Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az Mp4-esem nem játszik le Mp4-es formátumú fájlt...mi lehet a baj? fórum

Az Mp4-esem nem játszik le Mp4-es formátumú fájlt...mi lehet a baj? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 9. 20:41

Olvastam a bemutatkozódat.Én is imádom a cicákat,van is 2 kedvencünk,a 3.-at sajnos tavaly valaki eltette láb alól,pedig senkinek sem ártott.Mind ivartalanított kandur.Az 1 számú cicát(Maki)már 2*temettem és sirattam el,mert valami őrült rendszeresen halálra gázolja a cicákat itt a faluvégen ahol lakunk.Szóval a 2 cica elütve úgynézett ki mint az én cicám,és eltemettem,megsirattam,bejöttem a kertből,megálltam a teraszon,visszanéztem a kert felé,majd azon nyomban szaladt a kert felől hozzám nyávogva.Szoktuk mondani,hogy még maradt 7 élete.

Bocsi,hogy offoltam,de muszály volt,nekem ők nem csak állatok,hanem családtagok.Minden cica tulajdonság amit a Te cicádról írtál igaz,és ezért megérdemelnek minden szeretetet.

15. k.tünde78 (válaszként erre: 12. - Zsuzsa88)
2009. márc. 9. 19:59
A többi formátumra startolj rá amit ír.Azokból keresd ki a megfelelőt.
2009. márc. 9. 19:58
Igen, ez az mp4 megnevezés amolyan álltalános adat tömörítési elnevezés.Megtévesztő.
2009. márc. 9. 19:55

PSP,Zune,AppleTV,iRiverClix,iPodNano,iPodTouch,iPodMovie,iPhoneMovie.....stb....

ez csak egy pár mp4 formátum a sok közül.

2009. márc. 9. 19:52
A használati útmutatóban a listán, hogy milyen formátumokat játszik le, ott van, szépen irja az Mp4-es formátumot is. Nem értem.
2009. márc. 9. 19:51
Szerintem az, aki gyártotta, és aki a használati útmutatót irta, még csak a kezébe se vette a kütyüt. Nem bosszant annyira, lassan 2 éve van meg, hozzászoktam, hogy nincs klipnézegetés, csak érdekel, hogy miért nem játssza le...
10. Zsuzsa88 (válaszként erre: 7. - 8ee31e318f)
2009. márc. 9. 19:48
Naaa, ennyire hülye azért nem vagyok!!! Kikérem magamnak! :D Igenis Mp4-es lejátszóm van, és bármennyire is hihetetlen, az az egyetlen rohadt klipem, amim van, se nem avi, se nem más formátumú, hanem Mp4. És bármelyik mappában (vagy opcióban) nézem, még csak a listában sem találom meg.
2009. márc. 9. 19:46
Az én videogetemen 9 féle mp4 konvertáló van és egyiket sem viszi,mert nem kompatibilisek a lejátszóval.A papírjában benne kell lenni,hogy milyen formátumokat képes kezelni,ha ezeket megtaláltad akkor a klippeket ezekre a formátumokra konvertáld át,így fel kell,hogy ismerje a filet és le kell játszania.
8. k.tünde78 (válaszként erre: 5. - Zsuzsa88)
2009. márc. 9. 19:41

Lejátsza az,csak kell egy megfelelő emberke hozzá aki szépen megtanít a helyes kezelésére a klipek megfelelő konvertálására,a lejátszód "átformálására".És mondja neked ez az aki,még saját maga sem jött rá teljesen a saját mp4-vel.

Ahogy Su.... említette lentebb.

7. 8ee31e318f (válaszként erre: 5. - Zsuzsa88)
2009. márc. 9. 19:38
attol hogy klip, lehet egy csomo fele formatumban. tuti nem mp4-ben van amit ra tettel.
2009. márc. 9. 19:37

akkor nem mp4-esed van. vagy nem mp4-es a fajl.


vagy eldobos az mp4-ed.


;)

2009. márc. 9. 19:35
De akkor mi a lófüttynek hivják Mp4-es lejátszónak, ha klipeket nem játszik le?! Mekkora hülyeség!
2009. márc. 9. 19:31
klipet aviban tudsz felrakni,legalább is nálunk így megy,de azt sem játsza le mindegyiket.
2009. márc. 9. 19:30
Fuuuh, enyém se játszotta le és bátyám a zseni beállitotta, mert alapértelmezettre volt és átálitotta :S:) de sajnos nem tudok segiteni, esetleg kérj meg vmi műszakizseniszámitógépprofi ismerősödet aki segít :) sok szerencsét! :) N.
2009. márc. 9. 19:26
Hol kell egyáltalán keresni? A Music és a Videos mappában nincs. Mindent átnéztem rajta, és semmi. De ha a számitógépen nézem, mi van rajta, benne van a listában az Mp4-es formátumú fájl (klip).
2009. márc. 9. 19:25
Az Mp4-esem nem játszik le Mp4-es formátumú fájlt...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook