Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Badoo. Ismeri valaki? fórum

Badoo. Ismeri valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
35. müzike (válaszként erre: 3. - Sötét_hercegnő)
2013. okt. 10. 17:45
A pasim kapott egy email..."Az üzenethez csak neked van hozzáférésed. Postafiókodból rögtön válaszolhatsz rá, vagy akár törölheted is. Kíváncsi vagy, mit írtak neked? Kattints ide:" ha most ilyet kapott akkor regisztrált vagy csak azt szeretnék ,hogy regizzen? Erre tudná valaki a válszt?Nagyon köszi :)
34. stokimagdi (válaszként erre: 32. - Stokimagdi)
2013. febr. 8. 09:32
azóta rájöttem, az iwiw-en van ez a sz.r
2013. febr. 7. 19:16

sziasztok ide is leírom,hátha itt hamarabb kapok segitséget:

segítsetek már nekem légyszi,ezért igazán nem szeretnék külön topicot nyitni...

nem értem,hogy törlöm magamat erről a hü..e oldalról és nem jön e mail hogy a profilomat törölték,aztán mikor ugyanazzal az e mail címmel kíváncsiságból vissza akarok regizni,persze kiirja,hogy az e mail cím már szerepel a rendszerükben,VAGYIS,a profiltörlés nem sikerült!!!!!

Egy ismerősöm mondta hogy bizonyos ideig él a profil,aztán törlödik,ezt tapasztalatból tudom,h nem igaz,mivel már egy másik maillel régebben be voltam regizve oda és állandóan küldözgették a hülye emailjeiket ebből tudtam hogy él a profilom.Akkor vhogy kinlódva sikerült megszüntetni azt a profilt,de nem emlékszem,hogyan,most mg sehogy se sikerül.

Jah és hozzáteném,mivel él a profil belépni meg nem tudok,jelszóemlékeztetőt is próbáltam kérni,az sem jön,szóval röhej az egész.

mindenképp törölni akarom magam mert tele leszek a leveleikkel,ha tudtok tanácsot adni,hajrá

előre is köszi

2013. jan. 24. 12:35
klapp.hu ? Ez is ilyen szarság?
31. d41005143d (válaszként erre: 30. - Ttrezi)
2012. júl. 18. 10:36
nem torlodik 30 nap utan,/tapasztalat/.
30. ttrezi
2012. júl. 17. 18:27

Sziasztok,

Pár tanács mielőtt profilt csináltok a Badoo-n (vagy más hasonló oldalakon):


1. Csak kamu e-mail-ről nyissatok profilt.

2. Ne töröljétek a kapott regisztrációs mailt, mert benne van a jelszó(kicsit el van dugva).

3. Profil törlés előtt szerintem érdemes manuálisan is kitörölni a megadott infókat, képeket (bár, ha sutyi-mutyi oldalról van szó, nem biztos, hogy sokat számít a dolog).

4. A profil törlésnél felhoz egy csomó kérdést, és pipálnivaló box-ot. Figyelni kell mit pipáltok be, mert lehet, hogy a végén csak hibernálásra kerül a profil és nem törlésre.


Egyébként, nekem sikerült törölnöm a profilt. A kapott e-mail szerint 30 napom van még megmenteni, utána végleg törlődik (majd meglátjuk).

Egyébként tetszik, hogy nagyon sokan vannak rajta. Ha jól igazodtam ki a rendszeren, akkor mindennapra jár egy 20-as limit(annyi emberrel lehet ingyenesen beszélgetést kezdeményezni). A napi limit letelte után fizetős lesz.

2011. nov. 1. 08:00
hát elég szar azt leszámítva hogy a mostani páromat ott ismertem meg , de ez csak azért fordulhatott elő mert már ismertük egymást korábbról amúgy meg sok szolgáltatást csak pénzér érhetsz el, tehát nem ajánlom mert kamu.Ha mi nem ismertük volna a párommal egymást korábbról akkor nem találtam volna párt ott az tuti.
2011. okt. 29. 20:04
ne is emlegessük
2011. okt. 28. 15:09
ismerem,nem a legjobb.toroltem is magamat ezert korabban.probald a tagged.com nekem az bevalt.
2011. aug. 10. 21:35

A face-en véletlenül rákattintottam a Zoosk alkalmazásra.

Ettől sem tudok megszabadulni:D

2011. aug. 9. 18:16

Én is hasonlóképp jártam, nagy nehezen töröltem magam,. nem nagyon engedték.

De még a mai napig is kapok emailt, hogy üzenetet kaptam a Badoon, nézzem meg.

Mocskos egy agresszív oldal.

2011. ápr. 20. 05:21

Én is így jártam...kaptam egy ismerősömtől üzit és én ostoba elolvastam...addig nézelődtem ott míg kidobta a párom adatait fotóval, és hogy milyen lányokkal találkozna.

Hülyét kaptam egyből....Számon kértem...vita lett, mert ő állította hogy nem regisztrált.Később kiderült tényleg nem, és hogy visszaéltek az adataival.Ő ki tudta törölni magát én nem.Ezért megváltoztattam az adatokat, meg kitöröltem amit lehetett és azóta nagy ívben kerülöm az alkalmazást.Ez nagyon szemét dolog amit csinálnak...És valóban családi viták kerekednek belőle :-(( Mi már rendeztük ezt egymás között...de én a mai napig nem tudtam kitörölni magam.

23. c1e9612cd3 (válaszként erre: 5. - <Mona>)
2011. ápr. 20. 02:31

gagyi mail címről megnéztem én is :) Na szóval, cselesek, mert az első mailben, amit küldtek neked, abban írják meg az általuk megadott jelszót. A lényeg, h ők adnak neked egyet!!!!! Csakhogy ezt kevesek veszik észre, és így nem tudják magukat törölni, hacsak nem olyan cselesek, mint itt egyesek, h új jelszót kérnek :)))) (Ügyes!)

Amúgy, én azt vettem észre, h abban a pillanatban, h elkezdted használni ezt a sz...tyok alkalmazást, egyből csinál neked a rendszerük egy társkereső profilt is. Igencsak meglepődtem, amikor magammal szembetalálkoztam, és azt írták rólam, h találkozni szeretnék 27 és 42 év közötti ffiakkal...... Akar a fene! Elég nekem a saját bejáratú 30 évesem.......

Amúgy igaz, tényleg agresszívak az oldal fejlesztői......

22. e2579acec2 (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2011. ápr. 19. 21:24
Én is így jártam és azóta küldözget állandóan maileket...
2011. ápr. 19. 20:11

Nekem ott volt az üzifalamon, hogy XY velem kapcsolatban válaszolt kérdésre.

Rákattintottam a narisárga B betüre, mert lehetett látni, hogy letiltom ezt az alkalmazást, és letiltottam.

Mondjuk én oda nem regiztem, de válaszoltam 1-2 ilyen marhaságra, hogy megtudjak valamit, de aztán annyira nem érdekelt!

20. <Mona> (válaszként erre: 19. - Dolce Vita!)
2011. ápr. 19. 20:10

Komolyan? Kitol?A Badootol?


A Te ismeroseidnek kuldott meghivot vagy barmi mast?

19. Dolce Vita! (válaszként erre: 8. - Első)
2011. ápr. 19. 20:08

én is csak ezzel a módszerrel tudtam törölni magam

de aztán még én voltam a köcsög, hogy megtettem, olyan levelet kaptam..

2011. ápr. 19. 20:05
éppen most szidtam a fajtáját is a kitalálójának, mert mindig tele a falam az üzeneteivel, hogy éppen ki és mit mondott rólam - engem zavar! és már csak azért sem fogok belépni :P
17. marcsix (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2011. ápr. 19. 20:05
Én is dettó ugyanigy jártam... elvileg én úgy tudom, hogy töröltem magam... de mostmár kicsit kiváncsi vagyok.
16. <Mona> (válaszként erre: 13. - Githaj)
2011. ápr. 19. 20:02

Igy van!

Szerencsere a parommal emiatt nem lesz gond koztunk,megbizik bennem.Meg O tudja,hogy sosem ismerkednek tarskereson a hatamogott,meg amugy sem az en stilusom,na de ha ezt szetkuldozgeti az ismeroseimnek,mit fognak gondolni rolam?:(

Ebbe alaposan beleszaladtam:(

15. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2011. ápr. 19. 20:00
Én is kaptam ma vagy ötöt, azonnal töröltem... semmi ilyen oldalon nem vagyok fenn, még a legnagyobb közösségi oldalakon sem, és nem is leszek.
14. <Mona> (válaszként erre: 12. - A14deb9047)
2011. ápr. 19. 20:00

Jo neked!:)

En meggondolatlanul beleptem,kivancsi lettem volna az uzenetre.Bar lehet az sem rendes uzenet,hanem csak amolyan csali.


Rettento nyomulos egy oldal.

13. githaj
2011. ápr. 19. 19:58
Jó nagy lótojás az egész, totál hulységek, és még családi gondokat is okozhat.
2011. ápr. 19. 19:56
Kaptam már meghívót! Isten mentsen tőlük! El is kerülöm őket nagyívben!
11. Rish67 (válaszként erre: 9. - Első)
2011. ápr. 19. 19:54
:(
10. <Mona> (válaszként erre: 8. - Első)
2011. ápr. 19. 19:48
Koszonom!Ezt meg fogom probalni.
9. Első (válaszként erre: 6. - Rish67)
2011. ápr. 19. 19:47
Apukám se töltötte ki.
8. Első (válaszként erre: 5. - <Mona>)
2011. ápr. 19. 19:46

Apukám se adott jelszót és törlésnél kérte. Ezt úgy oldottuk meg, hogy kértünk új jelszót és ilyenkor e-mailba kapsz üzit hogy változtasd meg és akkor azzal tudsz törölni. Ne add fel. Nekünk is harmadszorra sikerül.

Nem tudok róla, hogy másnak küldött volna meghívókat.

2011. ápr. 19. 19:46

Nekem nincs is Facebook-os regem.

Gondolom az ismerosom e-mail cimei kozt volt az enyem is,igy ert el hozzam a dolog.

A paromat felhivtam,hogy hogy jartam,nem problemazik miatta,megbizik bennem.Meg is mutatom neki,hogy mi ez ha haza er,had lassa O is.


Engem most inkabb az idegesit,hogy az e-mail cimemen levo ismeroseim nehogy kapjanak ilyen meghivot a nevemben.Az eletbe nem magyaraznam ki,hogy nem magamtol regisztraltam ide:(

6. Rish67 (válaszként erre: 2. - Első)
2011. ápr. 19. 19:43
De én nem is töltöttem ki végig,amit kértek,akkor miért üzengetnek még mindig?...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook