Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Badoo. Ismeri valaki? fórum

Badoo. Ismeri valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
5. <Mona> (válaszként erre: 2. - Első)
2011. ápr. 19. 19:43

Szia!


Az elso oldalon kerdeztek,hogy az e-mail cim listamrol kuldjenek e meghivokat az ismeroseimnek,arra "nem"-el valaszoltam.ilyen esetben is kuldenek vajon,vagy hogy van ez?

Apukad ismerosei kaptak tole Badoo-s meghivot vagy uzenetet?

Eleg ciki lenne ha az osszes mail cimemen levo ismerosomnek tovabb kuldenek,mintha tarskeresoznek:(((


Nem engedi,hogy toroljem,rossz jelszot ir ki,de hat nincs is meg jelszavam ide.Nem ertem.

4. Rish67 (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2011. ápr. 19. 19:41

Szia!

Badoo: a Facen egy szerintem ismerkedős oldal,habár igen jól titkolják.Ebbe a csapdába, amibe Te,én is beleestem, lövésem nincs,miért jönnek még mindig az üzik,mikor nem is regiztem...Az én párom sem venné jó néven, ha megtudná,egy társkeresőn irogatnak nekem...

Próbálok rájönni,ha vmit kideritettem,irok neked.

Szép estét.

3. Sötét_hercegnő (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2011. ápr. 19. 19:40
Én is szoktam kapni értesítőt, hogy ez meg az válaszolt egy kérdésre, és gyorsan rohanjak megnézni, mi volt az.. 'fészbúkon' van ez általában, de nem törődöm vele. Remélem, nem küld meghívókat, én eddig mondjuk nem tapasztaltam, mert senkitől sem kaptam. Elméletben le lehet tiltani valahogy az alkalmazást, csak nem tudom, hogyan :S
2. Első (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2011. ápr. 19. 19:39

Szia!

Apukám is így járt. Szerencsére sikerült törölni.


Van olyan menüpont hogy profil törlése.

2011. ápr. 19. 19:35

Kaptam egy uzenetet az e-mail cimemre,hogy xy ismerosom uzent erre a bizonyos Badoo-ra.Ha meg akarom nezni mit uzent regisztraljak be.Sajnos megtettem.Hiaba regisztraltam be,az uzenetet csak tovabbi adatok kitoltesevel,fenykep feltoltesevel stb. engedne megnezni.Probaltam magam torolni,de nem engedi.Agressziv egy oldal:(

Parkapcsolatban elek es nem akarok tarskeresozni.

A masik dolog,hogy mi van ha az e-mail cimemen levo osszes ismerosomnek kuld a neveben meghivot?Ezt meg vegkepp nem akarom!


Aki ismeri ezt az oldalt,az legyszi irjon!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook