Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bikák ide! fórum

Bikák ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
70. Katka80 (válaszként erre: 67. - Mothertiger)
2007. júl. 4. 16:52
Nézeteltérések mindig akadnak,de ha belegondolok hogy mindíg egyezne a véleményünk,és sohasem veszekednénk,akkor nem lennének édes kibékülések az ágyban:)Egyébként amióta babázom nem jut időm a féltékenykedésre:)Ez már haladás nálam!És az apaság is megváltoztatta a férjem,meló után tűz haza.És csak családi kiruccanások vannak.
69. gota (válaszként erre: 65. - Katka80)
2007. júl. 4. 16:34

Nekem volt egyszer egy skorpió pasim...

Iszonyúan vonzódtunk egymáshoz, annyira tudtuk kívánni egymást, hogy már szinte fájt.

De az ágyon kívül nem éreztem olyan nagyon jól vele magam, valahogy nem éreztem azt, hogy lelki társak vagyunk. Nem voltunk egy hullámhosszon...

Én sokáig a skorpió jegynek tulajdonítottam ezt az iszonyú erős szexuális vonzalmat. Aztán, mikor Apával összejöttem, rájöttem, hogy ez nem horoszkóp függő... :)

68. gota (válaszként erre: 55. - Nyau82)
2007. júl. 4. 16:31

Nálunk is úgy van, hogy én a világ minden pénzét el tudnám költeni (igazi hedonista bika módjára), Apa az, aki 2 lábbal a földön áll ilyen szempontból és visszahúz. :)

Szerintem a párod azért nem tud bánni a pénzzel, mert mindenből a legjobb kell neki, és mindenből a legjobbat akarja megvenni Nektek is... Legalábbis én így vagyok vele.

2007. júl. 4. 16:18
Nono: általában nincs olyan nagy gáz ezzel a párosítással, mert mindketten szeretitek a szépséget, meg minden földi jót. Sok lehet köztetek a nézeteltérés a lentebb említett tulajdonságok miatt, ami esetleg szakításhoz vezethet, de nem jellemző. Ezt is tapasztaltam...:D
2007. júl. 4. 16:15

Katka, hűűűűűű!!!

Mindkét jegy egyformán erős.

Ha nem vagytok egymásra túlzottan féltékenyek, akár tartós is lehet a kapcsolatotok. A túlzott féltékenykedés katasztrofális lehet. Tapasztaltam...:-/

2007. júl. 4. 13:50
Én is bikuci vagyok:) Imádok birtokolni,nagyon tudok szeretni,és igénylem hogy ezt viszonozzák is.Különben dühbe jövök:)A férjem skorpió.Az jó párosítás az asztrológiábn?
64. nono80
2007. júl. 4. 13:17
Akkor azért ki nem nyírjuk egymást!:-)
2007. júl. 4. 13:03
Bika-mérleg. A bika kissé földhözragadtnak tartja a mérleget, a mérleg pedig faragatlannak a bikát. A mérleg általában otthonülősebb, míg a bika szeret "világot látni", pörögni.
62. lill (válaszként erre: 61. - Nono80)
2007. júl. 4. 12:56
hmm... nem tudom, nem irja sem a jókhoz sem a rosszakhoz.
61. nono80
2007. júl. 4. 12:47
szerintetek a bika mérleg milyen párosítás?nem nagyon értek a a horoszkóphoz!
2007. júl. 4. 12:39
SEGITSEG! Kerget egy BIKA, segitseg egy Bika, egy bika..egy bika......egy bikuci.
2007. júl. 4. 12:36
Mi van, bikucik, meguntátok?
2007. júl. 4. 12:35
Mi van, bikucik, meguntátok?
57. mothertiger (válaszként erre: 55. - Nyau82)
2007. júl. 2. 10:20
Hű, ez érdekes, mert elvileg a bika-nyilas párosítás sem a legszerencsésebb. A bika birtokló, a nyilas meg több szabadságra vágyik. Emiatt van a legtöbb félreértés és veszekedés köztük. Nálatok is? Ha nem vagyok indiszkrét.
2007. jún. 30. 17:35

Sziasztok!



Én is bika vagyok!:))))

55. nyau82
2007. jún. 30. 17:31
a férjem is bika, én nyilas vagyok.érdekes módon nem tud jól bánni a pénzzel,félretenni egyáltalán nem. én igen,lehet, hogy nevelés kérdése? amúgy mindenben jól kijövünk: szereti a jó kajákat, jó a humora, jó az ágyban:),kicsit makacs,és nehéz felidegesíteni, de már láttam párszor vörös fejjel!olyankor mindenki meneküljön, mert dühöng!de még olyankor is aranyos, mert egyébként utál veszekedni!
54. mothertiger (válaszként erre: 53. - 93a74b44ea)
2007. jún. 29. 16:15

:)))

Te is bika vagy egyébként?

2007. jún. 29. 14:57

először aszittem ez valami pasigyűjtő-hely :-)

nekem sosem volt Bika párom, sőt asszem az ismeretségi körömben sincs

2007. jún. 29. 14:37

Ahogy olvastam, a bika-bika a legjobb párosítás, holott ez a legtöbb jegy esetében nem igaz (egy-két kivétellel). Sok jegynél a "két dudás egy csárdában..."-hatás érvényesül, ám a bika-bika párnál nem. Egyformán családszeretőek, egyformán kényelemszeretőek, úgyszólván lelki ikrek.

Nekem is lett volna egy bika partnerem, de elszalasztottam.:)

Nem is baj...:D

A halak sem rossz a bikához.

51. gota
2007. jún. 29. 12:23

Sziasztok!


Hát én is bika vagyok... Ahogy így végignézek az előttem szólókon, azért nagyrészt sejtettem, hogy ki bika... Én úgy gondolom, a bika igenis a legjobb jegy! :)

A párom is bika, 1 nap van közöttünk! És nagyon jól ki is jövünk. :)

50. mothertiger (válaszként erre: 46. - Rika1)
2007. jún. 29. 10:35

Igen, gyakran ebbe hülyülök bele, hogy minden rajtam áll, mindent nekem kell eldönteni...

Nappal legyek anya, bejárónő, főnök, titkárnő, éjjel meg szerelmes-szexis nő, hát ez nem megy mindig. Hányszor összevitáztunk már ezen, hogy én vagyok a nő, nekem kell rá támaszkodnom, nekem kell gyengébbnek lennem, nálunk meg fordítva megy?! Nehéz ez. De azért választott, mert erősebb vagyok nála. Neki mindig kell az ösztönzés, a vígasz, az erő.


Kérdés, hogy meddig bírom...

49. lill (válaszként erre: 48. - Reszti Ria)
2007. jún. 27. 10:31
pontosan!! milyen igaz.. na jó én néha mostanság költöttem is, bár ez abból kifolyólag, hülye türelmetlen vagyok és nem rágódok a ruhaboltban 3 órát, hogy vegyem - e vagy nem, és vettem fél perc alatt 3 nacit. de emellett mindig fillérre pontosan tudom, mennyim van és nagyon fontos a stabil anyagi háttér.
48. Reszti Ria (válaszként erre: 33. - VadMacsek)
2007. jún. 26. 19:29
Nem tudom Menyó mit írt, de én is ott tartok már rég, hogy mikor fogok végre magammal törődni, nem csak másokkal, pedig biztatást is kapok a gyerekeimtől (is). Én is csak akkor vagyok nyugodt, ha van tartalék pénzem. Tényleg megnézem itt a NET-en a bankszámlámat. Bár a bika mindig tudja fillérre, hogy mennyi pénze van !!! és kevesli ! :-)
47. weberkitti (válaszként erre: 22. - Mothertiger)
2007. jún. 25. 20:45

Mindig megy a vita... -De imádjuk egymást!

El sem tudnánk képzelni az életet már a másik nélkül! :)

Sokszor azért szópárbajozunk, mert már rég nem tettük és kell egy kis feszültség egy kapcsolatba! :)

46. Rika1 (válaszként erre: 26. - Mothertiger)
2007. jún. 25. 20:27
Én is pörgősebb vagyok párom a nyugisabb.Sokszor átadja a döntés jogát,ez viszont kissé fárasztó hosszútávon:)jó lenne,ha néha erősebb lenne döntésileg:)
2007. jún. 25. 20:19

Nono80: én sajnos már találkoztam ilyennel... 9 évig nevelt. Már ha azt nevelésnek lehet nevezni, amit ő csinált...


Költeni én is utálok, magamtól meg egyenesen sajnálom a pénzt, még akkor is, ha rendesen "el vagyok eresztve", a fene tudja, hogy miért? Inkább azoknak veszek valamit, akiket szeretek, de leginkább a kisfiamnak.:)


A takarékoskodás eléggé jól megy, ha félreteszek valamire, akkor az félre is van téve, és addig nem is nyúlok hozzá, amíg el nem jön az ideje.

44. anngi (válaszként erre: 43. - Csillagverem)
2007. jún. 24. 08:38
foleg magunkra nem koltunk inkabb apro praktikakat talalunk ki
43. csillagverem (válaszként erre: 42. - Anngi)
2007. jún. 24. 08:19

Igen. Ezt nagyon szeretem magamban, inkább későbbre halasztom valami megvételét, csakhogy maradjon tartalék, kétszer-háromszor is meggondolom, hogy megvegyek-e valamit.

Bár ez a párom rendkívül idegesíti :D

42. anngi (válaszként erre: 41. - Csillagverem)
2007. jún. 24. 08:18
az biztos anyagi biztosagot az szerettem mert ha mar vekony a penztarcam rosszul vagyok,
2007. jún. 24. 08:14

Sziasztok!


Én is bika vagyok, és hát bizony, vannak a bika-jegynek jó és rossz tulajdonságai is szerintem.

Pl. szeretem magam biztonságban tudni, de nem szeretem, hogy gyakran makacs vagyok, és önfejű, jó érzés, hogy szeretek takarékoskodni, de néha zavar, hogy a régi dolgaimtól nem tudok egyszerűen megválni. Párom vízöntő, mondhatjuk hogy jól megy, bár én jobban szeretek otthon ücsörögni :)

Összességében azért azt mondhatom, hogy szeretek bika-jegyű lenni.


Szép napot mindenkinek :)

1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook