Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baj lehet szerintetek? fórum

Baj lehet szerintetek? (beszélgetős fórum)


24. bibity (válaszként erre: 23. - Nyunyika30)
2014. máj. 15. 11:07

Drága, sürgősen nézess pajzsmirigy funkciót, és olyan kismama vitamint szedj, amiben van jód!!! Pl. Gr.vida (NEM jó az El.vit!!) Ezzel jelentősen csökkented a kockázatot.

Több helyen írják, pl itt:

[link]


Mennyire súlyos a kisfiad esete? Ha csak most derült ki, akkor nem annyira, remélem? Sok autistából igenis sikeres felnőtt válhat, ne ess kétségbe! Több dologban tehetséges lehet!

Az nem baj, hogy kisírod magad, de ha keresel sorstársakat, az megnyugtathat.

2014. máj. 15. 09:26

Most már csak az aggaszt...hogy nem tudom mit tegyek..be merjem e vállalni a 3. gyermeket..a kisfiamról most derült ki hogy autista.. :( (4éves)

Kérlek ne bántsatok az miatt hogy az abortusz gondolata eszembe jutott..de nem tudom mit tegyek! :( :( :( csak bőgök napok óta..:(

2014. máj. 15. 09:02
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Sajnos nem tudtam jönni eddig . Minden rendben van velem/velünk. :)
21. Kangaroo Island (válaszként erre: 10. - Rika04)
2014. máj. 6. 19:28
semmi nem jelent feltétlenül semmit, mert a mensi előjelei is lehetnek a terhesség előjelei is, ahogy a mellfeszülés abbamaradása is jelenthet semmit meg vetélést is. semmi nem fekete vagy fehér egy terhességnél sajnos, nem lehet általánosítani.
20. Kangaroo Island (válaszként erre: 19. - Cessi)
2014. máj. 6. 19:26
ne haragudj, ez hülyeség, 2x is vetéltem el úgy, hogy nem véreztem, egyszerűen elhalt a terhesség, UH-val mutatták ki csak, műszeresen kellett befejezni a terhességet.
19. Cessi
2014. máj. 6. 10:09

Amíg nem vérzel, nincs baj.

Nekem a 9-dik hétig semmilyen tünetem nem volt, folyton aggódtam, hogy biztos azért, mert elment a baba. Szinte megállás nélkül teszteket csináltam, mert attól rettegtem, egyszer csak eltűnik a második vona.

Se hányinger, se mellfeszülés, és még a szagokra sem voltam érzékeny.

De utána! Volt, hogy napokig semmi sem maradt meg bennem, mindent kihánytam.

Most 21 hetes vagyok, kicsit kezdenek a tünetek enyhülni, de a 19-dik hétig szenvedtem a hányással, és a mell fájdalommal.

Rengetegszer visszasírtam azt az időszakot, amikor még nem voltak tüneteim.

18. ILI. (válaszként erre: 14. - Bibity)
2014. máj. 4. 11:47
Szia! Sajnos még nem :( köszönöm az infót! Utána fogok nézni :)
17. 41790ba066 (válaszként erre: 1. - Nyunyika30)
2014. máj. 4. 10:29
Nem általános tapasztalat a mell feszülése. Ha más nincs, ne aggódj, mert a sok aggódásból lesz baj a végén.
16. Caprica76 (válaszként erre: 1. - Nyunyika30)
2014. máj. 4. 10:26

Szia,

ne aggódj, nincs gond! Én most vagyok 15 hetes terhes és szinte nem is volt mellfeszülésem, most sincs, a derekam pedig a legelejétől fáj. Sőt nálam ez volt az első tünet, mert korábban azt se tudtam mi az a derékfájás. Még nem is teszteltem mikor már fájt a derekem, ami gyanús is volt.


Amúgy megértelek, én is agyom izgulom magam mindenen:) Nekem még csak az első terhességem, így nincs tapasztalatom, de szinte mindenen aggódom:) Ha van tünet az a baj, ha nincs akkor miért nincs?:)

15. bibity (válaszként erre: 1. - Nyunyika30)
2014. máj. 3. 15:11

Szia! Nekem egyáltalán nem volt mellfeszülésem, szóval az nem hinném, hogy rosszat jelent. Én a derékfájást sem hinném, de inkább pihenj tényleg! Ha barnáznál, azonnal menj dokihoz, olyanhoz, aki helyben ultrahangoz! Ő tud adni Utrogestan hüvelykúpot, ami segíthet hormonálisan a terhességben.

De ne szaladjunk ennyire előre, szerintem amit érzel, az belefér teljesen a normál terhességbe!

14. bibity (válaszként erre: 13. - ILI.)
2014. máj. 3. 15:03

Szia! Sikerült azóta a baba? Nem tudom, ismered-e ezt az oldalt:

[link]

Ez a lány, Renáta sok éve járta az orvosokat, én már évek óta olvasom a blogját, és ha jól számolom, 6 év után lett gyermeke, egy lelkiismeretes kecskeméti orvos segítségével. Neki is volt több spontán pozitív tesztje, de azok a babák sajnos elmentek. Talán ő tudna segíteni, mit-hogyan...

13. ILI.
2014. máj. 3. 14:43
Nálam amikor elmúlt a mell feszülés, akkor el is vetéltem sajnos. Van tapasztalatom mert 4 babám halt meg. De mivel különbözőek vagyunk, így nálad nem biztos, hogy ez történt. Minél élőbb vizsgáljon meg orvos, és amikor csak teheted, pihenj.
2014. máj. 3. 14:16
Nem hiszem hogy baj van. Nyugodj meg, ne agyalj, majd a doki megnézi.
11. azure_
2014. máj. 3. 14:02
Szerintem menj el dokihoz. Illetve kezdj el szedni magnéziumot és ne erőltesd magad. Nekem is így kezdődött és nem lett semmi baj, de én amint elkezdtem görcsölni és a derekam is fájt, soron kívül rohantam a dokimhoz. Így voltam nyugodt.
10. Rika04 (válaszként erre: 8. - Kangaroo Island)
2014. máj. 3. 13:27
Persze lehet baj is,de a derek fajas azert nem feltetlenul jelez bajt.sztem amig nem gorcsol es nem verzik,nem lehet nagy baj :-)
2014. máj. 3. 13:24
Szerintem is nyugodj meg! En mindket terhessegemet vegigaggodtam,nagyon rossz volt. Es foleg,hogy ertelmetlenul... gondolj csak a jora,minden rendben van es lesz is a picivel! orulj az ajandeknak,hogy harmadszorra is atelheted :-)ajanlom a homeos tablettat,Sedatif pc a neve. Nyugodt,szep terhesseget kivanok Neked!!!
2014. máj. 3. 12:51

a terhességi tünetek elmúlása jele lehet annak, hogy csökkent a hcg, biztosat csak az orvos tud mondani UH alapján, a derékfájás is lehet mind a terhesség velejárója, mind a vetélés jele.

Nem elkeseríteni akarlak és vészmadárkodni, csak hogy tudd, lehet ez is, az is.

2014. máj. 3. 11:29
Köszönöm mindenkinek! :)
6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Nyunyika30)
2014. máj. 3. 11:24
Ha tudsz, a derekad miatt feküdj kemény felületre hanyatt, úgy, hogy egyenesben legyen a gerinced!
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Nyunyika30)
2014. máj. 3. 11:23
Szerintem semmi gond nincs egyik miatt sem!
2014. máj. 3. 10:45
Köszönöm! :) 3. gyeremekemmel vagyok terhes..az első kettővel semmi ilyesmi probléma nem volt.. de most hogy annyira fáj a hátam az is aggaszt egy kicsit..
3. kisj
2014. máj. 3. 10:40

nem történt baj:)

hol van az előírva, hogy a melleknek folyamatosan feszülniük kell?

2014. máj. 3. 10:40

nincs okod aggodalomra!

Jó egészséget!! :)))

2014. máj. 3. 10:39
Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. 6-7 hetes terhes vagyok. Teszt által kimutatva..orvoshoz jövö héten megyek..az lenne a kérdésem hogy baj lehete e az hogy ha a mell feszülés napok óta elmúlt..nagyon fáj a derekam..vérzésem nincs..de félek hogy baj történt.. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook