Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás fórum

Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
52. Rubellit (válaszként erre: 51. - Ekerepesi)
2013. ápr. 5. 22:43

A kezelés elmélete teljesen rendben van, de a gyakorlati kivitelezése már kevésbé.

Először is nem elég sok esetben a 3 kezelés.

Másodszor végleges eredményről nem beszélhetünk, mivel a többi zsírsejtbe később is tudunk zsírt raktározni.

Harmadszor +5 fokon nem lesz eredmény, -5 fok talán nagyon vastag zsírrétegnél nem okoz károsodást, de 30 perc alatt nem érhető el. A -10 fokról már ezen okokból nem is érdemes beszélni. Különben nem értem, hogy csak három hőmérsékleten tudnak kezelni. Egy jó gép fokonként állítható és a hűtési hőmérsékletet a vendég is látja, azt is, hogy milyen hőmérsékletről indul a hűtés és mikor éri el a kezelés a zsírvastagságnak megfelelő a kezelő által beállított hőmérséklete. Ekkor indul a kezelés.

A kiürülés ideje 6 hónap. Egy kezelés 2 hónap alatt 20, 6 hónap alatt 25% helyi zsírszövet-vékonyodás. (Dr. Coleman)

A 12 felhelyezés nem javasolt, még nem is hallottam ilyenről. Hatékony géppel veszélyes lenne.

2013. ápr. 5. 21:16

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni,hogy az alább leírt hirdetés mennyire fedi a valóságot? Ezt az én városomban egy jóhírű fittness stúdióban hirdetik és szeretném kipróbálni,de az itt olvasott vélemények után szkeptikus vagyok :( Kérlek segítsen,aki ebben kompetens :) Köszi előre is, szép estét :) Évi



Zsírfagyasztás


"A cryolipolízis azon alapul, hogy a zsírsejtek sokkal érzékenyebbek az energia elvonásra, mint más, környező szövetek. A lehűtött zsírsejtek apoptózison (programozott sejthalál) mennek keresztül és lassan eliminálódnak, csökkentve a zsírréteg vastagságát." mondja prof. Gerhard Sattler, M.D., a németországi Rosenpark Klinika alapítója.


A kriolipolízis egy non-invazív, azaz beavatkozást nem igénylő eljárás, mely fájdalommentesen és hatékonyan szabadítja meg a nem kívánt zsírrétegtől azokat a területeket, melyek a mozgásnak és a diétának is ellenállnak. A páciens problémás területein jelentős változás lesz tapasztalható, a testkontúr kisimul.


Az eredmény VÉGLEGES, mivel a kezelt zsírsejtek véglegesen kiürülnek a szervezetből. Ez a kelezés valódi alternatívája a zsírleszívásnak, mindezt a műtéttel szemben gyógyulási idő és műtéti kockázatok nélkül, fertőzés veszélye nélkül teljesen fájdalommentesen.


Az eredmény a kiindulási zsírszövet vastagságától függ. A kezelt terület nagyságától függően szükség lehet a kezelőfej többszöri használatára, hogy az egész területet le tudjuk kezelni.


A speciális fejet elhelyezzük az adott testrészen, az vákuummal megragadja a kezelt területet és a kriotechnológia lehűti azt 5,-5 vagy -10 fokra, az adott zsírréteg vastagságától függően. Egy kezelés körülbelül 8x16cm-es (egy tenyérnyi) területre koncentrálódik.


A zsírszövet vastagságától és a kívánt csökkentés mértékétől függően 1-3 kezelésre van szükség. Egy adott területen a kezelés megismétléséhez el kell telnie kb. 30 napnak. A lefagyasztott, elöregedett zsírsejtek teljes kiürülési ideje a szervezetből 90 nap. Egy kezelés átlagosan 25-30% zsírt tud eltávolítani az adott területről.



ZSÍRFAGYASZTÁS ÁRAINK:


EGY FELHELYEZÉS A KÍVÁNT TERÜLETRE 30 PERC : 4900,-


KÉT FELHELYEZÉS: (PL. CSÍPŐ KÉT OLDALON, VAGY HAS, COMBOK): 9500,-


HÁROM FELHELYEZÉS: (HASRA): 14.000,-


NÉGY FELHELYEZÉS: PL. HAS+ CSÍPŐ, VAGY POPSI + COMBOK): 19.000,-


ÖT FELHELYEZÉS: (PL. HASON 3 + POPSI): 24.000,



TELJES TEST KEZELÉS:


(5-6 ÓRÁS KEZELÉS)

(COMBOK ELÖL ÉS HÁTUL, BELSŐ COMBOK, POPSI, HAS, CSÍPŐ):

12 FELHELYEZÉS A KÍVÁNT TERÜLETRE : 49.000,-

2013. ápr. 5. 21:16

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni,hogy az alább leírt hirdetés mennyire fedi a valóságot? Ezt az én városomban egy jóhírű fittness stúdióban hirdetik és szeretném kipróbálni,de az itt olvasott vélemények után szkeptikus vagyok :( Kérlek segítsen,aki ebben kompetens :) Köszi előre is, szép estét :) Évi



Zsírfagyasztás


"A cryolipolízis azon alapul, hogy a zsírsejtek sokkal érzékenyebbek az energia elvonásra, mint más, környező szövetek. A lehűtött zsírsejtek apoptózison (programozott sejthalál) mennek keresztül és lassan eliminálódnak, csökkentve a zsírréteg vastagságát." mondja prof. Gerhard Sattler, M.D., a németországi Rosenpark Klinika alapítója.


A kriolipolízis egy non-invazív, azaz beavatkozást nem igénylő eljárás, mely fájdalommentesen és hatékonyan szabadítja meg a nem kívánt zsírrétegtől azokat a területeket, melyek a mozgásnak és a diétának is ellenállnak. A páciens problémás területein jelentős változás lesz tapasztalható, a testkontúr kisimul.


Az eredmény VÉGLEGES, mivel a kezelt zsírsejtek véglegesen kiürülnek a szervezetből. Ez a kelezés valódi alternatívája a zsírleszívásnak, mindezt a műtéttel szemben gyógyulási idő és műtéti kockázatok nélkül, fertőzés veszélye nélkül teljesen fájdalommentesen.


Az eredmény a kiindulási zsírszövet vastagságától függ. A kezelt terület nagyságától függően szükség lehet a kezelőfej többszöri használatára, hogy az egész területet le tudjuk kezelni.


A speciális fejet elhelyezzük az adott testrészen, az vákuummal megragadja a kezelt területet és a kriotechnológia lehűti azt 5,-5 vagy -10 fokra, az adott zsírréteg vastagságától függően. Egy kezelés körülbelül 8x16cm-es (egy tenyérnyi) területre koncentrálódik.


A zsírszövet vastagságától és a kívánt csökkentés mértékétől függően 1-3 kezelésre van szükség. Egy adott területen a kezelés megismétléséhez el kell telnie kb. 30 napnak. A lefagyasztott, elöregedett zsírsejtek teljes kiürülési ideje a szervezetből 90 nap. Egy kezelés átlagosan 25-30% zsírt tud eltávolítani az adott területről.



ZSÍRFAGYASZTÁS ÁRAINK:


EGY FELHELYEZÉS A KÍVÁNT TERÜLETRE 30 PERC : 4900,-


KÉT FELHELYEZÉS: (PL. CSÍPŐ KÉT OLDALON, VAGY HAS, COMBOK): 9500,-


HÁROM FELHELYEZÉS: (HASRA): 14.000,-


NÉGY FELHELYEZÉS: PL. HAS+ CSÍPŐ, VAGY POPSI + COMBOK): 19.000,-


ÖT FELHELYEZÉS: (PL. HASON 3 + POPSI): 24.000,



TELJES TEST KEZELÉS:


(5-6 ÓRÁS KEZELÉS)

(COMBOK ELÖL ÉS HÁTUL, BELSŐ COMBOK, POPSI, HAS, CSÍPŐ):

12 FELHELYEZÉS A KÍVÁNT TERÜLETRE : 49.000,-

49. Rubellit (válaszként erre: 48. - S.bibi)
2013. ápr. 4. 22:51
Szia S.bibi! A Zeltiq típusú gép olyan mint a Mercedesz típusú autó. Egy jól hangzó márkát használnak ebben az esetben. Elvileg minden zsf.-ó gép Zeltiq típusú, de a Zeltiqnek nem egy tenyérnyi a kezelőfeje. Ebben az esetben ha jól értem 4 felhelyezésről van szó, kérlek javíts ki ha nem így van. Akkor ha ezeket az információkat veszem alapul egy felhelyezés 15 perc a hűtési idővel együtt. Ennek így semmi értelme. Nem tudom, hogy hány fokon kezelnének, de ennyi idő a megfelelő hőmérséklet eléréséhez is kevés és akkor még el sem kezdődött maga a kezelés. A k.uh-val nem engednék egy napon zsf.-t csinálni, de 10 perc k.uh. 4 tenyérnyi területre kevés. Először is nagyon oda kell figyelni, hogy milyen hőmérsékleten fog történni a kezelés. Mivel egy élő szervezetről van szó és kontrolált hűtésről ennyi idő alatt nem lesz igazi eredmény. Arról nem is beszélve, hogy minek a k.uh. ha működik a zsf. és a szervezetnek nagyon megerőltető így. A k.uh. után nyirokkeringés serkentő kezelésre lenne szükség, mert nélküle nem hatékony. Láttam már ilyen ajánlatot, sőt kipróbáltam egy olyan gépet ami így működik. Azzal a különbséggel, hogy egy felhelyezés volt 30 perc. Egy vendégnél sem volt eredmény, pedig sok vendéget hívtam meg ingyenes tesztelésre. Két hét alatt elég sok kezelést végeztem és sajnos eredménytelenül. Egy felhelyezés általában 60 perc vagy volt rá eset, hogy több is nálam. A k.uh.-t pedig külön kezelésként végzem, legalább 1 hónap szünettel a zsf. után. Megtennéd, hogy átküldöd nekem privát levélben a kezelés linkjét? Akkor többet tudok Neked mondani.
48. s.bibi (válaszként erre: 47. - Rubellit)
2013. ápr. 2. 11:07
Szia! Nem tudom kérhetném e a segítséged...én is gondolkodom egy ilyen kezelésen. Látom, hogy szakavatott vagy a témában :-) Amit én találtam, azt elvileg ezzel a Zeltiq típusú géppel csinálják. 3 alkalommal, alkalmanként 4 tenyérnyi területen. A kezelés 70 perc. (cryolipolisis zsírfagyasztó kezelés 60 perc (30 perc hűtés) + a zsírfagyasztás előtt kavitációs kezelés 10 perc) Szerinted ez korrekt? Mire kell igazából figyelni ezeknél a kezeléseknél, hogy az ember nem feleslegesen adjon ki rá pénzt?
2013. márc. 2. 23:40
A videón 0:58-kor a kezelőfejen tökéletesen olvasható, hogy Zeltiq. Azért mertem leírni, mert csak Amerikában érhető el ez a gép. Itthon konkrétan megfizethetetlen lenne vele a kezelés. Így is sok szalon oldalán 80-90000Ft egytenyérnyi testrész egyszeri kezelése. A gépük árának a tizenötszöröse ez a gép ára. Akkor a kezelés ára is ilyen arányban lenne vele? Arról nem is beszélve, hogy kéttenyérnyi területet kezel, még szorozzuk fel az árat kettővel. Eladhatatlan lenne itthon.
46. Rubellit (válaszként erre: 44. - Eviee)
2013. márc. 2. 23:30

Szia Eviee!

A zsírszövetet le kell hűteni egy bizonyos hőmérsékletre és ez nem 1-2 perc. Innentől kezdődik a valódi kezelés. Amikor a kettőt összemossák azt nem szeretném a nevén nevezni, de szerintem mindenki érti, hogy mire gondolok.

Egy amerikai oldalról egy amerikai gép videója mit keres egy magyar weboldalon? Ez olyan mint ha egy magyar énekes egy amaerikai énekes videóját tenné ki, úgy hogy ez az övé.

45. Eviee (válaszként erre: 43. - Rubellit)
2013. márc. 1. 15:49
Mi a gép neve?? Nem tom elolvasni :)
44. Eviee
2013. márc. 1. 10:11

Szia Rubellit!

Igen, én is egy szalon oldalán találtam. Akik most kuponoznak. Valahogy erre a fórumra is így keveredtem, hogy véleményeket kerestem. Az oldalukon ők írtak valami előkészülési időről is, de magára a kezelésre nem órákat írtak... :-(

43. Rubellit (válaszként erre: 41. - Eviee)
2013. febr. 28. 23:48

Szia Eviee!

Igen, így néz ki a kezelés és ennyi ideig tart.

Amikor 15 percet olvasok meg 20 percet ezért vagyok felháborodva. Különben több magyar honlap "magáévá tette" ezt a videót. Ami vicc, legalább magyar szinkront csináltak volna hozzá. A szerencséjük az, hogy a cégnek nincs magyar képviselete... Aki figyel még a gép nevét is le tudja olvasni. Oda kell menni ahol ilyen egy kezelés. Ezzel szerintem mindent elmondtam.

42. Rubellit (válaszként erre: 40. - Dmonica75)
2013. febr. 28. 23:38

Szia Dmonica!

Sehol nem fogod megkapni ezt a kezelést szakszerűen hasonló árban. Ez egy kuponos ár volt.

Szerinted mi a drága? Szerintem az olcsó a drága ha nem ér semmit.

41. Eviee
2013. febr. 28. 22:40

Sziasztok!

Én találtam egy videót erről, vagyis arról, hogy hogyan kellene csinálni. Itt 2-3 órát mondanak 1 (!!!) kezelésre, és látható eredményre 2-4 hónapot (!!!):


[link]

40. dmonica75 (válaszként erre: 39. - Rubellit)
2013. febr. 28. 16:09

Szia Rubellit!

Sajnos nekem is lejött, hogy ez így nem volt korrekt, de akkor hova menjek? Hol tudom a kezelést szakszerűen megkapni és hasonló árban? Tudsz ebben tanácsot adni?

39. Rubellit (válaszként erre: 37. - Dmonica75)
2013. febr. 28. 00:45

Szia Dmonica!

A Te eseted konkrét példa arra, hogy hogyan nem érdemes kezelni. Az eredeti időt nézve, egy felhelyezés 15 perc, hát ez viccnek is rossz. Gondolom azok alapján amit írtál, hogy a gép kezelőfeje egy tenyérnyi volt. 15 perc alatt -10 fokra hűteni, az olyan, mint ha feltennéd a vizet forrni a gáztűzhelyre és már forrna is. Ilyen nincs. Különben meg sajnos a 19 perc sem ér semmit, ezért nem vesztettél semmit. A kendő amit feltettek egy fagyás gátló kendő amire szükség van, azért érezted nedvesnek, mert glicerinnel van átitatva aminek nagyon alacsony a fagyáspontja és ezért megvédi a bőrödet. Most elárulom, hogy +10 foknál is hideg lesz utána a bőröd és piros és ahogy írtad rövid idő után elmúlik. Az eredmény folyamatosan alakul ki. A kezelt zsírszövet 2 hónap alatt 20%-ot, 6 hónap alatt 25%-ot csökken, ha jól kezelték. Különben nem értem, hogy miért lehet újból bónuszos áron vásárolni, de szerintem a megérzéseid jó útra vezettek, hogy nem vásároltál. Különben tudom, hogy miért ajánlották fel Neked ezt az árat... Szerintem Te is. :)

38. Rubellit (válaszként erre: 36. - Tipheret)
2013. febr. 28. 00:25

Szia Tipheret!

Sajnos a tisztán látást zavarja, hogy honlapokon sokszor olyan dolgok vannak leírva, hogy kedvem lenne elsírni magamat. Ez az én bajom, de sajnos nem, mert a szakmát, a kezelést járatják le, de ez van. Szerencsére van sok okos, tudatos vendég aki nem írja le a kezelést csak azért, mert egyszer "rossz kezek közé került".

Ami engem felháborít azaz, hogy itt repkednek a mínuszok és még szerencse, hogy csak szavakban. Ezek a gépek nem képesek ennyi idő alatt ilyen hőmérsékletre hűteni, szerencsére, mert abból tényleg nagy baj lenne.

Az idő ami itt nagyon fontos, van egy szakasz amíg a gép lehűti a kezelt zsírszövetet a meghatározott hőmérsékletre és onnan kezdődik a kezelés. Mit látok? 20-30 percig kezeltek valakit -8-10 fokon. Szerencsére ez nem történik meg. Még jó gép esetében, ahol Te mint vendég látod a hűlés folyamatát, több időre van szükség általában a kellő hőmérséklet eléréséhez és csak utána kezdődik a valódi kezelés. Természetesen már a hűtési periódusban is van zsf., de azt eladni kezelésnek... Azt mondani, hogy Rád teszem a gépet és 20-30 perc után leveszem, az olyan, mint ha azt mondanám, hogy ennyi percig főzöm a húslevest és lesz amilyen lesz. Én értem, hogy így több vendéget lehet megkezelni, de milyen "áron"?

2013. febr. 27. 19:18

Sziasztok!

A múlt héten résztvettem én is egy bónuszos kezelésen a IX.-ik kerületben. Egyszerre végezték el a 3 alkalmas kezelést rajtam, mert más területekre kértem. Illetve kicsit becsapottnak is éreztem magam, mert rábeszéltek, hogy kérjem mind a hasamra és 4x19 percet fogják végezni, míg a három kezelés 6x15 perc lett volna....késő bánat:) A kezelendő területet bekenték, kendőt tettek rá, mint egy nedves kéztörlő ( ahhoz tudom hasonlítani) majd a fejet ráhelyezték és a vákuum beszívta a bőrt, közben a folyadék bugyborékolt benne. Nekem is azt mondták, hogy -10 fokra hűtik le, hideget egyáltalán nem éreztem. A kezelés után enyhén piros és hideg volt a felülete ami elmúlt kb. 10 perc alatt.

Azóta változást nem érzek a hurkáimon:) igaz 3-4 hetet igértek, ha ez letelt akkor megírom, hogy történt-e változás.....rá akartak beszélni, hogy vegyek egy újabb 3 alkalmas bérletet bónuszos áron, de akkor hirtelen még fenntartásaim voltak ami még most is tart, így egyenlőre nem bánom, hogy nem költöttem újabb 14ezer ft-t.

36. Tipheret (válaszként erre: 35. - Rubellit)
2013. febr. 26. 11:15

Szia Rubellit!

Örülök a tanácsaidnak! Persze, hogy elhiszem, hisz laikus vagyok, najó, lehet, h csak vákuumváltoztatást mondott.. Persze gondolom, ez most sem oszt-szoroz.

De akkor elmeséled, hogy működik ez, és hatásos-e egyáltalán? Vagy Te mit ajánlasz jószívvel egy (nemtúlnagy) úszógumi eltüntetéséhez? Jó lenne tisztán látni tényleg, mert a kezdeti "változás" tényleg nem fokozódik, lehet, h csak akkor is éhes voltam:-D

35. Rubellit (válaszként erre: 34. - Tipheret)
2013. febr. 25. 15:28

Szia Tipheret!

Mivel nem szakember vagy hanem vendég elhiszem Neked, hogy látod amit látni szeretnél.

Az általad leírtak alapján több gond is van ezzel a kezeléssel. Amit leírtál, hogy folyadék fogyasztás, étkezés és 30 perc mozgás az a k.uh. feltételei. Levették egy ilyen kezeléssel foglalkozó oldalról, mert ha ez mind kell akkor mi ebben az újdonság?

A folyadéknak semmi köze a zsírszövet kiürüléséhez, ezt már másik vendégnek is mondták. Lehet, hogy Te is pont ott voltál, de a Te szempontodból ennek nincs jelentősége.

Ami nagyon gáz az a -10 fok. Te elhiszed, hogy akkor "nagyon cseppet" érezted volna hidegnek? Semmi gond, mert fél óra alatt nem lehet ilyen hőmérsékletre hűteni kontrolált hűtéssel szerencsére. Azt, hogy a hűtési fokot változtatja 3 percenként, nem értem. Ez a kezelés nem így működik, közben nem lehet változtatni. A vákummon lehet, csak amíg nem érte el a megfelelő hőmérsékletet, addig nincs értelme. Szóval az rendben van, hogy a kezelés 30 perc, csak ehhez hozzá kell adni azt az időt amíg eléri ezt a hőmérsékletet és nem levonni belőle. Azt látom, hogy olyan színtű butaságokat mondanak a kezelést végzők a vendégeknek, hogy az megdöbbentő. Te mint vendég meg miért ne hinnéd el hiszen ő "ért" hozzá. Sajnos a Te esetedben, nem ért hozzá. Ennél a kezelésnél nincs bugyborékolás, azoknál a gépeknél figyelhető ez meg amiben elektroforézissel van kombinálva a kezelés. Aminek ebben az estben semmi értelme.

2013. febr. 19. 11:12

Sziasztok!

Megtaláltam a fórumot, és gondoltam, én is leírom a tapasztalataimat, hátha valakinek hasznos lesz.

Énis kuponos kezelést vettem, 3 alkalom van benne. Pár napja voltam ez elsőn, most a hasam két oldalát csinálták köldöktől jobbra-balra. (úszógumit tervezem lefagyasztani, anélkül is tudok úszni:-))

Lehet, hogy bedumálom magamnak, de már utána pár órával láttam változást, mintha megváltozott volna a hasam formája. Ezt azóta is látom, bár tudom még nem indult meg a teljes változás.

Velem is aláirattak egy papírt, h nincs pacemakerem, nem vagyok máj-vesebeteg, ilyesmi, és hogy megiszok napi 2-3 liter folyadékot (ezt logikusnak találom, segíti a kiürülést) normálisan étkezem, mozgok napi 30 percet, és több kezelés szükséges, de pontos eredményt nem tudnak garantálni. Hát kb. ennyire emlékszem a papír tartalmából, a mozgásra rákérdeztem, azt mondták, az nem "kötelező".

Aztán ráterített a csajszi a felületre egy nagyon nedves kendőt és arra tette a vákumos fejet. Nagyon cseppet éreztem csak hidegnek, egyáltalán nem volt kellemetlen. Közben a kendőn lévő folyadék bugyborékol, apró pici vibrálásokat lehetett érezni. Kb 3 percente állított valamit a gépen, akkor megváltozott a vibrálás intenzitása. Megkérdeztem, azt mondta, hogy a vákum erősségét és a hűtési fokot változtatja ilyenkor. Nekem -10 fokra hűtötte. Fél óra után átrakta a másik oldalra, akkor piros volt a kezelt felületen a bőröm, és hideg. De mire lejárt a másik oldal fagyasztása, már felmelegedett, és a pirosság is eltűnt. Két hét múlva megyek a oldali zsírokat lefagyasztani, a harmadik kezeléssel fogok várni 2-3 hónapot, hogy kiderüljön honnan érdemes még, a teljes változás után.

Nekem nagyon pozitív tapasztalatom van erről idáig, aztán meglátjuk:-)

2013. jan. 24. 09:18

Sziasztok,


az egyetlen pozitívum, amit el tudok mondani a zsírfagyasztásról, hogy nem fáj. Ezen túl az égvilágon semmi értelme nincs. Kétszer mentem el, jobban jártam volna, ha tornabérletre költöm a pénzt, mert minimális változás sem történt....

2012. nov. 2. 08:07

sziasztok ,

én a Blahánál voltam egy szalonba,két alkalommal,nekem bejött a kezelés.

31. mgv88261 (válaszként erre: 30. - Rubellit)
2012. okt. 31. 15:34

Szívesen Rubellit!

Szia/sziasztok!

Ma felöltöztem és érezhető a változás. A farmeroknak meg van az a rossz szokásuk, hogy amennyire összetartják az embert, annyira fel is nyomják a hason, gyomron felgyülemlett felesleget. Ez pedig nagyon kényelmetlen tud lenni, főleg, ha leülsz. Beültem az autóba és elmaradt ez a kellemetlen érzés, ami a farmer viselésem kísérő jelensége volt eddig. Szóval azt kell hogy mondjam, hogy - ha nem is látványos, de - van apadás és van jó érzésem a dologtól. Én a továbbiakban is megosztom veletek a tapasztalataimat és egyúttal be is jelentkezem a következő kezelésre, hogy biztosra menjek. Most pedig megyek futni a kutyáimmal. Szép estét, jó hétvégi programokat kívánok mindenkinek és természetesen látványos karcsúsodást is!)))

30. Rubellit (válaszként erre: 29. - Mgv88261)
2012. okt. 30. 23:13
Köszönöm szépen.
29. mgv88261 (válaszként erre: 28. - Rubellit)
2012. okt. 30. 10:14

Elküldtem!)


Egyébként épp azért néztem fel ide, mert érdekelt, hogy vannak-e újabb tapasztalatok. Azt nem találtam, de ha minden igaz, én leszek az, aki megosztja veletek a tapasztalatait, mert épp ma telik le a két hét. A szalonban ugyan is azt mondták, hogy az első kisebb változásokat 2 hét múlva fogom érezni. Minden reggel úgy kelek, hogy keresem a változást és úgy érzem, hogy laposabb a hasam. Azért a mai napot még szépen kivárom és holnap reggel - mivel programom van - fel fogom venni azt a farmeromat, ami megmondja/mutatja a frankót. Természetesen, azt is megosztom veletek. Addig is kitartás és sok sikert mindenkinek!)

2012. okt. 26. 15:03

Szia Mgv88261!

Nem találom a szalont a helye alapján. Megkérhetlek, hogy küldd el a pontos címüket privát levélben?

Ennél a kezelésnél nem kell megbeszélni az étkezést és a mozgást. Természetes, hogy a bevitt kalória nem lehet több mint az elhasznált, mert az hízást eredményez. Különben ha valakinek stagnál a súlya, nem hízik akkor itt pont az az újdonság, hogy nincs speciális diéta.

27. mgv88261 (válaszként erre: 26. - Rubellit)
2012. okt. 23. 15:32

Szia Rubellit!

Igen, én is írtam, hogy eredmény később várható.

Azért kell megbeszélni az étkezést és a mozgást, mert ha már egyszer elhatározza magát az ember, akkor segíti a kezelés hatékonyságát azzal, hogy megfelelően étkezik és mozog. Sokan pedig pontosan azt hiszik, hogy ehet mindenfélét és ágyban, párnák között várja a csodát.

A többi kérdésedre nem tudom a pontos választ, ezért írtam oda a szalon helyét, hogy a web-oldalukon kiböngészheti mindenki azt, ami érdekli.

Üdv. és sok sikert mindenkinek)

26. Rubellit (válaszként erre: 25. - Mgv88261)
2012. okt. 21. 14:24

Szia Mgv88261!

Ennél a kezelésnél elvileg nincs azonnal látható eredmény. Erre nem is szabad számítani, de a kivétel erősíti a szabályt. Nem értem, hogy miért kellett volna megbeszélni az étkezést és a sportolást, mivel éppen azaz új ebben a fajta kezelésben, hogy ezekkel nem kell foglalkozni (ez nem azt jelenti, hogy rengeteget lehet enni, hanem, hogy nincs diéta).

Miért számít egyedinek?

Hány fokra hűtötték le a kezelt területet?

Mit éreztél a kezelés alatt és utána?

Hogy történt maga a kezelés?

Miért kell 3 napig kerülni ezeket a dolgokat?

Remélem, hogy senki sem gondolja, hogy 3 napig azon a hőmérsékleten marad a zsírszövet.

Érdekes, hogy ennyire kedvező ajánlatott kaptál. Nem gondolkoztál el azon, hogy akkor a kuponos ár kamu volt?

Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalataidat. Sokan ismerkednek ezzel a kezeléssel és nekik most sokat segítettél. Megtennéd, hogy válaszolsz a kérdéseimre?

Szerintem Neked is fontos, hogy minél hamarabb kiderüljön, hogy hatékony kezelésre jársz-e.

A kezelés eredménye fokozatosan alakul ki, 2hónap után 20%, 6hónap után 25% zsírvesztés várható. További kezelésekkel ez az eredmény tovább fokozható.

2012. okt. 19. 16:08

Sziasztok!

Velem az történt, hogy jött egy kuponos jó lehetőség és gyorsan megvettem. Aztán bejelentkeztem a szalonba (Bp. Gellért tér) és akkor jöttem rá, hogy ez fagyasztás, megijedtem, de elmentem és túl vagyok az első kezelésen. Azóta meg is néztem, hogy mi is ez és mik a lehetőségek e témában.

Szóval, sokféle gép létezik, ami hasonló módon és hasonló néven szerepel.

Amin én voltam egyedinek számít és nincs rögtön látható eredménye. Van egy tesztlap, amit ki kell tölteni, mert term.vannak kizáró e.ü.tényezők. Nálam nem volt...szerencsére..., majd jött volna a z étkezés és sportolás megbeszélése, ami nálam szintén elmaradt. Glutén és laktózérzékeny vagyok, zöldség, gyümölcs és hús az étkem, kétnaponként futok, a maradék napokon úszom és pilatesezem. Ezt folytatom és ügyelni kell a vízfogyasztásra, valamint 3 napig kerülni kell a meleget, ú.m. szauna, infraszauna, kádfürdő.

Ha ezt betartja az ember, akkor - kortól, súlytól és egészségi állapottól függően - hagyja el a zsírrétegét. Az első eredmény 2 hét múlva észlelhető és ettől kezdve folyamatos az apadás. A következő alkalom egy hónap múlva lehet, addig az első hatása kitart bőven. Az a kezelésem már nem kuponos lesz, de nagyon jó ajánlatot kaptam, ami majdnem teljesen a kuponos árral.

Szívesen elmondom később is a tapasztalataimat, egyelőre ennyi!

2012. okt. 13. 00:00

Sziasztok!

Láttam már olyan eredményt ami 4-5 óra után már szemmel látható volt, de sokszor van azonnali centibe mérhető eredmény.

A lényeg, hogy tényleges legyen a hűtés, olyan nincs, hogy odamentek, rátok teszik a kezelőfejet és már mínusz x fok. Mivel a zsírréteg hőmérsékletéről beszélünk amit csak fokozatosan lehet hűteni.

Különben a 20% zsírvesztéshez a kezelt területről (amit a kezelőfej magába szippant) 2 hónap és a 25% 6 hónap.

Természetesen közben további kezelés lehetséges, de más kezeléssel felváltva kezelni nem szabad.

Tudom, hogy van olyan gép ahol egy alkalommal csinálnak k.uh.-t és zsírfagyasztást.

Remélem, hogy nem kell elmagyarázni, hogy miért, de privát levében szívesen válaszolok ilyen kérdésre is.

Itt azért nem, mert nem szeretnék szakmai vitába keveredni és ezzel megzavarni az érdeklődőket.

Szakmai fórumon természetesen ilyen kérdésre is válaszolok.

23. anitagold (válaszként erre: 4. - Akire62)
2012. okt. 11. 12:12

Szia Akire62!


Leírnád, hogy melyik stúdióban voltál, és így utólag hogy érzed, mennyit ért?

Engem is nagyon érdekelne a dolog.


Köszi:

Anita

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook