Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az ideális testsúly tanulható fórum

Az ideális testsúly tanulható (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az ideális testsúly tanulható

❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
2009. nov. 13. 07:33

szép napot,

nem akartam sokkal többet, csak annyit, hogy én még gondolkodom a visegrádi hétvégén...

mert nagyon lenne kedvem elmenni, beszélgetni...

azt sem tudom, hány napos,belecsúszik munkanapba?

és nem teljesen úgy étkezem, ahogy ott kellene,

és engem érint a Mikulás is...

szóval akadály van, és kedv is....

:-D

2009. nov. 13. 06:34

Sziasztok! Jó reggelt, szép napot mindenkinek! :) Ma csak jó késő este tudok ide benézni, és remélem, addig már jó sok hozzászólás lesz.


Azt sem bánom, ha azt mesélitek el, hogy mit ettetek, hogyan mozogtatok a nemes cél érdekében, de azt feltétlen említsétek meg, hogy mit tettetek azért, hogy jobban érezzétek magatokat, úgy igazán. Azt, hogy az emberi méltóság és a belső kincsek felfedezése felé vezető úton milyen lépéseket tettetek. :)


u.i.

Olvastam a nekem szóló szavakat mazsi és 49.5 Fogok rájuk gondolni adott helyzetben. :) :) :)

2009. nov. 12. 23:43

Hahóóóóóóóó,Pihe...........

Ha már bejelentkeztél, megnéztük volna a véleményed is:)))

ha holnap jössz elolvassuk és reagálunk,dolgozunk is menet közben.....gyere,várunk sok szeretettel....mazsidrazsi

186. afb21f7623 (válaszként erre: 184. - A22d4e01f3)
2009. nov. 12. 23:40

puszika:)))

Drágám a téma adott és beszélgethetsz Gyöngyivel......akár a csillagos égről is.:))))))))

Ma a reggelim bukott,délben ettem 2 almát,és tolódott minden......adhatnátok egy kis időt,arra lenne szükségem,már alcsizni kéne,4-kor kelés....:((((puszika

2009. nov. 12. 23:37

Kedves Gyöngyi!

Volt olyan normálatlan,aki azt írta neked,hogy pénzszagú az egész?????????Az nem evilági.....Fel se vedd a szavait!Elvégre könyvet írtál,és ki is adattad,és nem csak azért,hogy elmondhasd,hogy van egy könyvem ,hanem azért,hogy az emberek megvegyék,és tanuljanak belőle,hiszen te vagy az élő példa a sikerre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bármit is írt Neked...felejtsd el.Gyöngyi arra a kérdésedre hogyan találhat valaki rád arra az a válaszom ,aki keres,talál.....Én soha életemben még csak nem is hallottam a fórumozásról,a hoxáról meg főleg nem...és ..itt vagyok.Elmondhatom,hogy tőlem zárkózottabb embert nem mondom,hogy nem találni,de sose adtam ki magamat és megint lám....magamról beszélek.Ha az ember meg akarja változtatni az életét az keresi a lehetőségeket,és meg is találja.Ha tud vele élni akkor siker,ha nem ,de legalább meghallgatta ,félsiker!!!!Ha életben tartjuk a fórumot akkor mindíg az első oldalon lesz a hozzászólások által,ha nem,,,akkor eltűnik...be kell minden nap jelentkezni,kitartónak kell lenni csak így működik.....mazsi

2009. nov. 12. 22:01

nahh? vajon lesz erre még valaki?

vajon szóba lehet itt hozni a visegrádi hétvégét?

csak, hogy legyen valami téma.....


HOXA!!!!

kérdeznék! Gyöngyi munkájáról beszélhetünk itt?

ha nem, semmi gond

inkább előre kérdezem...

köszönöm!

2009. nov. 12. 21:58

akkor ez rendben is van

azért még mondok egy-két gondolatot későbbre, szükség esetére:

- a kritika leginkább a kritikát mondó személyét minősíti, kevésbé a célpontját

- mindig el kell döntened, hogy egy kritika méltó-e arra, hogy reagálj rá, ha nem, akkor felejteni, ha igen, akkor indulatok nélkül-higgadtan

- egy-két könnyen beszólógató ember nincs is tisztában vele, hogy a kritikájának súlya lehet, szerintem sokan zavarba is jönnének egy ilyenfajta szembesítés esetén, szóval a könnyen odavetett mondatokat ne súlyozd túl.

- az építő kritikák viszont tényleg előre visznek!

2009. nov. 12. 21:41

:) 49,5 :) Semmi komoly nem történt. Csak néha egy kicsit kiütközik rajtam valamelyik mediterrán ősöm vére, aztán felforr az agyvizem, de ez nálam nem tart sokáig. Viszont egészséges.

Azt is meg szoktam magamnak engedni, hogy sírjak emberek előtt. Mert ha sírnom kell, sírok, különben megfájdul a fejem. Ha dühös leszek, dühöngök, mert különben tovább tart. (Persze, azért csak adott keretek között, és nem mindig :), de a naplómban és otthon pl. igen. )


Onnan indult az egész, hogy valami olyasmit mondott valaki privátban, (teljes jó szándékkal, és igazán köszönöm is neki, és még véletlenül sem rá haragudtam, sőt!), hogy vannak emberek, akiknek az a véleménye, hogy pénzszagú ez a cikk. Meg hogy bújtatott költségeket keresnek rögtön egyes emberek.


Tudom, hogy azért érintett ez mélyen, mert nekem magamnak is bajom van/volt (!!!) azzal, hogy pénzt kérek azért, amit csinálok. Azaz a könyvemnek ára van, a tanfolyamnak ára van. Mert én olyan hülye vagyok alapból, hogy legszívesebben csak kiállnék, mint egy néptanító, és szétosztanám, amim van. De ez nem az a világ. És végre hosszú munkával meggyőzöm magam hogy igen, ez így tisztességes, hiszen mindenki kap pénzt a munkájáért, aztán itt van, mégis akad, aki szerint ez becsapás, stb. stb. Szóval érted, ugye…? És nem is folytatom, mert innen már valóban magyarázkodás lenne. :)


Szóval tudom, hogy igazam van, hogy nem becsapás, és nem bújtatott. Rengeteg mindent írok rengeteg helyre, s azt mind ingyen el lehet olvasni (még a könyvem első két fejezetét is). De ami termék, az termék! Azt előállítottam kemény munkával. És vettem neki reklámot, mert az így működik. És ez így jó!


"bőven elég, ha egy üzletasszony korrekt, hülyének nem kell lennie" Teljesen igazad van! Ez lesz az egyik kedvenc idézetem:. És tartom is hozzá magam.


De nem bánom azt a kis indulatot. Így legalább pezsdült kicsit a vér! :)

2009. nov. 12. 20:55

hopihe? semmi?

gyöngyi! őszintén, mi a fene történt, ami miatt a naplódban így megszegted azt a jó kis szabályt, amit tőled tanultam és tartom is?! :D

"sose panaszkodj és sose magyarázkodj!"

adok cserébe egyet:

"bőven elég, ha egy üzletasszony korrekt, hülyének nem kell lennie" -tőlem sok szeretettel.

2009. nov. 12. 16:42

na végre, szia hopihe01, lassan aktuális leszel,

úgy értem télen....:-D


olvastad a cikket?

és a fórumot?


vélemény eddig?

saját probléma?

saját tapasztalat?


a túlsúly csak a tünet!

a fogyás csak egy következmény.

a többi nem kcal és kg kérdés,

a legfontosabb dolgok pont nem ezek.

2009. nov. 12. 15:03

hopihe01, sok szeretettel köszöntelek! Nagyon örülök, ha elmondod a véleményed.


Most ugye onnan indultunk, hogy azt mondom az ideális testsúlyról, hogy ahhoz kell (sőt elengedhetetlen) ugyan a jó étkezés meg a megfelelő mozgás, de az még kevés az üdvösséghez. A dolognak a pszichés oldala is legalább annyira fontos, ha nem a legfontosabb.


Azt mondom, hogy a túlsúly tünet. Annak tünete, hogy jobban kellene magunkról gondoskodnunk. Csak ugye az a kérdés, hogy miből álljon ez a gondoskodás, és hogyan csináljuk.


Nos, erre nekem vannak válaszaim, de nem én őrzöm a bölcsek kövét. Mindig lehetnek újabb és jobb szempontok is.


Meg az is van, hogyha valakinek hasznosak az én tapasztalataim, tudásom, akkor szívesen segítek, ha tudok.

178. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 176. - A22d4e01f3)
2009. nov. 12. 14:54

:) 49,5 :)

ok. köszönöm!

2009. nov. 12. 14:15
Sziasztok! Én szívesen bővítem a kört és mondok véleményt erről-arról. :)
2009. nov. 12. 09:47

sziasztok,

gyöngyi, azt látod, hogy hányan nézik meg a naplódat, ne azt nézd meg, hogy hánynak a kedvence, az is fontos, de van még egy olyan szám, hogy hányan nézik meg, ha az a szám nagy,

(egyébként a törzsolvasóid száma is elég nagy)

akkor érdemes lenne beírnod a naplódba a fórum címét, és néhány gondolatot...


jó hárman is, csak már feltettük a kérdéseket, és meg is válaszoltuk, ha ennél mélyebbre megyünk, akkor én megírom a témából a doktorit, és én is hivatást váltok! :-D


szóval kellene egy kis vérfrissítés, egy másik nézet, egy másik szempont....


szép napot!

2009. nov. 12. 06:15

Sziasztok, jó reggelt!


Nem akarok én innen elmenni, sőt! Csak azt nem tudom még, hogyan lehetne megoldani, hogy kibővüljön ez a beszélgetős kör. S azt hittem Ti untatok rá, hogy csak hárman beszélgetünk. De ha nem, annál jobb! :)


Egyébként a cikket nagyon sokan megnézték, elolvasták. Ezt onnan tudom, hogy az első napokban nagyon sok (több száz) ember jött a honlapomra innen. Kaptam egy csomó privát levelet is. A pályázatra is írtak elegen. Csak valahogy itt nem kapcsolódnak be a beszélgetésbe. Mivel én nem szoktam fórumozni, nem is igen tudom, mik a szokások ezen a téren. Azt hiszem, túl komoly, nehéz témákról beszélünk, ezért nehéz bekapcsolódni. De azért azt gondolom, hogy van még rajtunk kívül más is, aki olvasgat itt.


Ám például arról fogalmam sincs, hogy hogyan találhat rá valaki egyáltalán erre a fórumra most már. Amíg kint volt a cikk a címlapon, az rendben van. De most?


Segítséget is elég sokan kértek és kaptak is már tőlem. És szép sikerekkel alkalmazták is a tanácsaimat. Nincs ezzel hiba, nem vagyok én elkeseredve. Sőt! Nagyon is lelkes vagyok. Nagyon-nagyon jó, ha látom valakin a pozitív változást. Nagyon jó látni a másik örömét!


Ezzel együtt keresem, kutatom azokat az utakat, hogy hogyan tudnám még több embernek megmondani, hogy van megoldási javaslatom. Aztán, ha ezt már megmondtam, akkor már az ő döntése, hogy érdekli-e. Az én felelősségem addig tart, hogy szólok neki.


Az emberi méltóság mellett még a felelősségről is érdemes elgondolkodni az „út” elején. Ki a felelős az életem minőségéért? Kitől várhatom, hogy jobb legyen nekem? Ki segít majd rajtam? Miért? És ha úgy, akkor miért úgy?...

2009. nov. 11. 22:01

Kedves Gyöngyi!!!

Kívánom tiszta szívemből,hogy járj sikerrel.

Valahogy én elsiklottam afelett,hogy te valamiféle pályázatot írtál ki..........engem maga az írásod fogott,meg....Sajnálom,hogy az érdeklődők,kimerültek személyünkben.

Köszönettel,de el kell utasítanom a szíves felajánlásod,,,,találsz rá olyat,ki megérdemli.......talán 49 elmegy,jó ötletnek tartom..és talán...egyszer,ha el tudok szabadulni...kötelezettségem van,nekem sajnos a hétvégék nem megoldhatóak...egyenlőre:((((

Ma valahogy nem számítottam arra,hogy elmégy...kár.Szeretettel üdvözöllek...mazsidrazsi

173. a22d4e01f3 (válaszként erre: 172. - Bányai Gyöngyi)
2009. nov. 11. 21:28

én sem tűnök el, természetesen.

nagyon köszönöm a kedves szavakat,

és a szemléletet, amit kaptam!

fogok privátban válaszolni.

és persze itt is, bármilyen nyilvános kérdésre!

2009. nov. 11. 18:16

Kedves 49,5 és Mazsi!


Azt hiszem, nagyon komoly beszélgetés volt ez a mai. Igazi mély. Megérte. Legszívesebben minden gondolatotokra külön válaszolnék, de ehhez legalább két nap kellene, annyi nagyon fontos dologról esett szó. Ehelyett azt mondom, hogyha rászánjátok a járulékos költségeket (szállás, étkezés, utazás), és kedvetek is van hozzá, akkor nagy szeretettel meghívlak benneteket a december 5-én Visegrádon kezdődő tanfolyamomra. A tanfolyamdíj erejéig a vendégeim vagytok. (A szállást és az étkezést én csak közvetítem, az nem az én vállalkozásomhoz tartozik, ezért elengedni sem tudom az árát.)


Így, amit a Pályázatban fődíjként kiírtam, azt Ti mindketten megnyertétek.


(Nem kell, hogy itt a nyilvánosság előtt válaszoljatok. Innentől kezdve tarthatjuk teljesen titokban a döntéseteket. Ezt rátok bízom. Viszont azt kérem, hogy privátban írjátok meg a választ a meghívásra, hogy tudjak a helyekkel gazdálkodni. )


Az öt könyvet pedig megkapja öt ember azok közül, akik megtiszteltek azzal, hogy válaszoltak a pályázati felhívásra.


Ha már ilyen sok fontos elhangzott ezen a fórumon, én nem hagyom itt, időről időre jövök majd ide. Az is lehet, hogy kezdek itt valami nyilvános naplóféleséget, hogy lehessen reagálni arra, amit alkalmanként gondolok. Még ezt azért nem döntöttem el. De majd alakul… :)


Akárhogy is lesz, köszönöm, hogy eddig itt voltatok, és elmondtátok mindazt, amit elmondtatok. Azt hiszem, ez nem mindennapi dolog. Várom a privátokat, meg a fórumunk sorsának alakulását.

(Nagyon örülnék, ha továbbra is jönnétek...)


Szeretettel: Gyöngyi

2009. nov. 11. 14:28

én úgy ismerem:

senki nem ronthatja el a kedvemet az engedélyem nélkül :-D


hát, Gyöngyi, sajnálom, nézegetem a fórumokat, tisztelet azon kivételeknek, akik eredményesen lefogytak akár kúraszerűen, akár életmódváltással, és senki ne vegye magára, akit nem érint, de:

én megvonásokkal, rákoncetrált éhezésekkel, holnaptól ígérem....vagyis a tipikus fogyókkal találkozom legtöbbször...

és aják-veszik az öteleteket,a módszereket, amik egy része persze jó és kell,

de! valahogy hiányzik az alap, és ez kisüt, nagyon sok hozzászólásból.

ha valaki nem nyitott, nem tart itt, akkor meg sem érti, miről beszélünk.

És talán pont emiatt, ez a fórum sem kelt igazán életre

nem az a lényeg, hogy kell-e és mennyire szétválasztani, vagy hogy hány gyümlcsnap kell,

hanem valahogy az alapozás, a megváltozni akarás (kívülről megvan, persze!) teljesen kimarad.

Én így látom és sajnálom.

Én pont olyan helyzetben voltam, hogy azok a darabok hiányoztak, amiket két embertől meg is kaptam, és persze sok jó apró trükköt másoktól is... mondjak neveket? :-D

nagyon köszönöm mindnekinek,

de azt hiszem, innentől én már csak magamat tudném ismételni, és ezzel már nem akarok sem másokat, sem magamat fárasztani, én jól vagyok,

fogyok, sportolok, ahogy mindig is, kiegyensúlyozott vagyok, és kétségem sincs afelől, hogy vajon meddig bírom :-D

ha a fórum életre kel, akkor tévedtem...

:-D

mindenkinek sok és tartós sikert!

2009. nov. 11. 11:56

Na,ezt most olvastam....

Senki sem kelthet bennünk kisebbségi érzést,a jóváhagyásunk nélkül......

2009. nov. 11. 11:35
Tényleg,ha elolvastad a cikket csak jelezd egy sziasztokkal,hogy lássuk már mást is érdekel!!!!!!!!!!!!!!!!Csak ennyit........nem sok idő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
168. afb21f7623 (válaszként erre: 166. - A22d4e01f3)
2009. nov. 11. 11:33

Nem támadtam Gyöngyit,csak arról beszéltem,hogy az embereket meggyőzni csakis akkor lehet,ha akarják,és ha átlátják a dolgot,elsajátítani,magadévá tenni,magadénak érezni..

Gyöngyi el van keseredve,,,,,,én is tudom te is tudod,hogy összhangba kell hozni a testet a lélekkel.Gyöngyi ,kitartás,küldöm a pozitív energiát,ma reggel megettem az almámat,jöhet a saláta..és pogit fogok sütni,,abból is eszem a salátámhoz!!!!!!!!!!:))))))))))Ez lesz a szénhidrátnapom:Csókollak benneteket:)))))))))))))

2009. nov. 11. 11:28

kiváncsi lennék!

van itt még valaki?

olvassa ezt a fórumot valaki?

érdekelnek ezek a dolgok még bárkit is :-D?

és megtenné, hogy beköszön?

2009. nov. 11. 11:27

mazsi, néha az az érzésem, hogy a régi éned veszekszik az új éneddel,

de ez jó, benned a változás!


(elmenni egy tanfolyamra, minden tettet végrehajtani= nem elég! másképp gondolkodni, másképp látni, más dolgokat meglátni, folyamatban látni az erőfeszítéseket= ez lenne az alap)

Gyöngyi se elkeseredve nincs, se téged nem lát reménytelennek, azt hiszem ezt már bizonyította, ő ebből él, mégis fórumozik üzlet nélkül, bár ezzel csinál szerintem a legjobb reklámot emberségből, de azt azért nem érdemli meg, hogy támadd, ha elvárásai vannak veled szemben, nem érte teszed, hanem magadért!


a szétválasztás jó, de nagyvonalúan, ha már nagyon jó alapokon van a gondolkodásod, én ezeken a gyakorlati kérdéseken szívesen vitatkoznék itt.

szélsőségesen csinálni bármilyen elvet nem szabad! szükségszerűen bukik a mutatvány.

de erről majd később.

2009. nov. 11. 11:26

Még annyit mondanék,Gyöngyi,,,,a cikk nem potyán van itt és mégis.....ezt a rengeteg embert nem érdekli,aki itt van,az emberek többsége nem akar életmódot,életet váltani,ezért nem is olvassák a cikkedet.Nekünk,és nekem pedig mindjárt megakadt a szemem rajta.Itt nem arról van szó,hogy lefogyjak 75-78 kilóra,itt azon van a hangsúly,hogy lefogyom,és normál testalkatú maradok míg élek!!!!!Egy olyan életvitelt létrehozni,mellyel fel fogok tudni nevelni egy gyereket,mert akarok gyereket de nem akarom,hogy olyan bántásnak legyen kitéve mint én,,,és lassan körvonalazódik bennem a mit ,miért és hogyan....mazsi

egyébként pont tegnap hallottam ,hogy kovi is visszahízott 20 kilót és láthatjuk a hírességek többségére is visszajön az a 40-50-60 kiló amiér pedig igencsak megszenvedtek.....és mégis visszajött,mert nem tudnak életmódot változtatni,szerintem ez jó így nekik,hiszen már minden megvolt a fogyás,a plasztikázás....mégsem ment.az önkontroll,az önelfogadás,az önértékelés,,,,,pedig a hírverés megvolt,az esetleges én megmutatom,,,,,valami csak nem stimmelt.......majd este jövök,megyek csinálom a dolgom.puszika

2009. nov. 11. 11:10

Most mit vársz tőlem,hogy azt mondjam Gyöngyi hiábavalóságnak lát??????????

Gyöngyi ne keseredj el,nem hiábavalóság a tevékenység.Sokszor fogsz még találkozni mit ,miért és hogyannal,de!ha már valaki veszi a fáradtságot és elmegy a táborba,elmegy a tanfolyamra,megveszi a könyvet,az már nem csak mondja.mondogatja,hogy elindul..és megy az úton...Hanem el is indult és megy is és megerősítést vár ,hogy igenis jó irányba halad,mert az út végén ott áll az ember a maga valóságában,úgy mint egy EMBER,se kövér se sovány csak úgy mint ember....és ez a cél,,,embernek lenni,függetlennek ,minden és mindenkitől függetlenül lélni,magunkért.Ezt kell mindenkinek megtnulnia a dolgokat reálisan szemlélni,hogy ez van és keresni a módot a változtatásra.

Sokszor fel fogják tenni azt a kérdést ,amit én is ,és unásig fogod még hajtogatni,hogy mit egyél,mikor egyél,mit mivel egyél....mert a szétválasztás nem megszokott,idegen egy átlagembertől,mikor én is mesélem,hülyének néznek...nem baj,de ha müködik,meg amúgy is kit érdekel mit gondolnak!!!!!!!Te ezt mgtapasztaltad,neked bevállt,ha már 1,csak 1 embernek megváltoztattad az életét már sinen vagy.....................Te is nagyon jól tudod a test mellett a lélek a legfontosabb,megtalálni a nírvánát,,,igen keveseknek adatik meg,Már most tartok ott,hogy ki tudom kapcsolni az agyamat,sokszor,ezidáig mindíg elkalandoztak a gondolataim...........És még valami,,,,,,a legideálisabb már a gyerekedet úgy nevelni,hogy azok a gondolatok amiket te is hírdetsz,már a gyerek mindennapjaiban benne legyen,Ennek tudatában nőjönfel,hiszen egy gyerek azt eszik amit az anyja ad,,és....ez berögzül,míg felnőttként a rögződéseket a sok helytelenséget kell átszabni...Most mondd meg ,hány felnőttet tudsz rávenni a sportra,,,igen-igen keveet,mert mindenki azt mondja,én dolgozom eleget,nem elég az a mozgás????Csak azokat lehet sportra bírni akiben meg a hajlandóság,,,,,,mást nem.....Te is csak azzal tudsz kezdeni valamit,aki akarja...aki nem az akkor se fogja akarni,ha a világ kifordul.Az embereknek az kell,hogy lássák,működik,meg lehet csinálni,lehet így is élni...és teljes életet megvonások nélkül,némi korlátozással.......Én se 3 hónap alatt akarom megváltani a világot,későn ébredtem,de nem túl későn,hisz sosincsen késő...amíg élünk..........

2009. nov. 11. 10:34
Nem vagyok az a megjátszós tipus......valóban a boldogságérzése van bennem,sose tudtam csak olyan műmosolyt felvenni.Érzem magamban a pozitív energiát......hogy mosolyogsz visszamosolyognak,még ha értetlenül is néznek rád....
162. afb21f7623 (válaszként erre: 158. - A22d4e01f3)
2009. nov. 11. 10:30
A sok evésre annyit nem eszem sokat ezt itt mindenki előtt és nem csak csak úgy mondom,megdöbbennél milyen kevés is az a kevés,,,,,,,,,,,,,,,,,,Csak a szervezetemnek rossz,annak sok,,,gyűjtögető életódot folytat,önálló életet él,,,,most ne mondd ,hogy én akarok lenni a világfájdalom,az emberi élet komplexét sok sok minden befolyásolja,,,,nem azt keresem hol bántottak meg,csak elmondtam a tényeket,,,,,,hogy nem csak úgy vagyunk.......az embert alakítja önnmaga ,a környezete,az élethelyzetek amibe belecsöppen,azt ,hogy valamit akarsz,vagy kérnek tőled,azt,hogy az adott helyzetet,körülményt elfogadod,belemész e,előbb átgondolod...körüljárod,megnézed kiért teszed,miért teszed,,,és nem minden esetben azt teszed ami neked a legjobb...Nem magunkat nézzük elsőnek...és sokaknál így van...munka ,szabadidőszervezés,elég alvás,,,,,,,,,,,nem elsősorban tőled függ...hidd el....
2009. nov. 11. 10:23

remélem, túlvagyunk a -1 esen!

olvasd el gyöngyi naplóját! neked szól!

ha megértetted visszajöhetsz, addig ne! gondolkozz, amíg meg nem változik benned valami!


és még egy: a mosoly az belülről jön, amikor észre sem veszed, én a másnak küldött műmosolyt most nem hoznám be ide! az most nem kell itt.


szép napot, mazsi,

és tudd, nagyon sokat kell változnod, mert te ellensége voltál magadnak és a világnak!

most kezdhetsz barátkozni!

160. afb21f7623 (válaszként erre: 155. - A22d4e01f3)
2009. nov. 11. 10:19

Igen azon vagyok...a pozitivitáson...Anyuka pont most telefonált,hogy Édesapám veszekedett....mondtam fel se vegye,,,így vezeti le a feszültségét,,hagy mondja el a magáét,,elmondja és kész...hiányzik neki saját magát kikészíteni????NEM!!!!!!

Most olyan lelki fájdalmam volt legfőbbképpen,mert szakítottam a szerelmemmel......és mégis mit csinálok????Mosolygok,megpróbálok boldog lenni!!!!!Szombaton mondta is olyan kis kedves vagy,csak úgy mosolyogsz...most mutassam ,hogy majd belehalok????Hát nem ,csak azért is jól fogom érezni magamat,egyen a fene mindenkit,hogy én BOLDOG VAGYOK!!!!!!És vasárnap óta majd szétvet az energia, a boldogság....10éve éreztem azt a felszabadultságot,azt a mindent elsöprő érzést,,,,,,,már 10 éve boldogtalan vagyok,,,,nem szabad hagyni,rövid az élet,,,,ÉLNI AKAROK ÉS BOLDOGAN ÚGY ?HOGY SZERETEK ÉS VISZONTSZERETNEK!!!!!!!!!!Ki kell törnöm és az első lépés a kapcsolatom felszámolása volt,a második lefogyni,,,a harmadik ruhákat venni!!!!A nulladikom pedig,pozitívan hozzáálnni a mindennapokhoz,és csakazért is kedves ,mosolygós lenni,,,,sikerülni látszódnak a dolgok!!!

Van egy -1 is,,,,,kiírni minden elfojtott érzelmet...ez is teljesítve:)))))))))))))))))

❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook