Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 30-on túliak.....nektek is mást jelentett régen a szilveszter mint most? fórum

30-on túliak.....nektek is mást jelentett régen a szilveszter mint most? (beszélgetős fórum)


1 2
54. Bcicus (válaszként erre: 51. - Grizus)
2014. jan. 2. 14:41
Nem mondtam, hogy nem nézhet ki jól valaki 30-40 vagy akár 50 évesen, de attól még nem is lesz fiatal. Érezheti magát annak, én is annak érzem magam, de attól még tudom, hogy nem vagyok az.
2014. jan. 2. 12:38

Sziasztok!


Én most leszek 36 éves. Nem érzem magam középkorúnak. Kétségtelen, h nem a legfiatalabbak közé tartozom.

Régebben már lehet, hogy közelítettem volna ennyi idősen a középkorúhoz, vagy már az is lennék. De most annyira kitolódott a gyermekszülés, az életkor is növekedett, hogy már ez is tolódott.

52. M0ncsa (válaszként erre: 51. - Grizus)
2014. jan. 2. 12:19

Feleslegesen gyozkoditek, ha a fejebe vette, hogy o marpedig oreg.

Van egy ismerosunk, igaz, o ferfi, hasonlo hozzaallassal. Eleinte probalta a barati kor meggyozni szep szoval, lervekkel, viccesen, vitatkozva, de hiaba, csak hajtja a magaet. Most mar csak rohog rajta mindenki, es rahagyja.

51. grizus
2014. jan. 2. 05:14
A harmincéves nem középkorú, helló. Én 37 vagyok, és én se vagyok még az. Ma már egy nő negyvenes-ötvenes korban is kinézhet tök jól, szülhet 45 évesen is, úgyhogy no para.
50. grizus
2014. jan. 2. 05:12
Ja, amikor a hóban-fagyban álltam az Almásy téren meg egyéb helyeken, és nem volt merszem bemenni bulizni. Tök hülye voltam, igazán bemehettem volna, bár természetesen valószínűleg akkor se történik semmi. Ennél sokkal jobb otthon ülni szilveszterkor.
49. Bcicus (válaszként erre: 42. - M0ncsa)
2014. jan. 1. 20:50

Hát azon sajna még nem, pedig mennyivlel egyszerűbb lenne az élet, de sajna nekem valszeg az későn lesz.

Én nem fogok nyugdíjat kapni, mivel sajnos elfelejtettem időben nyilatkozni mikor megszüntették az OTP mnyp-t, úgyhogy ilyennel nem kalkulálok. :)

48. Bcicus (válaszként erre: 45. - Viva70)
2014. jan. 1. 20:48
Nyilván nem. Nekem 30-50 között van a középkor kb.
47. Bcicus (válaszként erre: 43. - Timycat)
2014. jan. 1. 20:48
Az egy dolog, hogy az embernek minek érzi magát, lelkemben én is fiatal vagyok és gyanítom külsőleg sem nézek ki ilyen idősnek, mert rendszeresen elkérik a személyim a cigi boltban. De attól még egy 30as már nem a fiatal kategória. Az nálam a 20as éveket jelenti. Én is szeretnék sokáig élni, bár amennyi betegségem és kezelésem volt már, erre kicsi az esélyem.
2014. jan. 1. 20:47
Akkor én már erőteljesen a banyakórban vagyok:((
45. viva70 (válaszként erre: 41. - Bcicus)
2014. jan. 1. 20:46
Akkor én most hová tartozom a 43 évemmel? Időskorú vagyok már...?:XD
44. M0ncsa (válaszként erre: 43. - Timycat)
2014. jan. 1. 20:45
Te elni is fogsz addig, ilyen hozzaallassal ;) Bcicus logikajaval, ha a 30 eves kozepkoru, akkor a 40 eves mar oreg, 50-es aggastyan, es 60 felett mindenki mar csak hulla lehet :D A mi csaladunk ezekszerint teli van zombikkal :D
43. timycat (válaszként erre: 41. - Bcicus)
2014. jan. 1. 20:41
Na ne már. Csak 1 évvel vagyok fiatalabb nálad, de abszolút fiatalnak érzem magam (szerencsére 5 évet le is tagadhatok). Össze is verném azt aki leközépkorúzna. Szent meggyőződésem, hogy 98 éves koromig élek, így majd 45-50 évesen leszek én középkorú, legkorábban ;)
42. M0ncsa (válaszként erre: 41. - Bcicus)
2014. jan. 1. 20:37
Ha te igy erzed, szived joga. Gondolom, mar tul vagy a menopauzan is, nem? Mondom, add be hamar a nyugdijkerelmet, vegso ideje.
41. Bcicus (válaszként erre: 39. - M0ncsa)
2014. jan. 1. 20:35
Hát sok mindent lehet mondani csak, azt nem hogy őskövület lennék, de 30 felett már nem mondható senkire, hogy fiatal.
2014. jan. 1. 20:35
Azért egy harmincas már ne érezze magát leírva....
39. M0ncsa (válaszként erre: 38. - Timycat)
2014. jan. 1. 20:31

Igen, mindig ezzel a marhasaggal jon.

Igaz, Szerbiaban lattam ilyen iszonyatosan elmaradott cigany nepcsoportokat, akik mintha 1000 evvel korabbrol csoppentek volna ide. Altalaban nagyon aprokak (ferfiak talan ha megnonek 150 cm-re), alultaplaltak, borzalmasan rossz korulmenyek kozott elnek. 15 evesen mar ugy neznek ki, mint nalunk egy felnott, 30 evesen ugy, mint nalunk egy kozepkoru, 40 evesen mar konkretan, es ritkan erik meg az 50 eves kort. Vannak meg ilyen oskovuletek a vilagban :) Lehet, hogy Bcicus is ezek koze sorolja magat.

38. timycat (válaszként erre: 33. - Bcicus)
2014. jan. 1. 20:26
31 évesen középkorú??? nanebacc
37. M0ncsa (válaszként erre: 33. - Bcicus)
2014. jan. 1. 19:46
Nyugdijkerelmet beadtad mar?
36. M0ncsa (válaszként erre: 30. - C6cc1a938e)
2014. jan. 1. 19:46

"De sztem 1x az év során legalább,még 50felett is...illik jól éreznie magát az embernek."


En minden este remekul erzem magam. Elnyulok az agyon tele hassal, olvasok egy konyvet, esetleg megnezunk egy filmet a ferjemmel. Szamomra ez a legnagyobb elvezet. A bulizas csak nyug, 1¸fele mar almos vagyok, semmihez nincs kedvem, mennek haza az agyikomba. Akkor minek eroltetni?

35. Beu23 (válaszként erre: 33. - Bcicus)
2014. jan. 1. 19:09

persze néha jó is ez :)


buék mindenkinek

34. Luijza
2014. jan. 1. 19:08
Nekem ez az ünnep egyre csak kopik és kopik. Már pezsgőt sem használok a koccintáshoz. :-(
33. Bcicus
2014. jan. 1. 19:04
Én 31 múltam már sajna. Évek óta nem voltunk bulizni, most végre elmentünk és én nagyon élveztem, reggel 7kor értünk haza. Kicsit olyan volt mintha megint fiatal lehetnék és nem középkorú.
2014. jan. 1. 18:40

Régen bulit jelentett.Egy újabbat:)

Ma már 35 évesen nem érdekel,egy szolid kis baráti társaságos vacsi+beszélgetés,az jó lenne.De mivel nincsenek barátaink,illetve aki lenne,az meg bulizna:)így marad ,hogy kettesben érezzük jól magunkat a férjemmel,eddig sikerült is.

31. Beu23
2014. jan. 1. 15:15
25 vagyok, a párom 30 tegnap itthon voltunk most először. eskü jó volt pihenni egy nagyot. átmentünk szülőkhöz buékot kívánni activitiztünk. asszem elért a nyugdíjas kor engem is :D nem vágyom a buliba, ki is néznének szerintem a 18 évesek.
2014. jan. 1. 13:00
30-on?Hát...sztem...25és felette kezdődik el az emberben egy igény a megkomolyodásra.Mikor már érzi,hogy a bulizós élet mintha már nem állna olyan jól rajta...De sztem 1x az év során legalább,még 50felett is...illik jól éreznie magát az embernek.Azért annyira ne savanyodjon már be senki.
2014. jan. 1. 12:55

Én nem azért mert kötelező, de még mindig szeretem a szilvesztert és a bulit:)

Épp úgy, ahogy tiniként vagy huszonévesen.

A tegnapi rendhagyó szilveszter volt. Házasságom alatti sok-sok év alatt, mindig a férjemmel együtt szilvesztereztünk, de most dolgozott, így csak telefonon köszöntöttük egymást. Nagyon fura volt. Illetve a mostani szilveszterkor először nem pezsgővel koccintottunk, hanem vodkával:)))))

Hajnali 4-re értem haza, a férjem kb. 6-kor, én felkeltem már a férjem alszik még....

2014. jan. 1. 12:50
Azért jó mesélni a gyerekeimnek,h miket csináltunk.:)))
2014. jan. 1. 12:48
Nekem gyerekkoromban jó volt,mert jött a többi gyerek,a felnőttek is elvoltak,volt egy fajta hangulata.Fiatalon is buli volt,aztán 18évesen nagyon jó volt,mikor házibuliról házibulira jártunk,az utcán mindenki poénkodott.Utána dolgoztam,de mivel discókban,akkor azt is nagyon élveztem,èjfélkor ismeretlenek is odajöttek BÚÉK-ozni.Aztán jöttek a gyerekek és az otthon ücsörgések.Most pedig már nem izgat annyira.
2014. jan. 1. 11:00

Eletemben egyetlen gyonyoru, boldog szilveszter volt. Azt semmi nem uberelheti...

Az este-ejszaka egyedul... megneztem A Sakal napjat es a Szerelem a Feher Hazban cimu filmet... aztan beszelgettem a magzatommal es probaltam aludni a petardazas ellenere; reggel 8-kor meg volt a szomszedban nemi huskloffolas...

Nagy valtozast nem okoz ez a felturbozott ejszaka :D

2014. jan. 1. 10:18
Fiatal koromban el sem tudtam volna képzelni buli nélkül a szilvesztert. Most, hogy már átléptem az 50-et, simán átalszom az éjfélt, anélkül, hogy a párommal koccintanánk.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook