Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás fórum

Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás (beszélgetős fórum)


174. szamosy
2014. márc. 18. 20:40

Rubellit, kérlek engem hagyj a hozzászólásaiddal. NEM ÉRDEKEL! Csak ettől a szalontól találtam magyar videót.

De mivel Te szakember vagy, ez téged úgysem érint. Aki viszont még nem látott ilyet, nyilván érdeklődik. Pont.


Az, h vki celebeket kezel számít, nagyon sokat számít. Hiszen ŐK nem adják akármihez a nevüket, akárkihez nem "alacsonyodnak" le, de ez nem a fórum lényege.


Nem értem, h miért nem hiszed el, h nekem bevállt egy 20 perces kezelés, ami 5.000ft-ba került?!

Biztos hazudok. :-))


Ahelyett, h nekem osztanád az okosságot miért nem a tapasztalataidat osztod meg, mint ahogyan én szándékoztam azelőtt, h belémkötöttél?


Ez a kezelés, mint tudjuk max 3-4 éves múltra tekint vissza. Elmondásod alapján te is másfél éve csinálod, valjuk be az azért nem 20 év tapasztalata.


Nem értem miért nem osztottad meg a videókat korábban, ha láttad? Nem gondolod, h sokat segít ha az ember vizuálisan is látja, h mi várhat rá?!


De tényleg hagyjuk, a nekem írt privik nekem elég visszaigazolást adnak.

Te nem hiszel benne, nekem segített. Ezt értsd meg, és kérlek tiszteljük egymást annyira, h nem kérdőjelezed meg azt, amit átéltem, átélek.


Egyébként nálam használtak kendőt, meg vmi zselét is.

173. Rubellit (válaszként erre: 169. - Szamosy)
2014. márc. 18. 18:02
Felteszel még néhány, ilyen videót, akkor biztos, hogy az eddig ilyen kezelésen gondolkozó fórumolvasóknak, elmegy a kedve. Nem használtak fagyásgátló kendőt, ami nagy szakmai hiba. Egy másik fórumon, amit gondolom, sokan olvastak, van egy nyitó bejegyzés, arról, hogy hogyan járt a vendég. A „lipo” szó, zsírt jelent.
172. Rubellit (válaszként erre: 167. - Szamosy)
2014. márc. 18. 17:44

Láttam már ezeket a videókat, mert több vendég keresett meg, többször kuponokkal kapcsolatban, és ilyenkor mindig megnézem a kuponozó szalon honlapját, ennek a szalon többször kuponozott. Gondolom az a videó lemaradt, ahol az árakról van szó.

Annyira meglepő, hogy csak egy szalon videóit tetted ki. Már véleményeztem videókat.

171. Rubellit (válaszként erre: 166. - Szamosy)
2014. márc. 18. 17:28

Kedves Szamosy!

Az amerikai orvosoknak érdemes hinni. Beszéltél már közülük olyannal, aki zsírfagyasztást végez. Nem tudod, hogy az miért fontos, hogy egy szalonba kezelnek-e celebeket. Nem szoktam celebeket kezelni, nem azért, mert nem tenném meg, de biztosan nem reklámoznám. Ellenben sok sikeres, ismert színészt és énekest kezeltem már és kezelek pillanatnyilag is, amit ők fel is vállalnak.

Honnan tudod, hogy hány sajtó megjelenésem volt eddig. Nem gondolom, hogy a témához tartozik, de ha annyira érdekel ez a kérdés Téged, rendszeresen publikálok a legismertebb hazai szakmai lapban. A TV megjelenésekről pedig csak annyit, hogy az elmúlt évben háromszor kerestek meg, hogy szerepeljek műsorukban. Mivel a fórum olvasói nem biztos, hogy tisztába vannak ezzel, leírom, hogy ezek fizetett hirdetések. Konkrétan három megkeresésnél last minute ajánlatba 300 ezer illetve 280 ezer Forint +ÁFA lett volna alkalmanként. Az interjú időtartama pedig 3 perc. Úgy gondolom, hogy a szakmai presztízs nem a fizetett megjelenésektől nő, még ha ideig-óráig a tudatlan vendéget el lehet ilyennel kápráztatni. A tudatos vendégek pontosan tudják, mert ez nem titok, hogy ez, hogy működik.

Az én véleményem is csak egy, ezzel semmi gond, majd a fórum olvasói eldöntik, hogy kinek a megnyilvánulásai hitelesek számára. Az azért egy érdekes tény, hogy 2014 03 10.-én regisztráltál ide és már azon a napon ebbe a fórumba azt volt a hozzászólásod, hogy vásároltál 15.000 Ft-ér egy kupont.

Mivel mást zsírbontó kezelésekből 20 évnyi tapasztalatom volt az új kezelés megkezdése előtt, ezek segítettek a zsf.-sal kapcsolatban is. Már csak a gépvásárlásban is.

Nyugodtan írd le a véleményedet, tapasztalataidat, mint vendég. Ez jó, mert a fórum életébe új színt hozol. A válaszok sokszor, olyan kérdésre is fényt deríthetnek, amit más fórumolvasó nem mer megkérdezni, de számára is érdekes.

Mivel sokkal hosszabb ideje, vagyok itt több fórumon, mint Te és másik fórumról is sok olvasó ismer, majd ők eldöntik, hogy ki a hiteles.

Nem volt véletlen, hogy első bejegyzésed után, az egyik fórumozó véleménye azonnal az volt, hogy csak reklámozni jöttél ide. Én ezt először el sem akartam hinni.

Lehet, hogy el foglak szomorítani, de nem azért vagyok ezen a fórumon, mert vendéget szeretnék fogni magamnak. Talán számodra újdonság lesz, de segíteni vagyok itt. Annak, aki ír a fórumba a legjobb tudásom szerint válaszolok. Ezt bárki más, szakember is megteheti, ezért is nem értem a "kirohanásodat" ellenem.

Eddig a szavaidból, nem az derült ki, hogy a hatékonyság a fő szempont, sokkal inkább az olcsó ár. Nem kell e miatt aggódnod, nem fogok kuponozni, ezért nem veszélyeztetem az 5.000 Ft-ért zsf.-t végző szalonokat.

Sajnálom, hogy Te itthon csak reklámokkal találkoztál, és a kezelés komoly, részletes leírásával nem.

Arc nélkül egy fórumon bármit le lehet írni, többször leírtam ezt már másik fórumon is.

Nem tudom, hogy miért "pöccentél be", itt biztos, hogy senki sem akar Téged lehúzni. Ez egy fórum, ha még nem vetted volna észre.

További kellemes formásodást!

170. szamosy
2014. márc. 18. 17:10

Erről nem tom eldönteni, h spanyol v norvég felvétel-e. De az biztos, h nem csak minket magyarokat fertőz ez a kezelés. :-)


[link]


Nézzegessétek a videokat, van egy halom előtte - utána kép is.

Engem is ezek nyugtattak meg.

Mondjuk magától az eljárástól nem féltem, inkább a csalódástól, de főleg a pénzkidobástól. :-))


Végülis tényleg reklámozok, az eljárás nagykövete leszek. :-))

169. szamosy
2014. márc. 18. 16:49

A még gondolkodóknak hoztam egy másik videot a franciaországi Sorbonne-ról.


[link]


Nem mernék mérget venni rá, de úgy emlékszem, h ilyen Lypo izé márkájú géppel kezeltek engem is.

A kezelés ideje ez esetben is 30 perc, ha jól láttam, szóval tényleg nem időigényes.

168. Rubellit (válaszként erre: 149. - C114183a1c)
2014. márc. 18. 16:26

Kedves Démon Angéiique!

Neked volt igazad, tényleg csak reklámozni jött fel. Két évtizede vagyok a szakmába, de ezek szerint még mindig túl naiv vagyok.

167. szamosy
2014. márc. 18. 09:57

Másik video:


[link]


és egy másik


[link]


Sztem ezek TŐLEM meggyőzőbbek.

Elég korrekten elmondják, h mi történik, és az hogyan. Nem mellékesen árakról is esik szó..

166. szamosy (válaszként erre: 165. - Rubellit)
2014. márc. 18. 09:35

Én továbbra is hiszek az amerikai orvosoknak, az általam tapasztalt eredménynek és annak a Szalonnak, amely celebet kezel, több sajtó (mint mondtam, pl.: RTL Klub) megjelenése volt, mint Neked.


A Te véleményed is csak 1.


Biztos vagyok benne, h van tapasztalatod mindenféle kezelésekben, de mivel maga a zsírfagyasztás is egy nagyon új eljárás, Neked sincs benne nagyobb tapasztalatod, mint bármelyik más szalonnak.

Sajnálom, h vannak dolgok, amiben megcáfollak, és nem a te malmodra hajtom a vizet, nem tőled kérek "segítséget", de úgy tűnik van hatékony zsírfagyasztás nélküled is. Itt a hatékonyságon van a hangsúly. Engem nem érdekel, h ki végzi, csak ne akarjanak lehúzni, mert az bepöccent.


Én vállalom, amit eddig is leírtam. A 20 perces kezelés bevált.

Lehet nem használok szakszavakat, nem ebben dolgozok, de elég komolyan utánaolvastam a témának, és mivel itthon szinte csak a reklámok mennek, kénytelen az ember külföldi cikkekben utánaolvasni.


De ha kételkedsz abban, h 20 perc alatt, alig lehűtve eredményt lehet elérni, akkor miért is lenne szükségem másik kezelésre? Jah, igen, h többet fizessek! Itt egy kis ellentmondást vélek felfedezni.


Biztos lesz olyan, akit innen a fórumról magadhoz tudsz vonzani, engem ez nem érdekel, ügyeskedj, csak felháborít, h az általam tapasztalt eredményt megkérdőjelezed, úgy hogy nem ismersz, nem láttál és egy fórumon keresztül állítod, h az biztos nem úgy van, az biztos nem jó.


Ha a 20 perces kezelés semmit se ér, akkor max 3.000ft-ot lehet vele veszíteni. Hiszen nem fagyaszt, nem fáj, a zsír nem tűnik el.


Én nem vagyokhajlandó veled veszekedni egy olyan dologban, ami velem történt, amit tapasztalok, mert ez esetben csak kérdeseket tudsz feltenni, és feltételezésekbe tudsz bocsátkozni. Azok pedig nem tények.


Azóta sokan megkerestek privátban, akiknek elmondtam a tapasztalatomat, de senkinek nem mondtam, h csak itt és itt csinálják frankón, mert azt nem tudom.


Én csak egy "vendég vagyok", aki elmondja a jó tapasztalatait.

Bocs, ha tévednék, de ez a fórum nem erről szól?!


Ha nem tetszik, nyiss új fórumot a Rubellit rendel jeligével...


Nem zavarok össze senkit sztem azzal, h leírom, h mit tapasztalok. De a többiek privi levelei alapján sem ezt szűrtem le.

A Szalonban dolgozók MIND tanúsítvánnyal rendelkeznek a gép kezelésére vonatkozóan.


A szabadidőmről pedig annyit, h nincs sok, de szerencsére arra mindig jut időm, h a napi bölcsességeidet elolvassam.


Most is azt mondom, h próbáljátok ki! :-))

(Bár én csak egy vendég vagyok)

2014. márc. 17. 23:32

Kedves Szamosy!

Olyan jó, hogy vagy nekünk és nem szakemberként, semmi gyakorlati tapasztalattal kioktatsz egy kozmetikust, aki 22 éve foglalkozik testkezelésekkel és több mint másfél éve zsf.-sal.

Köszönöm szépen.

A kezelés során a fagyasztás hatására (amire a zsírsejtek érzékenyebbek, mint a többi szövet) programozott sejthalál következik be és az immunrendszer fagocitái (falósejtek) takarítják el a maradványokat, de továbbra is kérdés, hogy hogyan kerül ez mind ki a szervezetből. A nyirokkeringésen keresztül. Már a k.uh.-nál is sokan azt mondták, hogy magától kikerül a kezelés hatására. Ahogy ott, így itt sem igaz ez. A nyirokkeringésnek nincs olyan "motorja", mint a vérkeringésnek a szív. Ezért a zsf. után nem a „lehúzosszagú”, kuponos oldalakon kötésben ajánlott kezelésre van szükség, csak egyszerű nyirokkeringés serkentő kezelésre, aminek benne illene lenni a zsf. árában.

Minden kezelés, hatásosabbnak tűnik, ha mellette diétázol és edzel, csak az a kérdés, hogy az eredmény akkor minek köszönhető. A kezelésnek, a diétának és az edzésnek is, hogy melyiknek milyen százalékban, arról lehetetlen nyilatkozni.

A nyirokkeringés természetes úton maga üríti ki azokat az anyagokat, ami az ő természetes feladata, de nem várhatjuk el tőle, hogy zsírbontó kezelések termékeit is magától elvezesse. Ezt már ígérték a rádiófrekvenciás zsírbontásnál is és ott sem működött.


Az "elhalt zsír" fogalmát sajnos nem lehet értelmezni, mert ilyen nem létezik. A zsír nem tud elhalni.

Igen az USA-ból jött a kezelés, de olyan géppel kezeltek Téged, amit az USÁ-ban alkalmaznak?

A videónál külön kiemelik 5 perc 53 másodpercnél, hogy Zeltiq nevű géppel kezelnek. Magyarországon egy ilyen gép ára 40 millió forint körül lenne. Azzal biztosan kuponozna a tulajdonosa.

Arról nem is beszélve, hogy az amerikai gép kezelési ideje alatt az a szalon, aminek a kuponját ilyen nagyon reklámozod, 3 kezelést végez el.

Imádom ezt az új gép szöveget. Sajnos nem igaz, már leírtam, hogy a zsírvastagságnak megfelelő hőmérsékletre kell hűteni a kezelt zsírszövetet kontrolált hűtéssel, és ezen a hőmérsékleten kell tartani a zsírvastagságnak megfelelő ideig. Ebből nem lehet új technológiával spórolni, ha túl gyorsan hűtenek, fagyási sérülést okozhatnak.

Az, hogy "rohadt hideg volt az oldalam" nem jelent semmit. A plusz 5 fokot is annak fogod érezni.

Ennél a kezelésnél nem cél, hogy fagyos, kemény legyen a kezelt terület, könyörgöm élő (még) szövetekről beszélünk és nem bontott csirkéről.

A "Nem kell senkire hallgatni, ki kell próbálni!"- nagyon bátor tanács, a lehetséges következményekért a felelőséget is vállalod?

A 3000 Ft-os kupon meg nem a "lehúzós kozmetikusokról" szól, hanem annak a szalonnak a kétségbeeséséről, ami sem minőségi géppel, sem szaktudással nem rendelkezik.

Olyan érdekes, hogy minden fórumon előbb vagy utóbb megjeleni egy okoskodó, a szakmához nem értő, (természetesen ez egy vendégtől nem elvárás) akinek a szabadideje, olyan végtelen, hogy a valós információra kíváncsi fórumolvasót, próbálja jól összezavarni. Eddig már más fórumon is volt hasonló tapasztalat, hamar eltűnt, ha nem értékelték a "hozzáértését", ami egy vendégnek mitől is lenne.

164. szamosy (válaszként erre: 158. - Rubellit)
2014. márc. 17. 17:26

Most nézem, h nem írtam arról, h hogyan kerül ki a zsír a szervezetemből. Gondolom,úgy, h természetes úton kiüríti a szervezetem?!

Gondolom erre is van nagyon drága, és iszonyat hatásos kezelés, amit egyébként nem ajánlottak a szalonban, ahol voltam. Annyit mondtak, h egy hónapig azért ne menjek vissza...

Láttam kuponos oldalokon, mindenféle más kezelésekkel ajánlják kötésben, de az kicsit lehúzásszagú.



Nem tudom, h ki ismeri Dr Oz-t. Ő egy Dr. aki mellékesen showman, persze hol máshol, az USA-ban. Nála az egyik műsorban, egy neves szakember mondta el a történet lényegét.

Tudom, h nem mindenki beszél angolul, de a folyamatot grafikusan is ábrázolják a video-ban. (3 perc 21 másodperc)

Nah, ez a szakember is azt mondja 2 perc 56 másodpercnél, h az elhalt zsírt a szervezet TERMÉSZETES MÓDON maga üríti ki. Ajánlatos, hatásosabb a kezelés ha mellette diétázol és edzel is.


[link]


De gondolom, ezzel te is tisztában voltál Rubellit.


Mint mondtam, tényleg utánajártam az egész procedúrának, akármire én se dobok ki 15.000ft-ot.

Az USA-ból jött a kezelés, ott néztem utána. Már leírják azt is, h az új gépekkel egyáltalán nincs szükség 1 órás kezelésekre. Persze 20 perc nem sok, de rohadt hideg volt az oldalam a kezelés után. Nem volt fagyos, kemény, csak furcsán hideg, amit csak akkor érzékeltem, ha hozzáértem.


Működik ez a 20 perces, olcsó kupon dolog! Csak válasszátok meg, h hova mentek!


Nem kell senkire hallgatni, ki kell próbálni!


Már 3.000ft-ért is lehet kupont venni, ami nagyon sok lehúzós kozmetikusnak nem fog tetszeni, de ilyen világban élünk.

163. szamosy (válaszként erre: 160. - Masnis)
2014. márc. 17. 17:03

Én nem tom, h mit kell sportolni hozzá, mert heti 3-4 edzésre (mondjuk foci) jártam, esténként külön "úszógumis gyakorlatokat" csináltam, de csak drasztikus fogyások alkalmával fogyott le belőle. 32 éves vagyok, kb 14 éve volt probléma nekem is...

De egyébként pont az ilyen problémás helyekre ajánlják.


Csajok, azért azt se felejtsétek el, h sportolni sem árt a "tökéletes" eredményért. Nem lesz feszes, kerek, izmos popsid egy kezeléstől. Nem leszel nádszálkarcsú csupán egy fagyasztástól.

162. szamosy (válaszként erre: 158. - Rubellit)
2014. márc. 17. 16:42

Értem én, h gőzgép, de ..

Ha csak csupán a vízfogyasztástól lenne, akkor:

1. nyáron miért nem szoktam fogyni?

2. azt azért nem beszéled be nekem, h a megivott napi 2 liter teától, és 1 liter ásványvíztől tűnik el az úszógumim.

Azt pedig korábbi hozzászólásomban is említettem, h súlyban nem lettem kevesebb....

Lehet, h az a tuti, ha egy órát fagyasztanak, -10 fokon (300.000 Ft-ért), de mondom, h nem érdekel, mert nekem ez a 20 perc is használt. Az se érdekel ha nem hűtöttek 4 fok alá se, mert tűnik el a hájam. Az eredmény a lényeg, ami engem kielégít. Maximálisan.

Értem, h Te ezt nem így, meg úgy, de egy 15.000 ft-os kezeléstől ez kész csoda. (Főleg, h még csak 1x voltam)

És igen! Működik az olcsó, kuponos megoldás is. Lehet ez van, akinek rontja az üzletét, de ez az igazság. Az én esetemben mindenképpen.

Jah, és bár nem hordok magas ülepű nadrágokat, az övemet ma eggyel beljebb kellett akasztanom. Mi ez, ha nem eredmény?!

161. Rubellit (válaszként erre: 160. - Masnis)
2014. márc. 17. 15:30

Kedves Masnis!

A 147-es számú hozzászólásodban még arról írtál, hogy a combjaid érnek össze, és ez zavar. Most, hogy lett ebből úszógumi probléma?

160. Rubellit (válaszként erre: 160. - Masnis)
2014. márc. 17. 15:26

Kedves Masnis!

Ha a fogyás a gyógyulásod útja, akkor a kezelőorvosodnak kell tudnia ebben segíteni.

159. Rubellit (válaszként erre: 154. - Masnis)
2014. márc. 16. 22:16

Kedves Masnis!

Minden zsírbontó kezelésnél kontraindikáció (ellenjavallás) a májbetegség. A szervezet fontos méregtelenítő szerve a máj. Nem szabad egy beteg májat ilyen kezelésekkel terhelni. A Te esetedben a fogyás nem gépi formája javasolt.

158. Rubellit (válaszként erre: 153. - Szamosy)
2014. márc. 16. 22:07

Kedves Szamosy!

Ennek a kezelésnek az a lényege, hogy a zsírszövetet lehűtjük a vastagságának megfelelő hőmérsékletre és utána szintén a vastagságának megfelelő ideig ezen a hőmérsékleten tartja a gép. Ez a két időtartam nem fér bele 20 percbe. Az meg, hogy -10 fokon kezeltek, megmosolyogtató, mert ennyi idő alatt kontrolált hűtéssel ez lehetetlen. Ettől függetlenül nekem még k.uh-val volt olyan vendégem, hogy az előzetes konzultáción megbeszéltük, hogy a kezelés előtt 3 literre kell emelnie a víz fogyasztását. Amire az ő esetében adtam egy hetet, mert a gyors emelés megterheli a veséket. Egy hét múlva 1,5 kilóval kevesebbel érkezett a kezelésre, ez csak annak volt köszönhető, hogy napi 3 literre emelte a víz fogyasztását, mivel még nem is kezeltem. Hasonló lehet a Te eseted is.

Arról nem is beszélve, hogy volt egy 20 perces kezelésed, de a zsír, hogy kerül ki a szervezetedből, mert erre utaló kezelésről nem írsz.

157. szamosy
2014. márc. 16. 10:26

Nem vagyok se doki, se hozzáértô, de laikusként: ha leírják, h ez a kezelés az egészséges májat is megdolgoztatja, akkor a nem rendesen funkcionáló májat jobban megterhelheti. Sztem ez a fő oka, amiért a Te esetedben nem ajánlott.


Más: az úszógumim eltűnése folyamatos. A 3 liter folyadék miatt kevesebbet is eszek, valszeg az se baj.

Ezt megelőzően voltak olyan időszakok, h heti 3-4 alkalommal jártam edzésre és semmi. Erre itt ez a kis semmitmondó 20 perces kezelés és szemmel látható a változás.

Olvastam vhol, h a fitt test jobban reagál, lehet ez az oka, v nem tom, de még nem értem ezt az egészet.

Láttam filmeket a youtub-on (USA), ott valóban 60 perces kezelésekről van szó, de nekem ez a kicsi is hatásos volt. Láttam olyan felvételt, h keményre fagyasztották a nő hasát. Az azért elég furcsának és drasztikusnak tűnik.

Az is igaz, h a testsúlyom nem csökkent, ami laikusként megint érthetetlen, hiszen ha vmi távozik a testedből, akkor az minusz súlyként kellene, h megjelenjen, de igazából mindegy, ha az eredmény tetszik.

Most azon gondolkozok, h a 3. kezelést a hasamra fogom kérni. Ott kb fél liter zsírt szeretnék eltűntetni.

156. Masnis (válaszként erre: 155. - Szamosy)
2014. márc. 15. 23:28

Köszönöm a választ!

Lényegében akkor itt az a baj, hogy rövid idő alatt kell nagy feladatot ellátnia a májnak. Hisz, normál fogyásnál is a máj végzi el ugyanezt a feladatot, csak sokkal lassabban. Jól értem?

155. szamosy (válaszként erre: 154. - Masnis)
2014. márc. 15. 17:23

Masnis, bár nem Rubellit vagyok, de azért hadd írjak Neked én is vmit.

Ha egy akármilyen jellegű kezelésen gondolkodsz, olvass utána.

A zsírfagyasztás esetén a zsírt a nyirokrendszer segítségével ürül ki a szervezetedből.

A kiválasztásban a máj is részt vesz.

Azért kell rengeteg folyadékot inni "egészséges embereknek" is, mert a dokik szerint nagy eséllyel a vándorló zsír a májban lerakódik.. ez egyébként tudomásom szerint a zsírfagyasztás elleni ellenérvek egyik legfonotosabbika.

154. Masnis (válaszként erre: 150. - Rubellit)
2014. márc. 15. 10:15

Szia Rubellit!

Megkérdezem a dokimat. Elvileg zsírmájam van, amire pont az a megoldás, ha fogyok (attól gyógyulok meg). Azt lehet tudni, hogy miért nem ajánlott?

Köszönöm a válaszodat!

153. szamosy
2014. márc. 13. 20:30

Bocs, h csak most, de nem unatkozó háziasszony vagyok.

2 felhelyezéssel kezeletek, 20 percig. Tehát a 2 oldalamat szívták párhuzamban, 20 percig.

Azt hiszem -10 fokot mondtak, de őszintén mondom nem is figyeltem, mert nem érdekel. Szkeptikus voltam. Nagyon.

De már nem ! :-)))

A változás szemmel látható hétfő óta. Igaz, a 3 liter folyadéktól 10 percenként járok wc-re, de ez nem érdekel. A férjem azt mondta, h ez már jó lesz így, a köv. 2 alkalomra ő megy el :-))

Nem érdekel, h ki hiszi el vagy ki nem. Nem reklámozok, bár szívesen megtenném, mert a szalon is korrekt, és a tapasztalt eredmény is.

Kuponon vettem még a múlt héten, ha nem találjátok valszeg azért, mert mint tudjuk, azoknak is van lejárati ideje... Ez talán szombat magasságában járhatott le.

De már kezdem keresni a következőt, mert akarom a hasam, és a karomat is...

Függő lettem :-))

152. Rubellit (válaszként erre: 149. - C114183a1c)
2014. márc. 13. 18:11

Kedves Démon Angélique!

Szerintem rossz helyen jár. Egy kupont reklámozni? Még én sem találtam meg a leírása alapján.

151. Rubellit (válaszként erre: 148. - Monee1986)
2014. márc. 13. 18:04

Kedves Monee!

Igen, ha van annyi felesleg. A kezelőfej nagyságától is függ. Elméletileg alkalmazható.

150. Rubellit (válaszként erre: 147. - Masnis)
2014. márc. 13. 18:00

Kedves Masnis!

Májbetegeknél nem ajánlott zsírbontó kezelés. A kezelőorvosoddal kell erről egyeztetned.

A fenékemelés nem a fórum témája, de privát levélre szívesen válaszolok. Abban az esetben, ha híztál, akkor először attól kellene megszabadulnod.

149. c114183a1c (válaszként erre: 146. - Rubellit)
2014. márc. 13. 12:47
Nem fogja elmondani, csak reklámozni jött fel. :)
2014. márc. 13. 09:41
Felkaron alkalmazható ez a kezelés?
147. Masnis
2014. márc. 10. 23:53

Szia Rubellit!

Nekem is a combjaim érnek össze újabban. Soha nem volt ilyen problémám, ezt az utóbbi két év hozta. És igen, híztam az utóbbi két évben. Miből áll ez a fenékemelő dolog?

Illetve, a zsírfagyasztás májbetegek esetében nem ajánlott?

Köszönöm előre is a válaszodat.

146. Rubellit (válaszként erre: 145. - Szamosy)
2014. márc. 10. 17:30

Szia!

A 4 tenyérnyi területet hány felhelyezéssel kezelték? Mennyi ideig volt fent a kezelőfej egy felhelyezésnél és hány fokra hűtötték a zsírszövetedet?

145. szamosy
2014. márc. 10. 16:46

Sziasztok!

Én egy 3 alkalmas, 4 tenyérnyi terület kezelésére szóló kupont vettem egy szalonba, közel a Blahához 15.000 ft-ért.


Ma reggel voltam először, tök jó volt.

A szalon megnyerő, kedvesek.


A kezelés nem hogy fájt volna, nekem nagyon jól esett. Nincs kiütésem, pirosodásom, zúzódásom, nem érzékeny.

A kihívás a sok folyadék ( ajánlott napi 3 liter ) bevitele lesz.

Kíváncsian várom az eredményét. :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook