Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A cickafark teától tényleg termékenyebbek leszünk? fórum

A cickafark teától tényleg termékenyebbek leszünk? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 5. 11:45
Kamaszkorban rendbe tette nálam a menstruációs ciklust. Kórházban csak rontottak a helyzeten a kezeléssel, pár hónap cickafarktea-ivás után normális lett és beállt.
14. globus
2009. dec. 20. 18:13
Szomszédasszonyom változókori panaszokra fogyasztja.
2009. dec. 20. 17:09
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a cickafark tea milyen nőgyógyászati problémákra jó? Befolyásolja-e a fogamzásgátló hatását!Mire jó az ülőfürdő?
2008. dec. 22. 08:08
Fokozza az étvágyat.
2008. okt. 27. 19:57
Nemtudom de é gyulladáscsökkentőként iszom
2008. okt. 27. 19:12
Gyulladásnál nekem is bevált.Baba viszont nincs:(
2008. okt. 27. 18:54
szerintem az nőbajokra jó!felfázás....nekem személyszerint bekevert a mensibe...hosszabb lett tőle..de van , aki meg esküszik rá
2008. márc. 9. 15:14
Nem hiszem. Szerintem az inkább nőgyógyászati gyulladásra jó.
2007. szept. 28. 10:59

Én meddő vagyok, ezért igencsak örültem, amikor hallottam a cickafark teáról mint csodaszerről.

A nődokim nem javasolta, azt mondta, az ösztrogénhez hasonló vegyület van benne - márpedig nekem épp az a bajom, hogy túl sok az ösztrogénem, hiba lenne "gyógy"teával még rosszabbá tenni a helyzetet, mint amilyen.


Szóval ha hat is, nem mindenkinek, nem minden esetben. Szerintem orvos véleményét nem árt kikérni, mielőtt inni kezdi valaki (akár ezt, akár más gyógyteát), nehogy csak rontson a saját állapotán.

2007. szept. 28. 10:43
Nekem nagyon jó tapasztalatom van a cickafark teáról.Egy rákszürés alkalmából,megállapitották,hogy gyulladásban van a méhem adtak antibiotikumot .Nem használt.Akkor javasolták a teát .Szépen meggyógyitott.Hamarosan terhes is lettem.A fiam most 20éves.Többször használtam ha szükségét éreztem!!Probáld ki!!!!
2007. szept. 28. 10:40
Egy teáról nem hiszem hogy segíteni tudjon valakin.Viszont a normális testsúly megközelítésénél nagyobb az esély hogy össze jön a baba.
2007. szept. 28. 10:38
nem hiszem, mert terhes nő nem is ihat ilyen teát.az görcsökre van, meg nőgyógyászati gyulladásokra.
2007. szept. 28. 10:36
Még annyit, hogy a fehér fagyöngy is jó a termékenység fokozására, meg talán a ginzeng
2007. szept. 28. 10:34

Szerintem nem kimondottan a termékenységben segít, hanem helyreállítja a menstruációs ciklust. Meg van az adott mennyiség és hogy hogyan kell készíteni és fogyasztani a teát, ha rövidebb, v ha hosszabb a ciklusod.

Plusz még emésztést javító hatása van és férfiaknál prosztata nagyobbodásnál.

2007. szept. 28. 10:31
A cickafark teától tényleg termékenyebbek leszünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook