Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Capoeira aerobik fórum

Capoeira aerobik (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Capoeira aerobik

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
953. Rika1
2010. máj. 13. 01:31

Norbi pékség..mi a véleményetek? Én nem ájultam el tőle egyáltalán:))Vártam majd mennyi jó sok mindent látok..jó formán üres volt a bolt. Átmegyek majd Komáromba, megnézem ott is, olyan mintha az nagyobb lenne. Gondoltam a korpáskiflikémet lecserélem valami jó kis Norbisra..háát nincs is. Sütik azok vannak.., de kinek kell?..darabja 200 Ft. - oszt két harapás az egész, ráadásul meg még fura íze is volt. Vetettek már tönköly lisztet?

A szalgom még nincs meg.., ha minden igaz, ma érkezik..rendelni kellett:))

2010. ápr. 28. 19:48

Sziasztok lánykák!

Megállt az élet itt!

Rika nyomod rendesen?????

Spirit mizu??pároddal alakultok??

951. Rika1
2010. ápr. 24. 00:19

Sziasztok csajok!


Belehúztam napi két DVD-t nyomok le. 90 napos diéta mellett. Persze nem szó és szabályszerint, de haladok. Remélem mindenki jól van, bár nem sűrűn jöttök látom. Nálatok mi újság?

Pusza

950. Rika1 (válaszként erre: 949. - Ancsika72)
2010. ápr. 18. 04:50

Jaaah...azt hittem, hogy a hátizsákba torna cucc volt nektek. Na meg össznépi mozdulj megre gondoltam ám! Akkor egyedül tornázott a színpadon, ti meg néztétek a többiekkel..mint egy koncertet?:))


Csomesz..már nincs. Tök sima a terep:)) Jól vagyok..megérte:))


Amúgy hétvége jól telt? Én most bekeményítettem magamnak lásd naplóm pluszt:)pusza

949. ancsika72 (válaszként erre: 947. - Rika1)
2010. ápr. 15. 16:02

Mi nem tornáztunk:-)))

Amúgy meg szép lett volna ha a plázába átöltözünk mindenkit elzavarunk a színpad előtt és elkezdünk tornázni:-))))


Akkor most már nincs semmi csomócskád,mind eltűnt???vagyis ki operálták!

948. Rika1 (válaszként erre: 946. - Spiritus)
2010. ápr. 15. 14:13
Sok sikert a vizsgafelkészülésedhez és meg amugy is:)) Szerintem meg nem baj, hogy eszel, hiszen kell a kaja a tanuláshoz. Majd a vizsgák után meg ráhajtasz kicsit..aztán rendben is vagy!
947. Rika1 (válaszként erre: 945. - Ancsika72)
2010. ápr. 15. 14:10
Szió! Nem fájt, mert azt mondta a dokinő hogy kiesett már. Aztán kérdeztem, hogy mi bök akkor? Megnézte, és bepamacsolta ezüst-nitrát oldattal ahol bökést éreztem. Azóta semmi. Még jó, hogy azért szóltam neki erről. Különben a vége felé már tornáztam, nem bírtam ki nélküle. De persze csak lájtosan. Nah majd mától teljes erőbedobással fogok neki megint. De olvastalak, hogy láttad Rékát, viszont nem tornázott. Mit csinált akkor?
946. Spiritus (válaszként erre: 945. - Ancsika72)
2010. ápr. 15. 08:37

Hát nekem mindíg van étvágyam :) Hol ezért, hol pedig pont az ellenkezőjéért :)

Nyelvvizsga írásbeli lesz máj. 29-én...az lesz az első megmérettetés, de ápr. 30ig kell leadni a szakdogát.

Sajnos nekem már olyan gyakorlatom van a vizsgázásban, hogy nem nagy különbséget érzek, hogy egy sima napom lesz aznap vagy épp államvizsgám. Igazság szerint meg se fordul a fejemben, hogy ne sikerüljenek, mert nincs B terv. Akkor már se diák nem lennék, se diplomám nem lenne...jöhetne az éhhalál... :) na akkor fogynék.

945. ancsika72 (válaszként erre: 944. - Spiritus)
2010. ápr. 14. 20:06

Olvastam,h-h megszívtad eddig a bicajjal.

Elég szar lehet.

Majd megcsinálják és mehetsz.

Mikor lesznek a vizsgáid??

Akkor biztos nem lesz étvágyad sztem:-)))



Rika fájt a varratszedés????

944. Spiritus (válaszként erre: 943. - Ancsika72)
2010. ápr. 14. 16:47

Itt már süt!!! :)

Hát igen, most kell ezt a tanulás dolgot letudni, és már nagyon közel a vég:) de ez a másfél két hónap azért bazi kemény lesz...sajna.

Most is esnék már össze, de kitakarítok aztán tornázok egyet. Nincs kedvem de már megint ettem egy csomót... nem hagyom magam, legyőzöm magam!!!

943. ancsika72 (válaszként erre: 942. - Spiritus)
2010. ápr. 14. 13:28

Na akkor küldöm a sok energiát:-)))

De azt mondom,h még most tanulj amíg nincs gyerek!

De Te nagyon ügyes lány vagy és könnyed veszek az akadályokat.


Rékát legalább láttuk élőbe ha más nem is volt.

Most 7végén lesz tornája persze,h Pesten délelőtt 10-től:-(((

Majd egyszer csak jön erre megint és tényleg fog tornázni.

Az előbb már majdnem sütött a nap most meg megint esik az eső!!

942. Spiritus (válaszként erre: 941. - Ancsika72)
2010. ápr. 12. 21:01

Hát megvan. Kicsit belefájdult ebbe az egészbe a térdem is, de nem vészes...szerintem pár hét még azért kell neki, hogy gondolkodás nélkül tudjam használni.

Köszi, drukkolni folyamatosan kell..most egyenlőre azért, hogy kész legyen a szakdogám..bár jól állok de azért még van meló vele sajna...

Sajnálom ezt a Réka torna dolgot..tényleg úgy gondoltam rátok, hogy milyen jó nektek, bár én tuti maszíroztatni mentem volna :)

941. ancsika72 (válaszként erre: 940. - Spiritus)
2010. ápr. 12. 19:22

Szegény! de majd csak túl leszel rajta egyszer.

Ird,h mikor kell sok-sok szerencsét kívánni:-)))

Bokáddal mizu??

940. Spiritus (válaszként erre: 939. - Ancsika72)
2010. ápr. 12. 19:16
próbálok :( kevés sikerrel... meg ugye a munkaidő se lett kevesebb :( na mindegy kitartok!!! :) olvaslak titeket, napló is minden is!! :)
939. ancsika72 (válaszként erre: 937. - Rika1)
2010. ápr. 12. 15:07

Ne aggódj biztos nem fog fájni csak kellemetlen lesz.

Még azért pár napig kíméld magad a varrat szedés után.

Nyaggasd ezeket a fiúkat Én már szeretnék valami újdonságot:-)))


Spirit tanulsz,h nem vagy???

938. Rika1
2010. ápr. 12. 15:03
Többiek hová tüntek?
937. Rika1 (válaszként erre: 936. - Ancsika72)
2010. ápr. 12. 15:02

Már nem bírtam ki, muszáj volt tornáznom..varrat ide varrat oda nem érdekelt. Bár óvatosan csináltam, de úgy gondoltam most egy kis Has-burning meg teljesen jót is tesz. Nos háát úgy is lett. Olyan könnyűnek éreztem a lábaimat, mint még soha. A Húsvét nekem is elég kajás volt, így a méregtelenítő hadjáratom elég eredményesnek bizonyul:)


Itt nálunk is van pékség állítólag, még nem jártam arra felé. De illő lesz benézni, remélem szalagot is adnak. Majd körül nézek..mi finomságot rejt a kis bolt. Szorítsatok nekem, ma megyek varratszedésre..egy kicsit izgulok, de már jó lesz, mert írtóra hiányzik a temperamentumos mozgás. Jah..és a magyar Billy..szintén szponzor függő!!...úgy, hogy várható lesz! Bali tök díjjazta az ötletemet! Jó mi?


Spirikém!..jobbulást a bokádnak..aztán csak lassan az ugratokkal:(

936. ancsika72 (válaszként erre: 935. - Rika1)
2010. ápr. 11. 07:18

Jövő7 közepén fog megjelenni.

Lesz benne egy 30 napos alakátalakító program:-))))

A pékségükbe is kapható lesz.

935. Rika1 (válaszként erre: 934. - Ancsika72)
2010. ápr. 10. 05:10

Azért még ne nagyon örüljünk, mert ez még csak egy felvetés, mivel bootcamp már régóta van itt nálunk. De azt rebesgette, hogy lesz dvd is. Most már csak az a kérdés, hogy úgy -e gondolta ahogy mi. Azért tetszett neki az ötlet:)

Réka újság?..tök jó!..legalább olvashatunk hasznos infokat..remélem!

2010. ápr. 8. 15:59

Nekem aztán mindegy milyen madár csak madár legyen:-))))

A fagyit amúgy Én is szeretem főleg nagy hőségben.

De megörültem a mondatod első felének csak a vége nem jó hír.

Remélem hamar megoldják a problémát.

Réka is akar kiadni az éven új dvd-t,na meg pár nap és lesz saját újságja,biztos sok érdekesség lesz benne.


Spirit képzeld a nyakam nekem is be szokott állni bicajozás közbe.

933. Rika1 (válaszként erre: 932. - Ancsika72)
2010. ápr. 7. 23:21

Nem baglyot akartál írni? Évek óta nem ettem ilyen fagyi adagot..tudod milyen jól esett! Az éjszakázás?..csak néha néha akkor:)..ez most így sikerült:)

Sajna a torna is nehezen megy, mert egyrészt nem lehet, az adott tények miatt..és tuti hogy fel is szedtem, pedig nem is ettem sokat és mégis dugig vagyok. Szóval így állunk. Tudom nem a leghelyesebb, de ez van most.

Előfordulhat, hogy lesz magyar Billy..jah és Combat 2 is. Éppen ma vázoltam a kívánságainkat. De az újra még mindig várni kell, még most sincs főszponzi!Egyenlőre ennyi.

932. ancsika72 (válaszként erre: 931. - Rika1)
2010. ápr. 3. 09:12

Kakukk madár azt írtad,h már nem fogsz többet éjszakázni????

Akkor ez most mi???:-))))


Ja mi ne együnk sokat Te meg fagyit eszel ami tudtommal HÍZLAL:-)))


Mindenkinek Kellemes Ünnepeket!!!

931. Rika1
2010. ápr. 3. 03:00

Sziasztok csajok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok Nektek és kedves családodotoknak is!Jah..és sok locsolót!..aztán nem teli eszitek ám magatokat..gondoljatok arra, milyen nehéz leadni:)))milla puszi


Én most éppen egy kis fagyit majszolok...ezer éve nem ettem ilyen adagot!:))D

De olyan jól esik!

930. ancsika72 (válaszként erre: 929. - Spiritus)
2010. ápr. 1. 13:32
Erre tényleg nem gondoltam de igazad van:-)))
929. Spiritus (válaszként erre: 928. - Ancsika72)
2010. ápr. 1. 13:28

Neeeem, utána rájöttem, hogy lehet félreérted :)

Csak, hogy ma hozott a gólya....

2010. ápr. 1. 12:06

Spirit már meg ijedtem,h gyerekáldást kívánsz nekem:-)))))

Köszönöm a jelecskéket!

927. Rika1 (válaszként erre: 925. - Ancsika72)
2010. márc. 31. 23:33
Alakulóban vagyok.., most torna felfüggesztve..részletek a naplómban:)))
926. Spiritus (válaszként erre: 925. - Ancsika72)
2010. márc. 31. 19:02

Az eső miatt megint volt egy nap pihi :( sajnos... hát érzem, hogy van :)

neked??? Bár szerintem te vagy ironlady ennyi torna mellett :)

2010. márc. 31. 15:31

Spirit combod,h van??


Rika nálad hátulról??:-)

924. Spiritus (válaszként erre: 923. - Ancsika72)
2010. márc. 29. 19:16
Aranyos vagy, de azért annyira nem vészes :) De vigyázok, látod 3 napot pihentem. Aztán megint hosszúhétvége lesz, szóval majd megint elvileg nem tekerek 3 napig.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook