Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Babát tervezünk és a párom megaláz fórum

Babát tervezünk és a párom megaláz (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
60. michelle.r (válaszként erre: 45. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 13:17

"Majd azzal magyarazza h en hozom ki ezt belole mert jobban keresek mint o megis azt akarom h o vegyen NEkEM tesztet. "


Ugye tudod, hogy minden bántalmazó ezzel védekezik? Mármint azzal, hogy az áldozat az oka, mert ő hozza ki belőle, ő idegesíti fel.


Figyelj, nincs mentség arra, ha egy pasi így beszél a párjával.


Az mondjuk nem segít, hogy neked több a pénzed. Óriási érzelmi intelligencia és tudatosság kell ahhoz, hogy egy pasi ezt elviselje. Neki láthatóan nincs. Nincs okod, hogy vele maradj. Még az sem, ha már terhes vagy.

59. PöttyösPanka (válaszként erre: 52. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 12:58
Ha vele maradsz, nem egyedül leszel, hanem még jobban megterhelve, mintha egyedül lennél. Ha egy terhességi tesztet sem hajlandó venni, akkor szerinted pelenkát, kisruhát, ételt, stb. fog venni? Nem. Ilyen hozzáállással fog vigyázni a gyerekre? Nem. Ellenben főzhetsz és moshatsz még egy emberre. Cserében meg hallgathatod az alázást. Bízz magadban, és hidd el, hogy végig tudod csinálni egyedül, de békességben.
58. matutinem (válaszként erre: 52. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 12:48
IGEN! - inkább egyedül, mint megalázkodva .
57. eunuch
2023. okt. 11. 12:44
Menekülj, amíg nem késő!
56. gigi> (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 12:24
Párod egy nárcisztikus barom. Lépj le, pakolj, menekülj!
55. Betsy78 (válaszként erre: 52. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 12:15
Inkább egyedül, mint egy ilyennel! Ha terhes vagy, a leendő gyermekedért is felelős vagy, nem teheted ki egy ilyen "apa" agressziójának! Szerinted mennyit segítene neked akár anyagilag, akár a gyerekkel való foglalkozásban ha egy nyomorult teszt miatt így reagált??? Egyedül előbbre leszel mint vele.
54. Kacsahercegno (válaszként erre: 48. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 12:04

Hát őszintén remélem, hogy nem is fog kezet emelni rád, mondom, én parás vagyok az ilyentől, ezektől a redflagektől azonnal feláll a szőr a hátamon. Úgyhogy bocsi a károgásért...


Ha nálad lakik, akkor relatíve egyszerű. Azzal ne foglalkozz hogy neki nincs hová mennie, felnőtt ember, nem a te dolgod megoldani ezt, adhatsz neki egy hónap haladékot, addig találjon valamit. De ugye nem az van hogy te is pénzeled????? Az otthoni dolgokból kiveszi a részét?


Ha terhes vagy, akkor sem kell vele együtt maradni. Egyedül is meg tudod oldani, jobb lesz mint egy ilyen emberrel. Főleg ha most is te végzed a házimunkát, akkor valószínű a gyerekkel is egyedül leszel, akkor is ha együtt maradtok. Milyen apa lenne? Még 18-20-30 évig ezt akarod hallgatni, hogy ilyen csúnyán beszél veled? Esetleg a kisgyerekkel is? Vannak barátaid, családod? Ha vannak emberek, akiknek számíthatsz a támogatására, akkor velük beszélj, akkor egy fokkal könnyebbnek fog tűnni egyedül folytatni.

53. Ghost👻 (válaszként erre: 51. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 12:03
Dobd ki!
52. Lèlek2 (válaszként erre: 49. - Matutinem)
2023. okt. 11. 12:03
Es csinaljam vegig ezt egyedul?
51. Lèlek2 (válaszként erre: 50. - Ghost👻)
2023. okt. 11. 12:03
Igen? Es akkor mit tegyek?
50. Ghost👻 (válaszként erre: 48. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 11:59

Megmondom hogy lesz.

Te boldog leszel a tudattól,hogy jön a gyerek.

El nem fogod hagyni, mert egyedül ezt nem akarod majd csinálni.

Szenvedsz tovább,szenvedni fog a gyerek.

2023. okt. 11. 11:59
6 évig eltűrtél tőle mindent, így megerősítetted benne, hogy se tisztelni, se szeretni, se becsülni nem kell téged. A gyerekedet ne tedd ki ennek. Bízzunk benne, hogy nem vagy terhes, de ha az vagy, akkor minél hamarabb old meg a f.szkalap elhagyását.
48. Lèlek2 (válaszként erre: 47. - Kacsahercegno)
2023. okt. 11. 11:57
Nalam lakunk aznap mikor ezeket mondta mondtam nekibh menjen el .:. Kozolte hogy majd mert o neki most nincs hova menni stb stb . 6 ev alatr rengetegszer volt mar vitank bolt h el is koltozott mert kidobtam a cuccait de sose emelt ram kezet! Igen en ertem h az lenne a helyes ha elhagyom de nagyon valoszinu hogy terhes vagyok….. tehat nemtudom h hogyan tovabb
47. Kacsahercegno (válaszként erre: 45. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 11:55

Na neee. Ez az "ezt hozod ki belőlem" tipikus undorító, manipulatív, agresszív bántalmazó f.sz duma, amivel később a verést is megmagyarázza majd. Van hová menned? A te lakásodban éltek? Ha nem, akkor szerintem kezdd el megszervezni a költözést, de titokban. Lehet én vagyok túl parás, de tényleg agresszívnak hangzik, én nem kockáztatnék, ha jelenetet rendezel hogy márpedig elhagyod meg stb. akkor lehet a keze is eljár, nem csak a szája.... Akkor szólnék hogy költözöm, mikor már megvan az új hely. Vagy úgy küldeném el, hogy valami férfi ismerősöm készenlétben van + a lakatos is az azonnali zárcserére ahogy kitette a lábát.


Drukkolok, hogy ne legyél tőle terhes, de ha véletlen igen, akkor meg főleg ne maradj ezzel az emberrel együtt. Ne azon agyalj hogy hogyan lehetne ezt a kapcsolatot helyrehozni, meg te hogy változz, meg miért csinál ezt vagy azt, hanem hogy minél előbb megszabadulj tőle.

46. Ghost👻 (válaszként erre: 45. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 11:44

Ja persze...

Negyede ennyinèl rászólok a fèrjemre,hogy állìtson magán,tudja hogy kivel beszél!!!

Biztos nekimentem volna már...

45. Lèlek2 (válaszként erre: 43. - Liliom10)
2023. okt. 11. 11:40
Enis remelem csak mar annyira belem beszeli h velem van a baj h mar el is hiszem . Kozben csak egy terhessegi tesztet kertem tole es igy reagalja le… aztan azzal magyarazza h o ideges volt. Basszus akkor sem beszelunj igy a masikkal. Majd azzal magyarazza h en hozom ki ezt belole mert jobban keresek mint o megis azt akarom h o vegyen NEkEM tesztet. Vicc az egesz. Mondtam neki ez nem nekem kell hanem kettonknet es nekem ez nem esik jol. Mas parok izgatottan varnak az eredmenyeket es h babajuk legyen o meg egy teszt miatt igy beszel velem…. Az hogy ket napja kesik se reagalt ra semmit nem is kerdez semmit. Jelenleg hozzam sem szol
44. Lèlek2 (válaszként erre: 42. - Globus)
2023. okt. 11. 11:38
Igazad van koszonom
43. liliom10 (válaszként erre: 41. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 11:37

Ha terhes lennék, akkor se maradnék vele egy napig se !!! Semmilyen okból nem élnék ilyen emberrel !

Remélem, minden nő a jövőben így gondolja, és egyedül marad ez a férfinem szégyene !

42. globus (válaszként erre: 39. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 11:34
Semmilyen jó oldala nem hozza helyre a "penzehes sz*rrago g*ci vagyok… es hogy d*gjam fel a terhessegi tesztet magamnak" típusú beszólásait.
41. Lèlek2 (válaszként erre: 40. - 3066f49f9a)
2023. okt. 11. 11:23
Ma derul ki majd csinalok megint tesztet mert kesik sajna
40. 3066f49f9a (válaszként erre: 39. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 11:15
Terhes vagy??? Addig lépj le, amíg nem késő.
39. Lèlek2 (válaszként erre: 38. - Ági0830)
2023. okt. 11. 11:11
Mert van egy nagyon jo oldala is . Ez az oldala ritka de akkoris durva. Ezert szeretem …. Viszont most tenyleg nemtudom hogy mit csinaljak marmint oke szakitask enis ugyan ezt erzem megha nehez is mert ez mar tenyleg az allja volt viszont ha terhes vagyok mit csinaljak 😞😞😞
38. Ági0830 (válaszként erre: 14. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 11:03

Minden előttem szólóval egyetértek, úgyhogy nem ismételném őket.

Egy dolog ütötte még meg a szememet: azt írtad, szereted. Miért? Hogyan? Nem tudom elképzelni, hogy lehet valakit szeretni, aki így bánik veled. Hasonlóan bánt velem a férjem. Mielőtt elhagytam, már egyáltalán nem szerettem.

37. Gretaa (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 10:50
Te egy ilyen emberrel tervezel gyereket?Semmit ne tervezz vele szerintem.
36. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 10:28
Jól látod. Szakíts!
2023. okt. 11. 09:58
Koszonom mindenkinek a megerositeseket es tanacsokat .
34. Lèlek2 (válaszként erre: 28. - Főnix3)
2023. okt. 11. 09:57
Koszonom
33. Lèlek2 (válaszként erre: 25. - Matutinem)
2023. okt. 11. 09:57
Koszonom . Igazabol valamilyen szinten ezutan mar bennem is ez van es akkor azt haggyjuk is amiket a multban a fejemhez vagot vagy tett… mert ezzel a mostanival telt be a pohar! Ezt ki nem neztem volna belole hogy ennyire ….
2023. okt. 11. 09:56
Én azt sem értem, egy ilyen emberrel hogy vagy képes szexelni? Aki így beszél velem, hozzám sem érhetne.
31. michelle.r (válaszként erre: 14. - Lèlek2)
2023. okt. 11. 09:14

Most sajnálsz kidobni 6 évet, ezért végig szenveded a következő harmincat, negyvened?


Győzködöd magad, de semmi sem adott. Érzelmileg semmiképpen nem megalapozott kapcsolat ez egy gyereknek. Olvass, hallgass Máté Gábort. Ha terhes vagy, a gyerek már most, zigótaként is veszi az adást, érzi a feszkót köztetek, traumatizáltan jön a világra.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook