Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az normális, ha a Rezia nevű fogamzásgátlótól állandóan sírok? fórum

Az normális, ha a Rezia nevű fogamzásgátlótól állandóan sírok? (beszélgetős fórum)


10. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 13. 15:29
Ez tipikus tünete a fogamzásgátlónak. Megpróbálhatsz más fajtát, de a működési elv ugyanaz sajnos. Remélhetőleg 3 hónap után rendeződni fog, de ha nem, akkor lehet, hogy más fogamzásgátló módszer után kellene nézni.
9. 9370250d08 (válaszként erre: 7. - Fisica)
2021. nov. 13. 13:58

Lehet, de nem biztos.


Túlzottan nagy különbség meg nincs azok között a hormonális FG-k között, amit fiataloknak írnak fel.


Érdemes jelezni a dokinak, de sztem ez lesz az első kérdése, majd rád bízza, hogy szeretnél-e másik gyógyszert kipróbálni, vagy inkább máshogy védekeznél a továbbiakban.

2021. nov. 13. 13:53
A fogamzásgátló tablettákban rengeteg hormon van, mindenki megváltozik valamilyen szinten. Valószínű az a gond, hogy az orvos találomra írta fel, pedig előtte szükséges nőgyógyászati vizsgálat és vérvétel is.
7. Fisica (válaszként erre: 5. - 9370250d08)
2021. nov. 13. 13:49

Lehet a gyógyszertől. Én is hisztis voltam amíg szedtem bogyót. Minden apróságon megsértődtem. Abbahagytam elmúlt.

Lehet másik nem okoz ilyet.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 9370250d08)
2021. nov. 13. 13:48
Hát mivel eddig nagyon nehezen érzékenyültem el, és október óta van ez, ezért azt gondolom, hogy igen.
5. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 13. 07:55

Biztos vagy abban, hogy ezt a gyógyszer az okozza?


Az, hogy könnyebben elsírod magad, és 1 18 éves lány kicsit érzékenyebb, nem gondolnám, hogy feltétlenül az FG számlájára írható.

2021. nov. 13. 00:43
Nem normális.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 12. 22:06
Mond el ezt igy az orvosodnak, nekem nem normális. Habár a feleségem is félt fogamzásgátlótól. Ő inkább elköttette magát, miután úgy érezteé hogy nem akar több gyereket.
2021. nov. 12. 22:04
*előtti trombózis panel vizsgálatot
2021. nov. 12. 22:00

Tavasszal elhatároztam, hogy a terhesség megakadályozásához fogamzásgátlót fogok szedni. Július közepén el is mentem egy igen jó nőgyógyászhoz, aki ajánlotta a tabletta szedése előtti is panel vizsgálatot. Hálaistennek negatív lettem, minden eredményem normális lett. Ezért október elejétől el kezdtem szedni a Rezia nevű fogamzásgátlót. Csakhogy 1 hét eltelte után észrevettem magamon, hogy kb. folyamatosan bőgök, mint egy hisztis óvodás. Nyilván nem minden egyes nap, most az elmúlt 1-2 hétben nem is sírtam annyit, mint mondjuk az első hét után. De ezen a héten ismét azt vettem észre magamon, hogy bármin elsírom magam. Akkor főleg, ha csak egy kicsit is felemelik az emberek a hangjukat rám, vagy dühösek rám. A mai napon viszont tényleg azt vettem észre, hogy akármin elsíróm magam. Legyen az boldog pillanat, érzékeny, vagy semleges.

Én már elgondolkodtam a gyógyszer abbahagyásán, vagy azon, hogy azonnal felhívom a dokim, hogy mit tegyek ez esetben? Már foglaltam hozzá időpontot, mielőtt elfogyna az adott adagom, de nem tudom mennyire normális dolog ez, hogy bármin és mindig zokogok.18/L

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook