Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Béres Alexandra: Súlykontroll program fórum

Béres Alexandra: Súlykontroll program (beszélgetős fórum)


2007. márc. 19. 10:39

Fözelékre irja, hogy lehet, csak a zöldséggel sűritsd


holnap én zöldbo. föz. csinálok

2007. márc. 19. 10:38

digit:5000ft


s asima pl: baumax 999

122. Menyó
2007. márc. 19. 10:28

Igazság szerint a husik elkészítésével könnyű dolgom van, mert Z edényeket használok és abban nem vagy csak minimális kenőanyag szükséges.

Főzeléket kívánok már nagyon így vmi ilyen receptet keresek.

121. Menyó (válaszként erre: 120. - 4912cc9864)
2007. márc. 19. 10:23

Közben rájöttem, hogy a mai a 7. napom, de azért még szerintem holnap is I. szakasz lesz! :)


Épp az előbb írtam, hogy a melóhelyen összevont névnapozás lesz, hoztak mindenféle finomságot majd igyekszem nem elcsábulni! Szorítsatok, hogy erős legyek.


Amúgy a szokásos wasa kenyeret ettem reggelire 5 dkg mozarellával, hoztam egy körtét tizire, ebédnek párolt zöldség mustáros husival, uzsira egy alma, a vacsit még nem tudom lehet túró.


És Te?


Sajnos nem tartottam be amit Alexandra írt és nem mértem le a centiket kezdés előtt, de úgy érzem mintha pociban bővebb lenne egy picit a nadrágom!! :)) De ma este ha nem felejtem el és megtalálom a centit akkor lemérem magam.


Nem tudjátok kábé mennyi most egy mérleg??

120. 4912cc9864 (válaszként erre: 119. - Menyó)
2007. márc. 19. 09:58

Szia Menyó, már vártalak..

Nekem a harmadik nap reggelem van..

Semmi változás:(

Nos, eldöntöttem hogy a 8nap végéig nem is állok mérlegre, pedig függő vagyok.

Ma te mit eszel?

119. Menyó
2007. márc. 19. 09:57

Sziasztok!

Este még jönni akartam, de elszállt a netünk, így nem tudtam. :-(


Szabina! Eredményt még nem tudok mondani, mert nincs mérlegem, de hamarosan veszünk egyet. Nekem elvileg holnap van az utolsó I. szakaszos napom.


Kisgé! Éhes vagy? Vajon miért? Leírnád, hogy mit és kb. mennyit eszel?

2007. márc. 19. 09:14

Én hál Istennek nem szoktam éhes lenni.

meddig tart a bevezető szakaszod?

117. kisgé
2007. márc. 19. 09:11

Sziasztok!!!


Én tegnap elkezdtem. Éhes vagyok, mint állat, de nem baj, eszem 6* !:)))

2007. márc. 19. 08:51
Sziasztok. valaski tud már valami eredménnyel kecsegtetni?
115. dundy
2007. márc. 19. 04:53
Sziasztok! Milyen a reggeletek? Aránylag jól ébredtem, de egy 1/2fél kv becsúszott soványtejjel. Na megyek fürödni. A reggelim faser crisp 1 szelet 3 ek félzsíros túró+kevés kefír só bors, póréval szárzellerrel.Tízóraira fél grapefruitot feldarabolok+ 1 natúr actívia kevés édesítővel+ 1 ek zabkorpa.
114. agoca
2007. márc. 18. 21:44
Most olvastam egy nagyon jónak tűnő tippet, rkaott kel, rizs helyett zabpehellyel (I.szakasz). Na ezt feltétlen kipróbálom:)
2007. márc. 18. 21:29
agoca, a ponttáblázat alapján tudsz te is főzni bármikorra bármit
112. agoca
2007. márc. 18. 21:17
Hát... Próbálom összeállítani a hét nap kajcsiját. A köretekkel, salátákkal van gondom, nem ismerem őket, nem tudom hogy kell, milyenek vannak. Holnap kiderítem jön e erre a totalfood, mert nagyon j lenne. De az oldaluk szerint ez az egész megye nem lefedett :(( Valaki rendelt már tőlük?
111. agoca
2007. márc. 18. 20:53
Én is nagyon hasonlóan csináltam, csak túró helyett kefírrel. További menüket várunk :))
110. dundy
2007. márc. 18. 20:12

Én úgy készítettem a kelkápit, hogy 2-3 ek.olajon megpároltam 2 nagyon apróra vágott hagymát, rá pirospaprika.Kevés vízzel felöntöttem ,és puhára főztem a kockára vágott kelkáposztával. ( fűszer só bors őrölt kömény)A pluszban szoktam venni a 1/2kg-os sovány túrót ( tégelyes), azt higítom fel a kápi főzőlevével, és visszaöntve besűrítem a főzeléket ( esetleg 1-2 ek zabkorpa).Ez kb 4-5 adag. Ízlések és pofonok??!!

sajnos a reggeli nálam kimaradt, mert gyalogolni voltam. A lépésszámlálón 9654 lépést mért és 5,3 km-t, 303 kcal-t. Ebéd tavaszi zöldborsóleves tészta nélkül min. srépával. és 4 órakor sült pulyka fejel salival. Viszont túl vagyok 3 liter gyógyteán.

Pulykából főztem pörköltet, a családnak az volt tarhonyával.Nekem meg félretettem holnapra párolt cukkínival, padlizsánnal.

109. Menyó
2007. márc. 18. 19:19
Szerintem nem baj, én is így teszek. Elvileg azért ír mindenhová mást, ne unjuk meg, ne legyen egyhangú a táplálkozás.
108. agoca
2007. márc. 18. 19:10
Ja, és nem tudom jó e, de másképp én nem tudom megoldani, csinálok dupla adagot mindenből, hogy 2 étkezésre elég legyen, így másnap, vagy harmadnap ismételten azt eszem, nem kell újra főzni. Szerintem ez nem baj, és időkímélő :)
107. agoca
2007. márc. 18. 19:05
Igen, pont most olvastam ezt az önmagával sűrítést. Most nekilátok, csinálok egy adag kelkáposzta-főzeléket önmagával sűrítve, krumpli nélkül. A kelkáposzta 24-es, fűszerezni lehet bátran, önmagával besűrítem, rá egy kis kefír, és zacsiban párolok hozzá egy csirkecombot.Kész is a holnapi ebéd :) A vacsi pedig párolt pulykahusi zöldsalival. A többi már könnyebb. Szerintem kezdetnek nem rossz :) Talán ez segít, utánanéztem, tuti első szakaszos. Persze Menyó ötletéből kiindulva. És most megtervezem az egész heti menümet. Ha gondoljátok, szívesen fogadom a tippeket, többen áhítozunk receptek után, így talán egyszerűbb lesz :)
106. Menyó (válaszként erre: 101. - 4912cc9864)
2007. márc. 18. 18:50

Hát Lányok, a recepteket én is kerestem, de nem jártam sikerrel. Próbálok light-osan főzni. A sütőzacskót nagyon szeretem, mert abban tényleg zsiradék nélkül lehet finomat alkotni.


Én úgy tudom, hogy amit önmagával sűrítünk azt viszonylag kevés vízben kell megfőzni, kivenni belőle egy kis adagot azt pépesíteni, majd azzal besűríteni a többit.


Bekéne szereznem egy mérleget. Azt írja Alexandra, hogy mérni kell magunkat viszonylag sűrűn.

2007. márc. 18. 18:42
Én norbiztam, szerintem abszolute nem, mert amit enged anorbi azt nem mindet enfgedi a béres a.
104. Menyó (válaszként erre: 93. - 4912cc9864)
2007. márc. 18. 18:20
De jó!! Én úgy imádom. Ma reggel is elmentem bicajozni, igaz csak egy kicsit, de nagyon jó volt. Sietnem kellett haza, mert várt az ebédfőzés.
103. Menyó (válaszként erre: 92. - 4912cc9864)
2007. márc. 18. 18:14
Én nagyon szeretem, nagyon fini! :)
102. 991217
2007. márc. 18. 18:00

Azt mondják nagyon hasonlít a Norbiéra!

Szerintetek?

2007. márc. 18. 17:42

Én is kiváncsi vagyok ezekre a receptekre.

hol találhatóak? valaki segitsen

100. agoca
2007. márc. 18. 17:19
Megvettem a könyvet, nekiesek, megtalálom szerintem, köszönöm. A receptért nagyon hálás lennék, mert holnapra elő kéne varázsolnom. Menyó sült pulykát írt hozzá. Azt gondolom zacsiban, hogy ne kelljen olj hozzá. És van még ez a kókuszos csirkecombfilé. Na ez is izgatja a fantáziám, de annyira béna vagyok ilyesmihez. Szóval minden receptnek örülök, vagy valami linknek, ahol ezeket megtalálom. Főzni nagyon szeretek, de ezek nem mennek:(
2007. márc. 18. 17:09

megkeresem? este elküldöm...

a könyvben irja hogy hány kg felesleghez hány nap a bevezető szakasz, ami nem lehet több

szerintem neked is 7-8 lesz.

meg tudod néznoi vagy nézzem? de akkor ird le, hogy hány kg vagy(priviben akár)

98. agoca
2007. márc. 18. 17:07
Valószínű a maximumot, azaz 7 napot fogom végigcsinálni, ugyanis a cél - 24 kiló. Hihetetlen elszánt vagyok (még), most pakoltam ki a hűtőt, külön polc a pasimnak, külön nekem, mindent kiírtottam ami édesség(azt hiszem nasi függő vagyok) , és nagyon nagyon le akarok fogyni :) Csak a kelpüré receptjét nem találom :)
2007. márc. 18. 17:01

a könyv végén a táblázatban is engedélyezi a Fazer crisp-et az első szakaszban is.

hány napig tart az első szakaszod?

96. 4912cc9864 (válaszként erre: 94. - Matemarci)
2007. márc. 18. 16:58

Persze, szivesen...

egyébként nézd meg az atkinst, az mit enged az első szakaszban...na az kevés

95. agoca
2007. márc. 18. 16:36
Nos, megvettem a könyvet, és bevásároltam a menüt, amit írtatok. Kicsit olvasok, aztán hozzálátok a főzőcskének holnapra. Sajna Wasa kenyeret nem kaptam, vettem helyette Fazer crisp-et. Az jó, vagy inkább mellőzzem az I. szakaszban. Jah, és ha esetleg leírnátok, hogy hogy készítsem a kelpüré főzeléket, mert eddig igazi magyaros koszt volt mindig itthon, és ez eléggé kimaradt a repertoáromból. Előre is köszi. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook