Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az ideális testsúly tanulható fórum

Az ideális testsúly tanulható (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az ideális testsúly tanulható

129. afb21f7623 (válaszként erre: 128. - A22d4e01f3)
2009. nov. 9. 23:30
de ha én akarom:::))))),akkor se:((((
2009. nov. 9. 21:26

nem, mazsikám,

én nem kínozlak egyelőre, addig nem, amíg nem muszáj:-D

2009. nov. 9. 21:21
ha faggatni akarsz,,,,,el kell vinned Guantanamoba és valami madártollal megtörni:))))))vagy rock zenével...Hallottad ,hogy valamelyik együttes dalaival kínozták az embereket????
126. afb21f7623 (válaszként erre: 124. - A22d4e01f3)
2009. nov. 9. 21:17
éééééén,várlak....lányka:))
2009. nov. 9. 21:03

egyébként fórumcím alapján nagyon olvasottnak kellene lennie...

mert jó a cím,

én ezt a tudást keresem:-D

2009. nov. 9. 21:02

részemről :

én mazsi -faggatásban benne vagyok,mi itt ketten eddig aktívak voltunk,

másrészt jövök én szívesen a saját tapasztalataimmal, ha meghallgatást, kritikát és támogatást nyerek, naná, hülye nem vagyok...

amúgy éppen kísérletezem, lassan, nyugisan, szóval biztosan lesz témám minden napra,

és mivel magamnak naplót nem szeretek, nem is tudok írni, sosem írtam naplót, én vagy az a lány, aki nem tud naplót írni, biztos ritka madár...szóval emiatt írok ide,

de ha van még valaki az éterben, akit érdekel ez a téma, szálljon be!

kiváncsi lennék olvassák-e mások is...?

jelezzen be, és esetleg szálljon be...

módszer kérdés terítéken...:-D

2009. nov. 9. 20:59
én is sok sikert kívánok Gyöngyi, a világmegváltáshoz, de ha csak néhány emberen segítesz, akkor is nagyon jót tettél, ettől függetlenül járj sikerrel nemes utadon!
122. afb21f7623 (válaszként erre: 120. - Bányai Gyöngyi)
2009. nov. 9. 19:55
Megbeszéltük:))))most nézegetem a könyvben a betűket,csak még nem formálódtak szavakká......
2009. nov. 9. 19:52
És köszönöm, Mazsi a jókívánságokat!!!! :))))
2009. nov. 9. 19:51
Hát jó lenne! :))))))
119. afb21f7623 (válaszként erre: 118. - A22d4e01f3)
2009. nov. 9. 19:39

Hát a fórum,te:)))

vagy életbentartjuk????

2009. nov. 9. 19:38
mi van mazsi, mi nem tűnik életképesnek?
117. afb21f7623 (válaszként erre: 116. - A22d4e01f3)
2009. nov. 9. 19:28

Hááááát,nem is tudom,nem tűnik életképesnek......

Viszont,Gyöngyinek sok sikert kívánok a tanfolyamhoz,kívánom,hogy úgy sikerüljön,ahogyan elgondoltad!!!!!!!!!:))))))

116. a22d4e01f3 (válaszként erre: 115. - Bányai Gyöngyi)
2009. nov. 9. 19:18

hát, én köszönöm a választ,

én élek is a lehetőséggel,

remélem sokan így lesznek vele, és életben marad a fórum.

Mazsi, hol vagy? Mit szólsz?

2009. nov. 9. 17:22

Sziasztok! Szeretném, ha megmaradna ez a fórum. Nagyon örülnék, ha hasznos lenne. Jövök azért minden nap. Reggel is, délután is.


Én sem tanácsolom a "laboratóriumi" szétválasztást. Azt is mondom mindig, hogy akár hús-, akár zöldségnapon két kis szelet kenyér nyugodtan jöhet egy-egy étkezésre. Vagy egy rántott hús, aminek ott a bundájában a szénhidrát. Vagy ha valaki nagyon nem tudna elszakadni a hagyományos rántott főzelékektől, akkor tegyen bele annyi lisztet, hogy még ismerős legyen számára az étel. Meg a keményítő is szénhidrát. Azért a krumpliban, rizsben, babban, borsóban stb. is van jó sok. Tehát, zöldségnapon, amikor a magas keményítőtartalmú ételeket esszük, akkor is eszünk szénhidrátot.

Fehérjét az állati fehérjén túl a növényekből is kapunk. Meg az olajos magvakból. Főként most télen ezek a gyümölcsökkel együtt nagyon jól megférnek.


A könyvemben is igyekeztem hagyományos, egyszerű ételeket leírni. Azt szeretném megmutatni, hogy a hagyományos konyhát egy "kis átigazítással" lehet folytatni.


Hatalmas terveim vannak, csak pillanatnyilag eddig jutottam. Most az van velem, hogy az iskolai munkám mellet a tanfolyamra koncentrálok. Hogy minden a legjobban legyen megszervezve, legyenek résztvevők, olyan legyen a program, amilyent a legjobbnak tartok.

És mivel ez lesz az első ilyen jellegű tanfolyamom, bevallom nektek, izgulok. (Ahogy az elsők előtt ez már lenni szokás. :) )


(Egy kis nyafi...Ha gazdag lennék, sok munkát ki tudnék váltani pénzzel. De sajnos nem vagyok gazdag, s így marad a "magad uram, ha szolgád nincs" megoldás. A honlap és a levelezőprogram technikai gondjaitól, a szövegíráson át, a hirdetésekig. S akkor még nem is beszéltem az érdemi részről.

De nem akarok magyarázkodni, mert az úgysem érdekel senkit, meg nem is visz előre. Nyafi vége! ))

Magamra nézve is igyekszem alkalmazni a "Soha sem panaszkodj, soha se magyarázkodj!" Tanácsot. (Persze nem mindig sikerül. :) )


Viszont a hosszabb távú terveim között szerepel, hogy akár irkáljunk itt napi étrendet, ha van erre igény. Vagy bárit, aminek értelmét látnátok.

Minden jóban benne vagyok. Abban, ami hasznos, amit előrébb visz. Olyanokban, ami segít.


Rólam mindent az ég világon lehet tudni. Azt is, hogy ötvenéves koromban még mindig világmegváltó terveim vannak. Hiszek abban, hogy minden ember csodálatos, egyedi és megismételhetetlen lény. Hogy csak azt a sok felesleget (akár fizikai akár lelki értelemben) kell levetkőznie, ami eltakarja az igazi mivoltát. És minden egyes ember jobb életével a körülöttünk lévő világ is jobb lesz.

Szóval ilyesmi miatt, nagyon jó lenne, ha tudnánk segíteni egymásnak. Nincs nálam a bölcsek köve. Varázsló sem vagyok, maximum "idegenvezető" - önmagunkhoz.


Hiszek benne, hogy sikerülni fog...

114. afb21f7623 (válaszként erre: 113. - A22d4e01f3)
2009. nov. 9. 16:47
:))én vagyok:)))))
2009. nov. 9. 16:45

leírva kevés, mert magas vagyok, na nem nagyon

viszont madárcsontú :-))

jó az 50-52 is persze

de ha már disznó....:-))

később leszek

2009. nov. 9. 16:19
Miért akarsz 49,5 lenni,nem kevés az????
111. a22d4e01f3 (válaszként erre: 110. - Afb21f7623)
2009. nov. 9. 15:51

hívjál negyvenkilencnek, ötvennek, vagy majdnem ötvennek, ezeket a beceneveket kaptam eddig is, imádom.

én is kiadom magam, mint ahogy mindenki, da ha valaki egyben akar látni, akkor azzal személyesen ismerkedek meg maximum, nem interneten...

a 100%-os szétválasztást én a CH megvonás miatt nem bírnám, szóval rizst, tésztát bírok hús nélkül enni, de szerintem ez is hülyeség, illetve legalább sajt vagy tojás, viszont a hús mellé kell valami, minimum pirítós, vagy más CH

de a tányér beosztásánál lehet játszani!

50%-50%, vagy 25%75% Gyöngyi alapján

én a steril labor megoldásokat nem tudom, tehát a szétválasztást is csak jóleső odafigyeléssel és súlyozással, de nem tisztán! nem szó szerint..

érted?

110. afb21f7623 (válaszként erre: 109. - A22d4e01f3)
2009. nov. 9. 15:31

Puszika,,,kedves rejtőzködő....én itt kiadom az életem,te meg még a nevedet se..........

Szóval e kis kitérő után,drágám a könyv megjött pénteken,soká küldték,csak átlapoztam most nincs kedvem elolvasni,,,,,,magam alatt vagyok...Reggelire ettem 1,5 körtét,most salátát:(((tegnap majd éhen haltam,mindíg azon járt az eszem mit lehetne.....5 szál ropiig jutottam,még nem vagyok felkészülve semmire sem,ki kell okoskodnom,hogy mit is csináljak,mi fér bele az életembe,hogyan is tudnék változtatni......Anorexiás lehetnék,legalább mig lefogyok:)))))És akkor vehetnék csini kis ruhákat:)))elmondanám azért ,hogy nekem való ruha sosincs,ha 100 vagyok azért ha 120 azért,ha 150akkor meg azért,mikor 80voltam azért,,,nem értem én ezt......Sosincsen rámvaló ruha,pedig olyan szépen tudnék öltözködni,ha tudnék rajzolni akkor ruhatervező lennék,mert miért törvényszerű a kövérekre leplet adni,a soványabbakra pedig ruhát???Nem,nekünk miért nincsenek ruhaneműk?????

Na,szóval össze kéne írni egy étrendet,ami betartható,mondom ,én járható útnak látom a szétválasztást,csak még nincs elég infóm,hogy belevágjak,még nincs meg a meggyőződés...Stagnálok,pedig mi mindent elolvastam már ...az elmúlt majd 3 hónapom erről szólt...A miért és a hogyanról,erre keresem a választ...Közben agykontrollozom,keresgélem a hipnózisos fogyást,ez se rosz gondolat:))))a kistesóm azt mondta ma reggel nehogy lemészároljam a családot éjszaka,hipnotizálva:)))))))))Szóval nem fordítunk elég időt magunkra,ez így van ,idáig is tudtam,nemcsak életmódot,életet is kellene váltani,,,,,,,,,,,,imádok úszni,de itt nincs uszoda,a medence meg még várat magára:))))))))

Most mondd meg a sporteszközök miért 100kilósoknak szólnak,szeretnék egy trambulint,ugrálni.....na és mennyi a terhelhetősége????100kg,aki e felett van dögöljön meg....mozogj mozogj,ha nincs mivel......ha meg mégis van,nem tudják mennyiért adják,mint a ruha pont ugyanaz:(((

109. a22d4e01f3 (válaszként erre: 108. - Afb21f7623)
2009. nov. 9. 14:10

nem az az elvárás, hogy óránként frissítsen, hanem az, hogy naponta....

ha akar, ha érdekli, ha ideje van,....és itt: a saját fórumán...a saját programjával kapcsolatban...

ne válaszolj! hátha...

a könyvet meg fogom nézni könyvesboltban, eddig eljutottam...

neked megvan már?

én odajutottam, hogy a legszimpatikusabb diétákból összeállítom a sajét követhető életmódomat,

mazsika, és te hol tartasz?

tudod, hogy egy kemény diétát betartani még nem megoldás?!! és előre kell kitalálnod a folytatást... megoldás, de nem végleges, egy részmegoldás, sok mindent helyrehoz, sokat tanít, de ez egy átmeneti koplalás nálad,

te mazsi!!!! nem vagy még anorexiás?,ugye?

:-D

2009. nov. 9. 13:44
Nincs....még nem kezdtem el a könyvet:((((
2009. nov. 9. 12:26

jó kis fórum lenne....

Gyöngyi! nincs időd életben tartani?

2009. nov. 7. 08:11

49,5 ez nagyon jó észrevétel.

Mazsi, várom a híreket rólad.

És nem csak Mazsiról várom a híreket. Együtt könnyebb. :)

2009. nov. 6. 10:31

egyetértek, megvárod míg nagyn éhes vagy, aztán meg sűrűbben eszel,

a minőséget nem minősítem, mert egyelőre nem tudok mit kezdeni ezzel a nyers zöldségkúrával....


az jó, hogy látod, érzed, hogy fogysz...


nyers zöldségevő diétád egyébként nagyon jó alapja lehetne Gyöngyi 25-75 % arányú étkezéseinek, ahogy továbbra is zöldség az alap, csak, 25% más feldobja majd, + pihenőnapok :-))

+ kemény napom :-(( (gyümölcs, víz)

2009. nov. 6. 05:39

Jó reggelt! Egy "kicsit" összetorlódtak a teendőim. Ha nem is válaszolok, részletesen, azért követem az itt történteket.

Mazsi, fogadd meg 49,5-tel közös tanácsunkat: koncentrálj az evésidőkre! Nagyon várom a fejleményeket. :)

2009. nov. 5. 21:53
Hát megmondom őszíntén nem tudom hány kiló voltam:((((((17.-én mértem akkor 150 voltam,149,7,majd dec 17.én mérlegelek legközelebb,de már sok ruhám lötyög,ill változott a testalkatom,meg meg vagyok löttyenve,10 biztosan lement,hát igen ...ez a tény:((((Ma se sikerült tisztességesen enni,majdnem dél volt mikor megettem egy almát,kettökor salátát,meg fél öt lehetett mikor megint ettem,na ezt nem szabad:(((((pároltam egy kis húst a salátához,még 8-kor is hányingerem volt:((((,holnap beüzemelem a telegrácsot:)))))
102. a22d4e01f3 (válaszként erre: 101. - Afb21f7623)
2009. nov. 5. 21:41

tényleg mazsi, hogy állsz?

tehát hibátlan zöldségkúra aug.óta?

és mennyi kg mínusz?

igen! állítsd be a csipogódat!

egy lényegre rátapintottál!

ez a nulladik lépés

így jössz majd rá a többire is!

jó éjt!

2009. nov. 5. 21:29
Sziasztok:)))Én vagyok a 100.:))))))
2009. nov. 5. 20:36

Sziasztok:)

most tudtam csak olvasgatni amit utánam irogattatok,köszönöm aki gratulált,vizsgázom azért nem tudtam itt lenni

ez minusz 1 kg eredményezett:)ugy látom az elfoglaltság jot tesz a kiloknak:)

érdekessek az irások amit irtatok

drukkolok mazsinak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook