Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az almaecet jótékony hatásai fórum

Az almaecet jótékony hatásai (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az almaecet jótékony hatásai

1 2 3 4 5 6 7 8
9. Andyka (válaszként erre: 8. - Emagdi)
2005. dec. 12. 01:59
Uuuu! Ezt nem tudom, nem mg- ra adtak meg, hanem azt mondtak, hogy 100g disznohust kell enni naponta, de szerintem ebbol vissza lehet szamolni. Nem tudom hol lehetne utana nezni...
8. emagdi (válaszként erre: 7. - Andyka)
2005. dec. 11. 22:32
ez jól hangzik! mennyi b1 vitamin szükséges?
2005. dec. 11. 16:22

En kb. egy hete fogyasztok almaecetet lefekves elott. Azert keztem el, mert itt azt mondtak a Tv-ben, hogy jot tesz a bornek.

Tegnapelott reggel raaltam a merlegre es 3,5! kg-val mutatott kevesebbet mint 1 hettel ezelott(az almaecet elott rizsecetet ittam). Tegnap es ma csokit is ettem, mert lelkibeteg voltam, de nem valtozott semmi.

Aztan az elobb volt egy musor a Tv-ben, hogy az emberek kulombozo tipusuak. Az egyik ilyen aki megfelelo mennyisegu B1 vitaminnal termeszetes ecetet fogyaszt, es fogy tole.

Lehet, hogy en ez a fajta vagyok? Orulnek, mert egy fazon 15 kg-ot fogyott 1/2 ev alatt ugy, hogy tomte magat feher rizzsel. Es nem is volt nagyon dundi a fogyi elott, kb. 85 kilo.

Azt ajanlottak, hogy napi 3x eves utan 10ml ecetet 2dl folyadekban elkeverve kell fogyasztani. Es a b1 vitamin megfelelo bevitele erdekeben 100g disznohust kell enni naponta, de en ezt tablettaban szedem es a jelek szerint bevalt. Amugy en lefekves elott 1/2 decit guritok le, utana meg a vitaminjaimat.

Szerintem meg er egy probat.

2005. dec. 11. 13:18

Tegnap olvastam egy cikkben(nem kifejezetten tudományosban,hanem valamelyik női lapban),hogy az almaecet nem is igazán fogyaszt.Mert az ecetek savtartalmuknak köszönhetően gyorsítják ugyan az anyagcserét,de az almaecet ehhez túl enyhe.

És hogy az egész almában a karcsúsító anyagok koncentrációja 100-szorosa az ecetének.

5. Hoxa (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2005. nov. 18. 13:57
Hát van szaga is, az biztos. Én üvegben hordtam magammal, és napközben is iszogattam. Szerintem néha azt hitték rólam, hogy fröccsöt nyomok be :))
2005. nov. 18. 12:08

hű, mennyi mindenre jó az almaecet!

csak az a baj vele, hogy nagyon "büdös", szóval nekem nagyon nehezen megy hogy megigyam (akár egy kiskanálnyit egy nagy pohár vízben higítva is)

2005. nov. 18. 07:10
Tudtommal fogyozni is jo, mert gyorsitja a metabolismust,es antioxidant hatasa is van.
2005. nov. 17. 21:21

Torokgyulladásra Kiváló!


1 pohár forróvízben 1 evőkanál hársmézet,és adjunk hozzá 1-2 teáskanál almaecetet.

Naponta többször kortyoljuk el lassan ezt a keveréket.

1. Hoxa
2005. nov. 17. 19:04
Anno kipróbáltam ezt is, sőt még egy könyvet is olvastam róla évekkel ezelőtt. Az igazán elszántaknak ajánlom, akik nem idegenkednek az új ízektől, mert valljuk be, ritkán jutna eszünkbe amúgy ecetes vizet inni :)

Egyébként teljesen megszokható és nyáron akár még kellemesnek is mondható a hideg, friss ízű ital. Azóta már kapszula formájában is megjelent, arról nem tudok nyilatkozni, én csak folyadékként próbálkoztam vele.

Ugrás a teljes írásra: Az almaecet jótékony hatásai
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook