Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barátcserje régen és most fórum

Barátcserje régen és most (beszélgetős fórum)


2014. máj. 17. 18:47
elméletileg minden rendben van velem, voltam endokrinológusnál
4. Márta82 (válaszként erre: 1. - Negro-cukorka)
2014. máj. 17. 10:30

Szia, szerintem keress fel egy endokrinologust, mert ez progeszteron hianyra utal. Ok hogy potolod a baratcserjevel ami jo dolog, de jo lenne azt megnezettni miert alacsony a progid, mert lehet nem megfelelo a hormonhaztartasod es az okozhat gondokat majd babavallalaskor. Nem kell megijjedni de jo ha megkerdezel egy dokit errl szerintem.

Sok sikert neked, remelem hamar osszejon a baboca.

3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Negro-cukorka)
2014. máj. 17. 09:57
Szerintem ez a 4-5 napig tartó "barnázás" nem egészen normális dolog! Voltál vele orvosnál?
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Negro-cukorka)
2014. máj. 17. 09:57

És miért nem egy orvost kérdezel meg erről?

Szerinem ezen a fórumon azt nem tudjuk eldönteni, hogy egy leendő babára ezek a dolgok milyen kihatással lehetnek!

2014. máj. 16. 18:32

Sziasztok! November elején elkezdtem szedni a barátcserjét, mert 4-5 napig barnáztam mensi előtt és 24-25 naposak voltak csak a ciklusaim. 2 hónapig szedtem és 2 naposra csökkentette a barnázásokat, és a ciklust is meghosszabbította egy kicsit, szóval használt.

Most újra elkezdtem szedni, mert babát tervezünk, és ugye még mindig ott maradt az a 2 napos barnázgatás mensi előtt. De kicsit elkezdtem aggódni, hogy nehogy most kavarjon be, mikor már élesbe menne a dolog... (csak napi 1 szemről van szó, de akkor is)

Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook