Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Babát tervezünk és a párom megaláz fórum

Babát tervezünk és a párom megaláz (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
150. liliom10 (válaszként erre: 149. - Lèlek2)
nov. 13. 14:49

"utkozben orditva kozolte hogy tole nem fogok semmit kapni"

Sajnos, ha nem szakítasz vele, ez a viselkedés csak romlani fog az évek során.

" o kozolte hogy mi egyutt fogunk megoregedni. Es ilyenkor gyengulok el"

Mitől gyengülsz el ? Ő ezt azért mondja, mert tudja, hogy egy másik nő nem viselné el őt ! Úgy viselkedik, ahogy akar, mert Te nem állítod le !

Miért gondolod, hogy csak ilyeneket, vagy rosszabb partnereket találnál ? Dehogy !!! Csak mondogatnod kellene magadnak, meg neki is, hogy ebből elég, velem ezt férfi sem teheti meg, mert ott hagyom !!!

Úgy érzem a leveleidből, mintha nem 30, hanem 16 éves lennél. Te egy értékes, csupa szív nő vagy, aki nagyon alul értékeli magát. Később,- lehet, hogy csak évek múlva - nagyon fogod bánni, hogy elpocsékoltad ezeket a szép éveket erre az emberre.Remélem, hamarosan erőt gyűjtesz, és kirúgod a barátodat !

Sok-sok boldog születésnapot kívánok Neked egy olyan férfivel, akivel szeretni fogjátok egymást !

149. Lèlek2 (válaszként erre: 146. - Endre2023)
nov. 13. 01:31
Koszonom ezt a tartalmas irasod. Igeen teljesen egyetertek viszont azert az ido surget… bar nincs kapuzarasi panikom. Eloszor is boldog szeretnek lenni es nyugalmat. Ugye most unnepeltuk a szulinapomat a csaladdal akikhez nagyon sokat kellett utaznom… es bulit tartottak nekem ajandekok tortak stb … hat a draga paromtol semmit sem kaptam es pont a 30. Ra. Ez is rosszul esett … raadasul utkozben orditva kozolte hogy tole nem fogok semmit kapni es majd nem kell mondogatnom mindenkinek . Majd mondtam h hat ha megkerdezik a barataim a csaladom hogy mit kaptam toled megnondom hogy semmit. Es megjobban veszekedett. Ne hogy felreertss nem vagyok nagyra vagyo… 1 csokor viragot v 1 torta v barmi jol esett volna mert nem szoktam unnepelni a szulinapomat csak most. Jelenleg itt tartunk … elrontotta a kedvemer akkor. Azota megint hidegek vagyunk egymashoz megint kozoltem h nem kotelezo velem elni. Erre o kozolte hogy mi egyutt fogunk megoregedni. Es ilyenkor gyengulok el sajnis
148. Lèlek2 (válaszként erre: 145. - Főnix3)
nov. 13. 01:26
Sajnalom ami veled tortent de vegul minden jo lett. Igen teljesen igazad van …. Nemtudom szerintem azert vagyok gyenge mert az elozo kapcsolatom brutalis rossz bolt agressziv volt de nagyon durvan. Nagy nehezen megszabadultam tole aztan jott a mostani parom aki meg a kezet se emelte ram soha es nagyon megveti azt ha valaki megut egy not …. Talan ezert olyan nehez elhagynom mert felek h ha lenne valakim megint bantana fizikailak es en meg 1 x nem akarom azt atelni.
147. Lèlek2 (válaszként erre: 144. - Ágio8405)
nov. 13. 01:24
Igen persze. Nemtudom … gyenge vagyok ..
2023. nov. 3. 10:46

Szia Fórumindító!

Elolvastam az összes hozzászólást és azon gondolkodtam, én milyen tanácsot is adhatnék. Mert nagyon szeretnék. Nem tudom, hogy milyen egy bántalmazó (ha nem is fizikálisan bántalmazó) kapcsolat, ráadásul nő sem vagyok, így nehéz megítélnem, neked ebből a kapcsolatból mennyire kell menekülnöd. Persze az első gondolatom nekem is egyértelműen a kapcsolat lezárása volt. Abból, amit eddig írtál magatokról viszont egyértelműen kiderült a számomra, hogy a jelenlegi párodnál sokkal-sokkal jobb apajelölt választásaid is lehetnének, ha már annyira szeretnél gyereket. Ha még csak harminc vagy, akkor nem kell félned attól sem, hogy kifutsz az időből. Lépned nem sikerült eddig, pedig mennyi hozzászóló bíztatott erre.

Tehát most azt látom, ezen téren talán még évekig nem lesz változás. De ez sem olyan nagy baj. Adj még időt magadnak, hogy az elhatározás sziklaszilárddá váljon. A hozzászólók többsége, közéjük sorolva magamat is, ezt sem akarná, hanem azonnali szakítást. De úgy néz ki, erre még nem vagy felkészülve. Erősödnöd kell még hozzá.

Tehát az én tanácsom: ha adsz is még türelmi időt magadnak, arra nagyon vigyázz, nehogy egy - nem tervezett - gyerek mindent átírjon. Azt hiszem nyugodtan kimondhatom, együtt örültünk itt a fórumon, amikor kiderült, hogy mégsem vagy terhes.

Tehát mostantól ne terhességi teszteket vásárolj, hanem mindent tegyél meg annak érdekében, nehogy terhes legyél ettől az embertől.

Ha valami csoda folytán kiderül róla, hogy mégis ő az ideális apajelölt, akkor még évekkel később sem késő nekiállni a projektnek.

145. Főnix3 (válaszként erre: 143. - Lèlek2)
2023. nov. 3. 09:03

Hidd el! Hogy van olyan férfi, aki lesné a kívánságod! Nem játszana az idegeiddel, érzéseiddel, aki semmit nem hány a szemedre és boldogan , nyugodtan élnétek! Egyszerűbb most lépned! Ha szülni fogsz, egyedül maradsz a babával minden szempontból ,persze ott lesz veletek, de a baba mellett nagyon fognak bántani a szavai!

Nekünk ikreink lettek, nem volt időm semmire, nem hogy gondolkodni! Addigra se családom , se barátaim nem voltak! Az én első férjem is ilyen volt! Eleinte eltudják adni magukat, majd egyre többet jött elő, hogy én milyen vagyok! Majd mikor az ikrek megszülettek , brutálisan sűrű lett a degradálásom! Mindenbe belekötött, és soha nem maradt el, milyen szar vagyok és miattam nem lett belőle senki, miattam nem sikerültek a tervei. Különben is milyen csúnya a hasam, ahogy kirepedt!

Szülés után gyorsan vissza nyertem az alakom! Minden nap beszorítottam a tornát . Tehát csak a hasamba tudott belekötni! 17 évembe fájt, mire megerősödtem annyira, hogy lelépjek! Találtam egy remek férfit! Lett közös babánk, oda van a fiáért és nagyon szépen neveli őt,és nevelte a nagyokat! Apjuk helyett apjuk volt! Nagyon nagy különbség kinek szülsz gyereket! A gyerekeimet ha kérdezték az apjukról, vagy az iskolába kellett bemenni, mindig a nevelőapjukat hívták! Nagyon jó kapcsolat van köztük! A vérszerinti apa a gyerekeket sem szerette, csak a magamódján! Képtelenek kimutatni a szeretetüket! Addig fektetnek csak a kapcsolatba energiát, míg megnyugszol, hogy ne hagyd el! Az én első férjem istenien tudott sírni is! Ez akkor következik, mikor már erős vagy és látja, hogy nem hat meg amit mond!

Te még most választhatsz! Harmóniában akarod nevelni a gyereked vagy idegben? Hagyd győzedelmeskedni a józan eszed!

144. Ágio8405 (válaszként erre: 142. - Lèlek2)
2023. nov. 3. 06:58
Miért? Mitől félsz? Olvastál ezzel kpccoktban szakértői tanácsokat? Sorstársak beszálolóit? Azok sok erőt adnának ahhoz hogy lépj, hogy végre kinyiljon a szemed és lásd mennyit árt neked.
143. Lèlek2 (válaszként erre: 141. - Főnix3)
2023. nov. 3. 02:33
Szia. A szokasos nem leptem sehiva nagyon labilis reszemrol az egesz… egyik nap nagyon jooo es imadom … masik nap az egesz elettol elveszi a kedvem es gusztustalan ahogy viselkedik velem. Jelenleg vasarnap tartom a szulinapomat 30 leszek es a csaladommal egy kozos ebedet szerveztem ha o mar semmit nem tett ennek erdekeben … kb 2 het alatt 6 x vagta a fejemhez h most az en szulinapomra elkell utaznunk a csaladomhoz es h en milyen halatlan vagyok …. De h ezt miert nondta nem tudja megmagyarazni. Elvette ettol is a kedvemet ….
142. Lèlek2 (válaszként erre: 140. - PöttyösPanka)
2023. nov. 3. 02:31
Nem sajnos
141. Főnix3
2023. nov. 2. 20:55
Szia! Mi újság veled?
140. PöttyösPanka (válaszként erre: 138. - Lèlek2)
2023. okt. 31. 10:39
Sikerült lépni?
139. Oliva2023 (válaszként erre: 138. - Lèlek2)
2023. okt. 19. 23:44

A te életed, a te időd. Egyszer megszületik benned a döntés, hidd el. Akármi is legyen az.

:)

138. Lèlek2 (válaszként erre: 136. - Oliva2023)
2023. okt. 19. 04:57
Igeeen . Persze azert az is durba hogy mindenki ennyire egy velemenyen van. Es nem csak ti hanem a kozelalloak is a barataim a csaladom stb. Es enis tisztaba vagyok a dolgokkal megsem lepek de nemtudom mitol felek …. Szomoru.
137. Lèlek2 (válaszként erre: 135. - Liliom10)
2023. okt. 19. 04:56
Ha kivulrol neznem sajnalnam a lanyt vagyis magamaty sokszor nezem kivulrol. Nem szeret? De akkor miert van velem 6 eve! Miert valtozott mar egy csomot? Miert hagyta ott a lakasat az eletet a varosat a szingli bulis eletet es koltozott hozzam? Miert olel at 5 ev utan is minden este hogy aludjunk! Puszilgatva ebreszt minden reggel.
136. Oliva2023 (válaszként erre: 133. - Lèlek2)
2023. okt. 18. 16:13
Egy kevés erő is elég. Ha pl angolul tanulunk, akkor sem kell várni, míg felsőfokon beszélünk, hogy megszólaljunk. Az első lépéshez kell csak az erő. Az meg szerintem megvan benned. Hiszen tök világosan látod a helyzetedet. Ráadásul abból is meríthetsz erőt, amiket itt írtunk neked. Ennyi idegen, aki határozottan arra biztat, hogy lépj ki, nem rossz szándékkal mondja, hidd el. Ráadásul ez egybeesik azzal, amit a pszichológus mond, aki sokkal közelebbről ismeri az életedet, mint mi. Szóval, hajrá! Ügyes leszel, bízz egy kicsit magadban.Lehet, hogy csak azt az illúziót kell elengeded, hogy "ez most sikerül"és máris szárnyalsz tovább. :)
135. liliom10 (válaszként erre: 133. - Lèlek2)
2023. okt. 18. 08:49

Ez a pasi NEM SZERET Téged !!! Ebből indulj ki ! Egy önző alak, aki csak kihasznál Téged !

A 6 év nagyon hosszú idő, tovább ne pocsékold rá a fiatal éveidet ! Ő nem érdemel meg Téged !

Mihez kell erő ? Ha ez a kapcsolat egy filmen menne, és néznéd kívülállóként, mit tanácsolnál a női főszereplőnek ?

134. Biciklis_ (válaszként erre: 76. - Lèlek2)
2023. okt. 18. 08:11
Ébredj fel,ez a kapcsolat megalázó számodra.
133. Lèlek2 (válaszként erre: 130. - Oliva2023)
2023. okt. 16. 22:30
Igen egyetertek veled. Sajnos semmiben de tenyleg semmilyen szinten nem tamogat. Ez a legrosszabb talan az egeszben. De visszafele en teljesen mast adok es en viszont ebbol nem kapok semmir. Es ez nem megy hosszu tavon mikor csak adok…adok…adok es vissza semmi! De tentleg semmi! Es most itt ne targyakra gondoljunk bar az is benne lehet mert azt sem kapok 😂😂 nehez de muszaj lepnem tudom. Csak meg erot gyujtok.
132. Oliva2023 (válaszként erre: 131. - Vigyefene)
2023. okt. 16. 11:36
:)) Oké! Jó, hogy neked sikerült.
131. vigyefene (válaszként erre: 130. - Oliva2023)
2023. okt. 16. 01:37

"Biztos vannak szuper pasik, akik elfogadják más gyerekét, meg szuper apukák, akik elfogadják az új pasit a gyerekük körül, de én sajnos sosem láttam ilyet. Nekem az az élettapasztalatom, hogy nem érdemes a csodára számítani, mert általában nem jön be."

Akkor most nézzél meg engem.

130. Oliva2023 (válaszként erre: 129. - Lèlek2)
2023. okt. 16. 01:31
Hát, nem egyszerű, az biztos. A belső motivációt nem olyan könnyű megtalálni. Van, hogy 10 év múlva jön egy aha-élmény, és akkor döbbensz rá arra, hogy mi volt a döntéseid hátterében. De egy biztos. Egy párkapcsolatban a másik fél feladata az, hogy támogasson téged. A mostani srác ezt valamilyen okból kifolyólag nem tudja megtenni. Tehát a párkapcsolat nem tölti be a funkcióját. De amíg vele vagy, addig esélyt sem adsz arra, hogy jobbat találj nála. Ez az igazi veszélye az ilyen elhúzódó folyamatoknak. Én is olyan vagyok, aki nem tud gyorsan dönteni, hipp-hopp belépni vagy kilépni egy kapcsolatból. De ha eldöntöttem, akkor viszont nálam nincs visszaút. Szóba sem állok az expasikkal. Ha leígéri a csillagos eget, akkor sem. Nyilván ez csak akkor megy, ha nincs gyerek, de nálad még nincs. Erről még az jutott eszembe, hogy ha netalántán gyereked lenne tőle és utána mentek szét, akkor a következő kapcsolat is sokkal nehezebb dió lesz. Biztos vannak szuper pasik, akik elfogadják más gyerekét, meg szuper apukák, akik elfogadják az új pasit a gyerekük körül, de én sajnos sosem láttam ilyet. Nekem az az élettapasztalatom, hogy nem érdemes a csodára számítani, mert általában nem jön be.
129. Lèlek2 (válaszként erre: 128. - Oliva2023)
2023. okt. 15. 00:37
Igen persze. A pszichologusom sokszor mondja nekem h egy adott helyzetbe nezzem meg magam es az egesz hekyzetet kivulrol. Es mikor ezt teszem borzasztoan sajnalom magam es kihasznalva erzem magam. De viszont ugye en benne vagyok es tudom hogy ez nem jo es latom magam es a helyzetet kivulrol es valamiert megsem tudok lepni. Nemtudom higy miert es nincs kapuzarasi panikom…. Mindig annyit mondok h hat mert szeretem! De normalisan ha belegondolok ha en szeretek valakit es o rosszul banik velem attol en meg szerethetem de nem maradok csak ezert vele. Ugyhogy most epp itt tartunk a pszichologusommal hogy vajon miert nem lepek mar vegre ki ebbol az egeszbol….
128. Oliva2023 (válaszként erre: 126. - Lèlek2)
2023. okt. 14. 22:46
:) Örülök. Kívülről, idegenként könnyebb látni azokat az összefüggéseket, amiket belülről nem látunk. Nagyon drukkolok neked!
127. Gretaa (válaszként erre: 124. - Oliva2023)
2023. okt. 14. 17:53
Jó gondolatok!🙂
126. Lèlek2 (válaszként erre: 124. - Oliva2023)
2023. okt. 13. 20:33
Ohh basszus mintha a pssichologusomat hallgatnam o is mindig ezt mondja. Total ezt amit te 😇 koszonom neked igazad van .
125. Gretaa (válaszként erre: 123. - Lèlek2)
2023. okt. 13. 08:41
Ugyan,ne köszönd mert nem esik terhemre.
124. Oliva2023 (válaszként erre: 119. - Lèlek2)
2023. okt. 13. 01:36

Egy kicsit tedd félre a másokkal való törődést, jó? Itt az ideje, hogy először magadat mentsd. Utána másokat. Ez egy ilyen szakasza az életnek. Tudod, ez olyan, mint a repülőn, amikor az utaskísérő azt mondja, hogy az oxigénmaszkot először magunkra kell feltenni, aztán segíteni másoknak. Képzeld, mi lenne, ha mondjuk egy anyuka a gyerekére tenné először, de közben elájul, és magára már nem tudja. A gyerek nem tud neki segíteni, és lehet, hogy árva marad.

Te most olyan helyzetben vagy, hogy nem tudod az energiádat arra áldozni, hogy másokon segíts. Aztán, ha megerősödtél, akkor lehet, hogy te vezetsz csoportokat a Nane-nél. :) Kitartás! Lesz ez jobb is.

123. Lèlek2 (válaszként erre: 122. - Gretaa)
2023. okt. 12. 22:58
Igen tudom mar barcsak ott tartanek . Koszonom neked hogy idot szantal ram
122. Gretaa (válaszként erre: 121. - Lèlek2)
2023. okt. 12. 20:48

Nem könnyű.Viszont ha elszánod magad és ha sikerül kilépned,akkor lassacskán jobban fogod magad érezni és azt fogod magadtól kérdezni,hogy"miért nem tettem ezt meg hamarabb?"

Mert hát nem nyújt annyi örömet amiért érdemes volna küzdeni ezért a kapcsolatért.(az olvasottak alapján)

Ettől még az is jobb ha szingli leszel.

121. Lèlek2 (válaszként erre: 120. - Gretaa)
2023. okt. 12. 20:02
Igen azon leszek. Csak nehez nekem
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook