Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás fórum

Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
84. Rubellit (válaszként erre: 83. - Xdgrfzhz)
2013. máj. 28. 23:46

Érdemes lenne egy ilyen témájú fórumot nyitni.

Több kérdés merült fel bennem a kezeléssel kapcsolatban. Mivel 4 testrészt kezelnek egy alkalommal az 5-20 cm-es eredmény is a testrészeken mért eredmények összege? Nem szerepel, hogy mennyi időnként ajánlják a kezelést. Milyen klinikai tapasztalatok alapján ígérik a 40-60 gramm zsír csökkenést és ez miért 400-500 kalória?

A kupon leírásában ezek az adatok már egy 20-30 perces csípő kezelésre vonatkoznak. Mi van a másik 3 kezelt testrésszel?

A honlapon minimális információ szerepel csak.

Más kezelésnél pl: zsf. nem jó minőségű géppel dolgoznak.

A zsf. gép nevét felvállalják akkor ennek a gépnek miért nem publikus a neve?

A 95% kedvezmény mindig elgondolkodtató, ha eredeti áron is el tudnák adni a kezelést, nem mennének bele egy ilyen nagy kedvezménybe, főleg nem ilyen sok kezeléssel. Itt nem arról van szó, hogy a vendég 1-2 kezelés kipróbálhat kedvező áron és majd rendes áron folytatja ha elégedett. Abban az esetben ha, 8 kezelés eredményt hoz a vendég nem jön vissza, ha nem akkor sem, sőt még véletlenül sem ajánlja.

Nem lehet látni, hogy hány kupont adtak el és nincs mód a szolgáltatónak kérdést feltenni úgy, hogy mindenki lássa.

2013. máj. 27. 23:11

[link]



320 ezer helyett ???? Szerintetek ez jo? Koszi

82. Rubellit (válaszként erre: 80. - B0sz1)
2013. máj. 27. 22:54

Kedves BOSZ!

Köszönöm szépen, ez a több mint 20 év tapasztalata és a józanész együtt. Azért vagyok itt, hogy tanácsot adjak. Sajnos én is tapasztalom, hogy sok "kolléganő" nem a megfelelő tudással, felelőséggel és géppel kezel. Ez van, ezen csak tudatossággal a vendégek tudnak változtatni.

81. b0sz1
2013. máj. 27. 13:45

Sziasztok!

Eladó használt hullámmasszázs / nyirokmasszázs / nyomásterápiás gépet keresek. Ha valakinek van, kérem írjon privátot!

Köszönettel: boszi

80. b0sz1
2013. máj. 27. 13:44

Kedves Rubellit!

Még csak annyit, hogy hihetetlen hozzáértésről tanúskodik az az észrevételed, hogy bricsesz kezelése nem mindig zsírpárna kezelés kellene, hogy legyen. Jómagam számtalanszor voltam mindenféle testkezelésen ezzel a problémával, gyakorlatilag szembetűnő eredmény nélkül és te vagy az első kozmetikus, aki a tünetek kivizsgálását javasolod.

Nagyon köszönöm tanácsodat:

boszi

79. Rubellit (válaszként erre: 78. - B0sz1)
2013. máj. 26. 19:24

Szia BOSZ!


Tényleg siralmas, de ezek után azon is érdemes lenne elgondolkozni, hogy egy ilyen komoly kezelést egy olyan helyen veszel igénybe, ahol ennyire nem értenek hozzá. Ez nem a Te hibád, hanem a szakma szégyene. Annyit azért érdemes tudni, hogy egy forgalmazó nem kér semmilyen végzettséget egy gép eladásakor, sőt sokan el is mondják, hogy nincs rá szükség, majd ők betanítják a vásárlót aki lehet egy tanár, műkörmös, edző vagy teljesen mindegy, hogy mi, ha fizet viheti a gépet és kezelhet. Senki sem fogja ellenőrizni, hogy mit csinál, amíg nem történik nagyobb baj.

Mivel sok privát levelet is kapok a Téged érintő testrésszel kapcsolatban, ezért most részletesen leírom, hogy miért nem ajánlom a "bricsesz" zsf.-os kezelését. Mindig az okot kell megkeresni egy alakformáló kezelésnél és nem a tünetet kezelni. Ez úgy működik, mint a gyógyításnál. A "bricsesz" a külső combon éktelenkedő pukli kicsit a fenék vonala alatt. A helyzet az, hogy még szépségszalonok honlapján is sokszor "makacs zsírpárnaként" van meghatározva. Abban az esetben, ha fogyasztó kezelésekkel próbálják eltűntetni valóban makacs, mert nem érnek el vagy csak minimális eredményt. Mivel több, mint két évtizedes tapasztalatom van ezzel a problémával kapcsolatban. Sokszor felhív egy vendég és mondja, hogy vastag a combja és nem tudták már több helyen kezelni. Már a telefonban ki szokott derülni, hogy "bricseszről" van szó. A vendég állítja, hogy az pedig zsír. Személyes konzultáción, amikor a vendég levetkőzik, meg szoktam kérni, hogy a tükör elé legyen szíves oldalt oda állni. Megemelem a fenekét, ami ilyen esetekben mindig kicsit vagy jobban de meg van ereszkedve és "csoda" történik "eltűnik" a "bricsesz". Ennek ellenére már előfordult, hogy több vendég is ragaszkodott hozzá, hogy kezeljük ezt a területet k.uh.-val. Nem volt igazi eredmény, utána mind a két vendégnek felajánlottam, hogy zsf. tesztelésénél ingyen megkezelem őket, nézzük meg, hogy mi történik. Nem történt semmi.

Ennél a területnél két gond van. Az egyik a fenék izom tónusának csökkenése, a másik a kötőszövet gyengesége szintén a fenéknél. Ezért "buggyan" ki azon a területen a megereszkedett kötőszövet. Amire minden esetben izomstimuláció kell és olyan kezelés. amivel a kötőszövet minőségét tudjuk javítani. Konyhanyelven úgy tudom megfogalmazni, hogy tömörítjük a szöveteket. Ennek is van centibe mérhető eredménye, természetesen diéta nélkül.

Ezek miatt nem ajánlom a "bricseszre" a zsf.-t.

A másik kérdésed az optimális idő egy zsf.-nál. Két részre kellene bontani az időt, az első rész, amíg kontrolált hűtéssel a gép lehűti a zsírszövetet a zsírvastagságnak megfelelő hőmérsékletre. Addig konkrét kezelési időről nem is beszélhetünk. Amit nagyon kevés zsírfagyasztó gépnél fogysz tapasztalni, hogy nem is indul el addig a kezelés idejét mérő óra. Mivel a kezelés lényege, hogy a zsírvastagságnak megfelelő hőmérsékleten kell tartani a kezelt területen szintén a zsírvastagságnak megfelelő ideig. Tehát amikor leríják, hogy 15-20-30 perc egy felhelyezés akkor abszolút nincs a vendégre szabva a kezelés. Arról nem is beszélve, hogy Te, mint vendég nagyon kevés gépen látod, hogy milyen hőmérsékleten kezelnek éppen, mert nem mutatja a gép. Van olyan gép ami mutatja és Te végig tudod követni a folyamatot, de ott nem lehet fix kezelési időről beszélni, mert a hűtési idő még ugyanarra a hőmérsékletre is vendégenként különböző. Még ugyanannál a vendégnél és hőmérsékletnél egy következő kezelésnél a legtöbbször más. Ezt nem mondják el a forgalmazók, mert nem tesztelik a gépeket kezelési idő szempontjából

78. b0sz1 (válaszként erre: 77. - Rubellit)
2013. máj. 23. 22:24

Szia Rubellit!

Sajnos nem vettem észre a privát üzenetedet és ma du-án megvettem az alább bemásolt kupont. Nekem kizárólag a fenekem oldalsó részét kellene kezelni, tehát elég lenne kétszer felhelyezni a kezelőfejet. Az segíthet szerinted eredményessé tenni a kezelést, ha nem kérem a nyolc tenyérnyi felületre a kezelést, csak max. 4-re és kérem az idő megduplázását? Esetleg ezzel okozhatok kárt magamnak? (ha túl hosszú ideig van fenn.) Mi lenne az optimális idő egy területre? Nagyon köszönöm a segítségedet, tényleg hálás vagyok. (Elég siralmas az, hogy laikusként kell utánanéznie az embernek ezeknek a kezeléseknek, hogy valamit érjen a kezelés.)

77. Rubellit (válaszként erre: 76. - B0sz1)
2013. máj. 23. 20:57

Na akkor most nagyon őszinte leszek.

Olyan gép, hogy "LÉZERES COOL SCULPTING 7V" nem létezik, a keresőben 1 db találat van rá, konkrétan ez a hirdetés, amit bemásoltál nekem. Olyan van, hogy "COOL SCULPTING 7V" szerepel is a fényképe a hirdetésben.

A kezelés eredményét mutató képeknél ott van, hogy Zeltiq géppel készültek, ilyen gép csak Amerikában van, nem is lesz itthon, mert 30-40 millió forintba kerül.

Nem értem, hogy minek zsírfagyasztás, kavitációs zsírbontás és lézeres zsírbontás egy kezelésbe. Konkrétan én betiltanám, hogy a zsírfagyasztással nem egy napon, de egy héten is végezzenek kavitációs zsírbontást.

80-90 percig kezelnek egymás után ennyi kezeléssel. Akkor meddig van fent a zsírfagyasztó kezelőfej egy területen? 80 perccel számolva 20 percig, ami nem ér semmit és mikor csinálják a többi kezelést.

Nem szeretnélek elkeseríteni, de ez így kidobott pénz.

76. b0sz1
2013. máj. 22. 15:05

Sziasztok!

Segítsetek légyszi! A lealkudtukon van egy zsírfagyasztó kezelés, tudnátok véleményezni, hogy milyen? "3 alk. végleges zsírsejt mega fogyás" Előre is köszönöm szépen!

75. Rubellit (válaszként erre: 74. - Luca)
2013. máj. 17. 23:25

Szia Luca!

Gondolom, hogy olyan géppel kezeltek, aminek egy tenyérnyi a kezelőfeje. Legközelebb konkrétan oda kérd, hogy rakja a kezelőfejet, ahol a felesleg van. Ilyen kicsi kezelőfejet egy alkalommal kétszer szoktak felhelyezni. Érdekes lenne, hogy milyen hőmérsékleten folyik a kezelés, mert pl.: +4 fokon akár egy órát is kezelhetnek, de eredmény az nem lesz.

74. Luca
2013. máj. 17. 06:47
a hasamon alul felül is van némi zsir , és hát kicsi az a fej hogy be fogja az egészet , és hát én középre kértem , egy szóval sem mondta hogy azt tanácsolja hogy két részletbe javasolja.
73. Luca
2013. máj. 17. 06:44

Szia Rubellit !


Sajnos a hőmérsékletet nem tudom , de a kezelés egy óráig tartott . Kár hogy nem tudok hozzád járni , mert gondolom nem egy városba vagyunk . és csak annyit mondott igyak 2-3 l vizet és majd 2 hétmúlva kezdi el hatását .

72. Rubellit (válaszként erre: 71. - Luca)
2013. máj. 16. 14:20

Szia Luca!

Nem szabad mindent elhinni, amit egy fórumban leírnak, semmi biztosíték nincs arra, hogy aki írta ért is hozzá. A hasadon konkrétan oda kellett volna tenni, amelyik része a legjobban zavar. Természetesen a kezelőnek ezt meg kellett volna mutatnia Neked, hogy szerinte hová tegyétek. Tudod, hogy milyen hőmérsékleten történt a kezelés és mennyi ideig tartott?

71. Luca
2013. máj. 16. 06:56

Szia Rubellit !

Köszönöm válaszodat , az elsőn túl vagyok ,nem volt semmilyen rossz érzésem , a hasamra tették ,még ugyan nem érzek semmit , de mível a tegnap kellett volna menjek az oldal uszógumikra , és hát olvasgattam a másik forumot is / valaki irt valami zsirembóliáról/ meg ijedtem és eltoltam egy időre hogy hátha válaszolsz . meg nézem most hogy műkődik a hasamon , és ha jó akkor elmegyek még. egy rossz tapasztalatom volt , hogy a hölgy tőlem kérdezte hogy a hasamra hóvá tegye , semmi tanácsot nem adott hogy lenne jobb .

70. Rubellit (válaszként erre: 68. - Luca)
2013. máj. 15. 16:46

Szia Luca!

Mivel a zsf. még kevésbé ismert kezelés ezért itt kevesebben vannak. Ezek szerint tegnap voltál kezelésen. Leírnád részletesen a tapasztalataidat?

A zsír immunrendszer segítségével (falósejtek) távozik a szervezetből. A máj fontos méregtelenítő szervünk ezért máj problémák (a Tiéd nem az) esetében kontraindikált a kezelés.

69. Luca
2013. máj. 15. 10:14
Ide már nem ír senki ?
68. Luca
2013. máj. 14. 07:42

Sziasztok

Én ma mennék erre a zsirfagysztásra , de egy kicsit tartok tőle , meg csináltattam egy labor vizsgálatot , rendbe volt minden , egyedűl a májfunkció ami a felsőhatáron van , de azt mondta az orvos hogy ez nem gond még , egy kicsit nagyobb a májam . meg kérdezném hogy a májnak mi kőze ehez a kezeléshez és hogy távozik a zsir a szervezetből .

Köszönöm mielőbbi válaszotokat .

67. Rubellit (válaszként erre: 65. - Rencsibe)
2013. ápr. 28. 20:18

Szia Rencsibe!

Nagyon szívesen.

66. Rubellit (válaszként erre: 64. - Eperke_eperke)
2013. ápr. 28. 20:16

Szia Eperke_eperke!

Prémium kategóriás kezelésről van szó, ezt mutatja az ára is. Még nagyon új és akinek pozitív tapasztalata van az nem foglalkozik azzal, hogy megírja egy fórumba. Az ár mindig viszonyítás kérdése. Sokan keresnek meg azzal, hogy már többszörösét fizették ki olcsó kezelésekre és semmi eredmény csak az idejűket és a pénzüket pazarolták el.

65. Rencsibe (válaszként erre: 61. - Rubellit)
2013. ápr. 28. 19:47
Rubellit! Nagyon köszönöm!
64. Eperke_eperke (válaszként erre: 63. - Rubellit)
2013. ápr. 28. 18:43

Szia Rubellit!


Igen én megértem, hogy drága a gép, amivel végzik.

Na de ha azt vesszük, 1 kezelés sokaknak majd 1 havi fizetése! Én ezt mindenképp irreálisnak tartom, szerintem ez nem megfizethető Magyarországon, max. a felső körökben.

Lehet, hogy ezért nincs még tapasztalat ezzel az eljárással kapcsolatban?

63. Rubellit (válaszként erre: 62. - Eperke_eperke)
2013. ápr. 28. 13:12

Szia Eperke_eperke!

Egy kezelés ára mindig több tényezőtől függ. A legmeghatározóbb a gép ára. Minőségi gép árából ma egy kisebb lakást lehet vásárolni. Az itthon található legtöbb gép nem ilyen, de nem is képesek arra a hűtésre, amit a kezelés igényel. Ezért van ennyi rossz vélemény. Már megint a kuponos kezeléseknél tartunk. Akiknek rossz tapasztalata van mind így vették igénybe ezt a szolgáltatást. Egy alkalommal az olyan gépeknél, ahol egy tenyérnyi a kezelőfej mérete azt általában kétszer vagy négyszer helyezik fel egymás után. Az már változó, hogy a négy felhelyezés egy vagy két kezelésnek számít árban. Általában 80000 Ft-ba kerül egy kezelés. Arra azért kíváncsi lennék, hogy hány kezelést adtak el ilyen áron.

A kéttenyérnyi méretű kezelőfejet egyszer vagy kétszer lehet felhelyezni egy alkalommal. Nekem az a tapasztalatom, hogy az egy felhelyezés a leghatékonyabb. Más kezelés árával szemben még azt is meg kell említeni, hogy itt egy testrészre kevesebb kezelés szükséges és csak négy hetente lehet ismételni ezt a kezelést. Tehát osztd le néggyel az árat. Nekem konkrétan volt olyan vendégem, aki egy felhelyezéssel a hasán (kéttenyérnyi terület) és utána az étkezése megváltoztatásával és mozgással két hónap alatt nyolc kilót fogyott. Természetesen ez csak kizárólag gépi kezeléssel nem lett volna lehetséges.

Az eredmény tartóssága attól függ, hogy utána mennyi energiát viszel be és ebből mennyit használsz el. Olyan megoldás nem létezik (még a zsírleszívás sem) ami ne így működne. Amerikában már négy éves múltja van és plasztikai sebészek is alkalmazzák, zsírleszívás után kisebb területek kezelésére. Nincs utólagos mellékhatása. Erre nagyon sok klinikai kísérletet végeztek. Nem feszesíti a bőrt, narancsbőrre pont az ára miatt nem ajánlanám.

2013. ápr. 28. 12:03

Valaki aki próbálta ezt a kezelési típust írhatna eredményeket, mert az igen borsos ára és az eddigi vélemények nem túl meggyőzőek, nem tudom, hogy mitől kerül ez ennyibe (?)

Ha pl valaki has, derék, külső és belső combot szeretne fogyasztatni, az ennél a módszernél hogyan zajlik? 1 alkalommal minden és annyiszor kell kifizetni a 30-50 ezer ft-ot??

Az is érdekel, hogy ennek mennyire tartós az eredménye és van -e valami utólagos mellékhatása?

Mennyire feszesíti a bőrt, narancsbőrrel mit kezd? Köszi!!!

2013. ápr. 27. 23:13

Szia Rencsibe!

- Raynaud szindróma

- Súlyos csalánkiütés (hideg urticaria)

- Krioglobulinémia (túlzott fehérvérsejt kicsapódás)

- Alacsony fehérje szint (hipoproteinémia)

- Rohamszerű hideg haemoglobinuria (hideg hatására szétesnek a vérsejtek)

- Nagyobb fokú szívbetegség

- Sebek

- Májműködés elégtelensége

- Veseműködés elégtelensége

- Daganatos megbetegedés

- Nem kezelt cukorbetegség

- Pacemaker

- Fertőző betegségek

- Lázas állapot

- Fémprotézis, fémspirál

- Terhesség, szoptatás.

- 18 év alattiak ( szülő írhatja alá csak a beleegyező nyilatkozatot )

2013. ápr. 27. 20:50

Szia Rubellit!

Meg tudod mondani, hogy mikor ellenjavallt a zsírfagyasztás?

59. Rubellit (válaszként erre: 58. - 94b0d27db2)
2013. ápr. 24. 12:03

Szia Komm!

Nem az a drága, aminek magasabb az ára, hanem, az, ami olcsó de nem ér semmit. Ez igaz a gépekre és a kezelésekre is. Gondolj bele, hogy mennyi időt, energiát (reményt) tettél bele és nem szeretnélek elkeseríteni de jobb ha nem fűzöl hozzá nagy reményeket. Nem tudom, hogy pontosan melyik géppel kezeltek, de azt igen, hogy ennyi idő nem elég a megfelelő hőmérséklet elérésére és még a zsírszövetet egy bizonyos ideig ezen a hőmérsékleten kellene tartani. Ennél a kezelésnél nem szabadna azt mondani, hogy 25 percig tart egy felhelyezés mindenkinél és minden esetben. A kezelés ideje függ a zsírszövet vastagságától és sokszor egyéni, hogy mennyi idő alatt hűl le arra a bizonyos hőmérsékletre, amin kezelünk.

Az árnál mindig meghatározó a kezelő gép ára, itt nagyon nagy különbségek vannak és a kezelés ideje. Amikor valaki jól csinálja a kezelést természetesen sokkal kevesebb vendéget tud megkezelni, a kezelés ideje a többszöröse is lehet az itt leírtaknak.

Sajnos a kuponos lehetőségek nagyon csábítóak és utána jön a csalódás.

2013. ápr. 24. 07:20

Szia Rubellit

A gépnek utánanéztem a neten valóban az egyik "legolcsóbb" termék.

Szerinted akkor semmi hatása nam lesz ha még egyszer megcsináltatom akkor sem? Nagy reményeket ne fűzzek a dologhoz?


Kicsi a világ most, hogy nézelődtem bebizonyosodott a régi mondás, hogy mindig az első megérzés és gondolat a jó. Eredetileg hozzád akartam menni zsírfagyasztásra.:) azt hiszem az ár dominált a rossz döntésemben.:(

2013. ápr. 23. 20:00

Szia Komm!

A papír teljesen rendben van, mert sajnos nagyon ritkán de vannak olyan betegségek, amikor nem szabad ilyen kezelést csinálni. Azért nem láttad, hogy milyen hőmérsékletre hűtött le a gép, mert nem egy minőségi gép volt. A jó gépeknél látod folyamatosan, hogy hogyan csökken a zsírszöveted hőmérséklete, mikor éred el a megfelelő hőmérsékletet és csak akkor indul el az óra és onnantól számolja a kezelés idejét. Nem véletlen, hogy nem láttad és csak 10 percig érezted a kezelés után hidegnek a hasadat. A gyomorrontásra emlékeztető érzésed nem tudom, hogy mitől volt, valószínű, hogy nincs összefüggés a kezeléssel. A minőségi zsf. gépek nagyon drágák, ilyen géppel senki sem fog kuponozni. Csinálok zsf.-t, de nem adhatok meg ilyen információt, reklámnak számít.

2013. ápr. 23. 15:20

Sziasztok


Én is kuponnal voltam zsírfagyasztáson a József krt-on 1 hete.

Ki kellett tölteni egy papírt, hogy nincs semmi olyan bajom ami miatt nem lehetne megcsinálni a kezelést.

A hasamat csináltattam 2 tenyérnyi terület 25-25 perc volt oldalanként. Beszívta a vákum a hasam egy részét és elkezdte hűteni a gép. Éreztem a hideget, de nem volt kellemetlen. Én nem láttam magamon pirosságot , de a kezelés után még kb 10 percig hidegnek éreztem a hasam. Nem tudom mennyire hűtöttek le mert csak az időt mutatta a gép kijelzője.:(

Azt mondták, hogy 2 napig igyak 3 liter folyadékot legalább.

A kezelés napján keménynek éreztem a pasam, másnap pedig olyan volt, mintha gyomorrontásom akarna lenni( de nem lett :)) azóta nem érzek semmit. 3 hét múlva megyek megint. Kíváncsi vagyok nagyon hogy lesz-e változás. Írok ha látok magamon valami változást:))

Kedves Rubellit

Neked van valahol szalonod, ahol csinálsz zsírfagyasztást?

55. Rubellit (válaszként erre: 54. - Ancsuli)
2013. ápr. 22. 19:29

Szia Anikó!:)

Sikerült beválasztanod. Eleve betiltanám egy kezelésen belül a k.uh.-t és a zsf.-t. Mikor ilyet látok csak az "nyugtat meg", hogy az ilyen gépekben egyik kezelés sem működik. Ezeknek a kezeléseknek nem szabad fájniuk. Azonnal le kellett volna vetetned a kezelőfejet, ha mindenkinek fáj, akkor konstrukció hibás a gép, túl erős rajta a vákuum. A 15 perccel kapcsolatban teljesen igazad van, semmit sem ér. Nem szeretnélek elszomorítani, de nem lesz semmilyen eredményed, ha csak nem koplalsz és sportolsz rengeteget. Talán úgy tudsz jobban kijönni a dologból, ha átváltod a kupont másra, de ezek után van még bizalmad? A legjobban akkor járnál ha, visszakapnád az árát. Kérdezz rá, hogy van-e erre lehetőség.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook