Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az almaecet jótékony hatásai fórum

Az almaecet jótékony hatásai (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az almaecet jótékony hatásai

1 2 3 4 5 6 7 8
159. 94786a70d9 (válaszként erre: 157. - BRIGI0906)
2010. aug. 17. 13:43
Köszi szépen!! És amúgy tényleg hatásos?
2010. aug. 17. 13:43
Ne igyatok ecetet a kapszulája sokkal jobb és nem kellemetlen az íze:-) Drogériában lehet venni nagyon ajánlom nektek fogyok tőle rendesen sőt férjdrágám is:-))
2010. aug. 17. 13:38
Szia!Én a penny marketben vettem almaecetet!Nem is drága 220 körül van!De lehet kapni a rossmannban,spárban és majdnem minden hiper maketben!
2010. aug. 17. 09:00
Bocsi! Ecetet, már írásban is selypítek :))))
2010. aug. 17. 08:59
Sziasztok! Hol lehet kapni alma esetet, kipróbálnám én is, szeretnék ledobni 5 kg.-ot.
154. Endura
2010. aug. 17. 08:48
sziasztok!Én két hónapja kezdtem az almaecetkúrát.10kg súlyfelesleg volt rajtam,mára 5kg maradt belőle.Minden étkezés előtt+reggel és este fogyasztom 3cl+3dl víz.Három hétig semmi hatása nem volt,az éhgyomorra mért súlyom semmit nem változott,azonban az azt követő két hétben leadtam öt kilot,pedig semmit nem változtattam az eddigi étkezési szokásaimon.Azóta nem ment le több,de továbbra is fogyasztom rendszeresen.
153. f60ebb6099 (válaszként erre: 151. - TimeaAr)
2010. aug. 16. 10:50

Szia!


Nem tudom mennyire szereted a tejet és a tejtermékeket, de próbáld meg, hogy nem iszol tejet, nem eszel cukros joghurtokat, max. natúrt, és azt sem napi szinten. Nekem eddig csak ez segített, semmi kence nem volt jó, bármit próbáltam. Csak a táplálkozás! Jah és ne egyél cukros ételeket! A cukor is pattanásképző!

2010. aug. 14. 23:00
pattanásokra?! a legjobb sztem a svédcsepp!! drogériákban lehet kapni, nekem nagyon hatott!
151. TimeaAr
2010. aug. 14. 21:55
Sziasztok!Ugy hallottam,hogy az almaecet jo a pattanasokra mert allitolag tisztitja a vert!!!Ma eloszor ittam almaecetes vizet!Nem tudnatok valami tanacsot adni,hogy megszabaduljak toluk???Mar mindent kiprobaltam!
150. f60ebb6099 (válaszként erre: 149. - Negyvenfelé)
2010. júl. 7. 14:22
Nem tudom, hogy iszod, de ha esetleg eddig csak gyorsan lehúztad, akkor helyette éhgyomorra felkelés után kortyokban próbáld meginni. Nekem is mindig éhgyomorra segít ha így iszom. Egy kiskanál mézzel még egészségesebbé teheted!
2010. júl. 7. 12:14
Sziasztok! Talán ez a fórum élénkebb, mint a másik almaecetes, így itt megkérdezném: azt olvastam az almaecetről, hogy javítja az anyagcserét, jó hatással van az emésztésre stb, stb. Igaz még csak 1 hete iszom naponta 3x étkezés előtt, de konkrétan nem tudok WC-re menni. Sajnos alaphelyzetben nehéz eset vagyok ilyen téren, mielőtt elkezdtem inni az almaecetet, Gutalax cseppeket ettem esténként, hogy másnap történjen valami. Gondoltam az almaecet majd ezt is biztosan rendbeteszi. Hát. . , nem hogy nem teszi rendbe, hanem egyenesen az ellenkezője. Megint kénytelen vagyok a cseppeket enni, de most már ez is szinte hatástalan, az ecetet továbbra is iszom. Volt valakinek hasonló tapasztalata, mi lehet a gond? A folyadékbevitel megvan.
2010. júl. 7. 12:00
bár az is igaz, hogy én kb 1hónapig ittam csak. utána folyamatosan elhagytam, meg elfelejtettem.. ilyenek..
2010. júl. 7. 12:00
én is cisnáltam az almaeceteset, egy idő után megszoktam, de semmi eredményt nem értem el sajnos..
146. maninka (válaszként erre: 144. - Anyany)
2010. júl. 7. 08:04
Melyik fajtát kell venni? Mert én a sima boltban kaphatót vettem.
145. maninka
2010. júl. 7. 08:03

Sziasztok!


Csatlakozom hozzátok, ma kezdtem inni az almaecetet.

Kíváncsi vagyok milyen hatással lesz rám.

Vannak itt érvek és ellenérvek, írtatok mindenfélét.

4-5 kg-tól szeretnék megszabadulni.

2 hónapig biztos csinálom, aztán majd meglátjuk.

144. anyany
2010. júl. 3. 23:38

na még egy kis tapasztalati tanács!

nem mindegy, hogy melyiket veszed.

van amelyik semmit sem csinál, az íze is más és más mindnek.

2010. jún. 27. 17:58
SZIASZTOK.Én is kipróbálom! :)
142. anyany
2010. jún. 26. 22:20
ja, nem írtam, hogy a maradék 7ből 3 lement.
141. anyany
2010. jún. 26. 22:18

nekem használ!

de elég sokáig kell inni. nekem kb 3-4 hónap után kezdett el rendesen hatni. a szülés után 23kg plusszom volt. 15 lement, mert tudtam tartani, hogy délután 2 után nem ettem mást csak zöldséget, meg gyümölcsöt, kalóriaszegényet. a maradék...

nem eszem túl sokat. reggeli általában kimarad, ebédre valamennyit, uzsonna a kislányommal joghurt, vacsi szintén a csajszimmal max 1-1,5 zsömle.


szóval almaecet. kb 3-4 hónapja iszom, víz helyett is fél liter víz, kb 2-3 evőkanál almaecet. már nem mérem, löttyintem és amennyi sikerül.

CSAK MEG KELL SZOKNOD AZ ÍZÉT.

én víz helyett is azt iszom. napi 2,5l vízzel.

az anyagcserém normális, nincsen már szorulásom, meg a bőröm is szépült sokat, meg nem vagyok felpuffadva folyamatosan.


de ugyanúgy mint bármelyik más fogyókúrához, méregtelenítő kúrához, vagy akármilyen kúrához...

nagyon sok kitartás kell.

CSAJOK! KITARTÁS!!!

2010. ápr. 20. 16:36
Én egy hete kezdtem el az almaecet ivást és ma próbáltam először a bekevert verziót, de szerintem jobban teszed, ha lehúzod tisztán és ráiszol vizet, nekem úgy kifejezetten ízlett.
2010. ápr. 15. 13:58

Sziasztok!

Ma kezdtem el inni az almaecet. Arra lennék kiváncsi, hogy 1.5 l ásványvízhez mennyi almaecet öntsek. Mert bekeverném és azt iszogatnám egész nap.

138. szeliko (válaszként erre: 137. - Ancika22)
2010. jan. 28. 13:35
igen, ad vérvételre is aztán ott egyből kimutatható, hogy van-e valami bibi. Utána úgy is továbbküldenek ha van valami.
137. ancika22 (válaszként erre: 136. - Szeliko)
2010. jan. 28. 09:46
na látod, erre nem gondoltam.elkéne mennem háziorvoshoz, amit sztem holnap megteszek. mert más problémám is van. ő ad beutalót majd ilyen vizsgálatokra meg minden, ugye?
136. szeliko (válaszként erre: 134. - Ancika22)
2010. jan. 28. 09:15

szia!

A mályvatea nekem sem hatott, illetve nekem felgyorsult az anyagcserém, viszont elviselhetetlen görcsök keretében. Fogyni egy dekát nem fogytam tőle.

Egyébként én is így vagyok, hogy tartom a diétát, igaz én nem mozgok, de semmi nem megy le.

De Te meg még mozogsz is és úgy sem??? pajzsmirigyed rendben van?

135. ancika22 (válaszként erre: 126. - Magdi FLP)
2010. jan. 27. 23:13

:)kitartás. nemtudom itt vagy e még a fórumon, de én mikor meglátok a filmekben valami attomjócsajt tudod akinek nagyonjó az alakja. pl most a csajokháborújában kate hudson-t. na megláttam és na jó elegem lett magamból és mondtam magamnak, hogy: oké, vége! odakell hogy figyelj, mert ez így nem lesz jó!borzasztó.

és csak akarat kell hozzá. kitartáscsajok!

2010. jan. 27. 23:11

demiért van az, hogy mindnekinek segít, csak nekem neeeeeeem??? nekem a mályvatea sem segítet..semmit nemváltoztatott. nem gyorsult be az anyagcserém, még majdnem székrekedésem is lett tőle..mármint a mályvateától.

ez az almaecet is..már teljesen megszoktam az ízét, nem is keserű meg semmi..már majdnem kellemes ízű. de semmi változás..értitek??semmi..pedig sportolok heti 5-6ot, iszok egy csomót - vizet, feketeteát, zöldteát -, kevés szénhidrátot eszek. mindenre odafigyelek. és nem megy le a felesleg. nemértem. igen. kenyeret sem eszem. vááááá

133. Lisa21
2010. jan. 17. 12:47
Sziasztok! Én két hétig ittam almaecetes vizet méz nélkül minden főbb étkezés előtt fél órával (reggeli, ebéd, vacsora) a testmozgásom napi fél óra biciklizés volt, vagy séta, kifejezetten séta, nem munkábamenet. 2hét alatt 6-8 cm-t karcsúsodtam mindenhonnan. Persze az étrendemen is változtattam. Csak fehér húsokat ettem sok zöldséggel, gyümölcsöket is csak délelőtt és csokiból is ét/ vagy magas kakótartalmút ettem. Kitartás!
2009. nov. 26. 08:56
Ez írtó rossz pfujj. De büdös és rossz...
2009. nov. 7. 16:22
Nekem sajna nem ért semmi, ne fogytam tőle egyáltalán, pedig minden nap edzek is
2009. nov. 7. 14:40

Fürdővízbe, "lábvízbe" is kitűnő.

Gomba, izzadás, száraz bőr esetén is jó hatású.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook