Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Callanetics minigyakorlatokat (napi 20 perc) keresek! HELP! fórum

Callanetics minigyakorlatokat (napi 20 perc) keresek! HELP! (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. jún. 16. 16:50

szia!

ha gondolod, scannelek a könyv lapjaiból ha küldesz egy elérhetőséget vhogy. megvan az eredeti Callan Pinckney könyv...én is szülés után vagyok, csináltam is egy ideig, nagyon szépen formált, de lebetegedtem 8 hétre, de pont ma kezdem újra tehát kéznél a könyv. írj!

12. boribakter (válaszként erre: 11. - Ada12)
2008. jún. 16. 15:21
Nagyon szépen köszönöm!!!!! Ahogy bírod... :)) Még egy darabig - legalábbis 6 hétig szerintem - úgyis még pihi lesz. :)))
11. Ada12 (válaszként erre: 10. - Boribakter)
2008. jún. 16. 11:17
A hasizomból küldtem, majd folyamatosan adagolom még, de most sietnem kell, ne haragudj :)))
10. boribakter (válaszként erre: 9. - Ada12)
2008. jún. 16. 09:28
Húha :) Hát figyi, az a gond, hogy tényleg minden, mivel mindenhol edzeni kell... Milyen programmal szkennelnéd? 150 oldalt le ne írj... Szerintem nem kell egyszerre, jöhet több részletben is. Nem akarlak nagyon leterhelni :$ Nagyon köszönöm a segítséget!!
9. Ada12 (válaszként erre: 7. - Boribakter)
2008. jún. 16. 09:05
Ide is le tudom írni, esetleg bescannelni és úgy átküldeni Neked, de 150 oldal körül van, ezért ha vannak konkrét dolgok ami érdekel, pl comb, fenék meg hasonlók jó lenne ha leírnád :))
8. boribakter (válaszként erre: 6. - Katic)
2008. jún. 13. 14:50

Tök jó, lehet, mert a Nők Lapjában is csak egy összeállítás szerepelt, ami gondolom, 20 perc alatt az összes létező izmot megmozgatja, és így formál. ...Ugye, milyen jó?? :)

Az az igazság, hogy mindenképpen csak kevés időm lesz a mozgásra, viszont arra meg mindenképp szükségem lesz. Oké, hogy két gyerek mellett biztos, hogy nem fogok tunyulni, de azért egy torna a rutinjával más, mint az őrült összevissza szaladgálás :D :D :D

7. boribakter (válaszként erre: 5. - Ada12)
2008. jún. 13. 14:48
Fú, hát minden :))) Elsősorban írott verzióban, mert a dvd-lejátszás csak a dolgozószobában lehetséges, az meg 7 négyzetméter :))))
2008. jún. 12. 22:42
Nekem egy DVD-m van Simkó Andreától, ha jól emlékszem ÚJ MOZGÁSVILÁG a címe. Ezen pontosan az van - szerintem -, amit kerestek. Vagyis az is. Bemelegítés, callanetics (20perc) :), aerobic. Mindegyik külön blokkban. Szerintem nagyon jó. Már elég rég nem csinálom, mert babát várok, de hatásos.
5. Ada12 (válaszként erre: 2. - Boribakter)
2008. jún. 12. 22:08
Nekem két könyvem is van mi érdekel pontosan? Az első rész sima a második erősebb.
2008. jún. 12. 21:59

Engem is érdekelne!

Az egy órás dvd megvan, meg a haladó dvd is, de hát kinek van ideje 1 órát tornázni??? Gyerek mellett... :-)

Annyira jó lenne!

2008. jún. 12. 21:49
Ez engem is érdekel ! :)
2008. jún. 12. 21:02
Kb. 15 éve a Nők Lapjában megjelent egy, naponta 20 percet igénylő Callanetics-minitorna. Nagyon szerettem, 4 hét alatt látványos fogyást értem el vele (nem kilóra, centire!!!). Sajnos, a lapszám azóta elveszett, de én újrakezdeném - szülés után, ha nincs időm eljárni a konditerembe, akkor otthon, baba mellett, a szoptatást nem veszélybe sodorva... Ezek nagyon kicsi, de nagy erőkifejtésű mozdulatsorral járó gyakorlatok, olyan izmokat mozgatnak meg, amelyekkel jelentős az alakformálás. Ha valakinek megvan a gyakorlat leírva, vagy tud esetleg ilyen ötleteket, nagyon szívesen várom! Köszönöm előre is!
2008. jún. 12. 20:59
Callanetics minigyakorlatokat (napi 20 perc) keresek! HELP!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook