Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás fórum

Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. jan. 13. 16:30

Kedves Hajnalka!

Megírnád privátban a szalon nevét? Sajnos pont ebben a kerületben van egy olyan szalon, ahol tudok arról, hogy valaki maradandó sérülést szenvedett. Nem a zsf.-sal van a gond, hanem azzal, hogy nem szakszerűen kezeltek.

2014. dec. 30. 11:06
Segítsetek nekem, érdekelne a kezelés, de nem tudom, hogy bele merjek-e vágni. A XV. kerületi üzletre gondoltam, tud róla valaki valamit? Félek a maradandó sérüléstől.
230. Rubellit (válaszként erre: 227. - Catttie)
2014. szept. 12. 13:23

Kedves Cattie!


Nem tudom, hogy milyen vastag a combod, de a -9C° biztos, hogy égési sérülést okozott volna. Ettől nem kell félned, mert 20 perc alatt nem lehet a zsírszövetet ilyen hőmérsékletre hűteni. Arról nem is beszélve, hogy a zsf. lényege, hogy a zsírvastagságnak megfelelő ideig azon a hőmérsékleten is kell tartani. A kezelhető legkisebb zsírvastagságnál is több időre van szükség. Arról nem is beszélve, hogy a hűtési időt, ami vendégenként, és alkalmanként is változik, hozzá kellene adni. Abban az esetben, ha a kezelés után alig érezted hidegnek a bőröd, akkor az, biztos, hogy nem mínusz fokra volt hűtve. Nagyon egyszerűen meg lehet érteni, hogy hogyan is történik ez a kezelés. A testednek van egy hőmérséklete, a gép elkezdi hűteni azt a részt, amit a vákuum magába szívott. Közben a szervezet a hűtést hőelvonásként éli meg, és küzd ellene. Olyan nincs, hogy feltesszük a kezelőfejet, és már ennyi fok. Az a gond, hogy a kezelést végző "szakemberek", mint a Te esetedben is látható volt legtöbbször (tisztelet a kivételnek) képzetlenek. Tegnap beszélgettem egy vidéki kolléganővel, ő is végez testkezeléseket. Zsf.-t nem, de k.uh.-t igen, ő sem tudta, hogy kell utána nyirokkeringés serkentő kezelés, mert nem mondta a forgalmazó, és nem volt tanfolyam. Nem értette, hogy miért nincsenek jó eredményei, és az csak k.uh., szerintem a zsf. sokkal komolyabb kezelés. Nem szeretnélek elkeseríteni, de jól látod a helyzetet a várható eredménnyel kapcsolatban.

229. zsocca
2014. szept. 9. 12:20
Sziasztok! Én két hete vásároltam egy bizonyos kupont, 3 alkalmasat . Sajnos elötte nem nagyon jutott eszembe utána nézni a véleményeknek.. Így csak magáról a kezelésről olvastam mindenfélét, hogy így meg úgy milyen szuper és, hogy hogyan is működik. Ma jött el a nagy napom délután megyek a kezelésre. De elötte betévedtem hozzátok… S borzasztóan megíjedtem azokon amiket olvastam.. Ezek után remegő gyomorral fogok elindulni és biztosan kifaggatom majd mindenről azt , aki végezni fogja a kezelésemet. A külső combomat fogom kezeltetni…Ha gondoljátok megírom majd, hogy velem mi volt (remélem csak pozitívakról tudok majd beszámolni.. ) A VI. kerületbe megyek.. Nyilatkozom este! És nézzétek el nekem, hogy össze-vissza írtam mindent…csak tényleg nagyonnagyon izgulok… :(((( ( Ja és ráadásul ez az első kuponozásom  )
228. Catttie
2014. szept. 8. 18:27
Helyesbítenék, nem V. hanem VIII. kerületi szalon. :)
227. Catttie
2014. szept. 8. 18:25
Sziasztok! A tapasztalataimat szeretném megosztani egy kuponos zsírfagyasztással kapcsolatosan. Egy V.kerületi szalonban voltam kezelésen és hát nem tudok áradozni sem a szolgáltatás minőségéről, sem a személyzetről. Először is fél órát várattak, hozzátenném egy "Elnézést kérünk" nem hagyta el a szájukat. A kezelésen próbáltam szakértői tanácsot kérni a hölgytől, hogy a külső vagy belső combomon lenne szerinte látványosabb a kezelés, persze érdemi válasz nem érkezett, csak hebegés-habogés és értetlenkedés. Végül a külső comobom mellett döntöttem. A kezelés 20 perces volt, és ahogy láttam -9 Celsius fokon történt. Különösebben nem éreztem semmit. Miután levette a kezelőfejet, alig éreztem hidegnek a bőröm... tehát nem tudom mennyire sikerült lehűteni a kezelt felületet a kívánt hőmérsékletre.. Ez kb egy hete volt, leghamarabb másfél hónap múlva tudnám megmondani, hogy lett-e érdemi hatása a kezelésnek, de őszintén szólva, nincsenek nagy elvárásaim.
226. Rubellit (válaszként erre: 225. - Tabani)
2014. jún. 30. 20:04

Kedves Tabani!

Remélem, hogy ma tudtál a szalonnal beszélni és a lehetőségekhez képest, megnyugtató választ kaptál. Nagyon érdekes az eset, mert mivel négy felhelyezés volt, és abból kettő-kettő ugyanazon a testrészen, nem szabadott volna máshogy reagálni a szervezetednek. Mivel ugyanannyi ideig kezeltek, ugyanazzal a géppel. Két lehetőséget tudok elképzelni. Az valószínűbb, hogy a gép valamelyik beállítása, csak tippelni tudok, hogy a hűtés hőmérséklete rosszul lett beállítva. Mivel a hasad alsó részét kezelték először elképzelhető, hogy a kezelő nem változtatott a beállításokon, és a melled alatti részt is először ugyanúgy kezelte. Közben rájött, és korrigált a negyedik felhelyezésnél. A másik még extrább lehetőség, hogy a fagyásálló kendőnek (amiből elvileg minden felhelyezéshez új kellene) ugyanazt a részét többször használta pont azon a területen, és így már nem tudta megvédeni a bőrödet. Természetesen mivel nem ismerem a gépet, nem tudom, hogy milyen hőmérsékleten kezeltek, és mekkora vákuummal, csak találgatni tudok. Megtennéd, hogy ha itt nem akarod, akkor privátban átküldöd a szalon nevét, és ha tudod a gép nevét is? Abból lehet, hogy többet tudok Neked mondani. Most így csak sötétben tapogatózok. A helyedben nem vállalnám be a kupon többi alkalmát. Az égési sérülések helyét úgy érted, hogy két 8cmX4cm-es felületen?

225. tabani (válaszként erre: 224. - Rubellit)
2014. jún. 29. 23:42

Kedves Rubellt!

Köszönöm a tanácsod! Én is erre az elhatározásra jutottam, küldtem képet is, nem kaptam még választ... A hasamat kezelték, két időpontot egyeztettem, tehát 4 tenyérnyi felületet, alhasam 2 tenyérnyi és a mellem alatti terület. A "baleset" a 3. területen történt, tehát sem előtte a 2 alhasi, sem utána a mell alatti 4. helyen nem volt gond. Mára már felhólyagosodott, fájdalmas, égési sérülési nyomok vannak a bőrömön, 2 x 8cmX4cm-es felületen. Mitől lehetett ez? Nem hideg allergia, az biztos. Túlfagyasztottak? Olyan volt, mintha jégkockát tapintottam volna. Látni rögtön nem láttam, hiszen még következett az utolsó 20 perc. Vállaljam be még a kuponom többi alkalmát? Köszi a további tanácsokat!

224. Rubellit (válaszként erre: 223. - Tabani)
2014. jún. 29. 13:34

Kedves Tabani!

Első lépésben beszélj velük. Hívd fel őket telefonon, mond el, hogy mit tapasztalsz, és kérdezd meg, hogy történt-e már ilyen máskor is. Természetesen a válasz az lesz, hogy nem volt még ilyen. Most szombaton megpróbálhatod mail-ben elérni őket, ezt második lépésben különben is hasznos lenne. Küldj Magadról képet, és kérj tanácsot, hogy mit tegyél a kezelt területtel. A reakciójuk után okosabb leszel azzal kapcsolatban, hogy merre tovább. Nagyon sajnálom, hogy ez történt Veled. Milyen testrészedet kezelték?

223. tabani
2014. jún. 28. 21:28

Kedves Mindenki!

Negyedik alkalommal voltam ma zsírfagyasztó kezelésen. Más volt a gép, új volt a hölgy a szalonban, aki kezelte. Nem ragozom tovább a történetemet, sajnos a kezelés után derült ki, hogy túlfagyasztottak, jégkocka-szerű lett a testem, majd amikor "felengedett", égésszerű fájdalom és sérülés lett rajtam. 10 órával az eset után olyan a bőröm, mintha rám tettek volna egy vasalót. Nagyon fáj és nem szép látvány sem. Szerintetek mi tegyek a szalonnal?

222. grizus (válaszként erre: 221. - Rubellit)
2014. jún. 20. 22:42
Ezt kihagyom, ennyi időre nem érdemes.
221. Rubellit (válaszként erre: 219. - Grizus)
2014. jún. 20. 14:41

Kedves Grizus!

A kuponos helyeken, három dolgon tudnak spórolni. A gép árán, a kezelés időtartamán, és a kezelő szakértelmén. Egy olcsó gépnél nincsenek olyan lehetőségek, hogy személyre szabják a kezelést.

Előre azt mondják Neked, hogy 20 perc egy felhelyezés, és nem tudják, hogy milyen zsírvastagságod van, és mennyi idő alatt fogsz lehűlni. Szerintem az olcsó a drága ha hatástalan.

220. Rubellit (válaszként erre: 217. - Noémi.25)
2014. jún. 20. 14:35

Kedves Noémi!

Milyen testrészedet szeretnéd kezeltetni, és mennyi felesleg van Rajtad?

Én továbbra sem ajánlom a kuponos helyeket, mert, amit el tudnak adni teljes áron azt, nem fogják kuponozni. Ez azért elég logikus. Nem véletlenül van rossz véleményed a szépészeti beavatkozásokról. Lehet, hogy nem a megfelelő helyen jártál?

219. grizus (válaszként erre: 218. - Grizus)
2014. jún. 16. 23:40
Megkérdeztem, és azt mondták, 20 perc egy kezelés, pontosabban kétszer 20 perc, de az mindegy. Hát... ez nem tűnik túl hatékonynak az eddigiek alapján. Lehet, inkább várok és megyek később egy jobb helyre, van ahol nem olyan nagyon drága.
218. grizus (válaszként erre: 217. - Noémi.25)
2014. jún. 16. 10:18
Én is kuponoson gondolkozom, három alkalmas.
2014. jún. 14. 13:41

Sziasztok!Egy kuponos zsírfagyasztáson gondolkodom.Milyen eredményeket lehet elérni a zsírfagyasztással.

Kb centiben ?3 kezeléssel milyen eredményt lehet elérni?Nagyon tartokmár a szépészeti beavatkozásóktól,mert eredmény elmarad és csak a pénztárcát fossza ki:-)

216. láncdohányos (válaszként erre: 215. - Rubellit)
2014. jún. 10. 22:52

Kedves Rubellit!

Nekem nagyon jól hat a kezelés a belső combomon, azt hiszem kicsit elszaladt velem ló és nehezen válok meg a kezeléstől. Kíváncsi vagyok, hogy még mennyit lehet így lefaragni.

Köszönöm a válaszodat, tényleg hasznos volt. Akkor a narancsbőrömre nézek valami nyirokmasszázsos kezelést.

215. Rubellit (válaszként erre: 213. - Láncdohányos)
2014. jún. 10. 14:20

Kedves Láncdohányos!

Nincs meghatározva, hogy egy testrészt hányszor szabad kezelni, de az igen, hogy minimum négy hétnek kell eltelnie két kezelés között. Én például több reklámban olvastam, hogy legfeljebb három alkalomra van szükség. Természetesen arról nem szólt a reklám, hogy milyen zsírvastagságnál. Azon azért érdemes elgondolkozni, hogy ha ötször megkezeltetsz egy testrészt, naponta megiszol 3 liter vizet, és utána még vársz hat hónapot és még mindig nem vagy elégedett az eredménnyel, akkor gond van. Nem a túlsúly kezelésére van kitalálva.

Narancsbőrre nem ajánlom a zsf.-t, több okból sem. Az első az ára. A második pedig, hogy alapból nem tartalmaz nyirokkeringés serkentő kezelést. Külön öröm olvasni, hogy vannak már olyan kozmetikák, ahol helyesen együtt alkalmazzák a két kezelést.

214. Juccc2
2014. jún. 5. 12:44
Sziasztok! Az elmúlt 2 hétben olvasgattam ezt a fórumot, miután már bejelentkeztem nem kuponos zsírfagyasztásra. Eléggé megrémültem 1-2 hozzászólás miatt, hogy akkor mire is számíthatok. De elmentem, mert több évtizede zavar a "lovaglónadrágom". Direkt azért regisztráltam ide, hogy leírhassam a tapasztalataimat. Ezek még nem méretbeli tapasztalatok, hiszen még csak 2 napja voltam. Először is tudtam, hogy egy több évtizede kozmetikusként dolgozó, tapasztalt hölgyhöz megyek, miután személyesen egy arckezelés alkalmával jelentkeztem erre. Nem kellett egyben kifizetnem, 2 részlet. Mikor odaértem pont akkor végzett az előző hölgy, már ez is megnyugtató volt, hogy semmilyen égési sérülés nem volt látható rajta, amivel riogattak előtte az ismerősök is. Itt írta valaki a fagyálló kendőt, nos ez is volt itt, egyáltalán nem fájt, csak az elején szívó, vákuum erő ami kellemetlen volt. 20-20 perc zsírfagyasztás, majd ezután bekent egy bőrfeszesítő krémmel, jól betekercselt és ezt követte 20 perc nyirokmasszás, lezárásképp pedig 10 perc Flabélos. Szóval egy komplett kezelést kaptam és még 2 alkalommal kell mennem havonta. Remélem tényleg lesz hatása is, most tényleg egyelőre csak a kezelésről tudok beszélni, mert sok rossz kisfilm kering erről. Nekem semmi folt, fájó érzés nincs azóta sem. Remélem sikerült segítenem sokatoknak.
2014. máj. 29. 13:21

Sziasztok!


Tudnátok abban segíteni, hogy hányszor lehet összesen zsírfagyasztásra menni? Több helyen olvastam, hogy egy testrészen legfeljebb ötször szabad. Utána már nem hatékony vagy okozhat valami károsodást? Nincs szükség szintentartó kezelésekre?

A másik kérdésem az lenne, hogy narancsbőrre is hatékony? Ha nem, tudnátok ajánlani helyette valami más kezelést? Súlyfölöslegem nincs, viszont a narancsbőröm egyre rosszabb. Előre is köszönöm, ha válaszoltok.

212. grizus (válaszként erre: 211. - Rubellit)
2014. máj. 18. 01:18
Hm, értem. Akkor lehet, hogy hanyagolom. Köszönöm.
211. Rubellit (válaszként erre: 210. - Grizus)
2014. máj. 17. 18:22

Kedves Grizus!

Általánosságban nem lehet megmondani, hogy egy kezelésre mennyi idő szükséges. Egy biztos, hogy a fél óra kevés.

Nagyon fontos lenne, hogy mindenki megérte ennek a kezelésnek az elméletét.

A zsírvastagságnak megfelelő hőmérsékletre kell hűteni a zsírszövetet, és a vastagságának megdelelő ideig ott kell tartani.

Nagyon sok helyen hibásan van leírva, hogy egy hirtelen hűtés az egész kezelés. Ez nem igaz.

A másik nagyon információ, hogy a kezelésnek két része van. Az első, amíg elérjük azt a bizonyos hőmérsékletet hűtéssel, ezt nem is szabadna a kezelési időbe beleszámítani.

Azt előre megmondani, hogy egy bizonyos hőmérsékletre a kezelés napján, hány perc alatt fog a vendég zsírszövete lehűlni lehetetlen.

A szervezet a hűtést hőelvonásnak éli meg, hogy erre hogyan reagál az, vendégenként, alkalmanként, testrészenként változik. Természetesen minél hidegebbre hűtünk annál több időt, vesz igénybe.

A fő gond, hogy ezzel a kezelők nagy része nincs tisztába, és a gépek nagy részén nem is lehet látni a folyamatot. Te, mint vendég nem tudod, hogy mikor érted el a szükséges hőmérsékletet.

Azt látom, hogy egyen kezelések folynak, és köze sincs a személyre szabáshoz. Van egy kezelőfej, amit a testrészedre tesznek és fél óra múlva, kikapcsol a gép, de mi történt közben, azt a kezelők nagy része sem tudja. Miért van ez? Nagyon egyszerű a válasz, mivel főleg a kuponozás miatt a legolcsóbb gépeket veszik meg a szalon tulajdonosok, ezek a gépek ennyit tudnak.

Arról nem is beszélve, hogy úgy adnak meg egyen kezelési időket, hogy a vendéget még nem is látták. Tudni kellene a vendég zsírvastagságát a kezelt testrésznek azon a részén, ahová a kezelőfej kerül, és ebből még csak az derül ki, hogy milyen hőmérsékletre kell hűteni, és mennyi ideig kell ezen a hőmérsékleten tartani a kezelt zsírszövetet.

210. grizus
2014. máj. 16. 04:22
Kedves Rubellit, lehet hogy szó volt már róla, de meg tudod írni, hogy fél óra elég egy alkalomra? Vagy kell az egy óra? Köszönöm szépen.
209. Esbee
2014. máj. 14. 06:25

Sziasztok,

Van valakinek bármilyen véleménye a XV. ker., W betűs utcában lévő szalonról?

208. Rubellit (válaszként erre: 207. - Kishancsa)
2014. ápr. 27. 00:06

Kedves Kishancsa!

Nem reklám céljából vagyok itt, hanem azért, hogy segítsek. Bármely kérdésedre szívesen válaszolok.

Erre a kérdésedre a válasz reklámnak számít. Akik eddig árakat írtak nem kozmetikusok voltak.

2014. ápr. 26. 05:17

Sziasztok Lányok!


Rubbelit megkérdezhetem, hogy neked hol van a szalonod és mennyi lenne egy kezelés?


Korábbi bejegyzésekben is írtak konkrét árakat és nem szedték le, nem törölték. Nagyon érdekelne, mert komolyan gondolkodom rajta.


Köszi előre is.

206. szamosy
2014. ápr. 25. 20:14

A feketelista mindenképpen jó ötlet lenne...


Azt nem merem írni, hogy egy pozitív lista is, mert megint nekem támadtok, h reklámozok, pedig nem. :-D

205. Jucus1980 (válaszként erre: 203. - Rubellit)
2014. ápr. 22. 15:30
Köszi mindent.
204. láncdohányos (válaszként erre: 203. - Rubellit)
2014. ápr. 21. 21:09
Ezt még olvasni is rossz volt, jobbulást Jucusnak! Én hasonló kommentek miatt féltem nagyon (és a mai napig nem mernék más szalonba menni), de fontos, hogy tudjunk róla, hogy vannak ilyenek is. Én mindenképpen nevesíteném azt a barbár szalont, ahol ez megtörténhetett. Egyrészt megérdemlik a bűnhődést, másrészt másokat is megóvna hasonló élményektől. Mi az, hogy a kezelő nem hajlandó megszakítani a kezelést, ha az ügyfél kéri? Neki aztán tényleg semmi szégyellnivalója nincs, a kozmetikusnak kell értenie hozzá, nem az ügyfélnek.
203. Rubellit (válaszként erre: 201. - Jucus1980)
2014. ápr. 21. 14:14

Jucus 13.-án írt egy levelet nekem. Ezt követően volt, hogy napi több levelet váltottunk. Nem volt egyszerű de sikerült kideríteni, hogy pontosan mi történt vele.

Nagyon emlékeztetett a kirajzolódó történet egy, egy évvel korábbi bejegyzésre. Gondolom, hogy nem mindenkinek van ideje az egész fórumot végig olvasni, ezért idézem azt a részt, ami nagyon hasonlít Jucus esetére.


"„Pénteken én is voltam fagyasztó kezelésen. 3 alkalmas "bérletet" váltottam, kavival együtt.

Előbb kavitáltak 10 percig ( sztem annyit ér a 10 perc, mint halottnak a csók ), aztán jött a fekete leves. Annyira, de annyira fájt a kezelés, h azt hittem betojok. 15 percet volt fent egyetlen fej, amit kétlek, h bármire is elég lenne. 2.nak a köldök fölötti részre helyezte a fejet és mikor szippantotta be aszerkezet a bőrömet, kiabáltam ,h vegye le, nem bírom. Kb. mint egy középkori kínzó módszer. Aztán fél perc után vlm-vel jobb, mert a bőr alkalmazkodik a helyzethez. No de akkor kezd el pattogni vagy mit csinálni az a glicerines kendő ami a bőrömre tettek. Az 5 percig annyira fáj, hogy egyzserűen koncentrálni nem tudtam a könyvre amit olvastam ill. olvastam volna. Foggal, körömmel kapaszkodtam. Összegyűrtem a lábujjaimmal a lepedőt amin feküdtem. Az érzés egy az egyben, mint a derekamon lévő tetkó. Ugyanaz a tűszúrós érzés, csak ott amikor ennyire fájt szóltam,h hagyják abba, itt meg nem volt mit tenni. Egyedül feküdtem ott a helységben. Kérdeztem, h másnak is ennyire fáj, vagy csak nekem ilyen alacsony a fájdalomtűrő küszöböm. De mondta a hölgy, h másnak is fájdalmas. Hozzáteszem túl vok egy szülésen, 8 órát vajúdtam, abból 2,5 órán keresztül tolófájásom volt (vége császár lett), szóval tudom mi a fájdalom. Hát ez is az volt.

Nem tudtam, h fogom kibírni a 4X15 percet, de nagy nehezen sikerült.”


Jucus konkrétan kérte, hogy ne idézzek a leveleiből, mert vidéki és megszólnák, ha kiderülne, hogy egy pesti szalonba utazott fel erre a kezelésre. Nem írta így le egy levélben, hogy mi történt, hanem kis részletek érkeztek csak, és csak további biztatásra kaptam tőle egyre több információt. Őt nem kezelték k.uh.-val, de a fájdalom, amit itt a fórumon is leírt megegyezik. A kezelés fél éve történt, a külsőcombjára kérte. Amint feltették a kezelőfejet, kegyetlen fájdalmat érzett. Kérte a kezelés megszakítását, de erre a kezelő nem volt hajlandó, sőt közölte, hogy ha a másik oldalt nem kezelik meg, akkor nagyon csúnya, aránytalan lesz a teste. Most már így hat hónap távlatából tudja, hogy kár volt végigszenvedni a másik oldalt, mert a kezelt terület formája semmit sem változott. Ellenben, amikor a bevérzések elmúltak, akkor ijedt csak meg igazán, mert piros kis csíkokat talált azon a területen, ahová a kezelőfej fel volt helyezve. Ezért írta, hogy nyáron nem megy strandra. Idén én sem tanácsoltam neki, de ajánlottam egy olyan kezelést, amivel meg tud szabadulni a sok pici hajszálér tágulattól, amit az ő esetében a nagyon erős vákuum okozott. Nem volt egyszerű Jucust meggyőzni arról, hogy ha már ő nem szeretné pontosan leírni, hogy mi történt, nekem engedje meg, hogy mások ne járjanak így. Szégyelli, hogy tudatlan volt, pedig ez nem az ő szégyene. Többször felkereste a szalont, ahol kezelték. Mindig azt a választ kapta, hogy várjon türelemmel, majd elmúlik. Sőt mivel vidéki és gondot okozott neki a sok utazás, többször hívta a szalont telefonon. A legtöbb esetben véletlenül megszakadt a hívás és az újabb hívását már fel sem vették. Egyre jobban kétségbe esett, a környezetében nem merte elmesélni, hogy mi történt vele. Mivel ez a kupon első kezelésénél történt, a második kettőre már el sem ment Ez Jucus története röviden, remélem, hogy más nem jár így.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook