Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezünk... fórum

Babát tervezünk... (beszélgetős fórum)


324. norahhh
2006. szept. 18. 09:55

Sziasztok lányok!

Bocsi, hogy belekontárkodok a topicotokba, de remélem pici segítséget tudok nyújtani, hogy minél előbb a terhességes topicban találkozzunk.

Beszélgettem a sógornőmmel és elmesélte a történetét, hogy hosszú hónapokig Ő sem tudott teherbe esni. Egy éve próbálkoztak már, de nem jött össze a baba.

Aztán kapott néhány jó tanácsot.

A férje nem fürdödhetett, főleg nem forró vízben, hanem csak tusolhatott langyosban és nem használhatott szűk alsónadrágot. Kipróbálták akciózás közben a párnás alátámasztást is biztos ami biztos alapon.

Következő hónapban teherbe esett.

A második gyereknél is ugyanez a taktika vált be.

Mindenkinek sikeres babaprojektet kívánok.

Puszi!

323. Darien (válaszként erre: 321. - Fozsu)
2006. szept. 18. 07:53

Nagyon szorítok neked, remélem, sikerülni fog.


Lányok, ha már gyermekvállalásról beszélünk, meséljetek egy kicsit arról, honnan tudjátok, hogy az aktuális párotok az a férfi, akit szeretnétek, hogy a gyermekeitek apja legyen? Egyszerűen csak "érezni" lehet?

322. mamuci (válaszként erre: 321. - Fozsu)
2006. szept. 16. 22:52

Szia fozsu!

Szoríttunk neked,és reméljük hogy legközelebb már jó hírekkel jössz!

321. fozsu
2006. szept. 16. 15:57

Sziasztok:-)

én is nagyon-nagyon készülök a gyermekvállalásra.jövö7 en lesz a 2. lombikom, nagyon izgulok és félek... remélem most sikerrel járunk.

320. Vica26 (válaszként erre: 296. - Moncus)
2006. szept. 15. 22:31

Szia Moncus!


Örülök, hogy ilyen lazán fogod fel a baba-projectek. Ezt így is kell!

Habár én most könnyen beszélek, kíváncsi leszek, milyen lesz, ha már mi is probálkozhatunk! nagyon szeretném, ha mielőbb összejönne. Próbálom nem beleélni magam, de így hogy már egyszer sikerült, nagyon bízom a gyors folytatásban. Persze azt már szeretném kilenc hónapig végigcsinálni.

Kérdezted, hogy hol tanítok és mit.

Nos, általános iskola alsó tagozatában 3. osztályosoknak vagyok az osztályfőnöke + heti három napot napközizek 1. és 3. osztályosokból álló összevont csoportban. Ezen kívül most kezdtem el a gyógypedagógiát másoddiplomán, így nem fogok unatkozni!

Neked sok sikert kívánok az államvizsgádhoz. A jog nem "piskóta"! Le a kalappal előtted!

319. mamuci
2006. szept. 15. 18:32
Sziasztok! Mindenkinek kitartás, én már lassan kezdem feladni!Mindenkinek jó hétvégét
318. moncus
2006. szept. 15. 08:52

Szia Time!

Most olvastam éppen az imént.

Sebaj, fel a fejjel:-)

Tudod csak lazán!!!


Szép hétvégét

puszi

317. time
2006. szept. 14. 22:55

Köszönöm, köszönöm, olyan kedvesek vagytok!

Délután vettem tesztet, de mire hazértem megjött. :(

Semmi gond, igyekszem úgy felfogni, hogy kaptam egy újabb hónapot minden másra. Egyébként meg egy nagy türelempróba ez a babótervezés.

Így most én várom Tőletek a jó híreket!

Puszi!

316. perfi (válaszként erre: 304. - Time)
2006. szept. 14. 18:13

Köszi, aranyos vagy!!!

Kiváncsian várom a teszted eredményét!

Hozz jó híreket!

315. Vica26
2006. szept. 14. 16:34

Szia Time!

Nekem te nagyon gyanús vagy!!!

314. ksmoni
2006. szept. 14. 14:28
A kistestvér project 9 hónapja várat magára,a biol.óra meg ketyeg...
313. moncus (válaszként erre: 312. - Ksmoni)
2006. szept. 14. 14:15

Az unokatesóm is szedte ezt a gyogyót, és szintén tök ideges volt állandóan, mindenkivel balhézott.

Náluk sajna nem volt eredményes a kúra, mert a férje oldalán volt gáz és emiatt nem volt előrelépés bébi-ügyben. Most abba is hagyta, azt hiszem nálunk lombikprogi lesz belőle.

Neked miért kell szedned?

312. ksmoni
2006. szept. 14. 14:08
Szia moncus! szerintem ez a laza figura be fog jönni!Legalábbis adokim ezt javasolta.Én is nyomom a clostyl-t+még 2 hormontartalmú gyógyszert,majd kiderül milyen eredménnyel.Zsebibaba27,neked nincs hányingered tőle?én folymatosan ingerlékeny vagyok,nem kívánom a kaját és hingerem is van.Nem vagyok biztos benne,hogy jól teszem-e ,hogy szedem ezeket a vacakokat:(
311. moncus (válaszként erre: 310. - Time)
2006. szept. 14. 09:11

Akkor már lehet reménykedni, ez szuper!!!

Nagyon szurkolok, hogy összejöjjön.


Nálunk éppen házfelújítás van, szanaszét minden, közben meg dolgozok ezerrel.

A bébiproject áll, azért akcióztunk, de nem akarom görcsösen, most lazára vettem a figurát, ha összejön okés, de ha nem, akkor sincs semmi baj.


Szép napot, puszi.

Majd írj, hogy mi a teszet eredménye!

310. time (válaszként erre: 309. - Moncus)
2006. szept. 13. 23:08

Még semmi!!!! Melleim viszont nagyon fájnak, még biciklizéskor is. Nagyon izgulok. Ha nincs változás péntek reggel tesztelek, s írok majd.

Köszi az érdeklődést!

Ti hogy vagytok?

309. moncus
2006. szept. 13. 09:33

Szia Time!

Mizu van?

Olyan kíváncsi vagyok, hogy vagy?


Ha erre jársz kukkants már be egy röpke válasz erejéig!

Puszi

308. perfi (válaszként erre: 306. - Vica26)
2006. szept. 12. 10:57

Sziasztok!


Ebbe a topikba eddig még nem írtam, mert amikor rátaláltam az oldalra már pozitív volt a tesztem, így egyértelműen a 'terhességes topkba' telepedtem le.

A kettőnk esete között ha jól emlékszem,akkor 2 vagy 3 hét van. Remélhetőleg majdnem egyszerre fogunk ismét babát várni.


Sokszor megfordult a fejemben, ahogy visszaolvastam még az uh leleteink is hasonlóak voltak. Annyi különbséggel, hogy nekem nem volt barnás folyásom, viszont fájt a hasam egy ponton sokáig. Lehet, hogy az már egy tünet volt?

Na de most már mindegy, tiszta lappal kezdjük újra. Ne gondoljunk rosszra, nem fog megismétlődni !

Szorítok neked is, hogy minél hamarabb sikerüljön, s persze minden babát tervezőnek!!!!


Puszi

307. Vica26
2006. szept. 11. 22:11

Szia Ekka!

Olvastam a kedves anyósódról.

Először is sok boldogságot kívánok az esküvődhöz (az anyósod ellenére is)!

Most már lassan te is beállhatsz a csapatunkba, hiszen esküvő megvolt, már csak egy romantikus nászút kell és jöhet a baba is!

Itt és a terhességes topikban sok érdekes információt találhatsz ebben a témakörben, és rólunk is sok mindent megtudhatsz.

306. Vica26
2006. szept. 11. 22:07

Szia Perfi!

Én is köszöntelek itt (sajnos)!

Jó lenne, ha hamarosan együtt kezdhetnénk újra a babavárást!

A mi történetünk annyira egybevág, nem gondolod?

305. Ekka
2006. szept. 11. 20:06
Én még csak játszadozom a gondolattal:) A játszadozás mellett meg félek is. Néha úgy érzem, hogy még nem vagyok erre érett..
304. time
2006. szept. 11. 17:54

Szia Perfi!

Üdvözlet körünkben! Olvastalak a másik topikon és elmondhatatlanul sajnálom... Sok erőt és próbálj tényleg előre nézni!

Küldök egy kis vigasztaló napfényt!

303. perfi
2006. szept. 11. 17:29

Sziasztok!


A mai nappal csatlakozom hozzátok!

Én is ismét a babatervezők közé tartozom.

Szomorú...

Mindenkinek sok -sok pozitív tesztet kívánok!

302. time (válaszként erre: 301. - Moncus)
2006. szept. 11. 16:39

Köszi!!!

Még reménykedünk, aztán ha marad a helyzet, péntekre tervezzük a tesztelést.

301. moncus (válaszként erre: 300. - Time)
2006. szept. 11. 16:26

Reméljük így is marad, mármint, ami a NEM részét illeti.

Mikor tesztelsz?

vagy egyenlőre jobb a bizonytalanság...

:-)

szorítok

300. time (válaszként erre: 297. - Moncus)
2006. szept. 11. 15:26

Szia Moncus!

Köszi az érdeklődést, nagyon figyelmes vagy! Még semmi egyelőre, csak cicifájás, de az nagyon. Reménykedem... :)

Szóval a diploma mellé készül a baba párhuzamosan Nálatok! :) Jó összebújásokat!

Vicának jó kedvet, Zsebibabának gyors bizonyosságot egy zsebibabában és szép babavárást!

2006. szept. 11. 15:13
Köszi a bíztató szavakat Moncus.
298. moncus (válaszként erre: 295. - Zsebibaba27)
2006. szept. 11. 14:01

Szia ZSB!

Egyáltalán nem baj a belekotyogás, minden új arcot, szívesen látunk, sőt örömmel vesszük az infókat, tapasztalatokat :-)

Remélem, hogy te majd inkább a terhesség topicba tartozó leszel szerdától, nagyon szurkolok!!!

Én korábban tettem már fel egy kérdést a terhességi tünetekről, és sokak válasza szerint nem is nagyon lehet érezni a terhességet az első időkben, úgyhogy don't worry!!!


Tuti minden okés lesz, majd számolj be az eredményről!

297. moncus (válaszként erre: 289. - Time)
2006. szept. 11. 13:58

Szia Time!


Hétfő van, mizu Nálatok?

Köszi a gratut, nagyon jól esett!


Várom a híreket, nagyon szorítok!

:-)

296. moncus (válaszként erre: 290. - Vica26)
2006. szept. 11. 13:57

Szia Vica!

Köszi a gratut. Jogra járok pécsre, már csak az államvizsgák hiányoznak, ha minden simán megy januárban kapok diplomát. :-) remélem!!!


Bébifronton az a helyzet, hogy minden most kicsit fontosabbá vált, mint ez. Költözés, tanulás, egyezkedés a mesterekkel, stb.

Nem keseredek el, ha nem sikerül, ha viszont mégis összejön, akkor nagyon fogunk örülni!


Pont a ciklus közepén vagyok, nálam valahogy nem jön be ez a papírforma szerinti 12-16 nap közötti ovuláció, ezért nem is figyelek rá túlzottan.

Mit tanítasz és hol?

Örülök, hogy már jobban vagy, de tényleg!!!


Szép napot:-)

2006. szept. 11. 11:48

Sziasztok!


Bocsi mindenkitől, hogy belekotyokog a fórumba.

28 éves vagyok.

Ha minden rendben van akkor lassan hét hetes terhes. Szerdán lesz az első UH, igaz mivel semmi testi tünetem nincs, már nem nagyon hiszem, hogy egyáltalán babát várok e még. Meg persze lassan felemészt az aggodalom.

Két éve próbálkozunk a párommal. Egy évig nem foglalkoztak velünk, mert annyit általában várni kell. Azután is csak magánorvos kezdett el vizsgálódni. Kiderült, hogy a férjemnél minden rendben és elvileg nálam is. Újabb félév telt el. Utána 3 hónapos Clostilbegyt kúra. Nem használt. Majd egy laparoszkópos műtét.

Most végre először terhes vagyok remélem. De az is lehet hogy még nincs vége a megpróbáltatásnak, és át kell esnem egy-két vetélésen is.

Mindezt csak azért írtam le, hogy mindenkinek kitartást, és sok-sok türelmet kívánjak. És akinek nem sikerül egyből, ne keseredjen el!

Az orvosom azzal fogadott az első alkalommal:

Aki nem szeretne kisbabát egyből terhes lesz, aki szeretne az nem, ilyen a sors.

Ui. Szerdán szorítsatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook