Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az almaecet jótékony hatásai fórum

Az almaecet jótékony hatásai (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az almaecet jótékony hatásai

1 2 3 4 5 6 7 8
69. sita (válaszként erre: 68. - Puco)
2007. jún. 22. 13:13

Előtte nem szedtem még olyan, és mondom se nem diétáztam, se nem mozogtam mellette, sőt inkább ugyanúgy ettem. Londonban voltam épp au-pair-ként egy családnál, és vegetáriánusok voltak. Nem tudtam soha húst enni, és folyamatosan éhes voltam. Összeettem mindent, főként kenyeret, lekvárt, krumplit, rizset. Fél év alatt felszedtem vagy 10 kilót, aztán elkezdtem ezt a kapszulát, amit egyébként azóta se találok, és 2 doboz után visszafogytam. De mondom úgy, hogy továbbra is ettem, mert éhes voltam, meg nem is mozogtam.

A pontos neve Almaecet kapszula. Kis fehér, henger alakú, csavarható kupakos dobozkában volt, 30 szem, az egy havi adag. A rossmannban a és dm-ben láttam régen ezeket. Most a dm-nek van egy saját gyártmányú almaecet kapszulája, az is havi adag, ha jól emlékszem, de abból talán 2 szem kellett naponta.

Ezt a párom szedte be, de még nem kérdeztem tőle, hogy most akkor használt-e neki.

Egyébként, lehet, hogy csak egy "turnusként" használ igazán, bár én már annyira régen ettem, hogy lehet, hogy megint eredményre vezetne. Majd ki is próbálom.


Egyébként sima almaecet levet is ittam már vízbe téve 1-2 kanállal, de annak nem vettem észre fogyasztó hatását, "csak" a gyomrom volt rendben teljesen tőle. Szerintem az túl "híg". A tabletta biztosan koncentráltabban tartalmazza a hatóanyagokat.

68. puco (válaszként erre: 67. - Sita)
2007. jún. 22. 12:55

Szia Sita!

Mielőtt elkezdted szednia kapszulát, szedted már előtte máskor, vagy akkor próbáltad ki először? Csak azért kérdem, mert sokan mondják, hogy aki már egyszer szedte, annak már nem nagyon használ legközelebb, mert hozzá szokik a szervezete!

Milyen fajta kapszulát szedtél? Mozogtál mellette?

67. sita
2007. jún. 22. 07:58

Sziasztok!

Látom azért bejött néhány embernek ez az almaecet. Én csak biztatásképpen szeretném megosztani veletek, hogy kb. 4 évvel ezelőtt, igaz, hogy akkor a hirtelenjében feljött 5 kg-tól, de simán 2 hónap alatt megszabadított az almaecet kapszula. Nem fogyóztam, és az is igaz, hogy a felesleg nem évek óta volt rajtam, hanem előtte fél évig szedegettem össze.

Szóval ez az én tapasztalatom. Újból meg fogom próbálni, csak most fogyókúrával összekötve.


Sok sikert mindenkinek!

66. puco (válaszként erre: 65. - Ringolina)
2007. jún. 22. 07:18
Köszönöm szépen a segítséget! Most már csak az a gondom, hogy bennt a munkahelyemen olyanokat eszem, ami előtt szerintem nem lenne tanácsos almaecetet inni (pl:joghurt, banán, barack...), mert a mellékhelyiség a folyósó végén van! Elég hosszú a folyosó... :) Vajon az ér valamit, ha csak az otthoni étkezések előtt fogyasztom?
2007. jún. 15. 14:58

Szia Puco!


Éhgyomorra fogyaszd, , 2-3 dl vízbe tegyél egy evőkanállal. Minden étkezés előtt ajánlott. Szia, jó hétvégét: Ringo

64. puco
2007. jún. 15. 07:50

Szasztok!

Hát eljött a nap, amikor én is kipróbálom az almaecet jótékony hatását!

Jótékony hatás, dehogy, csak fogyni szeretnék! :)

Viszont gondba vagyok, mert annyi mindent olvastam és most már nem tudom, hogy mit, hogy? :)Evés előtt vagy után, mennyi vízbe, minden étkezés előtt?

Légyszi segítsetek!!!!

2007. jún. 12. 18:26

Sziasztok

Nem minden ember gyomra egyforma es meg a genallomanya sem valaki birja az almaecetett valaki nem annak gyomorverzese,gyomorfekelye is lehet

62. Kata51
2007. jún. 1. 22:15
Van-e valakinek tapasztalata az almaecet és a crohn betegség kapcsolatában ? ? ?
61. sculli
2007. febr. 16. 00:47
Nekem is meg van a könyv,a hetedik üveg almaecetet iszom ,ugy mint más a szörpöt,nem fogytam semmit viszont teljesen megszünt az állandó gyomorégésem rendszeresé vált a vérzésem sokkal jobban érzem magam.
2007. febr. 16. 00:26

Sziasztok!

az almaecet bár sav,lúgosítja a szervezetet..ezért alkalmazzák a méregtelenítő kúrákhoz..mert ugyanis a méregtelenítő kúráknak az a célja hogy az elsavasodott testünk sav-bázis egyensúlyát helyreállítsuk..

Én közvetlenül étkezés előtt ittam és így nem voltak gyomorproblémáim..és én inkább kevesebb vízzel hígítottam lehúztam mint a töményet és utána ittam rá vizet..:)

És az almaecetet nem lehet egy lapon említeni a többi ecettel mert mások az élettani hatásai..

2007. febr. 9. 18:26
VAn ez a Bano féle almaecet kapszula. A hatása szuper mégsem marja ki a gyomrodat, nincs mellékhatása és tényleg hatásos.
58. hortiklara@freemail.hu (válaszként erre: 28. - Ekka)
2007. febr. 8. 16:07

a

z

almaecet jótékony hatását szeretném kipróbálni

57. lokin
2007. febr. 8. 11:02
Hát én most olvastam ezt az almaecetes fogyókúrát, el is hiszem hogy lehet tőle fogyni, de sokan panaszkodnak a gyomrukra és a savtúltengésre és így félek elkezdeni. Szerintem ez ember függő, hogy kinek hogy hat, de mi van ha pont bele esek abba a körbe akinek panaszokat okoz. Szerintetek van okom aggodalomra ezek alapján?
56. 0b099f6590 (válaszként erre: 55. - V.erika)
2007. febr. 4. 17:50
Irnál a tapasztalataidról?
2007. febr. 4. 17:50
igen
54. 0b099f6590 (válaszként erre: 52. - V.erika)
2007. febr. 4. 17:49
Csak és csupán az almaecettől fogytál?
2007. febr. 4. 17:42
En almaecetet es balsam ecetet szeretek hasznalni itthon, de csak ritkan. Tudom, hogy az almaecet kuraszeru fogyasztasa meregteleniti a szervezetet es serkentoleg hat a majra, es szinte mindenre jo, de szerintem nem er annyit, hogy a szervezet elsavasodjon tole. Itt orvosok egyebkent meg a salatakat sem ajanljak ecetekkel izesiteni, kizarolag citrom level. Pont a savassag miatt. Egy etteremben sem kinaltak meg salatat ecettel. Egyebkent az ecetet takaritaskor hasznalom a legtobbszor, arra nagyon jo, de a snassz nevtelen valtozata is eleg ahhoz. Inkabb egy aloe vera kura, annak sem rosszabb az ize. (mindketto egy formedveny)
2007. febr. 4. 17:34

jó megint olvasni az almaecetről,én is fogytam tőle.Igaz valaki azt mondta nekem,hogy vigyázzak az elsavasodásra a szervezetemben,és nem mertem inni.

Most +14kg 1 év alatt.

ÚJBÓL NEKI KEZDEK!!!!

51. No
2006. dec. 28. 16:08
Az almaecet többféle jótékony hatását már állatokon évekkel ezelőtt kitapasztalták külön könyvek foglalkoznak ezzel.Korábban én is fogyasztottam.Viszont aki nem fogyásra akarja használni az csak módjával igya és higítva ha sok a sava.Röviden tömören úgy gondolom,igen jó hatása van,ja és nem csak belsőleg.
50. Jeannie (válaszként erre: 49. - Eee466847e)
2006. nov. 6. 09:35
Kedves vagy Mamacska, erdekelne bizony. Ebben a forumban nemlattam hozzaszolasaid. Hol olvashatom el?
49. eee466847e (válaszként erre: 48. - Jeannie)
2006. nov. 5. 09:30
Több helyen leírtam, hogyan tudtam leadni 20 kg-ot kb. négy hónap alatt. Amennyiben érdekel az előzőekben meglátod! Segítek, ha kéred.
48. Jeannie (válaszként erre: 47. - Eee466847e)
2006. nov. 4. 21:05
Nagy megvaltast nem varok tole. Nemis ontom magamba, csak napi szinten 1-2 kiskanallal. Sajnos enelkul is erzekeny gyomrom van. Egyebkent csupa jokat olvasni hatasairol, es marcsk ezert is megeri. Aztan majd meglatjuk :)
47. eee466847e (válaszként erre: 45. - Jeannie)
2006. nov. 4. 20:42
Kisgyermek koromban nagyanyám (falun) ecettel gyógyította a hasmenésünket. Az almaecetet nagyon régen ittam én is fogyókúra gyanánt. Mellette azért számolni kell a kalóriát is! Gyomorra veszélyes is lehet.
2006. nov. 4. 19:55
Szasztok 2dl vízbe mennyi almaecetet tegyek?Minden evés után igyak egy pohárral?...fogyni szeretnék!:)
2006. nov. 2. 20:25
Amugy epp ma olvastam h hasmenesre is jo az almaecet. erdekes...
2006. nov. 2. 20:23
En vagy ket hete iszom. Eloszor 2dl vizbe tettem 1kiskanal almat, es volt h ejszaka felebredtem h nagyon eg a gyomrom,plussz szornyu ize volt. Most megvaltoztattam, teszek bele 1edesitot.Igy sokkal jobb ize van,es nemis eg a gyomrom. Kis hasmenes is van.
2006. nov. 2. 19:22
Sziasztok.Pontosan milyen hatása van az almaecetnek?Kicsit megilyesztett,hogy sok embernek gyomor problémát okoz.Nekem nem tul jo az emésztésem,igy ihatom e?
2006. okt. 4. 09:54
másfél liter vízbe, nem szénsavasba, 1 evőkanál almaecet. ezt idd meg naponta. nem lesz a gyomrodnak semmi baja, és a narancsbőr is csökken, majd eltűnik.
41. Hoxa
2006. márc. 6. 21:04

Állítólag a bőrre is nagyon jó hatással van.

Ezt érzi valaki?

2006. márc. 5. 21:59
Kb. l hete én is iszom az almaecetet minden étkezés előtt. A mérlegre még nem mertem rá állni, de az biztos, hogy nagyon jó hatása van az emésztésre. Eddig a legtöbb ételtől felpuffadtam de ennek ellenére még mindig kivántam az ételt. Az almaecet hatására a puffadás megszünt és kevesebbet eszek mint eddig. Remélem a sulyom is csökkenni fog, de ha már nem fogok hizni és az emésztésem is ilyen marad már jól jártam. Ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki. Enikő
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook