Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bikák ide! fórum

Bikák ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
160. 090716
2012. dec. 7. 15:31
Én Bika vagyok, és el kell hogy meséljem, még eddigi életemben egy ember volt akivel nehezebben jöttem ki, az anyósom. Amúgy egy vízöntővel határozottan nagyon jól kijövök. Sztem nem elég csak a jegy, aszcendens is számít. Én még a leghülyébbekhez is kiválóan tudok alkalmazkodni!
159. liliomszál (válaszként erre: 158. - 4e15a8b537)
2011. nov. 7. 22:20
Ebben igazad adok én is: a bika és vízöntő nagyon nem jó párosítás (hosszútávra!!) :D
158. 4e15a8b537 (válaszként erre: 156. - KisKata*)
2011. nov. 7. 22:05

A vízöntő és a bika nagyon nem passzol.

Nem értek az asztrológiához,tapasztaltam:D


Nekem azt magyarázta egy ismerős,hogy a bika a "levegő" jegyűekkel tud nagyon jól kijönni.

Hogy igaz e?:DDD

2011. okt. 31. 19:41
halihó
2011. aug. 22. 20:54

az astronet. hu szerint a bika és a vízöntő nagyon nem passzol egymáshoz.


Nos, párom vízöntő és már 4 éve imádjuk egymást.

155. Cszsuka (válaszként erre: 153. - Amiceamice)
2010. ápr. 17. 09:09
Igen, ez így van és az aszcendens is rendesen beleszól. Én bika vagyok, de ikrek aszcendenssel, s nagyobb részben vagyok (mind külsőleg, mind belsőleg) inkább ikrek. Kicsit vicces néha, hogy mennyire vágyom a változásra, változtatásra, de bika oldalammal meg mennyire nehezen lépem meg az ehhez szükséges lépéseket...:))
2010. ápr. 17. 03:08
Ja,és én szűz vagyok:-)
2010. ápr. 17. 03:07
Én nem tudom miért vonzódom a bikákhoz,apám az volt,talán innen ered.Az élettársam is az volt/tele rossz tulajdonságokkal/Az új barátom is szintén bika,vele viszont jól kijövök már 2 éve.Én úgy tudom hogy minden jegynél vannak nagyobbrészt pozitív és nagyobb részt negatív tulajdonságúak.
152. Cszsuka (válaszként erre: 151. - B37711f5f0)
2009. máj. 19. 15:26

Hát, nekem kos a férjem, de nagyon sok a konfliktus. állandóan vezetni akar, meg helyettem gondolkodni.

Mai eszemmel egy mérleget jobban elfogadnék talán, de akkoriban ezeken még nem gondolkoztam sajnos :)

(Pedig ha csak egy picit is gondoltam volna rá, rájöhettem volna, mert anyám és nagyanyám is kos :( )

151. b37711f5f0 (válaszként erre: 150. - F32049905f)
2009. máj. 19. 13:34
na ez engem is érdekelne:)) épp egy mérleggel hozott ossze a sors..egy skorpio után (wááááááá) :D skorpioval soha tobbet!!pokol és menyország egyszerre a bika-skorpio.
2009. máj. 19. 12:48
A Bika szerintetek hogy jön ki a mérleggel?
2008. szept. 22. 08:23
Érdekes viszont, hogy egészen más Bikák vagyunk. A kínai horoszkóp szerint ő Bivaly. No, az jobban is illik rá.(nyugodt, kitartó) Én viszont meglehetősen jellegzetes Bika-típus vagyok. De imádok ez lenni, és nagyon örülnék egy harmadik kisBikának a családban.
148. Moncsiga (válaszként erre: 146. - 44034071ca)
2008. szept. 22. 08:18
Nálunk is ez a helyzet:))
147. szabk (válaszként erre: 146. - 44034071ca)
2008. szept. 9. 21:57
na az azért komoly lehet, amikor 2bika összecsap...vannak elképzeléseim... :-)
2008. szept. 3. 11:57
Sziasztok. Nö létemre én is bika vagyok,de nem bánom,sőt a férjem is az.
145. Cszsuka (válaszként erre: 143. - Szabk)
2008. aug. 13. 14:33

:D :D :D

Kösssz....

144. sivilla (válaszként erre: 142. - Cszsuka)
2008. aug. 13. 11:06
köszi meglesem :)
143. szabk
2008. aug. 13. 11:05
na, megnéztem a nyakam...nem vastag.szerintem.itt a húgom megkérdezem tőle, de nekem kifejezetten tetszik :-) főleg, ha kihúzom magam, meg a fejem... :-) szerinte sem vastag. de azt tudom, hogy elvileg fontos testrész a bikának a nyak, sőt ki kéne hangsúlyozni. dehát minden nem lehet igaz mindenkire... mindenesetre a képen nem látszik a vastag nyakad... :-)))
142. Cszsuka (válaszként erre: 141. - Sivilla)
2008. aug. 13. 07:28
Ha tudod, hogy hány órakor születtél, a www.astronet.hu-n, azon belül a horoszkóp-nál meg tudod nézni.
141. sivilla
2008. aug. 12. 22:02

Sziasztok!

Én nem tudom mi az aszcendessem (na még azt sem tudom hogyan kell irni).

Elég sok jelző illik rám is az itt felsoroltak közül.

140. Cszsuka (válaszként erre: 139. - Szabk)
2008. aug. 12. 21:25

Hát, annakidején eszemben sem volt ezen gondolkodni..

Neked is vastag nyakad van? Azt mondják, a bikák vastag nyakúak. Bár, eddig az alkat nem jött be nálam, (talán az ikrek aszcendens miatt), de ez a vastag nyak a kicsi fejem alatt, tutira...:(

139. szabk
2008. aug. 12. 10:54

szia! a vizsgadrukk az más. azon lehet javítani, gyakorolni! szerintem.

én úgy tudtam, hogy skorpió-bika nem jó párosítás, bár nyilas sem éppen, meghát szerencsére nem eszerint élek...de nekem a skorpió tuti nem jött be...bár gondolom te sem eszerint választottál, nem? :-)

138. Cszsuka (válaszként erre: 137. - Szabk)
2008. aug. 11. 21:42

Szia!

Irigylem a tanulási képességeidet! Én nagyon szeretek tanulni, az info is belémfolyik, csak éppen, ha vizsgázni kell, mindig azt gondolom, hogy nem tudok semmit, s nehezen szólalok meg...

Hát, nem könnyű az élet a skorpióval egy bikának, pedig, ha jól emlékszem, ideális párnak tekintendők..

Nekem anyám és nagyanyám kos, nevelőapám és nagyapám skorpiók voltak, köztük nőttem fel. Ennek ellenére kos férjet választottam...:)

137. szabk
2008. júl. 24. 22:50

sziasztok eltűnt bikák! sajnálom, hogy elkéstem... :-) bika vagyok bika aszcendenssel, kecske évéből. 1X voltam asztrológusnál, aki megkérdezte, hogy mit keresek nála? merthogy annyira földhöz ragadt vagyok, hogy nem is érti, hogy az asztrológiával kacérkodom...az összes hozzászólást elolvastam, és nagyon tetszett, hogy ennyire hasonlóak vagyunk mi bikák sok mindenben. a párom nyilas. néha nehezen viseljük egymást, de imádom és ő is engem. a volt férjem skorpió, belebetegedtem, mire sikerült elhagynom, de a szó legszorosabb értelmében. évekig húztam halasztottam és persze folyamatosan orvostól orvosig jártam. azóta semmi bajom... féltékeny vagyok, igen nagyon :-) dehát addig örüljön, amíg szeretem és féltékeny vagyok... szerinte hisztis vagyok, makacs, önző, fejjel a falnak, tervezgető-mindent előre tudni akaró.egyszóval BIKA (mindig csak ennyit mond) ő repked-én húzom le a földre néha, felelőtlenül szórja a pénzt-én hívom fel a figyelmét, hogy vigyázzon, mindenkiben azonnal megbízik-én szinte senkiben.(3barátnőm van, értük viszont a halálba is...) imádom a finom ételeket, eddig nem volt gond a súlyommal, most 30felé közeledve azért már figyelnem kell. a biztonságot szeretem, ragaszkodom minden megszokott dologhoz, viszont ennek ellenére imádok utazni, új helyeket felfedezni. kézügyességem viszont nulla. a tanulás szerintem nem ettől függ cszsuka, nekem sosem volt gondom vele, magától jött belém az info úgymond...most is imádok olvasni, nyelvet tanulok folyamatosan.

na, jön még ide valaki bika? vagy egyedül maradok?

136. Cszsuka
2008. jún. 24. 22:52

Sziasztok!

Én is bika vagyok és nem bánom. Egy apróság van, amit sajnálok: nehezen tanulok. Kitartó vagyok, de nagyon nehéz beleverni a fejembe a tanulnivalót. Ráadásul szeretek tanulni...Vagy inkább ennek ellenére.

Az aszcendensem ikrek, s amíg nem tudtam, csodálkoztam, hogy egy csomó dolog nem jellemző rám. Pl. nem vagyok kövér, sőt.. és soha nem is voltak gondjaim a kilóimmal. És: szeretem a változatosságot, az új dolgokat. De - bika módra - csak akkor, amikor lelkileg felkészültem rá. Ugyanakkor pl. bármelyik pillanatban kész lennék elköltözni, s boldoggá tenne a változás - annak ellenére, hogy szeretem az otthonom, a környezetem.

Kos férjem van. Eleinte nem volt könnyű, de rájöttem, hogy kellett ez nekem: felrázott a halál nyugodt"béka elven" alapuló életemből...:)

135. anan
2007. nov. 16. 20:47

Sehol senki (1 hónapja???) ??


Na jóó bevallom én is közétek tartozom!

Nem nagyon hiszek a horoszkópoknak, de néha van bennük igazság!

134. keju 72 (válaszként erre: 133. - Mtt80)
2007. okt. 18. 14:43
Szerintem rám is teljesen igaz amit Cenifer írt.
133. mtt80
2007. okt. 17. 19:50
Ja, és ránk is teljesen igaz, amit Cenifer írt a 89. hozzászólásában.
132. mtt80
2007. okt. 17. 19:43

Sziasztok!

Én is bika vagyok, sőt a férjem is bika! Lassan már 10 éve ismerjük egymást és nagyon jól megvagyunk együtt, sokszor ugyanazt gondoljuk, ugyanaz a véleményünk dolgokról. Mindketten alapvetően nyugodtak vagyunk, de azért tudunk csattanni is! Én szeretek bika lenni. :)

131. keju 72 (válaszként erre: 130. - Sz.Csirke)
2007. okt. 17. 07:35
Miért??? Bikának is lenni kell, én örülök hogy Bika vagyok.
1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook