Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Babát tervezünk és a párom megaláz fórum

Babát tervezünk és a párom megaláz (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2023. okt. 11. 21:15

Aki így viselkedik, azzal inkább ne vállalj gyereket.

Továbbmegyek: aki így viselkedik, az azt sem érdemli meg, hogy a gyermekáldáshoz szükséges biológiai funkciókat együtt gyakoroljátok.


Véletlenül most mutatja ki a foga fehérjét, amikor régebben nem viselkedett így? :(


Profi, rafinált partnerbántalmazó benyomását kelti.


Gondolj arra: milyen gyerekkora lenne annak a gyereknek, ha az apja ilyen szeretetlenül, rosszindulatúan, ellenségesen viselkedik már a fogantatás körül is?


Simán szülhetsz mág 30-on túl is, ez nem kell, hogy szempont legyen!

89. Utolsó betyár (válaszként erre: 88. - Gretaa)
2023. okt. 11. 21:06
Naiv vagyok, de egy magát értelmesnek valló nő ezt tényleg eltűrné? Szerintem nem, de ha mégis létezik ilyen az meg is érdemli a sorsát.
88. Gretaa (válaszként erre: 14. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 21:03
Mi az a jó ami megfogott benne,hogy mégis eddig vele maradtál?Bármi is legyen az a jó,elnyomja azt a sok rossz.
87. kannanana (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 19:19
menekülj
86. Lèlek2 (válaszként erre: 82. - Kacsahercegno)
2023. okt. 11. 17:59
Koszonom
85. Lèlek2 (válaszként erre: 81. - Liliom10)
2023. okt. 11. 17:59
Ez jo pelda! Dehogy engednem! Isten ments meg a kozelebe se. Koszonom
84. vigyefene (válaszként erre: 83. - Birebora)
2023. okt. 11. 17:21
Mármint h pár éve kellett volna?
83. birebora (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 16:45
Micsoda?! Na ne szórakozz! Ilyen van? Nem értem én ezt. Nem találok szavakat. Szerintem tudod mit kell tenned és nem holnap, hanem még ma.
82. Kacsahercegno (válaszként erre: 80. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 16:36
Tényleg drukkolok, könnyebb lesz majd idővel! Azt meg, hogy 6 év a kukába megy, vedd úgy hogy minél előbb kilépsz ebből, és túl leszel rajta lelkileg, annál előbb jöhet a következő, normális férfi, akivel majd családot alapíthatsz. 30 évesen nem vagy elkésve.
81. liliom10 (válaszként erre: 80. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 16:29

A legfontosabb, hogy ez az ember NEM SZERET Téged, csak kihasznál !!! Aki szeret, az nagyon máshogy viselkedik !

Örülj, hogy nem lettél terhes ! Rúgd ki, és kezdj új életet ! Növeld az önbecsülésedet, és többé ne engedd meg, hogy valaki így bánjon Veled !

Mit szólnál hozzá, ha a lányod születne, és ha felnőne, egy férfi így viselkedne vele, mint ahogy most Veled a párod ? Ugye, nem engednéd ?

80. Lèlek2 (válaszként erre: 78. - Kacsahercegno)
2023. okt. 11. 16:21
Tudod mit…. Igazad van. Ebbe bele sem gondoltam csak h szeretem meg a 6 ev meg h de jo h vegre gyerekunk lesz kb ennyi. Koszonom hogy ezr leirtad mert igy meg konnyebb …. Most eloszor gondolok abba bele h ha ebbe kene elljen a gyerekem az allando veszekedesek undorito megalazasok vagy ha vele beszelne igy vagy akar csak ra emelne a hangjat a gyerekemre ez nekem nagyon fajna. Majd most ez erot ad h elengedjem ot!
79. Kacsahercegno (válaszként erre: 77. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 16:12
Drukkolok!!
78. Kacsahercegno (válaszként erre: 71. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 16:09

És erre rábíznál egy gyereket? Bocs de olvasd már vissza, tudom, hogy nehéz, és te is ennek a viselkedésnek (gaslightolásnak stb.) az elszenvedője vagy, de egy gyereket ne tegyél már ki ennek szándékosan. El tudod képzelni, hogy együtt neveljétek? Ha baja van, elvigye orvoshoz, felkeljen hozzá éjszaka, tisztába tegye? Hogy szépen türelmesen viselkedjen a gyerekkel?


Hallgass a barátnődre, ha már ránk nem is... Tudom, hogy nehéz kívülről nézni, de ez nem egy olyan környezet amibe gyereket kell szülni.

2023. okt. 11. 16:09
Halistennek mert sajnos nost ezt kell mondanom de mindenkinek jobb ez igy nem vagyok terhes . Aminek jelen helyzetben orulok. Igy konnyebb lesz atgondolnom a dolgokat es tovabb lepnem ebbol a bantalmazo toxikus kapcsolatbol.
76. Lèlek2 (válaszként erre: 74. - Biciklis_)
2023. okt. 11. 16:08
Hat meg megelni …. Ugy hogy vele terveztem a jovomet . Vegre oda is eljotottunk h probalkozzunk erre az elso ilyennel ez van . Ahelyett higy izgatottan orommel olelgetve varnank a teszt eredmenyet
75. Lèlek2 (válaszként erre: 73. - PöttyösPanka)
2023. okt. 11. 16:07
Koszonom . Mar felkerestem hasonlo embert es dolgozunk a belso dolgokon.
74. Biciklis_ (válaszként erre: 71. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 15:58
Még olvasni is felháborító....
73. PöttyösPanka (válaszként erre: 71. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 15:52

És még mindig vele vagy...

A rossz dolgok csak fel fognak erősödni benne, amikor megszületik a baba. Sokkal kevesebb figyelem jut majd rá, ami még inkább előhozza az önző énjét.

Miután nagyon sürgősen elhagytad, keress fel egy sématerapeutát, aki segít rávilágítani, hogy miért voltál benne 6 évig egy bántalmazó kapcsolatban. Ezzel megelőzheted, hogy még egy ilyenbe belefuss.

72. vigyefene (válaszként erre: 71. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 15:52
Ne válj el tőle. Akaszd fel.
71. Lèlek2 (válaszként erre: 64. - Liliom10)
2023. okt. 11. 15:27

Nekem van lakasom de nem abban elunk hanem alberletbe ami az en nevemen van … eleinte nem de mostmar felesbe fizetunj mindent kaja rezsi alberlet. Es ennyi. Ram v a kapcsolatunkra egyaltalan nem kolt tobbet. Egyebkent onis nagyon jol keres tehat teljesen megtehetne h havonta 2 x elvigyen randira v kapjak egy szal viragot de nem ennyit sem!


Alltalaban o foz en minden mast megcsinalok. Neha enis sOktam fozni vagy o kiteregetni. Nekem ez is oke.


Na igen a masik bajom az az h ritkan vagyok beteg de ha a vagyok akkor nagyon es a 6 ev alstt annyi nem volt benne hogy 1 teat csinaljon meg ugyse ha megkertem.

Tavaly annyira beteg voltam vmi rav virustol h alig kaptam levegot mondtam neki csinaljon mar legalavb egy teat mert 40

Fokos lazam volt es huzta a szajat majd mondtam este neki h vigyen be a surgossegire mert megfulladok rosszul vagyok es kozolte h nincs nekem semmi bajom aludjak majd jobb lesz. Taxit hivtam magambak h bemenjek a korhazba . Nem erdekelte ot! De meg sokat tudnek sajnos meselni…. Persze ha o beteg en aztse tudjam h segitsek rajta annyira sajnalom …

70. Ghost👻 (válaszként erre: 69. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 15:24

Ès szülni akarsz neki....

Vagy tízet!

69. Lèlek2 (válaszként erre: 55. - Betsy78)
2023. okt. 11. 15:21
Igen ugyan ezek a gondolatok is a fejemben es raadasul meg is kerdeztem tole h ha egy tesztet keptelen venni akkor h akar rolunk gondosokodni? Kozolte h hat enis dolgozni fogok
68. Lèlek2 (válaszként erre: 54. - Kacsahercegno)
2023. okt. 11. 15:20

Csaladom nem igazan foglalkozik velem barataim vannak de ugy igazan csak 1 baratnom van es o is ugyan azt mondja amit ti.

Hazimunkat onis megcsinalja… felesbe fizetunj mindent mar de volt par kemeny honap amikor mindenr en fizettem. Ilyen teren rosszat nem tudok ra mondani max annyi h pl en mint no kb evente 1 x ha kapok valamit. Alltalaban en takaritok o foz de ez igy nekem okes . Ami nem tetszik az az h igy beszel velem neha elojon ez a nemtorodom stilus a komptomisszumokat nem tartja be es nem kapok kb soha semmi kis meglepit vagy egy randit v barmit. Kaja lakas rezsi fele-fele es ennyibe meg is allt a dolog.

67. michelle.r (válaszként erre: 64. - Liliom10)
2023. okt. 11. 15:07

"Rááldoztad a legeslegszebb éveidet egy érdemtelen emberre !"


Ne mondj neki ilyet, így is teljesen kivan 🙃, ráadásul egy 30 éves még messze nincs túl a legszebb évein.

66. 8a5caeb182 (válaszként erre: 65. - Utolsó betyár)
2023. okt. 11. 14:10
🤣🤣🤣
2023. okt. 11. 14:01
Volt már megasztár, aztán jött a megatánc, most pedig a megaláz.
64. liliom10 (válaszként erre: 48. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 13:52

Nézzük most az anyagiakat ! Mennyit fizet a rezsibe, a megélhetésetekbe ? Gondolom, nem fizet lakbért, tehát ingyen lakik Nálad.

Mennyit dolgozik a háztartásban ?( pl. porszívózás, ablakpucolás, pakolgatások, mosogatás, bevásárlások,stb.)

Semmi köze ahhoz, hogy Te keresel többet ! Könyörgöm, a Te lakásodban élősködik, és Téged kihasznál minden szempontból !

Megfáztál, és nem főz egy teát ? Megkérdezi, mit tegyen érted ? Hogy telt el a 6 év ?

Rááldoztad a legeslegszebb éveidet egy érdemtelen emberre !

Mondd meg, hogy a napokban költözzön el, legkésőbb vasárnap estig !!! Menjen, ahova akar, akár hajléktalanszállóra, engem nem érdekelne ezek után !

63. PöttyösPanka (válaszként erre: 60. - Michelle.r)
2023. okt. 11. 13:34
Még a nemierőszak elkövetők is ezt szokták mondani.
62. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 13:23

Jo lesz igy gyereket nevelni; kulonkasszan.


Egy terhessegi teszt 500 Ft, egy csomag pelenka meg 5000.... vagy egy gyerekules 50+...

61. Betsy78 (válaszként erre: 60. - Michelle.r)
2023. okt. 11. 13:23
Szerintem a pasi ezt nemcsakhogy elviseli, hanem (nekem az az érzésem) direkt kihasználja őt anyagilag is! Nála lakik, meg hogy keressen a nő terhesen végezhető munkát... akárhogy is lapátra kell tenni MOST
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook