Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bikák ide! fórum

Bikák ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
100. Cenifer
2007. aug. 17. 21:57
Én bika-mérleg vagyok.Hát a bika egymaga sem dönt gyorsan de én duplán mérlegelek.Sokszór kiborulok önmagamtól.
2007. júl. 23. 17:44

Nekem ló.

Amúgy meg félek a lovaktól...:)

98. gota (válaszként erre: 96. - Lill)
2007. júl. 23. 16:56
Tényleg? :) De jó! A kínai horoszkópom pedig majom! :) Neked?
2007. júl. 23. 16:54
Én BIKA/BIKA vagyok
96. lill (válaszként erre: 94. - Gota)
2007. júl. 12. 20:44
én is bika vagyok iker aszcendenssel :o))
2007. júl. 12. 11:05
Én nemtom mi az aszcendensem...:(
94. gota (válaszként erre: 93. - Mothertiger)
2007. júl. 12. 10:44

Igen, ezzel én is így vagyok. Bár őszintén szólva azért van 1-2 havi horoszkóp, ami valóban nagyjából egyezik... (Nekem pl ilyen az egyik ezotérikus lap horoszkópja, meg az egyik honlapé...)

De szerintem a horoszkóp az alapvetően igenis befolyásolja az ember 1-2 jellemvonását. És nem csak a rendes horoszkóp, hanem az aszcendens is.

Nekem pl. bika a horoszkópom, de ikrek az aszcendensem. Ez elvileg két össze nem illő jegy, de ennek a keveréknek köszönhetően általában mindenkivel jól kijövök... :)

2007. júl. 12. 10:39

Tiszta hihetetlen, hogy ennyire hasonlóak vagyunk, itt sokan!

Pedig gyakran mondják, hogy a horoszkóp hülyeség. De szerintem nem, mert annyi jellemzője van egy jegynek, és köztünk is lehet látni, hogy mennyire igaz lehet a jellemzésünk!


Igaz, hogy az előre megírt (heti/havi) horoszkópot én is hülyeségnek tartom, mert azért ennyire nem lehet belelátni az emberek viselkedésébe, valaki meg direkt úgy rendezi az életét, hogy passzoljon a leírás. (Ilyen leírás miatt szalasztottam el egy táncosfiút, aki meg akart ismerkedni velem...:-/)

Inkább az érdekel, hogy a személyiségről mit írnak, milyen foglalkozás illik hozzánk...stb.

Annak több értelmét látom.

92. Pitypang (válaszként erre: 81. - Mothertiger)
2007. júl. 11. 23:32

Nálam igaz, hogy a nyak erogén zóna. Nem csikis, hanem... Na, bele sem megyek, mert csak sóvárgok itt magamban. (Párom messze-messze van, külföldön dolgozik).


Féltékenység... Nálam is ott van, de szerntem nem túlzottan. Vagyis hát akkor "túlzott", ha okom van rá, mert akkor nem hagyom a témát, amíg ki nem bújik a szög a zsákból.


Megbocsátás... Én megbocsátok ugyan, de nem felejtek. Tudom szemethunyni a dolgok felett, csak nem szabad provokálni a témával a későbbiekben, mert akkor igazi bikaként támadok. :)


Én is mindent önerőből szeretek elérni és többnyire sikerül is. Tűzön, vizen át. A megoldandó feladatokon való töprengés pedig állandó velemjáró. Így fekszem és sokszor így is kelek. :)

91. Pitypang (válaszként erre: 89. - Cenifer)
2007. júl. 11. 23:27

Amit írtál, rám igaz 100%-ban.


Hihetetlen, hogy ennyire meghatározó, ki melyik hónapban jön világra. :)

90. 0c97fbb607 (válaszként erre: 89. - Cenifer)
2007. júl. 11. 23:25

Május 21 -én születtem.Néha bika ,vagyok néha ikrek a horoszkóp szerint.

Az ikrek ,kettős jegy,plussz a bika....hát nem vagyok egy egyszerű eset!:D

2007. júl. 11. 23:16

Sziasztok bikák!

Én is közétek tartozom!

A bika jegyben született egyének nagyon erősnek mutatják magukat(ami részben igaz is)de mellette meg a legérzékenyebb egyének.Ezért sokszór szenvednek is,mert azt feltételezi róluk a környezete,hogy mindent kibirnak.

A bika jegyüek mindig ragaszkodnak valakihez,nehezen cserélgetik a párjukat,még ha nem az igazi akkor is hajlamos megmagyarázni magának hogy jó ez!Szeret emlékeket gyűjten és emlékezni.Aggodó és anyáskodó tipus.Szereti az anyagi biztonságot.Hizékony tipus,de vigyáz az alakjára (ami elég nehéz).Szeret jókat enni.Odafigyel a környezetére,szereti a szépet,izléses a lakása.Szereti ha dicsérik.Konzervetiv,nehezen változtat.Sokszor többet ad,mint kap,de ezt rossz néven veszi ha nem viszonozzák az odafigyelését,odaadását,figyelmességét.Nem kér,de elvár!!Hát röviden ennyit rólam,de napokig irnám...

Valaki magára ismer, vagy??

2007. júl. 9. 15:32

Az a gáz, hogy a sok rossz tapasztalat ellenére is ilyen jóhiszemű vagyok. Még akkor is, ha többször átvertek vagy megbántottak. Egy kis idő kell a megbocsátáshoz, de nagyon sokáig nem tartok haragot.


Csak kivételesen indokolt esetben.

Azért nálam is betelik néha a pohár!:)

87. Joyce (válaszként erre: 83. - Mothertiger)
2007. júl. 9. 14:31
Én is így vagyok vele. Mindenkit túl jónak, mondhatni tökéletesnek hiszek, aztán csalódom, és már nem tudom eldönteni, hogy egyáltalán megbízzak-e valakiben, aztán vagy igen, vagy nem, de még, ha nem is bízom meg valakiben, akkor is csalódom benne, ha megtudok róla valami rosszat.
86. Joyce
2007. júl. 9. 14:29
Nekem van bika a horoszkópomban, de nem a napjegyem.
2007. júl. 9. 14:28
Akkor jóóóó!:D
84. lill (válaszként erre: 83. - Mothertiger)
2007. júl. 9. 14:23

én nem (sajnos?). nem a jót látom meg először. nem gondolok mindenkit feltétlenül rossznak, de előbb látom benne a hátsó szándékot. és (sajnos!) sokszor be is igazolódik, ahogy elképzeltem. persze, nem csalódom, mert előre éreztem, hogy így lesz.

na ennyire nem látok mindent negatívnak!!! nyugi :o)

2007. júl. 9. 14:13

Hmmm... Nekem sajnos alap a féltékenység... :-/

Túlzottan is. Talán már kicsit betegesen is. De nem mutatom (csak olykor-olykor).


Bizalom...ez nehéz kérdés.

Mikor milyen napom van. Gyakran túlzottan is megbízom az emberekben. Az a bajom, hogy mindenkiben a jót látom.

82. lill (válaszként erre: 81. - Mothertiger)
2007. júl. 9. 14:08

én is nagyon csikis vagyok :o)


aztán ami még tipikus, nagyon nehezen bízom meg az emberekben. 1-2 akad, akinek bármit elmerek mondani. pontosan ezért is lehetséges, hogy nem csalódtam még olyan sokszor emberekben, mert nagyon nehezen nyílok meg előttük. aki viszont kivételezett és bizalmamba kerül, azt bármi történjen is megvédem, kiállok érte. és pontosan azért, mert nehezen bízok meg az emberekben, nem vagyok féltékenykedős típus, mert csak az lehet a párom is, akiben 100%ig megbízom. akkor pedig nincs szükség aggodalomra!!

2007. júl. 9. 12:38

Meg azt írják a bikákról, hogy erogén zónája a nyak.

Hát nekem nagyon nem az... Csikis!:DDD


De az igaz, hogy ha megcsalnak, rendkívül féltékeny leszek (vagyok:(), és csak nehezen és hosszú idő múlva tudok megbocsátani. Ha mebocsátom...


Mottóm: önerőből diadalmaskodni a legnehezebb helyzetekben is, minél kevesebb segítséggel! Ez többnyire sikerül is, főleg miután rengeteg rejtett optimizmus és energia van bennem. Nem tudom, ti hogy vagytok ezzel, de dicsőség másokkal szemben elvállalni egy olyan feladatot, ami nekik esetleg rengeteg fejtörést okozhat. Szeretem a kihívásokat, és sok minden érdekel. Folyton mindenféle ötleteken töröm a fejem!:DDD

80. lill
2007. júl. 9. 11:22

"Általában igaz a bikákra:


Szelíd és békés természetű ember, aki nyugodt és kellemes hangulatot áraszt maga körül. Megingathatatlan higgadtsága révén ismeretlenek számára a szélsőséges érzelmi hullámzások. Optimista és kedves természete a környezetére is megnyugtatóan hat. Igazi élvezetet okoz neki, ha a szó minden értelmében magába szívhatja a világ szépségeit. Alapvetően a telítettséget, a túláradást kedveli.


Alapvonásai: stabil jellem, határozottság és kitartás, melyet a nehéz idők sem tudnak megingatni. Értékel minden jót, amit az élet nyújthat. Mindennek szereti megadni a módját, és mindezt valami sajátos bájjal teszi."

79. lill (válaszként erre: 77. - Pitypang)
2007. júl. 9. 11:20

szia!


nekem is sokszor a fejemhez vágják, hogy túl nyers vagyok. ez van, vagy elfogadnak, vagy nem kell velem lenniük. nem szeretem a túlzott finomkodást, jobb kerek perec megmondani, hogy mi van.

78. Pitypang (válaszként erre: 76. - Pitypang)
2007. júl. 8. 10:53
Most látom, hogy elírtam egy csomó mindent. Nem javítgatok, mert sok lenne. Azért biztosan érthető. Szóljatok, ha mégsem, akkor javítok. :)
77. Pitypang (válaszként erre: 63. - Mothertiger)
2007. júl. 8. 10:46

Párkapcsolatban nem tudom, hogy van ez, de ugye Bika vagyok, a húgom pedig Mérleg. Köztünk is igaz, hogy ő engem kissé faragatlannak tart, nyersnek, nekem meg ő túl finomkodó néha. Én bejártam a fél világot, ő nem egy utazós típus. Próbáltam rábeszélni is, de neki csak messziről tetszik a dolog.

Ettől függetlenül nagyon jól kijövünk. Pláne, ha nem próbáljuk egymást átformálni. Lehetetlen. :)

2007. júl. 8. 10:43

Sziasztok!


Én is Bika vagyok, a párom pedig Skorpió. Ahogy írtátok is, nem semmi egy párosítás. :))

6 éve vagyunk együtt, ami olyan, mintha kézenfogva sétálnánk hol a Pokolban, hol a Mennyben. Köztes megoldás még nem volt.

Én azt olvastam, hogy hosszas küzdelmek után össze tudnak csiszolódni, ha sikerül, tökéletes páros lesznek. Mi még mindiga csiszolódásnál tartunk, pedig ennyi év és egy baba van a közös számlánkon. :)))


Ami a spórolást illeti, én valami másik Bika fajta lehetk, mert képtelen vagyok megtartani a pénzt. Megszerezni nem gond, mert ha munkáról van szó, meg lehet szakítani is, amíg látom magam előtt a célt. Szeretem a szép dolgokat, a kényeztető, luxust, at otthont,a biztonságot, a különlegesen jó ételeket, imádom a minőségi ruhákat és cipőket. Én is képes vagyok elhalmozni minden jóval, széppel akit szeretek. legyen ez a párom, a kisfiunk vagy a családom többi tagja.


Ezenkívül önfejű vagyok, makacs, időnként nyers modorú. Utálom a felszínességet, az álvigyort. Imádom az eső utáni föld szagát és mindent, ami szilárd, masszív, erős sugárzó.


Ez elég Bikás? ;) Jó, kivéve a spórolást... Az egyszerűen nem megy.

2007. júl. 5. 14:38

A mostani párom se rossz (ő halak), de a skorpió pasi olyan szinten fel tudott húzni, mint még soha senki... Nem idegileg...:DDD

De olyan hangulatingadozásai voltak, hogy csak bámultam, leesett állal. Végig csak játszott velem, egészen 4 hónapig. Az elején lehet hogy szerelem volt, de utána már biztosan nem.:(


Hát, szép volt, szép volt, de pofára esni annál sz@rabbul esett...:-/

74. lill (válaszként erre: 73. - Mothertiger)
2007. júl. 5. 14:33
de amíg lebegtél - addig álom :o))
73. mothertiger (válaszként erre: 72. - Lill)
2007. júl. 5. 11:32
Még az, hogy üti... De engem úgy bekábított, hogy se láttam, se hallottam, aztán nagyot estem a senekemre...:(((
72. lill (válaszként erre: 69. - Gota)
2007. júl. 5. 10:11
ugyanez ugyanez, imádtam a fiút, de skorpió-bika üti egymást.. ezt be kllett látnunk
71. kiki32
2007. júl. 4. 17:31

Én is bika vagyok!


Nekem ez jó, másnak nem annyira :D

1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook