Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Capoeira aerobik fórum

Capoeira aerobik (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Capoeira aerobik

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2010. márc. 10. 08:43

Sziasztok, dejó h rátaláltam erre a fórumra :)

Én is nagyon szeretem ezt a fajta mozgást... és szerintem irtó gyorsan kifejti jótékony hatását :)

Az elsőt nem annyira szeretem a kettest csináltam sokáig és mostanában a hármas van soron, csak az utóbbi időben tudom azt maradéktalanul megcsinálni... kemény, az biztos, de a fenekem a mai napig nagyon fáj másnap és a derekam/hasam is :)))

832. Spiritus (válaszként erre: 831. - Ancsika72)
2010. márc. 9. 18:56

Ma nápolyival ettem teli magam, és megint csak ez segített a hasamon. Furi vírus ez :) lehet csak az agyam csinálja :) WCre szerencsére nem járok, csak olyan furcsa a hasam. Nem jó érzés!

Olyan jót tornáztam :) teli lettem energiával a nápolyitól :)

831. ancsika72 (válaszként erre: 830. - Spiritus)
2010. márc. 9. 11:55

Opsz akkor lehet,h be kell költöznöd a toalettbe??:-))))

Viccet félre téve remélem estére elmúlik!

Jó korán kezdesz melózni,így nem is csoda ha hajnalok hajnalán kelsz.

830. Spiritus (válaszként erre: 829. - Ancsika72)
2010. márc. 9. 10:48

Hasilag valami gyenge vírus van a dologban..olyan hasi diszkomfort érzés. Nem tudom megmondani, hogy mi, de valami nincs rendben. Én is azt gondolom, ha ennyire jól esik a kaja akkor enni kell és kész, majd ledolgozom, főleg a biciklivel. Lehet, hogy sok a 13km... de ezt csak az tudja aki tényleges ülőmunkát végez. 7től dolgozom, és ilyenkor már kezdek megőrűlni, hogy csak egyhelyben ülök..ezért lenne jó ha már regelente lefárasztanám magam.. könnyebben viselném a napot.

Nagy baj nincs, csak tényleg a jó időre vagyok kiéhezve... hétfőn elvileg már 8 fok!!!

829. ancsika72 (válaszként erre: 828. - Spiritus)
2010. márc. 9. 09:40

Nekem sok lenne az biztos,de lehet,h azért mert Én annyira nem vagyok oda a hosszabb távos utakért.

De kipróbálod egy pár napig és majd meglátod,h-h bírod.

Meg nem is muszáj mindennap azzal menned hanem csak más naponta.

A naplódat olvasva akkor annyira nincs nagy baj ha edzeni van kedved:-)))

A tegnapi plusz kaját meg már kívánta a szervezeted,majd ledolgozod.

Hasilag meg lehet,h csak felpuffadtál nem????

828. Spiritus (válaszként erre: 827. - Ancsika72)
2010. márc. 9. 09:29
Hát tudod csak azért kérdezem, hogy mennyi az a 2 szer 13 km szerinted??? Sok?
827. ancsika72 (válaszként erre: 826. - Spiritus)
2010. márc. 9. 09:17

Km-ben azért nem számoltam de mentem széllel szemben,leizzadtam meg ilyenek.

Jövő7 már talán lesz rá esélyed:-))

826. Spiritus (válaszként erre: 824. - Ancsika72)
2010. márc. 8. 19:54

mennyit mentél???

én még mindig annyira várom...csak lenne már jobb idő.

2010. márc. 8. 15:12

Megnéztem a naplódba és a 2008-as az:-)))

A 2009-es is elég kemény,ajánlom azt is.

824. ancsika72 (válaszként erre: 823. - Rika1)
2010. márc. 8. 15:10

Na és,hogy-hogy Rékázól és melyikre a 2008v 2009-es???



Spirit na Én ma kerekeztem annyit,h elég is volt,na persze csak itt a városba.És ennyi elég is volt:-D

De felnézek majd rád ha ezzel mész majd nap mint nap melózni!:-)))

823. Rika1 (válaszként erre: 816. - Ancsika72)
2010. márc. 8. 08:05

Igaz ami igaz, tényleg birom ezt a Billyt akár emelve akár süllyedve..mindenképp. Viszont tegnap Rékát nyomtam ezerrel 80'-est. Lesz is izomlázam azt hiszem:..jó mégis a változatosság:)

Amugy alul minden okés megszabadultam a kis ravaszoktól:)

822. ancsika72 (válaszként erre: 821. - Spiritus)
2010. márc. 7. 19:20

Na ez remek hír:-((

A 7végére készülünk haza a nagyikhoz akkor bunda bugyit is vinnünk kell??:-))))

821. Spiritus (válaszként erre: 820. - Ancsika72)
2010. márc. 7. 19:06
Szombatig még ugyanilyen időt olvastam. Ez teljesen hihetetlen :(
820. ancsika72 (válaszként erre: 819. - Spiritus)
2010. márc. 7. 15:41

Ennyi kis süti jár neked,úgyis ledolgoztad:-)))

Remélem,h tényleg jó lesz az idő már akkor mert nagyon unom már ezt!

Rajtam is van zsír ha ez vigasztal valamennyire:-)))

Nekem mindig a kezem és a fejem szokott fázni ha hideg van.

819. Spiritus (válaszként erre: 818. - Ancsika72)
2010. márc. 7. 15:36

Azért 16tól, mert most csütörtöktől kezd állítólag melegedni, és 15-e ünnep, akkor nem dolgozunk. Tehát akkor már jó idő lesz...

Jójó én sen úgy értettem, hogy ne legyen rajtam zsír, hanem úgy hogy ne ennyi...szóval ez a hülye felesleg...

Remélem hamar összeszokunk :)

Ja és amúgy tudom én miért nem vagyok zsírtalan. Attól az egész rúd diós sütitől amit a bicajozás után benyomtam :) de nagyon jól esett, és meg is érdemeltem ugyebár :) amúgy 7,2 kilóméter volt az út oda-vissza :) de kár hogy holnap későn érek haza, mert még nyomnék egy kört.

Ja és tök aranyos vagy, hogy figyelmeztetsz a kesztű miatt, mondjuk amilyen idő van nálunk sajna... ez elég egyértelmű....talán mostmár akkor javul szép lassan.

818. ancsika72 (válaszként erre: 817. - Spiritus)
2010. márc. 7. 15:28

Ha hozzászoksz a paripádhoz élvezni fogod ahogy a lejtőn siklasz le!

Ne akarjál már teljesen zsírtalan lenni:-)))

Az sztem nagyon drasztikus étrenddel érhető csak el,h ne legyen rajtad zsír és rengeted edzés és több kg súlyok emelgetése.

Akkor majd március végén mikor az óra visszaállítás lesz,akkor már jöhetsz haza világosba.

Miért pont 16-tól???

817. Spiritus (válaszként erre: 816. - Ancsika72)
2010. márc. 7. 14:21

Ebben a percben értem haza a felavatásról! :) Nagyon jó volt, bár itt elég pocsék útvonalak vannak, vagy hegyre szenveded magad fel, vagy száguldasz le..de én azt sem szeretem, csak egy rossz mozdulat aztán vége mindennek. No most én sem aggódom úgy a hízás miatt... most elbánok veletek ti gonosz zsírpárnák. Ma már megvolt Chalean is, úgyhogy baromi fitt vagyok. Még megyünk a kutyákkal is kirándulni. Na de ezt értitek, hogy ilyen életmód mellett, hogy lehet rajtam zsír??? Oké hétköznapjaim nem ilyen aktívak, de akkor is itt a lakásban rohangálok fel s alá.

Szóval ma (mindjárt utánajárok), de egy 6-9 km-ert mentünk, voltrak szívós részek de összességében meg se kottyant, ha ez így igaz akkor simán fogom bírni a 13-at :) holnap még hideg lesz nagyon, meg az a baj hogy munka után nem haza jövök, ezért az úgy 45km lenne összesen, meg sötétbe jönnék haza, szóval nem ezt tervezem az első alkalomnak :) de késöbb majd hétfőnként is akarok bringával. Úgy tervezem most, hogy majd 16-tól járok, és addig meg edzegetek, nehogy cserbenhagyjam magam :)

2010. márc. 7. 14:01

Spirit:Na cangáztatok már és milyen volt????

Sztem nem híztál csak izmosodtál de ne aggódj amennyit Te fogsz tekerni mostanában nem lesz ilyen problémád.Ha holnap bicajjal mész kesztyűt vigyél nagyon tud az ember keze fázni!


Rika:Várom a cuccot,kíváncsi leszek rá:-)))

Te pedig már-már Billy mániás lettél:-)))))))

Amúgy alulról rendben vagy már???

815. Rika1
2010. márc. 7. 01:55

Ancsika és Tempest!

Hétfőn indul a cucc! Bocsi, hogy megvárakoztattalak benneteket, de a páromnak újra rákellett jönnie, hogy is kell ezt lemezre tenni.

Azért megoldottuk:)

814. Rika1 (válaszként erre: 807. - Spiritus)
2010. márc. 7. 01:50

Hali! Én is baromira tudok örülni, minden kis újdonságnak, főleg azoknak amiket nagyon megakartam már szerezni. Ezt a fehérjeporost megmosolyogtam:))..aranyos nagyon!

Valahogy így voltam én az első Balázs dvd-vel is amit megvásároltam. A fiam azt hitte, hogy Balázs tetszik azért puszilgatom a tokot:-))

Nah hogy így kiörömködtük magunkat..jön a bicó. Imádok bicajozni akár egész nap is. Főleg most, hogy fogytunk még dekoratívan mutatunk is rajta nem igaz?:)))...aztán meg egy kis másfajta mozgás tuti jót fog tenni:)

2010. márc. 6. 19:58
Megvan!!!!
812. ancsika72 (válaszként erre: 811. - Spiritus)
2010. márc. 6. 11:43

Okés!

Jó vadászatot:-))

2010. márc. 6. 09:11

ébren vagyok jelentem!!! jót aludtam és ma folytatom a biciklivadászatot!!!!

majd jelentést adok!!!

810. ancsika72 (válaszként erre: 809. - Spiritus)
2010. márc. 6. 08:56

Na azért,ezt már szeresem:-)))))))))))

Amúgy Jó Reggelt mindenkinek,ÉBRESZTŐ!!!!!!!!!!

809. Spiritus (válaszként erre: 808. - Ancsika72)
2010. márc. 5. 21:23
elfelejtetttem mosolyokat odatenni hogy értsd.. jajj nem úgy értettem te :) tudom-tudom.....
808. ancsika72 (válaszként erre: 807. - Spiritus)
2010. márc. 5. 19:18

Jó asszony Én nem anyagilag gondoltam!!!

Tudod itt nálunk ahol lakom rengetegen használják a bicajt munkába,mindenhová.

Itt még kerékpárút is van!!!!

Itt munkaeszköz a kerékpár:-)))

Csak azért írtam mert úgy örültél mint egy kisgyermek aki megkapta élete első kis autóját:-)))

És nem kifordítani a szavam:-D

2010. márc. 5. 18:22
Hát, nem nevezném egyszerűnek... azért ez jó nagy dolog nekem, anyagilag is meg mindenhogy. Jó uncsi az életem, ritkán történik ilyen nagy dolog :) Bár a súlyzókészletemnek és a fehérjeporomnak is baromira örültem..azok is 10-10-ek voltak!!! Egy napig ölelgettem a fehérjeport mielött elkezdtem inni :)
2010. márc. 5. 17:12

Napi 13 km oda-vissza és teljesen el fogsz fogyni:-))))

Milyen örömöket tud okozni egy egyszerű bicaj:-))))

805. Spiritus (válaszként erre: 804. - Ancsika72)
2010. márc. 5. 17:08
alig várom!!! Másra se tudok gondolni!!! Komoly!!!
804. ancsika72 (válaszként erre: 803. - Spiritus)
2010. márc. 5. 14:51
Na mizu leendő bicajos?????:-)))
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook