Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Zafír barátcserje fórum

Zafír barátcserje (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
166. AAndi67
2018. jan. 29. 10:14

Sziasztok!

Nekem a rendszertelen menstruációmat hozta rendbe, aztán a menopauza tüneteinek enyhítésére szedtem.

Most a korom miatt áttérek a DHEA-ra.

Ha valakit érdekel, megmaradt 1 db original, teljes doboz (60 szem) + 1 megkezdett doboz (45 db) Zafír Natural Barátcserje kapszulám.

Lejárat 2019.07.05.

165. Bea0124
2013. febr. 23. 15:26
Én barátcserjéből a PreMenst szedtem.Én csak jókat tudok mondani.
2013. febr. 22. 16:12

Érdekelne kinek milyen tapasztalata van vele..

Hízott e valaki tőle?

Ki hogy alkalmazza?

Mennyi idő után hozhat eredményt?

Én 1,5 hónapja szedem a barátcserjét /Zafír/.

Mindenkinek szorítok.Mi is babát szeretnénk.

2013. febr. 5. 15:25
Sziasztok, van itt még valaki? Lenne kérdésem....
162. Bea0124
2012. dec. 10. 13:05
Szia szede továbbra is egy több napos mensiből nem lehet következtetni semmire sem.ha bizonytalan taggw akkor menj dokihoz.
2012. dec. 10. 12:38
Sziasztok! Tudna segíteni valaki nekem?Második-harmadik hónapja szedem a barátcserjét. Úgy vettem észre hogy csökkentek a PMS tüneteim (mellfeszülés, mell duzzadás, fájdalom, bőr tünetek),de teljesen nem múltak el. Most azt érzem hogy feszültebb vagyok amikor beveszem, és elég rosszul alszom,meg tovább tartott a vérzésem. Ez lehet még a tünetfelerődödés (reverz tünet) miatt? Vagy valami nem ok? Előre is köszi a választ!
2011. ápr. 29. 19:55

Sziasztok! Hát végigolvastam a Fórumot egészen az elejétől. Néha mosolyogtam, néha könnybe lábadt a szemem. Olyan aranyosak vagytok ahogy izgultok egymásért. Kitartóak vagytok nagyon. Ez becsületre méltó. Én másfél éve nem szedek fogamzásgátlót és kicsit több mint 1 éve nem védekezünk. A mensim az katasztrófa. Semmi rendszer nincs benne. Hol 3 hónapra, hol 2 hétre jön meg, de sose lehet tudni meddig tart. A dokim egy idióta. Véleménye szerint örülnöm kell, hogy nem kell védekeznünk. Most már mondhatom, hogy babát szeretnénk. Rendeződtek a körülményeink a párommal. Külön költöztünk a szülőktől és nyugalom van. Csak baba nincs. Ma kezdtem el szedni a barátcserjét. Nem tudom mit várjak tőle... de azt nagyon várom :). Jövőhéten minden esetre felkeresek egy normális orvost.

Látom régóta nem járt itt senki... gyertek vissza és segítsünk egymásban tartani a hitet, hogy nem szabad feladni... Biztassatok, hogy én is biztathassalak titeket.

159. Assua (válaszként erre: 157. - Zoé00)
2010. dec. 22. 08:52

Draga Zoe!


Aldott, bekes Karacsonyi Unnepeket es sikerekben, gyermekaldasban, pozitiv tesztekben, egeszsegben gazdag, boldog 2011-es evet kivanok Neked! Vigyazz magadra es pihenj sokat! :-)

158. Assua (válaszként erre: 157. - Zoé00)
2010. dec. 17. 10:37

Szia Zoe!


Dobbenettel es szomoruan olvastam, amit irtal. Hihetetlen, hogy most hamarabb jott meg! O a fene vinne el! Ezt egyaltalan nem vartam. Ez nem jo hir. :-( Viszont az igen, hogy az orvos aranyos. Nem lehet 3-an megcsinalni az inszemet, mert az hetfo? Ha mentek az orvoshoz legkozelebb, probald vele ezt a datumot megbeszelni. Mert akkor nem csusznatok egy honapot. Jaj annyira nagyon sajnalom! Ugy biztam benne en is! Persze a februar is jo, csak januar hamarabb lett volna. Ugy elkeseredtem most en is. :-(


Most jottem vissza a fogorvostol. Meg gyulladt az inyem, de mivel mar jobban nez ki es a fogam sem faj (csak az inyem), ezert nem adott masik gyogyszert, hanem ugyanazt kell szedejem, mint eddig es oblogessem azzal, amit korabban adott. Jovo het szerdatol szabin van, ha romlana az allapotom, addig visszamehetek hozza. Januar elso hetere van ujra idopontom. Remelem javulni fog es nem romlani a gyulladas. Jo lenne, ha teljesen megszunne, mert akkor tudna valamit csinalni, igy meg semmit, amig gyulladt.

157. Zoé00
2010. dec. 17. 07:59

Szia!


Bocsi, hogy csak most írok de elvagyok havazva!


Szerdán voltunk a doktor bácsinál, nagyon kedves volt, aranyos, vettek vért, meg volt az uh, megkaptuk a recepteket, és jövő hétre hívott vissza, és számításai szerint január 5 vagy 6 körül lesz az inszemináció. Örültünk nagyon, de sajnos tegnap elkezdtem barnázni, és estére meg is jött......ehhez már nem fűzök semmit, eddig mindig késett, most is azt kellett volna neki, hogy jól kijöjjenek az időpontok, erre pont egy olyan napon jött meg, hogy no comment. A 2. vagy 3. nap 7végére esik, talán még a 4. nap jó lenne, de teljesen mindegy mert így maga az inszemináció előrébb csúszott, így január 1 vagy 2. lenne a beavatkozás, amikor ugye nincsenek. Szóval gondolhatod mennyire boldog voltam, hogy még most is kicseszik velem a természet. Így majd január közepe fele fog megjönni, az inszem csak február, és izgulhatunk a végéig, hogy akkor mi van, vagyis az még 2 hónap.......

De már nem érdekel, valamiért biztos így kellett lennie, csak már nem értem én ezt az egészet...


Ti jól vagytok?Fogad hogy van?

156. Assua (válaszként erre: 155. - Zoé00)
2010. dec. 15. 10:01

Szia Zoe!


De jo, hogy irtal! Sajnos nekem kell gyogyszert szednem, mert faj a fogam. Begyulladt az egyik es az inyem is. Sajnos ugy veszem eszre, hogy nem nagyon hasznal, amit kaptam. Penteken kell az orvoshoz visszamennem. Remelem javulni fogok. Azt hiszem, most orulnek, ha nem lennek terhes, mert rontgent is csinalt es felnek, hogy baja lenne a picinek emiatt. Szoval jol csinaltad, hogy nem szedtel gyogyszert a betegsegedre.


Jaj annyira izgulok, hogy idoben megjojjon neked a menzeszed es hogy a vizsgalatok is jol menjenek! Persze a legjobb az lenne, ha pocaklako miatt egyaltalan nem jonne meg. :-) A cicifajas lehet pocaklako, de sajnos menzesz elojele is. Remenykedjunk, hogy nalad az elobbi. :-) Ugy orulnek neki! Foleg, hogy nalunk ez a honap a fogfajasom miatt kiesett. Megy a drukk!!! 20-a mar itt van a kertek alatt. :-)

155. Zoé00 (válaszként erre: 152. - Assua)
2010. dec. 14. 17:11

Szia!!!!!!!!!!!!!


Itt vagyok, csak dolgozom, és annyi feladat van, sajnos...kollégám annyira nem szeretik terhelni, így rám marad:(


Köszönöm, már jobban vagyok, picit folyik az orrom. Nem szedtem semmi gyógyszert, nem akartam antibiotikumot pont most.


Holnap már megyünk, végre, végre, várom. Nem tudom mikor lesznek meg az eredmények, de maximum 3-4 nap, mire a második nap megyünk, már ott lesznek:)

Csak jöjjön meg időben, hogy tudjunk menni! Kíváncsi leszek nagyon, hamarosan kiderül!


Képzeld tegnap annyira fájt a cicim, és meg is duzzadt, ma már a fájdalom elmúlt, de egy kis duzzanat maradt. Nem tudom mitől lehet! Elvileg 20án kellene megjönni, de tudnék örülni annak is, ha nem jönne:)


És ti hogy vagytok? Örülök, hogy már nem dobozok között éltek:)

154. Assua (válaszként erre: 150. - Zoé00)
2010. dec. 14. 15:23
Zoe, hol vagy, mi van veled? Hianyollak nagyon! :-)
153. Assua (válaszként erre: 151. - Mandulacska2)
2010. dec. 13. 10:09
Szia Mandulacska! Sajnos nem tudom, hogy PCO eseten mennyire hasznal a baratcserje. Nekem kozti verzesem volt es akkor kezdtem el szedni. Azt nekem megszuntette. En ugy veszem eszre, hogy nekem hat, bar a premenstruacios tuneteimen nem segitett. Sok sikert kivanok a babahoz!
152. Assua (válaszként erre: 150. - Zoé00)
2010. dec. 13. 09:58

Szia Zoe!

Bocsanat, hogy csak most irok. Egesz hetvegen a fogfajasommal szenvedtem. :-( Ma delben megyek fogorvoshoz, a fonokom elengedett. Persze meg jovok vissza dolgozni utana.

Szomoruan olvastam, hogy beteg vagy. :-( Jobban erzed magad ma? Voltal orvosnal? O, te szegeny. Pihenj sokat, igyal meleg teat es egyel sok gyumolcsot.

Remelem minden rendben megy es sikerul elkezdenetek a 2. napon. :-) A fene ezt a papirt! Nem is ertem erre miert van szukseg. Remelem ezen is hamar tul lesztek. A vizsgalatoknak mikor lesz meg az eredmenye? Nekem dec. 25-en nem kellene megjonnie. Ekkor utazom haza. :-)

Az uj lakasban fogynak a dobozok. :-) A kolcsonkertekbol mar teljesen kipakoltunk. Mar csak egy szobaban vannak igazabol dobozok. Remeljuk azokat a heten sikerul "eltuntetnunk". :-)

Szep hetfot kivanok!

2010. dec. 11. 14:25
Sziasztok. Én pár napja kezdtem el szedni a Zafír barátcserje kapszulát napi 2*1 szemet. Plusz most kezdtem el inni a kamilla-palástfűt ill. kamilla-cickafark füvet. egyenlőre a palástfűs teánál vagyok ,mivel középidő után kezdtem el inni. Remélem, segít majd. Nekem policisztás az egyik petefészkem, és félek, hogy nehezen jön majd össze a baba. Novemberben kezdtünk el próbálkozni, de most kb. 3 hónapig szünetelni kell egészségügyi problémák miatt. De jan. vége ill. február eleje fele már szeretnék megint próbálkozni. Remélem, addig ezek segítenek helyreállítani a hormonrendszeremet, ill. egyáltalán mindent. Addig jó lenne pár biztatást hallani, hogy esetleg PCO esetén tényleg mennyire használ a barátcserje, ill. ez a teakeverék.
150. Zoé00 (válaszként erre: 149. - Assua)
2010. dec. 9. 09:36

Szia!!!!!!!!!!!!


Ne haragudj, hogy csak most írok de eléggé pörgés volt mostanában, és képzeld lebetegedtem...Fáj a torkom, köhögök, orrom folyik, nyomom az ágyat, de nem is bánom, legalább egy picit pihenek, rám fér nagyon!


Te hogy vagy? Mi újság a költözéssel?Berendezkedtetek már?


Képzeld még mindig nem intéztük el a papírt, a fene a linkségünk, de időnk sem volt amúgy...Viszont jövő hét szerdán megyünk be a vizsgálatokra, amit ismételni kell, és elvileg ha minden jól megy, a 2 napom kezdünk:) Csak jöjjön meg, ne késsen, ne csússzunk a karácsonyba mert akkor ugrott az egész:)

Neked mikor NEM kell megjönnie?

149. Assua (válaszként erre: 148. - Zoé00)
2010. dec. 5. 13:02

Szia Zoe!

Majd kuldok kepeket. :-) Szerintem meg bele telik par hetbe, amig elrendezkedunk. A szekrennyel es ruhakkal nalunk is ez a helyzet. :-) Ezen felbuzdulva eldontottuk, hogy Karacsonyra ruhasszekrenyt veszunk magunknak es mast nem adunk egymasnak. A ferjem szulei felajanlottak nekunk egy szekrenyt, ami naluk a pinceben van es nem hasznalja senki, de az nem ruhasszekreny. Majd megnezzuk es eldontjuk, hogy tetszik-e. Ha igen, elhozzuk.

Sajnalom, hogy ma is dolgoznod kell. :-( A 20 ezret en is kicsit soknak tartom. Hihetetlen, hogy "egy darab" papirert ennyit akar elkerni. Nem hiszem, hogy sokaig tartana egy ilyet megirni. Arra nem gondoltatok, hogy osszehazosdjatok? Gyorsan polgarilag, par emberrel, aztan majd egy nagyobb eskuvo a templomban. Ez csak egy otlet. Remelem nem bantottalak meg vele, mert nem ez volt a szandekom. Csak arra gondoltam, hogy meg lehet igy olcsobb lenne es gyorsabb. Miota vagytok egyutt? Mi 5 ev ismeretseg utan hazasodtunk ossze az iden. Szoval nem siettuk el. :-)

Tovabbi szep vasarnapot!

148. Zoé00 (válaszként erre: 147. - Assua)
2010. dec. 5. 10:40

Majd ha teljesen berendezkedtetek, küldj képet, kivi vok milyen lett a kis fészketek:)

Utálom a pakolászást, főleg hogy rengeteg ruhánk van, viszont kevés szekrény....

Ma is meló.Senki nincs. Hajtás max 7köznap 1-2 óra erejéig, ennyi. Karácsony közeledtével inkább mindenki járja a plázákat!


Sajnos még nem találtunk közjegyzőt, max olyat aki 20 ezerért vállalja el, az meg egy picit sok...


Kíváncsian várom, hogy mikor fog megjönni nekem, merem neki ajánlani, hogy minél előbb, hogy elkezdhessük a baby projektet:)

147. Assua (válaszként erre: 146. - Zoé00)
2010. dec. 4. 10:16

Jo reggelt Zoe!


O te szegeny, hogy ma is dolgoznod kell. :-( De meglatod, a baba hamar fog jonni es akkor nem kell tovabb dolgoznod. Addig sajnos tenyleg ki kell tartanod. En sem igazan szeretem a mostani munkahelyem. De a fizetesre szukseg van. En ma elmegyek boltba, aztan pedig pakolgatok, mert hetkozben nem nagyon volt kedvem kipakolni a dobozokbol estenkent. A ferjem nincs itthon, csak jovo het kedden jon haza. Hianyzik nagyon. De legalabb igy csendesen, kenyelmesen kidobozolok. :-)


En is orulnek, ha pontosan jonne meg neked es akkor hamarabb elkezdhetnetek. :-) Olyan jo lenne! Sikerult valamit intezned az elettarsi papirral kapcsolatban? Sajnalom, hogy nem tudsz menni decemberben aviva tornazni, de szerintem januarban sem keso menned, ha egyaltalan szukseged lesz meg ra. :-) De inkabb ne legyen. :-) Nagy a hajtas nalatok igy decemberben a munkahelyen?

146. Zoé00 (válaszként erre: 145. - Assua)
2010. dec. 4. 09:03

Jó reggelt!


Na végre valami jó hír! Örülök, hogy neked hat, és már az is nagy segítség, hogy pontosan jön meg, gratulálok! Én nagyon reménykedem, hogy most az egyszer nekem időben jön meg, betudunk menni a 2. vagy 3. napon, nyitva lesznek, és elkezdődhet:)


Képzeld nem voltam tornázni, mert sajnos közbe jött valami, le kellett, hogy mondjam, annyira sajnálom mert nagyon vártam, de nem tudtam mit tenni.Ebben a hónapban már nem is lesz rá időm, de januárba elmegyek ha nem lesz baba az inszemtől:) Olyan jó lenne, én olyan boldog lennék.

Teljesen kivagyok mert ma is dolgoznom kell, és annyira otthon lennék a párommal, csak itt ülök és bambulok ki a fejemből...ha már beköltözne valaki, ezt se kellene csinálnom, csak addig tartok ki míg ő meg nem érkezik, de már egyre nehezebb...


Legyen szép 7végéd, én sokat leszek a gép előtt, írj nyugodtan ha időd engedi!

145. Assua (válaszként erre: 144. - Zoé00)
2010. dec. 3. 12:30

Szia Zoe!


Kepzeld! En ugy vettem eszre, hogy nekem hat a baratcserje. Pontosan (28 napra) jott meg a menzeszem, nem gorcsoltem nagyon, rendes mennyisegu volt es tegnapig tartott, szoval a hosszusaga es a milyensege olyan volt, mint rendesen, meg a fogamzasgatlo szedese elott. Sajnos a premenstruacios tuneteket nem enyhitette es babat sem "hozott", de szerintem hat. Ugy gondolom neked is fog.


De jo, hogy meg Karacsony elott letudjatok a vizsgalatokat. :-) Nagyon szurkolok, hogy a menzeszed idoben megjojjon es januarban mar a babaert izgulhass. Voltal Aviva tornazni? Milyen volt?

144. Zoé00 (válaszként erre: 143. - Assua)
2010. dec. 3. 09:33

Szia!


Bocsi, hogy csak most írok, de tegnap egész nap rohantam, intézkedtem:)


Mi újság? Megjött rendesen???


Örülök, hogy beköltöztetek, nagyon jó hír, majd idővel belakjátok, de az már jót jelent, hogy jobban szeretsz itt lakni, mint az előzőben:)


December 15-re kaptunk időpontot BMC-be, akkor megyünk újra csinálni a sperma vizsgálatot, és nekem a nagy rutint...Ha ezekkel megvagyunk, akkor elvileg mehetünk is a 2. vagy 3. napon vérvételre, megkapjuk a gyógyszereket, és januárt elején valamikor van a peteérésem:)))))) Csak abban reménykedek, hogy a 2. és 3. nap még 24-e előtt legyen, és tudjanak fogadni, mert akkor januárban már izgulhatok a babáért:)

Olyan jó lenne, remélem most az egyszer hamar megjön:)

143. Assua (válaszként erre: 142. - Zoé00)
2010. dec. 2. 07:56

Jo reggelt Zoe!


Mar alig vartam, hogy irjal. :-) Tenyleg nem sok mindent mondott az orvos. De az jo hir, hogy a vizsgalatok utan kezdhetitek az inszemet (remelhetoleg mar decemberben :-) ). Milyen gyorsan lesznek kesz a viszgalatok? Ezeket hol csinaljak (haziorvos, korhaz,...)? Nem ertem miert haragudott az orvos, hogy szeptemberben nem mentetek inszemre. Ez a ti eletetek, nektek kell donteni rola.

Az elettarsi papirt nem tudom, hol kell kerni, de gondolom az anakonyvvezetonel. De tenyleg nem tudom. Azt teljesen megertem, hogy nem akajatok ott kerni, ahol laktok.

En jol vagyok, csak faradtan. Estenkent pakolgatok, de sajnos nem haladok valami gyorsan. Meg olyan sok doboz van hatra! Az uj lakas amugy jo es meleg. En mar most jobban szeretek itt lakni, mint az elozoben.

Szep napot kivanok neked!

142. Zoé00 (válaszként erre: 141. - Assua)
2010. dec. 1. 22:18

Szia!


Olyan édik vagyunk, hogy így izgulunk egymásért:)


Meg volt a mai randi a doktornál, de nem mondott túl sok jót ( mondjuk rosszat sem)... eléggé haragudott, hogy nem mentünk el a megbeszélt inszemre szeptemberben , és emiatt egy kicsit linkek tart ( de van mentségem miért nem mentünk)

Párom sperma eredménye lejárt, ismételni kell, és nekem is a nagy rutint, Uh + vérvétel, ezekre kaptunk időpontot, és utána mehet az inszem...amíg ezek nincsenek meg, semmit nem mond, majd akkor egyezkedünk ha ott vagyunk a friss leletekkel. Ha szerencsések vagyunk, mehet decemberben, de ezt csak én gondolom.

Jah és nincs élettársi papírunk, mert ugye mi nem vagyunk házasok, szóval azt is el kell intézni, de fogalmam sincs, hogy merre induljak azzal kapcsolatban. Ahol lakunk, ott nem akarjuk, mert jobb ha a család fülébe nem jut az ilyesmi, nem akarjuk. Utána kell érdeklődjek, hogy ennek mi a módja.

Hát ennyi történt, végül is valamivel előrébb vagyunk, majd meglátjuk ha már meglesznek az eredmények. De elvileg semmi akadálya, hogy januárban elkezdjük az inszemet...

Nála mi a helyzet?

141. Assua
2010. dec. 1. 18:06

Szia Zoe!

Na, mit mondott az orvos?

140. Assua (válaszként erre: 139. - Zoé00)
2010. dec. 1. 08:51

Jo reggelt Zoe!

Sok sikert mara az orvosnal! Gondolok rad! Ird meg, amint tudod, hogy mi volt az orvosnal! Varok rad itt a forumon!

Szia

139. Zoé00
2010. nov. 30. 21:15

Hello csajok!


Na mindjárt holnap, dél és 1 között kell menjünk, meglátjuk!

Azt hiszem ebből csak január lesz, de az is több, mint a semmi:)


Puszi

138. Zoé00
2010. nov. 29. 09:59
Assua!! Hahó!!!
137. Zoé00
2010. nov. 28. 17:02

Hellooooooooo!


Mi a helyzet? Ugye nem jött meg? Na írj már! :)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook