Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cickafark tea fórum

Cickafark tea (beszélgetős fórum)


2009. dec. 21. 22:17
bocsi anti-candidaa neve
9. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 7. - Éffi85)
2009. dec. 21. 22:17

a cickafarkfű tea is jó mert lugosít

és a candida pedig savas közegben él

de a drogériában lehet kapni Candida nevű gyógyteát

abba benne van minden ami kell

8. 3a92f8d690 (válaszként erre: 7. - Éffi85)
2009. dec. 21. 21:51
szerintem ha gombás vagy irány a dokid!!!!!!!
2009. dec. 21. 21:47
Az cickafarkfű teából készített ülőfürdő sem segíthet a candidán?
6. 3a92f8d690 (válaszként erre: 5. - 3a92f8d690)
2009. dec. 21. 21:44
Én is nagyon szeretnék babát:-)))
5. 3a92f8d690 (válaszként erre: 2. - Correct)
2009. dec. 21. 21:43
Szia és ezt mikor érdemes inni mondjuk lehet folyamatosan???Vagy csak 2 hétig a mensi után???
2009. dec. 21. 21:43
Én cickafark -palástfű teát ittam a ciklus beállítására, és azért hogy mihamarabb terhes lehessek ! Szerencsére nekem nagyon bevált ez a módzsre. A cickafarkot még felfázásra is szokták inni, de megmondom őszintén candidára még nem hallottam , hogy használták volna.
2009. dec. 21. 21:42
nekem a fogigátlótol lett a candidám annó
2009. dec. 21. 21:38

A növény ösztrogén aktivitású, a női hormonhoz hasonló anyagot tartalmaz, javítja a sárgatesthormon termelését. De csak egészséges életmód mellett tartja harmóniában a hormonrendszert. Minden szempontból a lehető legkedvezőbben befolyásolja a női medence szerveit. Petefészek-gyulladásnál gyakran már az első cickafark-ülőfürdő megszünteti a fájdalmakat, és fokozatosan elmúlik a gyulladás is. Miómákat is cickafark-ülőfürdővel szüntetünk meg, melyeket naponta hosszabb ideig alkalmazunk. A cickafark görcsoldó és nyugtató hatású, gyulladásgátló, serkenti az anyagcserét, vérzéscsillapító, vérképző, vértisztító, befolyásolja és erősíti a méh és a petefészkek működését, szabályozza az emésztést.

Görcsoldó hatása miatt különösen ajánlható fájdalommal és görcsökkel járó havi vérzésre, melyhez deréktáji fájdalom is társul. Anélkül, hogy hashajtó lenne, javítja a kiürülési reflexet (Ajánlott mindazoknál, akiknél ez a reflex kialudt, és állandóan hashajtókkal élnek.)


Teafőzet:

1 púpozott teáskanál cickafarkfüvet adunk 1/4 liter vízhez, leforrázzuk, rövid ideig állni hagyjuk.


Ülőfürdő:

100 gramm cickafarkfüvet (az egész növényről van szó) éjszakára hideg vízbe áztatunk, másnap felforraljuk és hozzáöntjük a fürdővízhez.

2009. dec. 21. 21:36
Segítséget szeretnék kérni. Milyen nőgyógyászati problémákra jó a tea? Befolyásolja a fogamzásgátló hatását? Candida ellen is jó? Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook