Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bromocriptin vélemények? fórum

Bromocriptin vélemények? (beszélgetős fórum)


2008. júl. 21. 21:23

Hello!

én november óta szedem..sajnos baba még nem jött össze de a ciklusom kitolódott 28 napra (előtte 23-26 volt)..nekem volt pé előtte is, de clostival rásegített a doki..majd ha most megjön (mert sztem sajna meg fog)megyek megint hormonvizslára és akkor kiderül h használt-e..nektek mennyi volt a prolactin? nekem 350..ez állítólag nem vészes, de a babához kb 100 kell...ja és én amióta szedem hízom:((.kb 5 kiló felment azóta:((

2008. júl. 21. 20:53

Sziasztok! Én is szedem a Bromot, de borzasztóak a mellékhatásai, így sajnos az évek folyamán több alkalommal is abbahagytam, és most is nagy tehernek érzem a szedését.

Eredményekről annyit mondhatok, nekem 10 éve nincs ciklusom (28 vagyok), amikor szedtem, meghozta. Mostanában viszont még nem kezdtem el annyi ideje, hogy érezhetném bmilyen hatását (a hányingeren kívül), de remélem, most is sikerül ezt elérnem vele.

8. 450f37fbfa (válaszként erre: 7. - Ildyko10)
2008. jún. 18. 22:22

Szia!

Én is napi felet szedek,már ötödik hónapja.

Sajnos nekem most nincs peteérésem.A következő ciklustól ujra szednem kell a clostyt,csak most 3 szemet egy nap.

2008. jún. 18. 15:50

Szia Enci!


Én is szedem a bromót, én is legalább három hónapja. Állítólag magas volt a prolaltin szintem, amit gátolja a petérést. Amióta szedem van peteérésem ! :)

Én sem érzek különösebb mellékhatást tőle. Az első két hónapban napi 1 szedtem, most lecsökkentette az osrvosom napi fél szemre. Sajnos babó még nincs, de bízom benne, hogy hamarosan lesz!

2008. máj. 17. 21:22
Köszönöm mindenkinek,aki válaszra méltatott.Valaki azt írta nekem,hogy be fog fulladni ez a fórum.Reméltem,hogy nem lesz igaza.Tévedtem.
5. Dia1
2008. máj. 2. 15:32

Szia Enci!

Én tavaly szedtem a Closty mellett de nem segített. Sőt az első éjszaka, ahogy bevettem az első szemet elájultam és bevertem csúnyán a fejem, így két nap kórház lett belőle. A nődoki úgy szedette velem ezeket, hogy semmi vérvizsgálat nem előzte meg. A kórházban azt mondták, ne szedjem tovább mert az okozta az ájulást, a nődoki meg azt mondta bármitől lehetett és tovább szedette velem még 4 hónapig. Az elsőt héten táppénzen voltam otthon mert mindig rosszul voltam tőle, utána mintha megszoktam volna, persze semmin nem segítettek ezek. Azt hozzá kell tennem, hogy hiába mondtam a nődokiknak, hogy a havim előtt egy héttel folyton barnázom senki nem foglalkozott vele. Baba lassan másfél év után sem jelentkik, így most Barátcserje kapszulát szedek amitől egy hónap után elmúlt a barnázás, és állítólag ez a prolactin szintet is képes csökkenteni, ha magasabb dózisban szedi az ember. Én most ezzel próbálkozom. Ez legalább természetes... Lebeszélni nem akarlak róla, mert biztos van olyan akinek segített. Nekem nem segített és nagyon óvatos lennék, ha újra szednem kellene....

4. 450f37fbfa (válaszként erre: 3. - Siskane77)
2008. ápr. 30. 17:49
Köszi a választ rajta vagyok azon a fórumon is.Érdekes,hogy nekem semmi tünetem nincs a bromo.miatt 3 hónapja szedem.Lehet,hogy a mens. alatt van tünetem,mert ilyen sok sosem volt.
2008. ápr. 30. 14:41
szia Enci.Bocsi de csak most fedeztem fel ezt a fórumot.Gyere át a Teherbeesés missed ab utáni fórumra ott biztos valaki tud segiteni.Ezt a gyógyszert én akkor szedtem mikor szerettünk volna még egy babát de mivel a lányom elég sokáig szopizott nem volt mensim és peteérésem.Ez meghozta de iszonyú rosszul voltam tőle.A babóca összejött/sajnos azóta elhalt/akkor mondta a dokim,hogy a Bromo serkenti a peteérést.Lehet,hogy ez miatt jött össza ilyen hamar?Nem tudom!
2008. ápr. 29. 21:49

Megint én vagyok.Nem szedi senik ezt a bogyót?Lehet,hogy nem voltam elég konkrét...babát szeretnék és ezt kell szednem.Kíváncsi vagyok sikerült-e valakinek ez után a baba.Sokat segítenétek vele,mert már két vetélésem volt és mindenbe kapaszkodom,ami reményt ad.

Remélem valaki méltat,majd válaszra.

2008. ápr. 27. 13:12
Gyerekek,aki szedi mondjon róla véleményt.Nekem már nem sok bizadalmam van benne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook