Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! fórum

Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! (beszélgetős fórum)


127. Awela
2009. aug. 1. 14:38

Sziasztok!


Én már régóta fogyózok, de most kezdtem újra teljes erővel, ezért szeretnék csatlakozni. Nekem még 8-10 kiló hiányzik a boldogsághoz, eddig 8 ment le.

126. dorka23
2009. aug. 1. 14:30
Sziasztok! én csak 5 kg-ot szeretnék leadni, de leginkább a hasamról szeretnék fogyni. a hullahoppozástól kezdve, a zsírégető krémen és a felülésen át semmi sem történ ugyanolyan zsíros, hájas a hasam.... :( :( :( elegem van már belőle, adjatok tanácsot:( a válaszokat előre is köszönöm
2009. aug. 1. 14:11

én is már fogytam kétszer sokat, ugyanezzel a technikával, mint most. a mozgás szerintem egyszerűen elengedhetetlen része... én most 175/79.. de mondom, két hete ez még igencsak 80 felett volt. anno, a "nagy fogyásom" után, 57 kg voltam, azt hiszem akkor egy nem gyenge testképzavarral és étkezési zavarral már... :(

akkor kezdtem el fogamzásgától szedni, akkor hipp-hopp +15kg... azt két évig szedtem, azóta a levét iszom. voltam természetgyógyásznál, Ő "rendbe tett", és most már tudok fogyni ha akarok :)

18-án megyünk valahova, egy picit szeretnék jobb formába lenni...

rövd távú cél, hogy 6-al kezdődjön a súlyom, a hosszú távú pedig, hogy közelebb legyen a 60-hoz mint a 70-hez... :)

2009. aug. 1. 14:05

Én igazából nem nagyon eszek kenyeret, tészát szóval a tipikus hízlaló dolgokat. ebédre általában azt eszem amit a család többi tagja, csak max. kenyér nélkül vagy levest tészta nélkül és kevesebbet, mint amennyit eddig szoktam. reggeli és vacsora az zöldség, gyümölcs. ma pl. dinnye lesz este :) reggel pedig barack volt.

minden nap mozgok min. egy órát. főleg szobabicikli de azt egy óránál hamarabb nem hagyom abba, és emellett valami kis "rékás" súlyzós, erősítős dolog. van mondjuk millió dvd-m, amelyikhez kedvem van azt csinálom. Tatarek Rezső-féle az nagyon jó, meg a capoera... utóbbi főleg ütős, fenekem úgy fáj másnap, hogy csak na :)

én sokat akarok fogyni, olyan 10-15 kg-t... és már elindult a folyamat, olyan másfél két hét alatt -3kg. szenvedek néha ez tény, de sebaj :)

van egy 15 napos diétám is, még természetgyógyásztól kaptam, de azt akupunktura mellett csináltam, anélkül nem megy, mert rosszul vagyok tőle... úh marad a józan ész...

Ti hogy csináljátok? :)

123. evih
2009. aug. 1. 14:04
Egyébként nekem 2x volt egy-egy nagyobb fogyásom,mozgás nélkül, csak diétával! Először vagy 3 éve, 67-ről 58ra, 3 hónap alatt, tavaly pedig 76ról 64re, szintén 3 hónap. Tavaly óta 2 jött vissza, másfél év alatt, az nem rossz, de nem ez volt a cél
122. evih
2009. aug. 1. 14:02

Sziasztok, én 66 kg vagyok 170 cm-hez. 58 az álmom, nem vagyok kövér de van úszógumim meg husi combjaim+ egy cuki kis narancsültetvényem :-)

Sajnos a délelőttről lecsúsztam, most olvastam a fórumot, délben ettem krumplistésztát meg vagy 4 kókuszgolyót, de olvasgatva titeket szégyellem magam!!! Ma már nem eszek, holnaptól pedig szigor van! :-) Meghoztátok a kedvem

2009. aug. 1. 13:54
Én a naplómba mindig leírom, mit eszem, nyugodtan olvassátok el! De ha gondoljátok, ide is bemásolhatom. :)
2009. aug. 1. 13:43
persze nem akarok senki semmire kényszeríteni de olyan szépen beindult a fórum
2009. aug. 1. 13:41
és ha valami nem jó ki is tudjuk javítani egymást ti mit gondoltok milyen ötlet???
2009. aug. 1. 13:40
szerintem az sem lenne rossz ha mindenki leírná mit evett vagy mit fog enni ez is sokat segítene másoknak én tegnap csak almát ettem ma csak párolt csirkehúst fogok plussz zöldtea holnap valószínű halat fogok előreláthatólag .és sok sok ásványvíz természetesen .
2009. aug. 1. 13:35
szia én is több napos vagyok
2009. aug. 1. 13:33
Sziasztok!Ma van augusztus elseje, így akkor hivatalosan Ti is ma kezditek? Mert csatlakoznék, bár Én már soknapja csinálom...majd visszaolvasok kicsit és leírom Én hogy csinálom! fogyjunk együtt :)
2009. aug. 1. 13:32
Lily31 én a zöld teát délelőtt iszom csak KB 6 dl megy le én nem ízesítem de a citrom kimondottan jó és szerintem egy kanál méz naponta is nagyon jó hatással lehet vagy keverd össze ananászlével narancslével és citrommal plussz pici méz és ezek mind égetik a zsírt és még finom is próbáld ki
2009. aug. 1. 13:29
Lily31 nekem is van apróm 7 és tényleg nehéz mellettük a torna nekem a futás az egyetlen sport ami megvalósítható egy pár hiperaktív gyerek is megteszi ha nincs más
113. 99f17e008d (válaszként erre: 105. - 7e55627956)
2009. aug. 1. 13:28
Nem tudom pontosan, mennyi a max., amit meg lehet zöldteából inni, de szerintem 2-3 bögrényit simán. Én citromot és édesítőt vagy mézet szoktam bele rakni, de simán is iható, illetve van olyan, ami már önmagában is ízesített, pl. citromos.
2009. aug. 1. 13:26
ja ja nekem is van naplóm és tényleg nagyon jó dolog rajta van a sulyom milyen diétát folytattam STB
2009. aug. 1. 13:24
futnom meg nekem is kéne csak a szivemmel van egy kis gond de megprobálom futni még infarktus után is szabad ..........
2009. aug. 1. 13:24
anyácska mindent bele nekem van még hátra 25 kg már lement 10 összesen volt 35 plussz és képzeljétek ma átléptem a túlsulyós kategóriába BMI értékem szerint nagyooon jó leszek én még normális is mármint sulyban természetesen
2009. aug. 1. 13:22
A naplóírás tényleg jó dolog, ha leírod, mikor mit és mennyit eszel, iszol, mozogsz, mert vissza tudod nézni, és ki tudod javítani az esetleges hibákat. És másoknak is segíthet, mert ha valami bejön és hatásos, akkor azt más is kipróbálhatja. Én is írogatom egy ideje. :)
108. 99f17e008d (válaszként erre: 88. - Kiscsillag1225)
2009. aug. 1. 13:10
Igen, megvan az új Réka DVD, bár még nem mertem nekiállni, mert elég keménynek tűnik, és szerintem még nem olyan jó a kondim. De amúgy szupernek tűnik! :)
107. 7e55627956 (válaszként erre: 103. - 79fae0d192)
2009. aug. 1. 11:25

Olvastam a naplódat :)

Valahogy én is hasonlóan gondolkodom a diétámról főleg a hami tervről :)) De szerintem ne mérd magad minden nap elég hetente jobban látod az eredményt is.. és nincs csalódás se ha másnap mégis egy kicsivel több vagy. Tapasztalat. :)

2009. aug. 1. 11:15

Nekem az a baj hogy a torna egyedül két apróval nehezemre esik vagy időhiányba szenvedek vagy hulla vagyok. Annak idején terembe jártam kardió edzésre az jobban bejött csak most nem tudok menni nincs kire hagyjam a kicsiket.De most megfogattam ha nem is tudok minden nap tornázni de minden másnap valahogy szakítok rá időt és energiát.

Muszáj mert sport nélkül nem párolognak le rólam a kilók :(

105. 7e55627956 (válaszként erre: 95. - 28bb0619f6)
2009. aug. 1. 11:06
És mennyi zöld teát érdemes illetve lehet egy nap fogyasztani? Lehet belerakni valamit? konkrétan most a citromlére gondolok :)
104. nyuffi6
2009. aug. 1. 10:12

Sziasztok!

Csatlakoznék én is. Célom -7kg.

2009. aug. 1. 10:05

Szép napot csajok!!


Bizony-bizony, már augusztus van, így hát hajrá, vágjunk bele a fogyinkba. :)

Muszáj leadnom azt a 10kg+t, ami rajtam van, mert így nem tetszem magamnak. Nagyon nem. :(

Kérlek segítsetek, ill. segítsünk egymásnak, ez nagyon fontos!

Írtok ti naplót? Írjatok!;) Így majd nyomon lehet követni egymás eredményeit. Mert kíváncsi vagyok ám rá! Am. ezzel is csak ösztönöznénk egymást, hogy mindenki kitartson.

Én már most reggel bicajoztam egy fél órát. :)

Írjatok! ;):*

2009. aug. 1. 09:49
Mint mar annyian irtatok a suly megtartasa a sokkal nehezebb. Nekem meg a sport is iszonyu nehezemre esik, annyira faradt vagyok nehe estenkent. Sokszor reggel 7 ora elött mar az utcan vagyok es este 8 utan erek csak haza. ("szo szerint agybol agyba". Közben meg küzdök a kollegakkal, meg az utasokkal, hat nem könnyü. Persze tudom senkinek nem könnyü, meg mindenkinek arra van ideje, amire akar, de ezt az egeszet en valahogy egy ördögi körnek tartom aminke soha nem lesz vege!
101. 8f52b86abb (válaszként erre: 100. - Anycácska,)
2009. aug. 1. 09:41

sziasztok! :)


írd csak le bátran, mi is megtettük. az én célom mínusz 33 kg, de ebből az első célom mínusz 10-13 :)


ha kitartó vagy sikerülni fog, szépen lassan, de eredményesen!

szerintem együtt könnyebb, úgyhogy ne félj! ;)

2009. aug. 1. 08:57

Sziasztok !!!


Hát nem is tudom, hogy ki merjem-e írni én mennyitől szeretnék megszabadulni. Szerintem álom marad. Pedig egyfolytában próbálkozom. Tudom ez kevés.

99. el_gapo (válaszként erre: 84. - Jehru)
2009. aug. 1. 08:43

Még javában diétázok, mert messze még a 70 kg :)


Súlymegtartás szerintem úgy a legegyszerűbb, ha megtartod az egészséges étrendet (már ha azzal fogysz) csak növeled a mennyiséget. Azonban ilyen téren még nekem sincsenek használható tapasztalataim :)


Egyébiránt a súlyod megtartását az is segíti, ha nem csak fogysz, hanem izmosodsz is (ez persze diétában lehetetlen) valamennyit, mert ezáltal gyorsabb lesz az anyagcseréd.

2009. aug. 1. 08:38

Ki milyen módszert választott?

Én speciel a norbi életmód alapelveit követem.Minden nap megpróbálok 5ször étkezni,fifgyelek a kódok betartaására, tornázom, de nem húzok szigorú határvonalakat.Nekem ez nagyon bejött, és április vége óta lazítok, és ami lemment lenn is van.

Most próbálok újra erőt venni magamon és a m,aradékot leadni.A mozgást a késöbbiekben sem szeretném, hanyagolni, mert nekem sokat segített.És maga az életmód is tartható ahétköznapokban!Tehát én erre esküszöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook