Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Babát tervezünk és a párom megaláz fórum

Babát tervezünk és a párom megaláz (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
30. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 09:11
Rengeteg olyan élethelyzet jön még, ahol sokkal durvábban fog beszélni, viselkedni valószínűleg, ha már most ilyen. Egy percet nem terveznék vele, nemhogy családot alapítsak....
29. michelle.r (válaszként erre: 8. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 09:10

Pontosan ezek a helyzetek azok, ahol megmutatkozik, hogy milyen ember.


Eszedbe ne jusson gyereket vállalni vele. Ha ez a mondat így kihozza a sodrából, mit gondolsz mi lesz, amikor a gyerek átüvölti az éjszakákat? A falhoz vágja? Leordítja az ő fejét is?

28. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 09:08

Te ilyen légkörben szeretnéd felnevelni a gyerekedet? Ilyen apát akarsz neki? Tudod hányan tennék naponta össze a kezüket érted, csak hogy létezel? Küld el hangyát szedni azt az idegbeteg f@szkalapot! Nem kell neki szaporodni sem! Vétek lenne ezt az életet választanod, benne ragadnod ebben a kapcsolatban!!

Sok erőt és kitartás neked! Remélem megtalálod az igazit! ❤️

27. michelle.r (válaszként erre: 2. - Charlize)
2023. okt. 11. 09:07
Ezzel a mondattal szerintem zárható is a fórum. A megoldás itt van.
2023. okt. 11. 08:48
Kiszolgáltatottabb
2023. okt. 11. 08:46
Felolvastam a férjemnek, megkérdezve, ő mit javasol. Szerinte azonnal le kell lépned, még most, míg nem leszel még kiszolgáltatóbb helyzetben. Ha most így beszél, így bánik veled, ennél csak sokkal rosszabb lesz ezután. Légy erős, és menekülj, én is ezt javaslom.
24. Pasionella (válaszként erre: 18. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 08:36
Reméljük most nem vagy terhes és felejtsd is el ezzel az emberrel, nem is értem két ember aki így van egymással miért akarna közös gyereket, előre sajnálom sajnos azt a gyereket, egy ilyen ember sem apának nem való sem pedig férjnek.
23. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 08:36

Jó nagy marha vagy ha egy ilyennek szülsz.

Hagyd ott a picsába.

Aranyból van neki?

22. globus (válaszként erre: 4. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 08:29
Ritkán mondok ilyent, de menekülj, mert idővel ez csak rosszabb lesz.
21. liliom10 (válaszként erre: 10. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 08:23

De igen, fiatal vagy ! Ne az elmúlt 6 éven keseregj, hanem az előtted álló hosszú, boldog évekre gondolj, amik előtt állhatsz, ha ott hagyod ezt a pasit, aki NEM SZERET Téged !

Aki így beszél, viselkedik egy nővel, a párjával, azzal egy napig se szabad maradni !!!

Miért kell rengeteg teszt ? És miért nem osztoztok a kiadásokon ?

Ne tedd tönkre magad, ne engedd, hogy ilyen megalázó kapcsolat miatt esetleg az egészséged is megromoljon !

Én már semmilyen magyarázkodást, ígérgetést nem is várnék, mert már nem érdekelne ! Remélem, nem vagy terhes ! Költözz el, kezdj új életet !

20. vigyefene (válaszként erre: 19. - Vigyefene)
2023. okt. 11. 02:19
Hmmm, pár elütés....
19. vigyefene (válaszként erre: 18. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 02:18

Ha egy rendes férfit találsz, az elfogadja a gyereked a mostanitól is.

Ez történt velem is. A feleségem 4-éve elhúnyt, de a mostha lányom továbbra is hozzám jár, mert nagyon jól megvoltunk évtizedeken át.

Nem biztos h veled is ez fog történni, de jó esélyed van rá.

A gyerekek is nagyon jól mebvannak, mindig is megvoltak, mint édes testvérek.

18. Lèlek2 (válaszként erre: 17. - Vigyefene)
2023. okt. 11. 02:11
Koszonom kedves vagy enis e fele hajlok… de mivan ha most terhes vagyok? Felek …. Ujra kezdeni, felek attol is h most terhes vagyok, biztis h nem igy akarom elni az eletem. Kozosen szeretnek valakivel babat tervezni izgatottan pozitivan nem igy h neki mindegy meg lehord mindennek es gusztustalan. Borzaszto
17. vigyefene (válaszként erre: 16. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 02:08

Elsőnek gondold át a helyzeted, az biztos h új párra van szükséged.

Mennyire fontos az h gyereket szüljél.(?)

Ismerkedj, van még időd, a következővel beszéld meg a terveid.

Ha találsz valakit akiben megbízol, akkor hajrá.

16. Lèlek2 (válaszként erre: 15. - Vigyefene)
2023. okt. 11. 02:02
Foggalmam sincs most mit tegyek…
15. vigyefene (válaszként erre: 14. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 01:54

Közben a telefonon voltam.


Pontosan értem a helyzeted, sajnálom h ez történt.

Ne rágódj sokáig a múlton, mert nem tudod megváltoztatni.

Könnyű ezt mondani egy idegennek, de tanácsot kértél.

14. Lèlek2 (válaszként erre: 13. - Vigyefene)
2023. okt. 11. 01:44
Igen persze de azert 6 evet lehuztam mellette joban rosszban nem mindig volt o ilyen es szeretem is . Sokkal fiatalabban szerettem volna szulni hogy tobbet lehessek vele … 30 evesen mar pont itt lenne az ideje minden teren! Minden adotr hozza. Erre most ez van meg neki amugy mind1 ezis kiabrandito nagyon dzomoru es csalodott vagyok…. Egesz nao sirtam meg mostis es ot ez sem erdekli siman itt alszik mellettem es en nemtudok
13. vigyefene (válaszként erre: 10. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 01:42
Ma 40-éves korig nincs semmi probléma szülni.
12. vigyefene (válaszként erre: 8. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 01:40

Pici gyerek évekig idegesítheti.

A türelem rózsát terem.

11. Lèlek2 (válaszként erre: 9. - Vigyefene)
2023. okt. 11. 01:40
Az biztos … mindenre emlekszem a 6 ev alatt amiket mondott
10. Lèlek2 (válaszként erre: 7. - Vigyefene)
2023. okt. 11. 01:40
Annyira mar sajnos nem vagyok fiatal . 30 eves vagyok 6 eve vagyunk egyutt . Azthittem o lesz az igazi. Pl a baba tervezest se lehetett vele megbeszelni soha…. Akarmikor mondtam neki v beszelni szerettem volna rola nem erdekelte . Majd mist hirtelen o gyereket akar mert mar el akartam hagyni de elkezdett meghallgatbi normalis lenni gyereket akarni…. De eddig vegug azt mondta h neki mind1. Ma amikor kozoltem vele h nem jott meg de nincs teszt. Hozzam se szolt ami nagyon rosszul esett. Mas parok ilyenkor orulnenek es remenykednenek … szomoru vagyok
9. vigyefene (válaszként erre: 6. - Charlize)
2023. okt. 11. 01:38
Az ütések idővel elmúlnak, a szavak nagyon sokkal tovább bántanak.
8. Lèlek2 (válaszként erre: 6. - Charlize)
2023. okt. 11. 01:37
Persze igazad van … nem mindig ilyen . Megutni soha nem utott meg. Nem mindig viszont eleg surun beszel igy velem aztan azzal magyarazza h mert ideges volt. Csak ha egy terhessegi tesztet keptelen venni akkor hogy akar majd rolunk gondoskodni? Eztis kerdeztem tole erre kozolte hogy talaljan ki hogy majd terhesseg alatt mit fogok dolgozni ( mert a jelenlegi munkamat nen lehet) ….
7. vigyefene (válaszként erre: 5. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 01:37

Gondolom h fiatal vagy még, tanulj ebből az esetből, és nagyon jól ismerd meg a következőt.

Beszélj vele arról is, h babát szeretnél, h tisztába legyen ő is vele.

6. Charlize (válaszként erre: 4. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 01:34
Reménykedj, hogy ne legyél terhes! Ez bántalmazás, amit a párod csinál! Szavakkal is lehet bántalmazni, nem csak ütésekkel. Ilyen légkörbe nem szabadna egy gyereket szülni és neked sem maradni!
5. Lèlek2 (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
2023. okt. 11. 01:31
Nehez lesz de szerintem is .
4. Lèlek2 (válaszként erre: 2. - Charlize)
2023. okt. 11. 01:30
Nem kamu. Es ez csak egy eset. Csak most az van h 1 napja mar kesik … megyek veszek holnap tesztet. Azota is minden nap veszekszunk mert valami megvaltozott bennem o meg ugy csinal mintha semmi nem tortent volna…. Mellette semmit nem torodik velem . Meg vagyok fazva annyit nem kerdez hogy egy teat csinaljon e v barmi.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 01:28
Sajnálom h ezt kell mondanom, de neked egy új párra van szükséged.
2. Charlize (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 01:26

Ez egy vicc, vagy még komolyan tervezel vele bármit???

Ha nem kamufórum, akkor azonnal pakolj és tipli!

2023. okt. 11. 01:18

Sziasztok


Csak szeretnek beszelgetni vagy par tanacsot kerni.

Baba tervezesben vagyunk de a parom undoritoan banik velem.

Nem vesz terhessegi tesztet csak en pedig megtehetne mar rengeteget vettem , most eloszor mertem neki szolni hogy vegyen mar egy tesztet mert allandoan erolteti h csinaljam a teszteket mikozben meg nem is kene . Erre lehordott mindennek hogy en penzehes sz*rrago g*ci vagyok… es hogy d*gjam fel a terhessegi tesztet magamnak. Es csakis azert mert meg mertem beki mondani hogy vegyen mar tesztet mert ez volt az utolso es en mar rengeteget vettem a par honap alatt amig i egyet sem ! Nem vagyunk kozos kasszan. Ezzel nagyon durvan megbantott , azota valami megvaltozott bennem . Azt hiszem ennel lejjebb mar nincs ha egy ferfi igy beszel egy novel foleg ha eppen gyereket tervezunk.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook