Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás fórum

Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
325. juditka23 (válaszként erre: 324. - Rubellit)
2020. aug. 24. 13:48

Varj ezt most nem ertem, futassal olyan 300kcal megy le. Vagyis 40perc kocogas a futopadon.


En szeretek enni igen a gyorsan felszivodo szenhidratra gondolok. Zoldsegeket eszek hozza :)

Egyebkent regen is igy etkeztem de akkor gyorsan fogytam. Pedig nagy sulybol gyorsabban kellene fogyjak.

324. Rubellit (válaszként erre: 323. - Juditka23)
2020. aug. 24. 11:41

Nem is szabad éhezni.

Olyan nincs, hogy déltől nem eszel szénhidrátot. Még a petrezselyem zöldjében is van.

24 óra szénhidrát nélkül már káros az egészségre.

Lehet, hogy a gyorsan felszívódó szénhidrátokra gondoltál.

Különben létezik egy egyszerű matematikai "képlet". Bevitt kalória mínusz elhasznált kalória, ha nulla az eredmény akkor nem hízol, tartod a súlyodat. Amikor kevesebb a bevitt, mint az elhasznált kalória, akkor fogsz fogyni.

2020. aug. 24. 10:48
Koszonom a tippet, ekezdek inni egesznap aranyosan. Muszaj, mert nem fogyok semmit :O pedig edzek bar gyerek mellett nem tudok mindennap sőt van mikor csak 3 max 4szer de akkor 40percet kocogok es etkezesbe deltol nem eszek szenhidratot, de nem is ehezek, azt nem birnam szeretek enni :)) azert is tornazok inkabb :))
322. Rubellit (válaszként erre: 321. - Juditka23)
2020. aug. 23. 17:40
Itt van a gond. Kezelés nélkül is a napi 2 liter meg kellene innod. Ilyen melegben a 3 litert. Először csak próbálj meg ennyit inni tudatosan. Mérd ki a mennyiséget, és arányosan a nap folyamán fogyaszd el!
321. juditka23 (válaszként erre: 320. - Rubellit)
2020. aug. 22. 17:47
1 - 1,5l, de van mikor ennyit sem :(
320. Rubellit (válaszként erre: 319. - Juditka23)
2020. aug. 22. 17:16
Mennyi vizet iszol meg egy nap?
319. juditka23 (válaszként erre: 318. - Rubellit)
2020. aug. 21. 23:44
83 kg vagyok :O a 158cmhez! Ugyhogy minimum 23at. Egyebkent 88rol indultam, futok minimum 40percet futo padon vagyis kocogok es feherjeket es zoldsegeket deltol.. sajnos inni utalok :(( es a panirt is imadom az etelen :)) neha olyan lassunak tunik a fogyas, 20 evesen gyorsabban fogyam 😀 most 30leszek :) Meg azert irtam, hogy esetleg akkor kellene kezeles ha lefogyok mert emlekszem lefogytam 48kg voltam de nem voltam megelegedve.. csunya volt a hasam nem tetszett attol fuggetlen, hogy kiloban lefogytam. Mondjuk mar most orulnek ha ennyi problemam lenne 😀 na de muszaj leadni.. egyszer kikell probalni milyen mikor elegedett az ember magaval 😀
318. Rubellit (válaszként erre: 317. - Juditka23)
2020. aug. 21. 15:54

Szia Juditka,


Erre a kérdésre majd akkor tud a kezelő kozmetikus válaszolni.

Pont ezért hihetetlenül fontos kezelések előtt a személyes konzultáció.

Inkább fogyás után a bőröd állapota lesz a legnagyobb kérdés.

Hány kilót szeretnél fogyni?

2020. aug. 21. 07:43

Szia,


Ugy ertem, hogy lefogyok de még ott van a hasamnal es csipomnel a felesleg es esetleg cryoval kellene azt kezelni?

Ugy ertem, hogy lehet varnom kellene es inkabb majd a nehezen lefogyhato/tornazhato reszeket kezelni cryoval. Vagy te hogy latod ezt?

316. Rubellit (válaszként erre: 315. - Juditka23)
2020. aug. 20. 23:12

Szia Juditka23!

Érdemes lenne a kezeléseket végző kozmetikussal megbeszélni.

Nagy súlyhoz az k.uh.-t ajánlom.

Miért szeretnél zsírbontó kezelésre járni ha már lefogytál? Milyen problémára számítasz, ami akkor lesz?

2020. aug. 20. 18:27

Sziasztok :) a Cryo zsirfagyasztas es a kavitacio kezeles kozott vacilalok :) bar ahogy irtatok a kavitacio utan kell masszazs is, szoval (ahol en elek) arban ugyanannyi csak a cryot ritkabban kell csinalni.


Nagy sulyhoz melyik kezeles a legjobb? Es ha lefogyok akkor melyik kezeles a leghatasosabb?


Koszi :)

314. Rubellit (válaszként erre: 313. - Juditka23)
2019. máj. 8. 14:31

Kedves Juditka23!


Semmilyen elektrokozmetikai zsírbontó kezelést sem szabad végezni egy szoptató nőnek.

A zsf. egy sokkterápia, ami programozott sejthalált okoz a legnagyobbra duzzadt fehér zsírsejteknél. (Ezek tárolják a kezeléskor a legtöbb zsírt.) Ilyenkor az elhalt zsírsejteket az immunrendszer falósejtjei már nem ismerik fel és ezért bekebelezik. A kialakult steril gyulladás eredménye a zsírvastagság csökkenése.

2019. máj. 2. 14:17
Miert nem szabad szoptatas alatt vegezni ezt a kezelest? Olvastam egy szalon oldalanal.
312. Rubellit (válaszként erre: 311. - Ilde64)
2018. okt. 24. 01:21

Kedves Ilde64!


Milyen céllal mentél el a kezelésre? Minimális lefogyhatatlan zsírpárnából szerettél volna 1-2 centi test kerületet csökkenteni, vagy kilóban is szerettél volna fogyni? Milyen hónapban voltál a kezelésen? (Azért kérdezem, hogy milyen hőmérséklet volt a kezelést követő hónapokban?)Ennek az emelt vízfogyasztásban van jelentősége. Normál esetben (kezelés nélkül) napi 2 liter víz elfogyasztása ajánlott naponta a szervezet ideális működéséhez. Nyári hónapokban ezt emelni kell, mert a melegben izzadással sok folyadékot veszítünk. Zsírbontó kezelések után a napi minimum 3 liter víz bevitele szükséges, de logikusan, ha valaki intenzíven sportol, vagy magas a hőmérséklet, akkor természetesen emelni kell a víz mennyiségét. (4 liter)

Például az ultrahangos kavitációs zsírbontásnál alap a 3-4 liter víz elfogyasztása naponta egy téli napon is, ezt kell emelni melegben, vagy más okból, ha izzadsz.

Mennyire sikerült ezt megoldanod?

A "beinduláson" mit értesz? Fogyni is szerettél volna? A zsírbontó kezelések akkor tudnak segíteni a fogyásban, ha az étkezéseden is változtatsz. Természetesen nem éhezésről van szó, mint sok fogyókúrában, hanem a szénhidrát csökkentéséről. Itt sem mindegy, hogy mekkora feleslegtől szeretnél megszabadulni. Nem létezik olyan zsírbontó kezelés, ahol a vendég együttműködése ne lenne fontos. A zsf. előnye az k.uh.-val szemben, hogy kevesebb kezelésre van szükség egy bizonyos eredmény eléréséhez. Ezzel az elfoglalt vendégek rengeteg időt tudnak megspórolni.

311. Ilde64 (válaszként erre: 310. - Kira2424)
2018. szept. 27. 11:21

Nem!

Sajnos nem vált be és 80.000.- -ot fizettem érte!

Egyetlen kezelésen voltam az igaz, de ennyi pénzért el lehetne várni valami beindulást (véleményem szerint) Arról pedig egy szó sem esett, hogy 1 kezelés nem ér semmit!

Ha ezt tudom, más jellegű testkezelés választok!

310. kira2424 (válaszként erre: 309. - Ilde64)
2018. szept. 26. 19:23
Bevált? Hol voltál?
309. Ilde64
2018. szept. 26. 19:10
Kedves zs.fagyasztás után érdeklődők! Szívesen megosztom mindenkivel a tapasztalataimat! Kérdezzetek!!!
308. Rubellit (válaszként erre: 307. - Ilde64)
2018. máj. 11. 19:27

Kedves Ilde64!


Nem adhatok meg magamról semmilyen információt. Olvasd el a FÓRUMSZABÁLYZAT-ot!

A kezeléssel kapcsolatban bármilyen kérdésre szívesen válaszolok.

307. Ilde64
2018. máj. 11. 09:53

Kedves Rubellit!


Érdekel engem is a zs.fagyasztás. Hozzád is be lehet jelentkezni a kezelésre? Hogyan? Kérlek válaszolj!

306. Rubellit (válaszként erre: 305. - Lénna83)
2018. márc. 12. 00:26

Kedves Lénna83!


Zsf.-nál pont az a legjobb, hogy nem kell hetente elmenned egy szépségszalonba, így rengeteg időt spórolhatsz meg. Olyan előtte utána képeket keress, ahol le van írva, hogy hány zsf. történt. Csak zsf., más zsírbontó kezelés nélkül. Nekem mindig olyan érzésem van, amikor egy kúra alatt több zsírbontó kezelést alkalmaznak, hogy a kezelő nem biztos abban, hogy melyik lenne a legjobb. Nem engedném, hogy zsf. után 1 hónapon belül k.uh. kezelést végezzenek. Amikor 5,5 el kezdtem zsf.-sal foglalkozni rengeteg teszt kezelést végeztem, többek között arra voltam kíváncsi, hogy érdemes-e 1 alkalommal több felhelyezést végezni (2 tenyérnyi nagyságú kezelőfejjel), az eredmény azt mutatta, hogy nem. A vendég pénztárcája lesz csak vékonyabb. Ennek ellenére vannak szépségszalonok, ahol akár 6 felhelyezést is végeznek 1 alkalommal.

Arra érdemes lenne rákérdezni, hogy mitől függ a kezelés hossza. Mikor 35 és mikor 60 perc? A 35 percet nagyon kevésnek találom, ellenben előfordul, hogy a 60 perc is kevés.

Látatlanba nem lehet semmit mondani. A kezelés időtartama a kezelés közben dől el. A szervezet reakciói miatt, egy vendég 2 páros testrészének (pl. belső comb) más a kezelési ideje.

2018. márc. 11. 17:38

Kedves Rubellit!

Korábbi hozzászólásban írtad, hogy ha az emberlánya bizonytalan a zsírfagyasztás témában, akkor nézzen meg pár szempontot a választandó szalon/ szakember tekintetében. Megtettem, ám még így sem vagyok 100% biztos a választásomban , kérlek ha időd engedi segíts.

A választott szalon Cryomed Kecskemét. Van net és Facebook oldal, előtte -utána képek, nincs időpont csak időintervallum (35-60 perc), konzultáció... stb. Ezek alapján és a telefonos megkeresés után rájuk esett a választásom, azonban 2 dolog van ami miatt elbizonytalanodtam... A hölgy szerint kb 3 hónap a kúra időtartama, heti rendszerességgel kellene találkoznunk, természetesen ez nem zsf-ást jelent hetente ( hanem mit ? szükséges egyéb kiegészítő kezeléseken részt venni , mint pl cellu masszázs, kavitáció... stb). Illetve azt mondta, hogy a teljes hasat, azaz a gyomor és a köldök alatti részt is lehet egy kezelés alkalmával zsf-ni.

Keddre beszéltük meg az első személyes konzultációt, kérlek ha tudsz segíts nekem, bele merjek vágni náluk a kezelésbe ?

Válaszod, tanácsod előre is köszönöm! :D

304. Rubellit (válaszként erre: 303. - 2af282e602)
2018. febr. 8. 15:33

Kedves Tiszike2!

Rákerestem a gépre, de pontos információkat nem találtam róla.

26 éve foglalkozom különböző zsírbontó kezelésekkel. 5,5 éve zsf.-sal.

Tudom, hogy a legtöbb helyen (itthon és külföldön is) egy kezelés meghatározott ideig tart. Mindenkinél, minden testrészen ugyanannyi. Ezzel két gond van. A kezelésnek két részből kellene állni. Az első a hűtési szakasz, ami addig tart amíg elérjük a fagyasztási hőmérsékletet. Nagyon érdekes, hogy a hűtési szakasz és a zsírvastagság között nincs összefüggés. Nem tart tovább egy nagyobb zsírvastagság lehűtése. Ellenben rengeteg dolog befolyásolhatja. Még a vendég lelkiállapota is. Ezért ugyanannak a vendégnek két különböző alkalommal más lesz a hűtési szakasz hossza. A fagyasztási szakasz az amikor a zsírvastagság alapján meghatározott ideig a fagyasztási hőmérsékleten tartjuk a kezelt zsírszövet hőmérsékletét. Ennek az idejét a zsírvastagság határozza meg. A hűtési szakasz hossza vendégenként, alkalmanként változik. A fagyasztási szakasz csak az ugyanolyan zsírvastagságú vendégeknél ugyanannyi. A két szakasz együttes ideje adja meg a kezelés idejét. Ezért nem lehet mindenkinél ugyanannyi.

A hűtési szakasz alatt még nem kapcsolódtak ki az érzékelő idegvégződések. Ilyenkor csak minimális vákuummal szabad kezelni. Nálad, ha 5 percig kellemetlen volt, akkor azt a túl erős vákuum okozhatta. A vákuumot csak akkor szabad emelni, ha már elértük a fagyasztási szakaszt. Itt a vendég már nem érez semmit.

Igen, tényleg sok vizet kell inni.

A zsírleszívással az a közös tulajdonságuk, hogy mind a kettő csökkenti a zsírsejt számot. A zsírleszívásnál a kezelt területről az összes zsírsejtet eltávolítják. A zsf.-nál a legtöbb zsírt tároló zsírsejtek mennek keresztül a programozott sejthalálon.

Jelentős túlsúllyal rendelkező pácienseken nem végeznek zsírleszívást. Megkérik őket, hogy fogyjanak le és az utolsó néhány liter zsírt szívják csak le.

A zsf. zsírbontó kezelés. Egészséges életmód mellett, diéta segítségével segíthet a fogyásban. (Akár nagy súlyfeleslegnél is.)

(Órákkal a kezelés után) már nem szabadna fájnia. A lilulást az erős vákuum okozta.

A változás a kezelés után 2-3 hónap között a leglátványosabb. Ilyenkor van egy 20%-os zsírvastagság csökkenés, ami 6 hónap után 25% szokott lenni. Természetesen korábban is van centibe mérhető változás. Egyéni, hogy kinek mikor és mennyi. A vendég együttműködése nélkül nem lesz eredmény.

2018. febr. 8. 00:23

Én ma voltam ilyen cryolipolyse zsirfagyasztason. Franciaországban. Itt doktor csinálhatja. A legjobb gép neve Crystal. Ha jól emlékszem -7 fokra hűt . 1 óra a kezelés. Itt nem csinálják kevesebb időre. Nem létezik. A vakum nagyon erős de csak 5 percig kellemetlen utána a lefagyástól nem érzékeled annyira. Mikor leveszik a vakumot akkor egy óriási vörös kiálló hurkád van .félelmetes. azt elmaszirozzak kb 5 percig míg vissza megy a bőr. 3 hónap után lehet ismételni előbb tilos. 3.héttől lehet látni az eredményt .Nekem a doktor egy helyet javasolt.marmint párban pici uszogumi szerű kicsi hajam van. Két oldalt ami a szűk farmer bevág . Lokalizált zsirra van. Tehát nem olyan mint egy zsírleszívás. Ha valaki nagyon kövér az bele se vágjon. Naponta minimum 30 perc gyors séta. Rengeteg vizet kell inni.

Nem mindenkinek sikerül az eredmény. 85% ban hatásos. Ezért mondta a doki hogy várjak a második zónával hogy egyáltalán működik e nálam. Aztán belső térdet szeretnék. Egyébkén vékony vagyok de ilyen helyekről nem tudok lefogyni. Most eléggé fáj. Piros és picit lilul.

302. Rubellit (válaszként erre: 300. - Lotuszhaz)
2017. máj. 24. 18:44

A 4-5 alkalom nagyon sok 10 kiló feleslegnél. Ráadásul az 4-5 hónap. Sokkal hamarabb kellene látványos eredményt elérni, ha Te együtt működsz a kezelővel.

A 7 alkalom szerintem rengeteg. 10 kiló feleslegnél nem indokolt.

Kaptál felvilágosítást arról, hogy miért pont 7 alkalmat ajánlanak?

301. Rubellit (válaszként erre: 299. - Lotuszhaz)
2017. máj. 24. 18:39

Szia!


Mindenkinek 35 perc egy kezelés? Gondolom, hogy Neked mind a három alkalommal ennyi volt. A kezelés nincs személyre szabva és ezért kevésbé hatékony, és még finoman fogalmaztam.

A -12 fokra hűtéshez nagyon kevés a 35 perc. Szerencsére, mert itt élő szövetet kezelnek és komoly károsodást okozhatnának vele.

A futás szuper, nem feltétele a sikeres kezelésnek, de több okból is dicséretes, hogy csinálod.

Egészséges életmód része és segít hamarabb elérni és megtartani a kitűzött célod.

Mást nem mondtak a szépségszalonban, hogy mit lenne érdemes még megtenned azért, hogy megszabadulj a 10 kiló feleslegtől?

Privátban elküldöd a szalon weboldalának a linkjét? Megnézném, hogy milyen géppel és hogyan kezelnek.

2017. máj. 24. 11:39
Azt mondták,hogy a 4-5 alkalom után lesz látványos a kezelés és 7 alkalmat ajánlanak.
2017. máj. 24. 11:38

Szia!


Havonta járok a hasat kezeltetni,kb.10kg feleslegem van és napi szinten futok 8km. Sajnos a szülés után p.m.alulmüködésem lett és nehezen fogyok hasból.-12 fokon, 35 percet kezelnek,de a gép típusát sajnos nem tudom.köszönöm a válaszodat,szép napot.

298. Rubellit (válaszként erre: 297. - Lotuszhaz)
2017. máj. 22. 00:55

Szia Lotuszhaz!


Írnál részleteket is? Hogyan történik a kezelés? Mennyi ideig tart? Milyen géppel kezelnek? Hány fokon? Te mit teszel a kezelés eredményéért? Mekkora feleslegtől szeretnél megszabadulni?

Készült Rólad fénykép az első (vagy mind a három) kezelés előtt? Mérték-e a kerületedet több ponton a hasadon a kezelések előtt? Centiben sincs változás?

Azért kérdezek ilyen sokat, mert ezek mind nagyon fontos információk. Már az első kezelés után van eredmény (természetesen nem azonnal), csak az nem mindegy, hogy 20 kiló felesleg van Rajtad vagy csak 0,5. Általában a leglátványosabb a változás a kezelés után 2-3 hónap között. (Ami nem azt jelenti, hogy addig nincs centibe mérhető csökkenés.) Amikor nem túl nagy a felesleg, akkor érdemes megvárni ezt az időt, és csak utána végezni el a következő kezelést, ha szükség van rá. Fontos kérdés, hogy mennyire vagy türelmetlen. Készülsz egy alkalomra és minél gyorsabb eredményt szeretnél? Ilyenkor a gyorsabb eredmény eléréséhez több kezelés kell. A vendég dönti el, hogy több pénzt fizet ki vagy türelmes. Amikor harmadszor voltál és még nem vettél észre változást, megkérdezted, hogy ez így szokott másnál is lenni?

2017. máj. 19. 13:44

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem,hogy hány alkalom után látványos? Én havi 1x megyek a hasamra,most tartok a 3.alkalomnál és még nem vettem észre változást.Szép napot.

296. Rubellit (válaszként erre: 295. - Szubika)
2016. nov. 17. 13:24

Kedves Szubika!

Zsírbontó kezelés.

Amikor fogyasztásra javasolták, akkor mit mondtak arról, hogy a kezelésen kívül még mit kell csinálnod? Vagy csak arról volt szó, hogy eljársz a kezelésekre, és kizárólag ettől fogyni fogsz?

5 felhelyezést nem ajánlok 1 alkalommal.

A 20 perc a kezelhető legkisebb zsírvastagsághoz is kevés.

Ugyanazt a területet nem szabad 2 hetente kezelni.

Nagyon fontos a fagyási sérülések elkerülése miatt fagyásgátló kendőt (membránt) használni. Ezek a kendők egyszer használatosak. Ahol én vásárolom ott 1800Ft+ÁFA-ba kerül egy darab. Tehát az 5 felhelyezésnél csak a fagyásgátló kendő ára 5*2286=11430Ft.

Azt írtad, hogy visszaolvastad a fórumot. Akkor biztos azt is olvastad, hogy a legtöbb fagyási sérülés pont az eredeti fagyásgátló kendő hiánya miatt történt. Valamivel kihelyettesítették, ami olcsóbb sokkal csak nem védi meg a bőrt.

Privátban elküldenéd ennek a szalon honlapjának a linkjét? Meg szeretném nézni, hogy milyen zsf. géppel dolgoznak. Mit írnak a kezelésről? Milyen eredményeik vannak?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook