Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezünk... fórum

Babát tervezünk... (beszélgetős fórum)


174. time
2006. aug. 21. 11:45

De jó, hogy felbukkantál!

Volt kicsi eső, szél itt is, de szerencsére csak a tüzjáték után. Kicsit megáztunk, de mire hazaértünk biciglivel meg is száradtunk.

A pesti viszont félelmetes lehetett.

Reméljük lesz gyümölcse az összebújásoknak!

Én a 7 napon vagyok és igyekszem magamban kicsit lejjebb tekerni a babatémát. Úgyhogy csak lazán.

173. moncus
2006. aug. 21. 10:04

Itt vagyok, ragyogok:-)

jelentem a költözés rendben van, minden dobozban, pénteken végleg elhagyjuk a régi bázist és megyünk az újba. még négyet kell aludni.


Köszönöm összebújás volt, többször is, várom már az eredményét, kicsit bizakodó vagyok, de olyan lassan telik ilyenkor az idő:-(

Majd írom az eredményét.


Szegeden is volt vihar?

172. time (válaszként erre: 171. - Moncus)
2006. aug. 17. 11:14

Szia Moncus!

Jó energiagyűjtést! Aztán mesélj majd az új házról! Te most a ciklus közepén vagy, úgyhogy összebújni sokat és semmi lemondás!

Puszi!

171. moncus
2006. aug. 17. 11:07

Sziasztok!


Time! Puszi, és kitartást, szerintem én is csatlakozom, elfogott egy hányós-hasmenős nyavalya, pont a hétvége kellős közepén! Szupi nem? :-)Úgyhogy én is csatlakozom a kövi hónaphoz is:-)))


Most éppen gyűjtöm az energiákat, mert újra munkába kell állnom!


Valaki kérdezte a köldök-szerű szúrást!

az előző hónapban nekem is írtóra fájt, reménykedtem a bébi-projectben, aztán a nagy semmi lett belőle...úgyhogy nem tudom az minek a jele?!


Puszi mindenkinek legközelebb csak hétfőn leszek

:-)

170. norahhh
2006. aug. 17. 09:17

Ha most lehetne, kb. egy héttel felgyorsítanám az eseményeket.

Teszteltem, de negatív lett. De nem adom fel!

169. Vica26
2006. aug. 16. 23:17
Én is kiváncsian várom a fejleményeket. Úgy örülnék, ha tovább nőne a terhességes topic létszáma:-)
168. perfi (válaszként erre: 167. - Norahhh)
2006. aug. 16. 20:52
Nagyon szorítok neked!!!
167. norahhh (válaszként erre: 166. - Perfi)
2006. aug. 16. 08:52

Szia perfi!

Nem tudom hogy jön-e, de erősen gyanús jeleim vannak, amit nem nagyon szeretnék elkiabálni, mert már kétszer is sikerült. Nagyon szeretnénk már a lejújabb trónörököst.

166. perfi
2006. aug. 15. 16:17

Norahhh

Nekem már volt egy pozitív teszt és egy 2 hete elmaradó menstruáció a kezemben, amikor elkezdett szúrkálni valami a jobb petefészkem környékén. Miután elmentem az orvoshoz, nem mondott rá semmit, csak azt tanácsolta szedjek magneB6-ot. az jó az izomgörcsök ellen. Utána még jó másfél hétig éreztem, de mára már elmúlt. Lehetett a belső átalakulásoktól is, azt hiszem.

Lehet, hogy nálatok is jön a baba? :)))

165. norahhh
2006. aug. 15. 16:00
azért köszi.
164. Vica26 (válaszként erre: 163. - Norahhh)
2006. aug. 15. 15:52

Szia Norahh!

Én semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Sajna, ebben nem tudok segíteni:-(

163. norahhh
2006. aug. 15. 13:28

Sziasztok!

Szúrt valakinek a köldök környéke mielőtt megtudta hogy terhes?

Olyan, mintha kést forgatnának a köldökömben.

162. time (válaszként erre: 161. - Vica26)
2006. aug. 14. 22:50

Köszi Vica! Így tervezem! :) Bár egyelőre még amolyan izomból lazításszerű a dolog, de lesz még jobb is.

Köszi!

161. Vica26 (válaszként erre: 157. - Time)
2006. aug. 14. 20:57

Szia Time!

Bizony, így kell felfogni, kis mosolyjellel! Jön a következő hónap!

Van egy tanácsom, ami nekem bevált. Próbáld meg úgy elképzelni magad előtt a jövőt, hogy kb. egy év múlva esel teherbe. Ne is várd a közeljövőben. Ne foglalkozz a hőddel, ovulációs tesztekkel, naptármódszerrel! Hnap végén ne számíts arra, hogy nem jön meg. Foglalkozz a munkáddal, kösd le magad valami mással. Így könnyebben elviseled a kudarcot, ha meg mégis jól alakul, akkor az igazi meglepetéként hat rád! Tehát próbálj ne gondolni rá annyit! Tudom nehéz, de neked is könnyebb lesz, és a babó se érzi, hogy neki most muszáj megfogania:-)

Én csak a saját példámat tudom felhozni. Abban a hónapban jött össze, amikor szinte eszembe se jutott, hogy mi babát tervezzünk.

160. time (válaszként erre: 159. - Norahhh)
2006. aug. 14. 16:11
Én is Neked!!!
159. norahhh
2006. aug. 14. 15:59
Sajnálom time! Szurkolok Neked!
158. norahhh (válaszként erre: 156. - Time)
2006. aug. 14. 15:59
Elvileg szombaton kellene azaz nem kellene, csak reménykedni tudok.
157. time
2006. aug. 14. 15:57
Ezennel új hónapot kezdek. :( :)
156. time (válaszként erre: 155. - Norahhh)
2006. aug. 14. 15:44
Norahhh! Neked mikor NEM kellene megjönnie? A tünetek biztatóak!
155. norahhh
2006. aug. 14. 15:26

Abból a szorításból én is kérek!

A melleim nekem is szúrnak, és nehezek. A hasam nem fáj. A gyomorsav közrejátszik ilyenkor?

154. time
2006. aug. 14. 13:56

Jaj, süllyed a topik! Tervezők ide is pillantsatok néha!

Nekem még lehet szorítani! Nem fáj most éppen a hasam, melleim viszont igen. Még bármi lehet!

Moncus várom az új ház híreit!

153. perfi
2006. aug. 13. 12:11

Sziasztok!

Mandy: olyan szép, amit leírtál!

Time: nagyon szorítok, hogy ez "az" legyen!

puszi

152. time (válaszként erre: 151. - Mandy)
2006. aug. 12. 20:41

Köszi Mandy a hozzászólást!

Egy orvostanhallgató barátnőm mondta, mikor a megtermékenyülésről tanultak, hogy ez tényleg kész csoda, annyi minden együttes feltétel kell, hogy teljesüljön. Aztán persze épp neki be is csúszott a csoda "véletlenül"! :)

151. mandy
2006. aug. 12. 19:48

Sziasztok babát tervezők :)

Bocsi, hogy belekontárkodik a topicotokba egy ex-tervező. Csak a kedvenc terhes-es könyvemben találtam valamit, amit szeretnék megosztani veletek, remélem nem baj :)


'Valójában kész csoda, hogy egyáltalán létezünk. Egyetlen, tűhegynyi petesejt kerül ki négyhetenként a szabad hasüregbe. Mi volna ha elveszne, ha nem bújna be a méhkürtbe, ahol az ondósejteknek csak néhány óra áll rendelkezésére ahhoz, hogy a számtalan redő közt ráleljenek? ... A nők nem is lesznek feltétlenül terhesek a házasélet kezdetén.'


Hihetetlen, nem? Mennyi mindennek össze kell jönnie tényleg. És sajnos nekünk csak egy dobásunk van havonta, nem úgy mint a fiúknak.

Előbb-utóbb mindannyian részeseivé válunk ennek a csodának. Csak egy kis szerencse kell hozzá, mint mindenhez a világon.

Bocsi, ha zavartam valakit, a terhesség érzelgőssé tett, azt hiszem :)


puszi

150. time (válaszként erre: 149. - Vica26)
2006. aug. 12. 19:04

Lassan kiderül, miről van szó! Tünet van minden, de ezek mensisek is lehetnek: hasban nyomás, mellfeszülés, fáradtság, émelygés.

Moncus, remélem szépen akciódúsan telik a hétvége a költözés mellett! Milyen az új ház?

Többiek, ki hogy van?

149. Vica26 (válaszként erre: 146. - Time)
2006. aug. 12. 17:09

Szia Time!

Milyen tüneteid vannak????? Tessék részletezni! Remélem tényleg ARRÓL van szó!

148. norahhh
2006. aug. 11. 13:05

Köszi,hogy így biztattok.

Nagyon aranyosak vagytok!

Hidd el v.erika, nem akarom görcsösen, nem túl sűrűn hőmérőztem még, mert első két babám szinte elsőre sikerült.

Pont ezért vagyok csalódott /a hőmérőzés miatt /

mert eddig nem csináltam, mégis sikerül.

Sajnálom ami Veled történt v.erika, de biztos vagyok benne, hogy hamarosan sikerülni fog Neked is!

Drukkolok mindenkinek, aki ebben a cipőben jár, hogy mihamarabb találkozzunk, immár a terhességes topicban.

Puszi mindenkinek.

147. v.erika (válaszként erre: 145. - Norahhh)
2006. aug. 11. 12:38

Ne akard ilyen görcsösen.Én is hőmérőztem,de feladtam.

Mi már november óta próbálkozunk.Igaz januárban tuti,hogy terhes voltam.Minden jel arra mutatott,hányás,mellfeszülés,gyakori pisilés,kis hasi görcsök,állandó fáradság,a mellből kis folyadék.Februárban hüttőt vettünk,segítettem felcipelni az emeletre,és másnap nagy görcs közepette megbetegedtem...Orvoshoz nem mentem el.


Bízzunk benne,hogy hamarosan megérkezik hozzánk a POCAKLAKÓ!!!!!!!!

146. time (válaszként erre: 145. - Norahhh)
2006. aug. 11. 12:26

Ne bánkódj és aggódj Norahh! Semmi sincs veszve! Én is ezzel szenvedtem ebben a ciklusban, indítottam is a tudásbázisban róla kérdést, de csak egy válasz volt eddig. Állítólag az ovulációkor leeshet egy kicsit a hő, s utána a menstruációig fent marad, m előtt egy nappal újra leesik. Szóval a peteérés és az akciózás szempontjából jó módszer lehet, de a sikerességet inkább a teszttől jó várni.

Én hétfőre nem várom, van mindenféle tünetem, amik persze lehetnek mensis jelek is csak kicsit sok így együtt. :)

145. norahhh
2006. aug. 11. 12:13

Na! Ennyit a hőmérőzésről! Tegnap reggel még 37,2 volt, ma reggel már csak 36,6. Sírok!

Pedig mindent megpróbáltunk.

Ha leesik a hőmérséklet, tuti hogy nem sikerült?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook