozta a betegséget. Különben a diabéteszt olyan kezeléseknél szokták ellenjavallni, amikor seb keletkezik, mert ennél a betegségnél a sebgyógyulás sokkal lassabb. Orvos kompetenciája a kérdésedre válaszolni. Milyen testrészedre szeretnéd a kezelést és hová szúrod az inzulint?

2013. júl. 15. 17:33

Kedves Rubellit!

A zsf-el kapcsoladban kérném ki a véleményedet, az ellenjavallatoknál szerepel a diabetesz, különböző (szalononként) meghatározásokkal: "súlyos diabetesz" vagy "1 tip. diabetesz"...én kérdeztem, de eddig nem kaptam hiteles választ arra, hogy milyen oka van az ellenjavallatnak, mit okoz(hat) negativumként a zsf kezelés vagy csak az esetleges hatástalanságtól tartanak a diabeteszes vendégeknél? Mennyiben számit, hogy 1 vagy 2 tip. diabeteszről van szó illetve mit értünk a "súlyos" diabetesz megfogalmazáson? Az én esetemben, 1 tip. diabeteszről van szó, inzulinnal kezelt, teljesen jól beállitott évek óta. Te sem javasolnád a kezelés igénybevételét, negativan befolyásolhatja az inzulinfelszivódást vagy egyéb, más vendégeknél nem fellelhető panaszokat okozhat? Vagy más oka van az ellenjavallatnak? Előre is nagyon köszönöm válaszodat !

108. Maci252525 (válaszként erre: 106. - Rubellit)
2013. júl. 15. 12:52
köszönöm szépen!
107. Rubellit (válaszként erre: 105. - Kris66)
2013. júl. 13. 00:14

Kedves Kris!

Olvastad a kuponhoz a hozzászólásokat és a szalon válaszait?

"..... hozzászólása: 2013-07-07 20:19:03Kedves Szalon! Érdeklődnék,hogy egy alkalommal mennyi ideig tart a kezelés? Hány tenyérnyi területet kezelnek? Az összes kezelést megkapom a 14.990 Ft-os áron? Üdv. ....

.... válasza:2013-07-07 21:37:58Kedves ....! Minden alkalommal 80-90 percet vesz igénybe a kezelés.Egy alkalommal 4-szer helyezzük fel a dupla nagy kezelőfejet ami 8 tenyérnyi területnek felel meg,ha kisebb a fagyasztani kívánt terület akkor 8-szor a kisebb fejet. A 8 féle technológiát minden kezelés alkalmával megkapja. Várjuk szeretettel! Üdvözlettel ...."


Abban az esetben, ha csak a zsf-t végeznék akkor is négy felhelyezésre a 80-90 perc nagyon kevés lenne, de itt még 7 másik technológiát is végeznek. Mikor???


" .... hozzászólása: 2013-07-07 23:48:02Tisztelt Hirdető! Szeretném megkérdezni a pontosítás kedvéért,hogyha 1alkalmas kupont veszek és (a korábbi hozzászólás alapján) azt választom,hogy 8-szor helyezzék fel a kis fejet 8 kis területre,akkor a Cryo-n kívül a többi kezelés hogyan oszlik el? az egyes kezelési típusok mennyi időtartamot jelentenek? Illetve függ-e a kezelések időtartama attól,hogy 4nagy vagy 8kisebb területet szeretnék fogyasztani? (Hiszen nem mindegy,hogy pl. összesen 10perc kavitáció van elosztva 4/8 területre vagy területenként pl 10perc értendő.) A választ előre is köszönöm!

....... válasza:2013-07-08 07:59:55Kedves ....! A fagyasztás minden esetben 60 percet vesz igénybe a kavitáció mivel elő kezelés kb.15 percet vesz igénybe. Kavitációs kezelés egyszerre nem is lehetne több 30 percnél.De mivel itt a hangsúly a fagyasztáson van a többi kezelés csak rásegítő,mert így kombináltan hatásosabb. A fagyasztáson belül még 4 féle technológiát ötvöz a gép amivel kezelünk. Várjuk szeretettel! Üdvözlettel ....."


Itt konkrétan leírják, hogy a 4 felhelyezés 60 perc, akkor egy felhelyezés 15 perc. Semmire nem elég sajnos.


Nem tudom, hogy van-e lehetőséged a kupon árának visszaigénylésére, mert így csak az idődet és a pénzedet dobod ki.

106. Rubellit (válaszként erre: 104. - Maci252525)
2013. júl. 12. 23:48

Kedves Maci!

Két felhelyezésnél akkor 15-20 perc jut egy felhelyezésre, ez így hatástalan.

A páros testrészeknél én inkább azt ajánlanám, hogy egy hét különbséggel kérj kezelést a két oldalra. Azt azért tudni kell, hogy vannak gépek, amiknek egytenyérnyi a kezelőfejük, vannak kéttenyérnyi nagyságú kezelőfejes gépek és már láttam olyan gépet is amin különböző méretű kezelőfejek vannak. A deréknál maradva egy kéttenyérnyi kezelőfejjel nem lehet kezelni, mert túl kicsi a felület.

Géptípustól függ, hogy honnan számolja a gép az időt. A legtöbb itthon forgalomba lévő gép nem az igazi kezelési időt számolja, hanem be van állítva egy időre és kész. Nem is látod, hogy egyáltalán lehűtötte-e a zsírszövetet a szükséges hőmérsékletre.

A kutatással bebizonyosodott, hogy a hideggel aktiválhatók a barna zsírok, így megnövelhető az elégethető kalóriák száma. A kezelés hatására fehér zsírszövetében fokozódik egy bizonyos enzim (COX-2), mely gyulladásos folyamatokat indított el. Az enzim segíti a gyulladáskeltő hormonok termelődését, melyek kulcsszerepet játszanak a barnazsír-termelődésnél, ezáltal a testsúlyszabályozást indítja el az adott testrészen. Tovább segíti a mechanikus hatás is, mely a: hideghatás- ennek során, a kikristályosodott plazma állomány zsírállománya- ceramidok- roncsolják önmagukat és környezetüket. A szervezet közvetlen módon reagál a hideghatásra, összehúzza az ereket, próbálja csökkenteni a hő leadást. A csökkent vérellátottság során kevesebb oxigén jut az adott területre, oxigénhiányossá válnak a sejtek, és a hidratáltságuk is drasztikusan csökken.

Nem lehet pontosan megmondani, hogy milyen távolságban hat, ez kezelésenként és egyénenként változik.

Megnéztem a videót, most szépen fogalmazok, ezt a videót "kölcsön vették" egy amerikai gép oldaláról, ha jól megnézed a felvételt, lehet a kezelőfejen látni a gép márkáját: Zeltiq. A videó végébe bevágták a szalon nevét. Különben a videón látott kezelőfej kéttenyérnyi, a szalon honlapján egy teljesen másik kezelőfej fényképe szerepel, ami az áraknál látható, hogy egytenyérnyi.

Most nagyon komolyan, ez a kezelés egy komoly beavatkozás, az egyetlen, amit amerikai plasztikai sebészek elismernek és alkalmaznak is. Olyan nincs, hogy valaki jól tűri és akkor hűtsék jobban. Mivel a hűtés hatására a hő érzékelés bizonyos időre megszűnik vagy drasztikusan csökken, nagyon durva égési sérülés lehet egy ilyen "jobban hűtés" következménye. Egy olyan géppel, ami képes a zsírvastagságnak megfelelő hűtésre és a megfelelő ideig van fent a kezelőfej, biztos, hogy használni fog.

105. Kris66
2013. júl. 12. 13:55

Kedves Rubellit!

Utólag olvasgattam a bejegyzéseidet, de már sajnos megvettem ezt a kupont. Holnap mennék.

[link]

Szerinted válasszak mást helyette vagy jó ez szerinted? Fölösleges kínzást és fölösleges pénzkidobást sem szeretnék. Válaszodat előre is köszönöm.


Kriszta

104. Maci252525 (válaszként erre: 103. - Rubellit)
2013. júl. 12. 11:14

Kedves Rubellit!

Köszi szépen a válaszodat. Ezek szerint nem is érdemes venni a 30-40 percre szóló, 2 felhelyezéses kupont? 1-2 órásat biztosan nem adnak, normál áron meg megfizethetetlen. Vagy csak 1 helyre kell kérni ilyenkor? Mondjuk csak az egyik derékfélre??? Beállítástól, vagy géptípustól függ, hogy honnan számolja a gép az időt? Ha nem csak a felhelyezés helyén hat konkrétan, pedig ott fagyaszt, akkor milyen mechanizmussal, és milyen távolságban hat még?

[link] Én ezt a kezelőfejet csak 1 tenyérnyinek látom. Ha valaki jól tűri, nem kérheti, hogy inkább jobban hűtsék le, csak valóban használjon? Szép napot kívánok ezen a tízmilliószoros napon MINDENKINEK! Köszi előre is a válaszodat Maci

103. Rubellit (válaszként erre: 102. - Maci252525)
2013. júl. 11. 23:59

Kedves Maci!

Jól gondolod. Még vendégenként és alkalmanként is változik. A külső hőmérsékletről nem is beszélve. Egy hely van, ahol onnan mérik. A gép, amivel dolgozom, nem kezdi el vissza felé számolni a kezelési időt, amíg el nem érte a kezelt zsírszövet a beállított hőmérsékletet. A tapasztalatom az, hogy nem szerencsés egy alkalommal több felhelyezés (ebben az esetben ez kéttenyérnyi terület, ekkora a kezelőfej), mert a második felhelyezés lehűtéséhez sokkal több időre van szükség és nem lesz látványosabb eredmény. Nem lehet átlagban gondolkozni, nincs ilyen. Egy biztos, hogy kb. 40 perc alatt biztos, hogy nincs értelme egy felhelyezésnek és akkor tényleg a minimumot írtam, de volt már, hogy több mint 2 óra volt. Igen, van eredménye egy felhelyezésnek. Volt olyan vendégem, aki diétával és mozgással kiegészítve, egy felhelyezés után 8 kilóval volt kevesebb 2 hónap után. Nem én javasoltam a diétát és a mozgást, önszorgalomból végezte. Másik vendég a kezelés után 2 héttel 8cm-rel volt kevesebb kerületben a kezelt területen. Milyen videót láttál? Nem lesz gödrös a kezelt terület, mert nem csak konkrétan a felhelyezés helyén hat a kezelés. Nyugodtan kérdezz, azért vagyok itt.

102. Maci252525 (válaszként erre: 96. - Rubellit)
2013. júl. 11. 14:26

Kedves Rubellit!

Egy terület kezelésére mennyi az ideális idő? Területtől, zsírrétegtől függ? Meg attól, hogy milyen gyorsan hül le az adott terület? - nyilván onnan kellene mérni, de nem hinném, hogy ezt bárhol onnan mérnék. Amikor áthelyezik a kezelőfelületet, akkor annak a területnek a lehűlése is gondolom gyorsabb. Átlagban kb. mennyi idő kellene? Mivel a videón láttam, hogy elég kicsi a kezelőfej, nem lesz "gödrös" a kezelt terület? Valóban van látszatja már 1 kezelésnek? Bocs, hogy ennyit kérdezek, de köszi, hogyha válaszolsz Maci

101. Judit-h
2013. júl. 10. 09:19

Tegnap kipróbáltam a lipó lasert,(külső-belső combon 30 percösszesen ) és a belső combomon egy helyen megmaradt a 8 kis karika. A többi pár óra alatt eltűnt....

Napon nem voltam. Szerintetek megégett? vagy mi???? járt már így valaki?

2013. júl. 3. 11:00
Van olyan vendégem, aki gyógyszertárban dolgozik és nálam fogyott le. Majdnem mindent kipróbált, ami elérhető volt akkor és egy gyógyszertári készítmény volt csak, ami lassan és minimális eredményt hozott, a többi semmit.
99. grizus (válaszként erre: 98. - Rubellit)
2013. júl. 3. 06:28
Lemondtam a fogyibogyót, mert azt írták, nem lehet tőle aludni. Inkább másra költöm azt a tizest.
98. Rubellit (válaszként erre: 97. - Grizus)
2013. júl. 1. 23:21
Vigyázz a fogyi tablettákkal! A legtöbbször többet ártanak, mint használnak. Az egészséged a tét. Arról nem is beszélve, hogy csak a zsírraktárak kiürítésére képesek (jó esetben, rossz esetben erre sem) és a zsírsejtek számának csökkentésére nem. A legjobb esetben is nagy a visszahízás esélye.
97. grizus (válaszként erre: 96. - Rubellit)
2013. júl. 1. 03:56
Jó, akkor nem veszem meg. Most elkeseredésemben megvettem egy fogyibogyót, amit nagyon jónak reklámoznak és vissza lehet adni, ha nem fogyaszt. Szörnyen nézek ki, torna nem megy, diéta sem, beruházás nélkül nem fogok lefogyni. Azt hiszem a zsírfagyasztás ezzel ugrott.
2013. jún. 28. 22:41

Szia Grizus!

Jól gondolod. Abban az esetben, ha fél óra a kezelés és négy területet kezelnek (gondolom, hogy ez négy felhelyezést jelent) akkor 7,5 perc jut egy területre. Sajnos ez semmit sem ér, még a megfelelő hőmérséklet elérésére is kevés és akkor még a kezelés időtartamáról nem is beszéltünk. Egyszerűen nem értem, hogy ki talál ki ilyen kezelési időket. Azért megnézném az eredményeiket. Kár, hogy kuponos helyeken nem készülnek előtte, utána képek és nem mérnek centibe sem. A beleegyező nyilatkozattal már ez közel 30 perc.

95. grizus
2013. jún. 28. 11:29
Szia Rubellit, elsősorban Téged kérdezlek. Van most egy kupon a napitippen, kábé 20000. Három alkalommal kezelnek négy-négy területet. A hölgy azt mondta nekem, hogy félóra a kezelés. Úgy veszem ki, hogy az kevés, igaz ez? Tudnál segíteni? Köszönöm.
2013. jún. 26. 18:39
köszönöm !!
93. Rubellit (válaszként erre: 92. - Judit-h)
2013. jún. 26. 14:00

Szia Judit-h!

Olyan géppel érdemes kezeltetni, ami mínuszba tud hűteni és ezt Te látod is. A képernyőn mutatja, hogy milyen ütemben csökken a kezelt testrész hőmérséklete. Jó esetben addig nem indul el a kezelés idejét mérő óra visszaszámlálása, amíg nem éri el a kezelt terület a zsírvastagságnak megfelelő hőmérsékletet, tehát addig nem is kezdődik el igazán a kezelés. Mivel a zsf. lényege, hogy adott ideig, adott hőmérsékleten kell tartani a kezelt zsírszövetet. Ezt a folyamatot a vendég látja a képernyőn. Amikor olyat látok, hogy a gép 0, -5 vagy -10 fokra állítható be akkor csak döbbenten nézek. Ennél már csak az rosszabb, amikor +3 vagy +4 fokon "végeznek" zsf..-t.

Csak olyan helyre érdemes elmenni, ahol a kezelés előtt (lehetőleg egy korábbi időpontban) ingyenes, személyes konzultáció van. Ahol mindent meg lehet kérdezni és személyes kezelési tervet készítenek Neked. Sokszor nem alkalmas a zsf., mert nem is fogyásra van szükség. Vannak kizáró okok, ezeket előre tisztázni kell. Fontos, hogy legyen beleegyező nyilatkozat, készüljön fénykép és centibe is mérjenek. Olyan helyre, ahol egy alkalommal végeznek k.uh.-t, zsf.-t és LL.-t, vagy ebből valamelyik két kezelést nem érdemes elmenni, mert akkor biztos, hogy nem hatékony a gép, mivel egy jó géppel ez túl megterhelő a szervezetnek.

2013. jún. 26. 09:19

köszönöm a válaszod Rubellit !


ha pár szóban megírnád melyik gép és kezelésre érdemes elmenni....(idő,hőmérséklet )

esetleg hova....

2013. jún. 25. 23:30

Szia Judit-h!

Rákerestem a gépre és találtam kupont is. Te is a gép neve alapján megteheted ezt, konkrétan a gép árát is megtalálod, ami egy funkciós gép árához képest is nagyon alacsony, nem hogy hároméhoz képest. A gépben 3 külön zsírbontó kezelés van. Ebben az esetben csak a zsf.-t alkalmazzák, amiből egy felhelyezés, ahogy írtad 20 perc, ez pont semmire sem elég. Még legtöbbször a zsírvastagságodhoz szükséges hűtő hőmérséklet eléréséhez sem.

Van egy mondat a kupon leírásában, amit ki kell, hogy emeljek:

" A hőmérséklet szabályozható plusz 15 - mínusz 15 fok között. Ezen a hőmérsékleten még nem károsul a bőr és az izmok."

Mínusz 15 fokon nem károsodik az izom és a bőr?

Ezt valaki komolyan gondolja?

Szerencsére ilyen veszély nem fenyeget, mert 20 perc alatt nem lehet ilyen hűtést elérni, de még olyat sem, ami eredményt hoz.

Tipikus futószalag kezelés.

Honnan tudják, hogy milyen vastag a zsírréteged és mennyi idő alatt hűl le a vastagságának megfelelő hőmérsékletre?

2013. jún. 25. 11:02

Kedves Rubelit

véleményedet kérném,egy szolgáltató ezt kínálja:

egy alkalom,2 tenyérnyi felületre 20-20perc kezelés.

Cryo Tech Laser technológiával.3alkalomra ami közt 30nap szünet van.

Hatásos lehet? vagy felejtős?


köszi

89. Htbt
2013. jún. 13. 22:25

Kedves Rubellit!

Köszönöm szépen a válaszodat. Azt hiszem, nincs is min gondolkodni, ezt a kupont sem fogom megvenni. :-)

88. Rubellit (válaszként erre: 87. - Htbt)
2013. jún. 7. 13:26

Szia Htbt!


Már többször elolvastam a kupon szövegét és a szalon honlapját. Egyszerűen olyan ellentmondások vannak benne, hogy nem csodálkozom, hogy nem jutottál sokra vele.

Kezdjük az elején.

Zsf.

Kupon szövege:

"•A cryolipolysis a helyi zsírlerakódást kezeli úgy, hogy fagyasztással roncsolja a zsírsejteket."

"

A kezelés menete: •A test felületet egy speciális kezelőfejjel kezeljük, ahol a vákuum beszippantja a kezelt felületet és 4 Celsius fokra hűti a szövetben lévő zsírsejteket."


A meghatározás jó, de, hogy beszélhetünk +4 fokon fagyasztásról?

Itt már mondhatnám, hogy ez így nem ér semmit, de ennyi még nem volt elég, mert jön a következő információ.


"1. alkalom: (kb. 30 perc)

Zsírfagyasztás 4-8 tenyérnyi területen - dupla kezelőfejjel!"


Mivel "dupla nagyságú" kezelőfejjel ( két tenyérnyi) kezelnek, ráadásul 2 darabbal, ezért a 8 tenyérnyi felhelyezésnél 15 percig van fent egy kezelőfej, ez így semmire sem elég.


"Thermo Laser: A kezelés menete: A kezeléstkét különböző kezelőfejjel végezzük és mindkettőt 4x-4x helyezzük fel.A tiszta kezelési idő:50 percig tart. "

Akkor az 50 percet el kell osztani nyolccal, egy kezelőfej kicsit több, mint 11 percig van fent. Ez így megint nem ér semmit, de menjünk csak tovább.

"Az egyik fej a ötvözi a :

•lézer

•vákuum

•vibráció

•ultrahangos kavitáció technológiákat."


Akár a LL.-hez vagy a k.uh.-hoz minek vákuum?

Ráadásul a k.uh. kezelőfejét folyamatosan mozgatni kell.


"A másik fej a:

•dióda lézer

•vákuum

•vibráció

•cryolipolízis

•multipoláris rádiófrekvenciát foglalja magában"


Ilyen kifejezés, hogy "cryolipolízis" nincs, helytelen. A szó eleje az angol kifejezés, a vége a fonetikus magyar" El kellene dönteni, hogy melyiket szeretnék használni, de ez a kisebbik baj.

A DL. és a zsf. fej, hogy tud egy kezelőfejben lenni, amikor a képen látható kezelőfej egy "lap". Ez a DL.-nél nem is lenne gond, de oda minek vákuum? A zsf. kezelőfejébe be kell, hogy tudja szippantani a vákuum a kezelt zsírszövetet, de egy lapba ez nem lehetséges, üreges kezelőfej kell, aminek a két belső oldalán hűtőpanel van.

A RF. kezelőfejének mozgathatónak kell lennie, nem lehet benne vákuum.

Sajnos ez még nem minden, csak "mazsoláztam" az "érdekességekből".

A kezelések közötti időket sem tartják be, pedig akkor mikor fog kiürülni a lebontott zsír.

Ezek alapján már eldöntheted, hogy vásárolsz-e ilyen kupont.

87. Htbt
2013. jún. 5. 11:59

Sziasztok! Szia Rubellit!


Szerinted/szerintetek érdemes megvenni ezt a kupont: [link]

Lesz ennek hatása? Jó gépekkel dolgoznak? Volt már esetleg itt valaki, aki kipróbálta és van tapasztalata? Próbáltam utánanézni a neten, de sokra nem jutottam :-(

Előre is köszönöm a választ.

86. Rubellit (válaszként erre: 85. - Moonlightthief)
2013. jún. 3. 23:24

Kedves Alex!

Köszönöm szépen a megértésedet. Elküldtem a választ neked.

2013. jún. 3. 15:48

Kedves Rubellit,

Olvasva a sok hozzászólásod, úgy gondoltam, kérdezek tőled. Pontosabban, hogy tőled kérdezek. Mivel konkrétumokra is rákérdezek, mail-ben küldtem, nehogy itt a miatt gond lehessen miatt.

Előre is köszönöm.

84. Rubellit (válaszként erre: 83. - Xdgrfzhz)
2013. máj. 28. 23:46

Érdemes lenne egy ilyen témájú fórumot nyitni.

Több kérdés merült fel bennem a kezeléssel kapcsolatban. Mivel 4 testrészt kezelnek egy alkalommal az 5-20 cm-es eredmény is a testrészeken mért eredmények összege? Nem szerepel, hogy mennyi időnként ajánlják a kezelést. Milyen klinikai tapasztalatok alapján ígérik a 40-60 gramm zsír csökkenést és ez miért 400-500 kalória?

A kupon leírásában ezek az adatok már egy 20-30 perces csípő kezelésre vonatkoznak. Mi van a másik 3 kezelt testrésszel?

A honlapon minimális információ szerepel csak.

Más kezelésnél pl: zsf. nem jó minőségű géppel dolgoznak.

A zsf. gép nevét felvállalják akkor ennek a gépnek miért nem publikus a neve?

A 95% kedvezmény mindig elgondolkodtató, ha eredeti áron is el tudnák adni a kezelést, nem mennének bele egy ilyen nagy kedvezménybe, főleg nem ilyen sok kezeléssel. Itt nem arról van szó, hogy a vendég 1-2 kezelés kipróbálhat kedvező áron és majd rendes áron folytatja ha elégedett. Abban az esetben ha, 8 kezelés eredményt hoz a vendég nem jön vissza, ha nem akkor sem, sőt még véletlenül sem ajánlja.

Nem lehet látni, hogy hány kupont adtak el és nincs mód a szolgáltatónak kérdést feltenni úgy, hogy mindenki lássa.

2013. máj. 27. 23:11

[link]



320 ezer helyett ???? Szerintetek ez jo? Koszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook